اتوبوس انرژی

22070

جدید

کتاب اتوبوس انرژی نوشته جان گوردون شما را با انرژی مثبت و تاثیری که انرژی مثبت بر زندگیتان می گذارد آشنا می کند. از کتاب اتوبوس انرژی برای بهسازی انرژی مثبت در زندگی و حرفه تان استفاده کنید. نویسنده کتاب اتوبوس انرژی مطمئن است هنگامی که اصول این کتاب را به کار ببندید، شادی بیشتر، موفقیت های بزرگ تر، کارهای برجسته تر و نتایج مهم تری به دست می آورید. کتاب اتوبوس انرژی با همت خانم فیروزه مهرزاد ترجمه و توسط نشر لیوسا به چاپ رسیده است.

شما را به مطالعه معرفی کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

19,800 تومان

22,000 تومان

- +

ناشر: لیوسا

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب اتوبوس انرژی

در بسیاری از همایش هایم از حاضران در جلسه می خواهم بایستند و دو کار انجام دهند. ابتدا، از همه می خواهم با اشخاصی که کنارشان نشسته اند بدون اینکه به آنها اهمیت دهند، احوالپرسی کنند. بعد از کمی خنده، همهمه ای کوتاه بلند می شود و همه درحالی که ایستاده اند، سعی می کنند یکدیگر را نادیده بگیرند. سپس از آنها می خواهم به سلام و احوالپرسی شان ادامه دهند ولی این بار گویی پس از مدت ها دوست دیرینه شان را می بینند، از دیدن یکدیگر خوشحال شوند. صدای خنده ی حاضران در سالن می پیچد. همه با لبخند یکدیگر را در آغوش می گیرند و از دیدن یکدیگر خوشحال می شوند.

*** خريد کتاب اتوبوس انرژی جان گردون ***

هنگامی که حاضران می نشینند، می پرسم: "گمان می کنید چرا از شما خواستم این دو کار را انجام دهید؟"

پس از بلند شدن همهمه ی حضار می گویم: "جواب انرژی است. برای مدیریت سازمانی موفق باید یاد بگیرید که انرژی خود و اطرافیانتان را تحت کنترل درآورید. انرژی در کدام حالت بیشتر بود . در طی فعالیت اولی یا دومی؟"

البته همه فریاد می زنند: "دومی"

"پس برای تغییر انرژی محیط چه باید کرد؟ برای اینکه انرژی اتاق را ده برابر کنیم، کافی است به جای افکار منفی بر روی افکار مثبت تمرکز کنیم."

آنچه برای تان شرح دادم، دلیل علاقه ی من به جان گوردون و اتوبوسی به نام انرژی است. هر روز صبح این شمایید که انتخاب می کنید قصد دارید مثبت گرا باشید یا منفی گرا. تفکر مثبت نیروبخش شماست.

در محل کارتان نیز انتخاب با شماست. می توانید افرادی را که کارشان را درست انجام می دهند به سوی خودتان جلب کنید یا افرادی را که در کارشان مرتکب اشتباه می شوند، همراهی کنید. تصور می کنید کدام افراد انرژی بیشتری به شما می دهند؟ اگر می خواهید روح خانواده، کار، همکاران و سازمانتان را تقویت کنید، کتاب اتوبوس انرژی را بخوانید. انرژی و راهنمایی های گوردون از صفحات کتاب جان می گیرد و به شما کمک می کند انرژی مثبت در زندگی تان جاری شود و با این انرژی مثبت دنیا را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنید.

انرژی مثبت

«این اصطلاحی است که بارها در سالن همایش ها، کلاس های دانشگاه، رختکن ها و حتی در منزلمان درباره اش شنیده ایم. شاید به این علت که تحقیقات جدید نشان می دهد اگر افراد، ارتباطات، عمل متقابل، کار و رفتارهای تیمی مثبت باشند، نتایج مثبتی ایجاد می کنند، یا در عمیق ترین سطحی که می شناسیم، اشخاص، حرفه ها، شرکت ها، سازمان ها، خانواده ها و گروه های مختلف مجبورند بر موارد منفی، ناملایمات و چالش ها غلبه کنند تا خودشان را تعریف و موفقیت هایشان را خلق کنند.

هیچ کس بدون اینکه آزموده شود از زندگی عبور نمی کند و برای رسیدن به جواب این آزمون ها انرژی مثبت لازم است. منظور از انرژی تحرک زیاد و جنب وجوش نیست، شادی هم نوعی انرژی مثبت است، اگرچه قدرمسلم به همان اندازه جنب وجوش را نیز در بر می گیرد. ولی زمانی که درباره ی انرژی مثبت صحبت می کنم، منظورم خوش بینی، اعتماد، اشتیاق، عشق، هدف، شادی، وجد و سرور، روح زندگی و کار و رفتار در سطحی بالاتر است؛ ساختن و رهبری تیم های موفق، غلبه بر ناملایمات زندگی و کار، سهیم شدن انرژی با کارمندان، همکاران و مشتریان، به فعل رساندن بهترین نیروهای بالقوه ی خودتان و دیگران و غلبه بر همه ی افراد منفی (که من آنها را انگل انرژی می نامم) و موقعیت های منفی که سلامتی، خانواده، تیم و موفقیت هایتان را تهدید می کند.

انرژی مثبت واقعی است، من در حرفه ام با هزاران مدیر، فروشنده، اعضای گروه، مربی، سازمان، معلم، ورزشکار، مادر، پدر و حتی بچه برخورد داشته ام و شاهد قدرت خارق العاده ی انرژی مثبت بوده ام. بارها از مدیران موفق درباره ی تأثیر راهبردهایم در روند کاری شان و موفق تر شدن کارمندانشان شنیده ام. در ملاقات با شفایافتگان از بیماری سرطان دیده ام که چطور با رویکردهای مثبت از بند بیماری رهایی یافته اند. ورزشکاران زیادی تجربیاتشان را در استفاده از انرژی مثبت برای غلبه بر سختی ها و رسیدن به مقام قهرمانی برایم بازگو کرده اند، کارمندان داستان های بی شماری درباره ی ترفیع و پیشرفت کاری شان برایم گفته اند، و حتی مادری درباره ی پسرش جاشوا گفت که محبت های یک سال قبل مرا در مدرسه شان درباره ی اهمیت انرژی مثبت به یاد داشت و بعد از جدایی والدینش به مادرش گفته بود که افکار مثبت می تواند به قوی تر شدنش کمک کند، من نه تنها تحت تأثير او قرار گرفتم، بلکه این بچه عميقا الهام بخش من شد.

افرادی نظیر جاشوا الهام بخش من شدند تا درباره ی سهیم شدن انرژی مثبت با دیگران بنویسم، چون از صمیم قلب می دانستم مهم و مؤثر است، امیدوارم شما هم از کتاب اتوبوس انرژی برای بهسازی انرژی مثبت در زندگی و حرفه تان استفاده کنید و سپس تجربیات خود را با همکاران، مشتریان، سازمان، گروه، دوستان و خانواده تان را در میان بگذارید. مطمئنم هنگامی که اصول این کتاب را به کار ببندید، شادی بیشتر، موفقیت های بزرگ تر، کارهای برجسته تر و نتایج مهم تری به دست می آورید.

با اینکه داستان کتاب اتوبوس انرژی مربوط به مسائل کاری است، مطمئن باشید برای همه مناسب است، همه ی ما عضوی از یک گروه هستیم و هر عضوی از گروه ما چه در کار، ورزش، خانواده، مکان مذهبی یا مدرسه، می تواند از ده قانون ساده و قدرتمند ارائه شده در کتاب اتوبوس انرژی استفاده کند. افراد و گروه های مثبت نتایج مثبتی ایجاد می کنند و ماهیت سازنده ی آنها انرژی مثبت است.

*** خريد کتاب اتوبوس انرژی با تخفیف ***

اگر به دنبال بهترین های خود، چه در کار و چه در بین اعضای تیم تان و چه در زندگی خانوادگی هستید، با کتاب اتوبوس انرژی همراه شوید و از سفر زندگی لذت ببرید.

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب اتوبوس انرژی
عنوان اصلی کتاب The Energy Bus
موضوع اصلی کتاب موفقیت
نویسنده جان گوردون
مترجم  فیروزه مهرزاد
ناشر لیوسا
تعداد صفحات 168
وزن 202 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 5
ژانر کتاب روانشناسی
قطع رقعی
شابک 9786005138252

نوشتن دیدگاه

اتوبوس انرژی

کتاب اتوبوس انرژی نوشته جان گوردون شما را با انرژی مثبت و تاثیری که انرژی مثبت بر زندگیتان می گذارد آشنا می کند. از کتاب اتوبوس انرژی برای بهسازی انرژی مثبت در زندگی و حرفه تان استفاده کنید. نویسنده کتاب اتوبوس انرژی مطمئن است هنگامی که اصول این کتاب را به کار ببندید، شادی بیشتر، موفقیت های بزرگ تر، کارهای برجسته تر و نتایج مهم تری به دست می آورید. کتاب اتوبوس انرژی با همت خانم فیروزه مهرزاد ترجمه و توسط نشر لیوسا به چاپ رسیده است.

شما را به مطالعه معرفی کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1398-12-28

کتاب اتوبوس انرژی

یکی از کتابهای خوب در زمینه ی موفقیت کتاب اتوبوس انرژی با حجمی کم و مطالبی آموزنده

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

9,000 تومان 10,000 تومان

44,100 تومان 49,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

8,100 تومان 9,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

46,800 تومان 52,000 تومان

49,500 تومان 55,000 تومان

40,500 تومان 45,000 تومان

58,500 تومان 65,000 تومان

27,000 تومان 30,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

15,300 تومان 17,000 تومان

24,300 تومان 27,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

16,200 تومان 18,000 تومان

34,200 تومان 38,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

17,100 تومان 19,000 تومان

13,500 تومان 15,000 تومان

9,900 تومان 11,000 تومان

39,600 تومان 44,000 تومان

48,600 تومان 54,000 تومان