بخواهید تا به شما داده شود

11902

جدید

کتاب بخواهید تا به شما داده شود 22 روش کارآمد ارائه می کند تا بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستیم، مهم این است که کتاب بخواهید تا به شما داده شود در هر حال روشی را پیش روی ما می گذارد تا زندگیمان را شاد و پر نشاط کنیم. با خواندن این  کتاب خواهید فهمید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که با حرکت در جهت آنها زندگیتان را متحول می کنید. حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد، این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به حق خود برسید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس است که به همت شهکام جولایی ترجمه شده و نشر جویا نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته است. شما را به مطالعه معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

52,200 تومان

58,000 تومان

- +

ناشر: جویا

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود حاوی بعضی از قدرتمندترین آموزشهایی است که در حال حاضر می توان به آنها دست پیدا کرد. من عميقا تحت تأثیر آموزشهایی قرار گرفتم که در این کتاب ارائه می شود. در واقع بسیار خوشحالم که از من خواسته شده تا مقدمه ی کوتاهی برای این کتاب بنویسم که نقطه ی عطفی است در کتاب های این چنین و شما که کتاب بخواهید تا به شما داده شود را می خوانید اقبال خوش دارید که در حوزه ی فکری کسانی قرار می گیرید که با منبع انرژی خلقت ارتباط دارند. علاوه بر آن، این صداهای مرتبط با روح الهی به زبانی سخن می گویند که برای شما قابل فهم است و به راحتی می توانید به آنها عمل کنید. آنها طرحی را به شما می آموزند تا هم آن را درک کنید و هم بتوانید سرنوشتی را که می خواهید به انجام رسانید.

پیشنهاد اولیه ی من آن است که اگر هنوز آمادگی خواندن و به کار بستن این خرد کهن را ندارید، در ابتدای امر چند هفته آن را با خود به این طرف و آن طرف ببرید تا انرژی درونی آن هرگونه مقاومت جسم و جان شما را از راه بردارد و بگذارید این انرژی با آن بخش شکل نیافته و بدون حد و مرز درون شما که روح یا به تعبیری دیگر اتصال وجود شما با خالق نامیده می شود ارتعاشاتی همسان پیدا کند.

کائنات ما از نوسانات انرژی به وجود آمده است. اینشتین در جایی گفته، (هیچ اتفاقی نمی افتد مگر چیزی حرکت کند) یعنی هر چیز با تواترهای قابل اندازه گیری به ارتعاش در می آید. ماده ی سفت و سخت را به ذرات کوچک تر و خردتر تقسیم کنید و می بیند در انتها هنوز هم ماده در رقص است. رقص ذرات و فضاهای خالی. وقتی به ذرات بسیار کوچک کوانتوم می رسید، خواهید دید از منشائی نشأت گرفته که ارتعاشات پر شتاب آن قوانین ازلی و ابدی را به مبارزه می طلبد. بالاترین و سریع ترین انرژیها، انرژی خلفت نام دارد. شما و هر چیز و هرکس در چنین ارتعاشاتی به وجود آمده و سپس به دنیای اشیاء، جسمها، فکرها و منيتها پا گذاشته اید. هنگام ترک این دنیای انرژی بود که دنیای مشکلات، بیماریها،. کمبودها و ترسها آغاز شد.

تعالیم آبراهام، بخصوص به شما کمک می کند تا در جميع جهات به سوی خالقی باز گردید که همه چیز از او نشأت گرفته و همه چیز به سوی او باز می گردد. این منشأ انرژی احساس و نگاهی دارد که من آن را در کتاب قدرت اراده شرح داده ام. در کتاب بخواهید تا به شما داده شود با اتصال ۱۰۰ درصد به آن منشأ نیرو می توانید از خردی روشن بینانه برخوردار شوید و هرگز در وجود آن شک نکنید. این موضوع در هر پاراگراف این کتاب آشکارست. به همین دلیل انتشار آن را نقطه ی عطفی نامیدم.

این کتاب در ارتباط آگاهانه با افراد صادق و متعهدی قرار می گیرید که هدفشان سعادت شماست. آنها به شما یاد آوری می کنند که از جایی آمده اید که سرشار از فراوانی و برکت بوده، اکنون هم می توانید نیروهای برتر را به سوی خود جذب کنید و بگذارید در تمام جنبه های زندگی شما جاری شوند یا می توانید در برابر آنها مقاومت کنید. در نتیجه از منبع خلقت که سراسر عشق و برکت و فراوانی است دور بمانید.

پیام این کتاب کاملا ساده در عین حال و تکان دهنده است. شما از منبع بی پایان عشق و سعادت آمده اید. وقتی خود را با انرژی آرامش عشق هماهنگ کنید، دوباره به آن منبع متصل شده و با کسب آن نیرو سعادتمند می شوید یعنی نیروی بروز و تحقق خواسته ها را پیدا می کنید، سعادت و برکت را به سوی خود جذب می کنید و در جایی که قبلا فقر و کمبود حاکم بود فراوانی غالب خواهد شد، با دستیابی به رهنمودهای الهی که به شکل افراد مناسب و موقعیت های حساس پیش روی شما ظاهر می شود، می توانید به ثروت و مکنت برسید. منشأ آفرینش نیز بدین گونه عمل می کند و چون شما از این منشأ برخاسته اید می توانید همانند او باشید.

من یک روز تمام را با استر و جری گذراندم و کاملا از آموزه های آبراهام مطلع شدم. بنابراین از من بپذیرید با دو نفری روبرو هستید که کاملا به روح الهی اتصال دارند و سفری را پیش روی شما گذاشته اند که زندگی شما را می تواند به کل دگرگون کند. استر هیکس و جری هیکس به همان اندازه که من در نوشتن این پیشگفتار مشتاق بوده ام وظیفه خود می دانند تا این آموزشها را به شما منتقل کنند.

شما را تشویق می کنم تا این کتاب را و مطالب آن را فورا به کار بندید، آنها همان مطلبی را ارائه می کنند که من سالها سعی در آموزش آن داشتم. «وقتی نگاه خود را بر چیزها تغییر دهید چیزهایی که به آنها می نگرید تغییر می کنند.» بنابر آنست که دنیای جدیدی را تجربه کنید که درست جلو چشمان شما شکل می گیرد. این دنیا را منشأ انرژی که می خواهید به آن متصل شوید و زندگی پرنشاط و با سعادتی را بگذرانید برای شما می سازد.

متشکرم که اجازه دادید این چند کلمه را در کتاب بخواهید تا به شما داده شود را که واقعا گرانبهاست بنویسم. وین دایر

*** خريد کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیکس ***

مقدمه کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته جری هیکس

اکنون که آغاز می کنم به نوشتن مقدمه انوار خورشید بر ساحل مالیبو تابیده و من در درون خود همان شادی را احساس می کنم که عمقی به ژرفای اقیانوس پیش رویم دارد. می دانم و می توانم تصور کنم که انتظار چه نوع رازگشایی و مکاشفه ای را از کتاب بخواهید تا به شما داده شود دارید.
سالها قبل، هنگامی که در جستجوی جوابهایی قابل قبول برای سؤالات بی پایانم بودم و می خواستم بدانم که خدا کیست و فایده زندگی در این جهان چیست به واژه ی غیر قابل توصیف برخوردم. به این جا رسیدم هرچه بیشتر به مفهوم «غیرمادی» نزدیک می شویم واژه های کمتری برای بیان آن پیدا می کنیم. بنابراین اگر به درک کامل برسیم یقینا واژه ای برای بیان آن پیدا نخواهیم کرد، در این مرحله از واقعیت زمانی - مکانی جهان غیرمادی با كلمات مادی قابل توصیف نیست.

در طول تاریخ و طی دوران تکامل ما دهها هزار فلسفه، مذهب، آیین و عقیده و مسلک مختلف داشته ایم. معهذا على رغم میلیونها اندیشه و نظریه و نتیجه گیری و عقایدی که به نسل های بعد منتقل شده هنوز نتوانسته ایم بر سر یک کلمه که بتواند دنیای غیرمادی را به توصیف درآورد توافق کنیم.

در طول تاریخ تعداد کمی مدعی شده اند که با عالم غیرمادی توانسته اند آگاهانه ارتباط برقرار کنند. بعضی از اینها مورد تکریم قرار گرفته اند، بعضی دیگر به شدت به لعن و نفرین گرفتار آمده اند. بسیاری هم از ترس این لعن و نفرین مردم جرأت ابراز نظریه های خود را پیدا نکرده اند.
حضرت موسی (ع)، حضرت عیسی (ع)، حضرت محمد(ع).... چند نمونه از کسانی هستند که با عالم معنا در ارتباط مستقیم بوده اند. کسانی دیگر مانند ژان دارک یا ژوزف اسمیت ... هم مدعی چنین ارتباطی بوده اند. ژان دارک به دلیل این ادعا به مرگ محکوم شد و در آتش سوخت. اگر چه هر یک از ما به نوعی مورد لطف و الهام خداوند قرار می گیریم اما فقط بعضی از ما به این الهام توجه می کنیم و تعداد کمی قادرند این مکاشفه و الهام را به زبان مادی برگردانند و عده کمتری هم حاضرند تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارند.

این اطلاعات را از این جهت دادم تا مقدمه ای باشد بر تجربه ای که همسرم استر از سر گذراند. او یکی از معدود کسانی است که با اراده ی خود و بطور آگاهانه می تواند از عالم غیر مادی جواب های خود را دریافت کند. استر به طریقی دسته های اندیشه (و نه کلمات) را دریافت می کند و درست مثل مترجمی که از زبان اسپانیایی به انگلیسی ترجمه می کند افکاری را مثلا به زبان اسپانیایی می گیرد (که البته به صورت کلمات واقعی نیستند) و آنها را به انگلیسی مبدل می کند. درست مثل همان طور که مترجم اسپانیایی معانی (نه كلمات واقعی) را درک و آنها را به کلمات واقعی و معادل مبدل می کند.

لطفا توجه داشته باشید چون همیشه معادل های دقیق برای آنچه استر درک می کند وجود ندارد، گاهی ناچارست کلمات جدیدی اختراع کند یا از كلمات قاعده مند به طریقی دیگر استفاده کند تا بتواند آنچه را دریافته شرح دهد. به همین دلیل در انتهای کتاب بخواهید تا به شما داده شود فهرستی از واژه ها و معانی آنها فراهم کرده ایم. برای مثال واژه متداول سعادت به معنای خوشی، سلامتی و داشتن ثروت است اما در فلسفه ی آبراهام به معنای وسیع تری از آن استفاده می شود و معنای سعادت غیر مادی است که خداوند در هر حال به سوی ما جاری می کند. مگر آن که خود راه آن را سد کنیم.

از ۱۹۸۶ استر و من هر ساله به ۵۰ شهر مختلف سفر کرده و در آنجا کارگاههایی برگزار کردیم که شرکت کنندگان می توانند هر سوالی را از ما بپرسند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. هزاران نفر با زمینه های مختلف مذهبی، فلسفی و اجتماعی به جلسات ما می آیند و همه قصد اصلاح زندگی خود یا اطرافیانشان را دارند و استر از طریق عالم غیر مادی جواب های مناسب برای آنها دریافت کرده است. در پاسخ به همه ی سوالات است که کتاب بخواهید تا به شما داده شود شکل گرفته تا فلسفه ی سعادت را به همگان تسری دهد.

در قلب این آموزش ها قانون نیرومندی قرار دارد به نام قانون جاذبه. در طی دهه ی گذشته ما بیشتر آموزش های آبراهام را در مجله امان به نام «علم آفرینش عمدی» به چاپ رسانده ایم و امیدواریم کتاب بخواهید تا به شما داده شود به سوالات شما نیز پاسخ دهد و افق جدیدی را پیش روی شما باز کند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هر چیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتوانید به دست آورید. کتاب بخواهید تا به شما داده شود هم چنین به شما یاد می دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیزهایی را که باعث ناخشنودی شما می شود از خود دور کنید.

*** خريد کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیکس با تخفیف ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب بخواهید تا به شما داده شود
موضوع اصلی کتاب قانون جذب
نویسنده استر هیکز،جری هیکز
مترجم شهکام جولایی
ناشر جویا
تعداد صفحات 272
وزن 331گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 19
قطع رقعی
شابک 9789646092945

نوشتن دیدگاه

بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود 22 روش کارآمد ارائه می کند تا بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستیم، مهم این است که کتاب بخواهید تا به شما داده شود در هر حال روشی را پیش روی ما می گذارد تا زندگیمان را شاد و پر نشاط کنیم. با خواندن این  کتاب خواهید فهمید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که با حرکت در جهت آنها زندگیتان را متحول می کنید. حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد، این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به حق خود برسید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس است که به همت شهکام جولایی ترجمه شده و نشر جویا نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته است. شما را به مطالعه معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(2)
1399-04-11

کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب که بسیار عالی است.

اما می خواهم درباره ی ترجمه و اشتباهات تایپی کتاب با این مترجم و انتشارات بگویم.
تا انتهای فصل 8، اشتباهات تایپی به اندازه ای بود که بالاخره تصمیم گرفتم با مداد زیر اشتباهات خط کشیده، در فهرست شماره صفحه ها را یادداشت کنم تا به انتشارات مربوطه اطلاع دهم.
از آنجایی که این کتاب را با ترجمه و انتشارات دیگر خوانده ام، با یک مقایسه ی ساده بعضی از جمله بندی های این ترجمه (شهکار جولایی) برای اینکه متوجه شوم نیاز به چند بار خواندن دارد و در صورتی که با ترجمه ی خانم ............ این گونه نیست.
مثلا دارای جملاتی طولانی در حد چندین خط هست که در آخر یک فعل آمده است. (با توجه به این که پیش آمده خودم متنی کوتاه را ترجمه کنم، کاملا درگیر این مسایل بوده ام) و این هنر مترجم و ویراستار است که متن را از این شرایط نجات دهد.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1398-12-25

بخواهید تا به شما داده شود

تمامی کتابهای استر هیکس خوندم و یکی از دیگری بهتر البته شاید این کتاب معروفترین کتاب از سری کتابهای تعالیم آبراهام باشه که زندگی من دگرگون کرد

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

رنگ آميزی پیشرفته (باغچه...

12,600 تومان 14,000 تومان

جادوی فکر بزرگ

44,100 تومان 49,000 تومان

شجاعت (چیره شدن بر ترس و...

36,000 تومان 40,000 تومان

چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

10,800 تومان 12,000 تومان

من و ما! 3 (داستانهای کوتاه و...

25,200 تومان 28,000 تومان

راهبی که فراری اش را فروخت

46,800 تومان 52,000 تومان

هفت عادت مردمان موثر (درسهای...

49,500 تومان 55,000 تومان

تحلیل رفتار متقابل (تاملی در...

67,500 تومان 75,000 تومان

بهترین سال زندگی

27,000 تومان 30,000 تومان

چگونه با هر کسی صحبت کنیم (92...

31,500 تومان 35,000 تومان

تفکر زائد

31,500 تومان 35,000 تومان

کافه ای به نام چرا

15,300 تومان 17,000 تومان

نگرش یعنی همه چیز

24,300 تومان 27,000 تومان

اینقدر عصبانی نباش

25,200 تومان 28,000 تومان

قانون جذب

16,200 تومان 18,000 تومان

35 قانون روحانی

39,600 تومان 44,000 تومان

جهان امکان

22,500 تومان 25,000 تومان

اتوبوس انرژی

19,800 تومان 22,000 تومان

فن چانه زنی در مذاکره و فروش...

17,100 تومان 19,000 تومان

سخنرانی جذاب و طنز در بیان

13,500 تومان 15,000 تومان

طراحی نطق و سخنرانی اقناعی

9,900 تومان 11,000 تومان

روانشناسی اعتراض (وقتی نه می...

39,600 تومان 44,000 تومان

هوش اجتماعی

48,600 تومان 54,000 تومان