برتری خفیف

جدید

کتاب برتری خفیف اثر جف اولسون از قانون های نانوشته ای سخن می گوید که همه ی ما برطبق آنها زندگی می کنیم اما از وجودشان بی اطلاعیم. جف اولسون این اصول را به شیوه ای ساده توضیح می دهد و موجب می شود انتخاب های کوچک و ظاهرا بی اهمیت روزانه تان را دوباره ارزیابی کنید. جف اولسون در این کتاب می گوید، موفقیت روزبه روز و قدم به قدم شکل می گیرد. کتاب برتری خفیف به شما نشان می دهد که تصمیمات روزمره می توانند کلید اصلی موفقیت باشند.

شما را در ادامه به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب برتری خفیف در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز:

35,100 تومان

39,000 تومان

- +

ناشر: ققنوس

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب برتری خفیف جف اولسون

در سال ۲۰۰۵، وقتی که چاپ اول کتاب برتری خفیف به بازار عرضه شد، تصور نمی کردم که این قدر محبوب و مورد توجه واقع شود. نه کمپین تبلیغاتی، نه کتابفروشی خاص و نه انتشارات مطرحی در کار بود. خیلی ساده، فقط کتاب را منتشر کرده بودیم. این کتاب به صورت شفاهی و دهان به دهان بین مردم ترویج شد و همچون انتشار شعله های آتش، خیلی زود به همه جا سرایت کرد. قبل از اینکه متوجه شویم، صدها هزار نفر آن را خوانده بودند و به دیگران نیز معرفی کرده بودند. مشخصا، در لابه لای صفحات این کتاب چیزی بود که مردم به شدت با آن موافق و همفکر بودند.
از همان زمان، هزاران نامه و ایمیل از خوانندگان کتاب دریافت کردیم؛ از تمام رده های سنی و از هر شغل و حرفه ای که تصور کنید. آنها نوشته بودند که این کتاب چگونه زندگی شان را تحت تأثیر قرار داده است. حالا دیگر مسئولیت ما این بود که مطمئن شویم این کتاب تا حد ممکن در دسترس مخاطبان قرار گیرد.
در سال ۲۰۰۸، ما در تألیف کتابی همکاری کردیم که مطالب همین کتاب را به نوعی برای نوجوان ها بازنویسی میک رد؛ کتابی با عنوان موفقیت برای نوجوانها: نوجوان های واقعی از برتری خفیف می گویند. آن کتاب، هسته مرکزی اصول برتری خفیف را در قالبی نوجوان پسند و به همراه دهها داستان از به کارگیری این اصول توسط نوجوان های واقعی در زندگی شان ارائه می کرد. با تلاش های بسیار زیاد بنیاد موفقیت، از آن زمان تاکنون، این کتاب به بیش از دو میلیون نوجوان اهدا شده است.

در سال ۲۰۱۱، یک ویرایش جدید، تجدیدنظرشده و مفصل تر از کتاب اصلی را منتشر کردیم. در این کتاب، چند اصل جدید که من ضمن صحبت درباره برتری خفيف و بررسی آن به آنها رسیده بودم، و همچنین مطالب جدیدی از دخترم و داستانهایی از تجربیات شخصی خوانندگان کتاب گنجانده شده بود.
در حالی که تا سال ۲۰۱۵ تنها چند سال باقی مانده است، در این فکر بودیم که به مناسبت دهمین سالگرد چاپ کتاب، ویرایش جدیدی از آن را به چاپ برسانیم که در آن برخی مفاهیم جدید و حیاتی را بر اساس مشاهدات و تجربیات جدیدمان بیان کنیم. اما خیلی زود فهمیدیم که نمی توانیم تا سال ۲۰۱۵ منتظر بمانیم. اتفاقات خیلی زیادی در خلال این سالها رخ داده بود. بنابراین تصمیم گرفتیم دست به کار شویم و ویرایش دهمین سالگرد چاپ کتاب را به هشتمین سالگرد تبدیل کنیم، که هم اکنون در دستان شماست.

این ویرایش یک بازنویسی و سازماندهی تمام و کمال از نسخه اصلی کتاب را ارائه می دهد. مثلا، مطلبی که درباره «چرخه نوسانی» در فصل اول آمده است، به خواننده درکی استنتاجی از این موضوع ارائه می کند که موفقیت و شکست چرا و از کجا ناشی می شوند. این مطلب در ویرایش های قبلی کتاب وجود نداشت، البته فقط به این دلیل ساده که من هنوز در توضیح و شرح آن مهارت پیدا نکرده بودم. مطلب هفت عادت برتری خفیف در فصل پانزدهم، بر روی ایده هایی بنا شده است که اولین بار در ویرایش سال ۲۰۱۱ بیان شدند و آن ایده ها را به یک جمع بندی منطقی می رساند. همچنین، چندین داستان جدید از تجربیاتم در کسب و کارهای مختلف و تجربیات سازنده ای از اوایل حرفه ام، که هنوز با شما به اشتراک نگذاشته بودم، در این ویرایش اضافه شده اند.

احتمالا عمده ترین تغییرات این ویرایش، اضافه کردن دو فصل کاملا جدید است؛ راز شادی و اثر موجی، که مفهوم برتری خفیف را به سطوح جدیدی از وسعت و ژرفا می برند. این فصل ها اثری را کاوش می کنند که برتری خفیف بر روی دو عرصه ی حیاتی و مهم زندگی، یعنی شادی روزمره و تاثیرات بلند مدت اقدامات، دارد و بینش های حاصل از این دو فصل در باقی کتاب بسط می یابند. امیدوارم از مطالعه ی کتاب برتری خفیف لذت ببرید.

کتاب برتری خفیف از جف اولسون

جف اولسون کیست ؟

جف اولسون در سراسر ایالات متحده و در گوشه و کنار جهان برای بیش از ده ها هزار مخاطب سخنرانی کرده است. در طی سی سال گذشته، او به صدها هزار نفر از مردم جهان کمک کرده است تا به سطوح بالاتری از تعالی شخصی و استقلال مالی دست پیدا کنند.

جف در شهر آلبوکرکی در ایالت نیومکزیکو متولد شد. او مدرک کارشناسی اش را در رشته بازاریابی از دانشگاه نیومکزیکو گرفت و با بالاترین رتبه فارغ التحصیل شد. در حالی که در مقطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل بود، در فرودگاه آلبوکرکی یکی از جوان ترین مدیران فرودگاه شد. سپس به شرکت تگزاس اینسترومنت رفت و در کمتر از پنج سال مدیر بخش سیستم های هوشمند شرکت شد. سپس او تگزاس اینسترومنت را ترک کرد و شرکت سانایر آمریکا را تأسیس کرد؛ شرکتی که در زمینه های مختلف انرژی خورشیدی از طراحی گرفته تا تولید، بازاریابی و توزیع فعالیت می کرد. در نتیجه همه این تجربیات، جف به تجربیات میدانی جامع و تعليم رسمی کسب و کار در همه حوزه های فروش، بازاریابی و توزیع دست یافت، و طی مدت چهار سال شرکت سان ایر به یکی از بزرگ ترین شرکت های انرژی خورشیدی در ایالات متحده تبدیل شد. در سال ۲۰۱۲، او یک شرکت فروش مستقیم را راه اندازی کرد که ارزش آن در مدت یک سال از صفر به صد میلیون دلار افزایش یافت. در این صنعت، شرکت او نخستین شرکتی بود که این کار را انجام داد و در کمتر از دو سال در مسیری قرار گرفت که سرمایه اش را به چند صد میلیون دلار افزایش دهد.

جف به دلیل حضور در شرکتهای تگزاس اینسترومنت و سانایر، با شرکت های فروش، بازاریابی و توزیع مختلفی همکاری کرده است. او توانست سه نیروی مختلف فروش و توزیع را از ابتدای فعالیتشان تا تبدیل شدن به سازمان های چند میلیون دلاری رهبری کند و در مقام مدیرعامل یکی از آنها منصوب شود. در اوایل دهه ۱۹۹۰، او با نصب سی هزار آنتن ماهواره ای در خانه هایی در سراسر آمریکا، یک برنامه آموزش ملی برای ایجاد یک نیروی فروش مستقل ایجاد کرد. بر اساس این تجربه، او یکی از بزرگ ترین شرکتهای آموزش پیشرفت شخصی را به نام شبکه مردم تأسیس کرد. جف با چهره های افسانه ای پیشرفت شخصی از جمله تونی الساندرا، ليس براون، نیدو کیوبین، جیم ران، برایان تریسی و ... همکاری کرد و نزدیک به هزار برنامه تلویزیونی و سمینارهای زنده را تولید و اجرا کرد. تا به امروز، تصویر او بر روی جلد مجلات وال استریت ژورنال، کارآفرین و موفقیت قرار گرفته است.

اولین ویرایش کتاب برتری خفیف در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و بلافاصله به کتابی پرفروش در سطح آمریکا تبدیل شد. سه سال بعد، جف با همکاری بنیاد موفقیت نسخه ای از این کتاب را با عنوان موفقیت برای نوجوانها: نوجوانهای واقعی از برتری خفیف می گویند برای نوجوانها منتشر کرد که در بین نزدیک به دو میلیون نوجوان توزیع شده است.

جف خودش را یک دانشجوی همیشگی مکتب پیشرفت شخصی می داند و به همان اندازه ای که وقتش را به کسب موفقیت شخصی و مالی اختصاص می دهد، برای سلامتی و شادی نیز وقت می گذارد. او هم اکنون بخشی از زمانش را به کسب و کارش در شهر دالاس از ایالت تگزاس و بخشی را به خانواده اش در شهر فورت لادردیل از ایالت فلوریدا اختصاص داده است. 

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب برتری خفیف (تبدیل اقدامات منظم ساده به موفقیت و خوشبختی نامحدود)
عنوان اصلی کتاب The Slight edge
موضوع اصلی کتاب خودسازی و خوشبختی
نویسنده جف اولسون
مترجم لطیف احمد پور و میلاد حیدری
ناشر ققنوس
تعداد صفحات 391
وزن 475
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 13
ژانر کتاب روانشناسی
قطع رقعی
شابک 9786002782342

نوشتن دیدگاه

برتری خفیف

کتاب برتری خفیف اثر جف اولسون از قانون های نانوشته ای سخن می گوید که همه ی ما برطبق آنها زندگی می کنیم اما از وجودشان بی اطلاعیم. جف اولسون این اصول را به شیوه ای ساده توضیح می دهد و موجب می شود انتخاب های کوچک و ظاهرا بی اهمیت روزانه تان را دوباره ارزیابی کنید. جف اولسون در این کتاب می گوید، موفقیت روزبه روز و قدم به قدم شکل می گیرد. کتاب برتری خفیف به شما نشان می دهد که تصمیمات روزمره می توانند کلید اصلی موفقیت باشند.

شما را در ادامه به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب برتری خفیف در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(2)
1398-10-29

کتاب برتری خفیف

کتاب برتری خفیف با فاصله بهترین کتابیه که در زمینه ی روانشناسی موفقیت تا امروز خوندم. با تردید شروع کردم به خوندن این کتاب ولی میتونم بگم بسیار ساده می تونین با این کتاب به هر آنچه که فکر میکنین دوست دارین برسین بی نظیر این کتاب

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1398-10-21

هیربد

کتاب برتری خفیف یکی از قدرتمندترین، کاربردی ترین و مهم ترین اصول موفقیت را به شما یاد می دهد. کتاب برتری خفیف زندگی شما را متحول می کند. پیشنهاد می کنم این کتاب 100 بار بخونین یکی از بهترین هاست.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

15,300 تومان 17,000 تومان

20,700 تومان 23,000 تومان

83,700 تومان 93,000 تومان

13,500 تومان 15,000 تومان

35,100 تومان 39,000 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

34,110 تومان 37,900 تومان

44,010 تومان 48,900 تومان

27,000 تومان 30,000 تومان

62,910 تومان 69,900 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

9,000 تومان 10,000 تومان

7,200 تومان 8,000 تومان

21,600 تومان 24,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان