بیندیشید و ثروتمند شوید

3541

جدید

کتاب «بينديشيد و ثروتمند شويد» اثر «ناپلئون هیل» کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. کتابی «خودیار» است. در این کتاب با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند، با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، آشنا می شوید.

اگر شما تاکنون مأیوس شده اید، اگر تاکنون تحت تأثیر مشکلی روح و روان تان را آزار داده اید، اگر سعی کرده اید و شکست خورده اید، اگر بیمار و معلول بوده اید، استفاده از فرمول کارنگی دقیقا همان چیزی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده نمایید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به همت «مهدی قراچه داغی» ترجمه و توسط انتشارات «شباهنگ» منتشر شده است.

با ما در بوکالا با معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید همراه باشید.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

27,000 تومان

30,000 تومان

- +

ناشر: شباهنگ

 
معرفی کتاب

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شويد از جمله مفیدترین و نافذترین کتاب های زمانه ماست که راه دست یابی به موفقیت را نشان داده است: موفقیت در کسب مال و ثروت و رسیدن به تعالی روحی و روانی که این یکی با پول قابل اندازه گیری نیست.
تاکنون نظیر این کتاب نوشته نشده است و شاید هم بتوان گفت که نوشته نخواهد شد. این کتاب با الهام از اندرو کارنگی که سال ها پیش رمز موفقیت خود را برای ناپلئون هيل شرح داد، به رشته تحریر درآمد. کارنگی نه تنها شخصا یک میلیاردر بود، بلکه با افشای رمز ثروتمند شدن خود به میلیونر شدن بسیاری کمک کرد. سوای کارنگی، حدود ۵۰۰ نفر از اغنیای جهان رمز موفقیت خود را با ناپلئون هیل درمیان گذاشتند. ناپلئون هیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام اشخاص موفق را به گوش دیگران برساند. هزاران نفر فلسفه مشهور این کتاب را برای رسیدن به غنا و ثروت در خدمت گرفتند. رمز موفقیت به شکلی که در کتاب بينديشيد و ثروتمند شويد آمده زمان و مکان نمی شناسد. اعتبارش همیشگی است. در تازه ترین چاپی که از این کتاب می خوانید فلسفه و فرمول های اسباب موفقیت برای همه کسانی که خواهان ثروت هستند و برای همه کسانی که به غنای روحی و روانی راغب هستند، تشریح شده است.

بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. کتابی «خودیار» است. در این کتاب با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند، با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، آشنا می شوید.
توجه داشته باشید که توانگری تنها با معیار پول قابل اندازه گیری نیست.
دوستی های ادامه دار، مناسبات خانوادگی موزون و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش ذهن می شود و جز به وسیله ارزش های معنوی و روانی قابل اندازه گیری نیست.
فلسفه مندرج در این کتاب شما را برای رسیدن به این معنویات آماده می سازد. تنها کسانی می توانند به این مهم برسند که از آمادگی کافی برخوردار باشند.

آماده باشید. استفاده از فلسفه «بیندیشید و ثروتمند شويد» زندگی را متحول می سازد. نه تنها از فشارهای روانی و مشقات زندگی شما می کاهد، بلکه شما را برای دستیابی به تنعم و انباشت ثروت آماده می سازد.

در هریک از فصول کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به رمز ثروتمند شدن کسانی اشاره شده که من سال ها، به دقت تمام، با گفتگو و مصاحبه زندگی شان را تحلیل کردم.

این راز را اندرو کارنگی بیش از نیم قرن پیش برایم باز گفت. اندرو کارنگی، این مرد دوست داشتنی اسکاتلندی، موضوع را وقتی پسر بچه ای بیش نبودم به ذهنم سرازیر ساخت. آنگاه روی صندلی اش نشست، از روی مهر چشمکی زد و منتظر ماند تا ببیند آیا جانِ کلامش را درک کرده ام؟ آیا مغزی آنقدر رشد یافته دارم که توصیه او را به عمل درآورم؟
وقتی مطمئن شد که نقطه نظر او را درک کرده ام، پیشنهاد کرد که از آن پس، کلامش را به گوش جهانیان و به گوش مردان و زنانی برسانم که بدون آن شاید در زمره ناکام ها قرار می گرفتند. پیشنهاد او را پذیرفتم و با همکاری کارنگی تا به حال براین قول خود ایستاده ام.
در این کتاب رمز موفقیتی را می خوانید که هزاران نفر در زمینه های مختلف زندگی از آن به گونه ای مؤثر استفاده کرده اند. آقای کارنگی معتقد بود که فرمول اعجازی که او را به سعادت و ثروت رسانده، باید به اطلاع کسانی که فرصت آن را ندارند تا خود در زمینه کسب معیشت بررسی کنند رسانیده شود. آقای کارنگی اظهار امیدواری کرد که بتوانم درستی عقاید او را به استناد تجربه زنان و مردان موفقی که با آنها گفت و گو کردم، آزمون کنم. او معتقد بود که این فرمول را باید در تمام مدارس و دانشگاه ها تدریس کرد. می گفت اگر بتوان این موضوع را به درستی آموزش داد، انقلابی عظیم در نظام آموزشی ما ایجاد می شود. او معتقد بود که می توان سال های تحصیل در مدارس را به نصف آنچه امروز دارد کاهش داد.

در فصل «ایمان»، با سرگذشت حیرت انگیز شرکت معظم فولاد آمریکا آشنا می شوید. تمام موفقیت این شرکت به دست مرد جوانی حاصل شد که کارنگی توسط او ثابت کرد هر کس آمادگی لازم را داشته باشد، می تواند از مزایای آن بهره مند شود. استفاده از رمز موفقیت اندرو کارنگی به چارلز شواب امکان داد که به پیروزی عظیمی دست یابد. استفاده از این فرمول ۶۰۰ میلیون دلار ثروت روی هم انباشت.
این واقعیت ها، که تقریبا همه کسانی که کارنگی را می شناسند با آن آشنا هستند، به شما می آموزند که با خواندن این کتاب چه نصیب شما می شود و این البته به شرطی است که بدانید چه می خواهید و در پی چه هستید.
این رمز سعادت، به همان شکل که کارنگی می خواست، به هزاران زن و مردی انتقال داده شد که از آن برای سود شخصی استفاده کردند. خیلی ها از آن بهره ها برده اند.

بسیاری به ثروت رسیده اند، بسیاری دیگر از آن برای ایجاد هماهنگی در زندگی خانوادگی استفاده کردند. یک روحانی از آن چنان استفاده ی مؤثری کرد که به درآمد کلان رسید.

آرتور ناش ، خیاط اهل سینسیناتی، توانست با استفاده از فرمول موفقیت پیشنهادی آقای کارنگی حرفه اش را متحول سازد. او از مؤسسه ای ورشکسته سازمانی موفق ساخت و به صاحبان شرکت سودی کلان نصیب کرد. امروزه با آنکه آقای ناش وجود ندارد، موفقیت سازمان او همچنان تضمین شده است. تجربه او به تفصیل در روزنامه ها و مجلات به بحث گذاشته شد و درباره اش قلمفرسایی کردند

*** خريد اینترنتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ***

استوارت آستین وایر، اهل دالاس تکزاس، از جمله کسانی بود که از فرمول پیشنهادی کارنگی استفاده کرد. او برای این مهم آمادگی داشت، آنقدر آماده بود که دست از کار کشید و به تحصیل در رشته حقوق روی آورد. آیا او موفق شد؟ داستان زندگی او را نیز برای تان شرح می دهیم.

در دانشگاه لاسال، وقتی در سمت مدیر تبلیغات کار می کردم، با كمال مسرت دیدم که چگونه آقای چاپلین با استفاده مؤثر از فرمول موفقیت کارنگی، دانشگاه لاسال را به یکی از دانشگاه های بزرگ و معتبر کشور تبدیل نمود.
رمز مورد اشاره بیش از یک صد بار در صفحات این کتاب مورد استفاده قرار گرفته است. اسم خاصی برای آن انتخاب نکرده ایم زیرا به نظر می رسد وقتی با آن سربسته برخورد می کنیم، کاربرد بیشتری پیدا می کند. تنها مترصدان آن و کسانی که از آمادگی لازم بهره مند باشند می توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل بود که آقای کارنگی مرا با مفهوم آن آشنا ساخت، اما برای این فرمول نامی را در نظر نگرفت.

اگر شما آمادگی استفاده از آن را دارید، تقریبا در هر فصل يک بار رمز پیشنهادی ما را درک خواهید کرد. هر کس پس از رسیدن به آمادگی لازم، به سبک و طرز خود از این فرمول استفاده می کند.

اگر شما تاکنون مأیوس شده اید، اگر تاکنون تحت تأثیر مشکلی روح و روان تان را آزار داده اید، اگر سعی کرده اید و شکست خورده اید، اگر بیمار و معلول بوده اید، استفاده از فرمول کارنگی دقیقا همان چیزی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده نمایید.

پرزیدنت ویلسون در جنگ نخست جهانی از این رمز استفاده فراوان کرد. او جزییات رمز موفقیت را به فرد فرد سربازانش در جنگ انتقال داد و آن را قبل از اعزام سربازان به جبهه به شکلی مؤثر به آنان آموزش داد. پرزیدنت ویلسون به من گفت که به کمک این فرمول توانستیم بخش مهمی از هزینه های جنگی را تأمین کنیم.

یکی از ویژگی های این رمز این است که وقتی کسی به آن احاطه پیدا می کند و آن را به کار می گیرد، خود را در مسیر رسیدن به موفقیت بی اراده در حرکت می بیند. اگر به این گفته شک دارید، اسامی کسانی که از این فرمول استفاده کرده اند را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که هرگز بدون زحمت و در ازای هیچ، چیزی عاید نمی شود. برای رسیدن به موفقیت باید بهای آن را بپردازید، هر چند این هزینه در مقایسه با آنچه به دست می آورید بس ناچیز است. اما کسانی که به راستی خواستار آن نباشند، در ازای هیچ مبلغی نمی توانند به آن دست یابند. این فرمول با پول قابل خرید نیست. زیرا این فرمول از دو بخش تشکیل می شود، بخش اول را کسانی که آمادگی داشتنش را دارند از پیش تصاحب کرده اند.

رمز موفقیت مورد اشاره به همه کسانی که برای آن آمادگی داشته باشند خدمت می کند. ارتباطی به آموزش رسمی ندارد. مدت ها قبل از تولد من، توماس ادیسون از این رمز به طرزی عالی استفاده کرد و به بزرگترین مخترع جهان تبدیل شد. فراموش نکنید که توماس ادیسون بیش از سه ماه به مدرسه نرفت.

این رمز به ادوین بارنس انتقال یافت. او همکار تجاری آقای ادیسون بود و چنان مؤثر از این رمز استفاده کرد که با آنکه در آن زمان سالی بیش از ۱۲۰۰۰ دلار درآمد نداشت، توانست ثروت کلانی بیندوزد و در جوانی خود را بازنشسته کند. ماجرای زندگی او را در فصل نخست کتاب درج کرده ایم. باید بدانید که رسیدن به ثروت دور از دسترس شما نیست. می توانید آنچه را می خواهید به دست آورید. ثروت، شهرت، شناخت و خوشبختی می تواند از آن همه کسانی باشد که با عزمی راسخ تصمیم گرفته اند به آن دست یابند.

ممکن است بپرسید که اینها را از کجا می دانم. وقتی این کتاب را تمام می کنید، به جواب این سؤال پی می برید. شاید هم در هم نخست و شاید هم در همان فصل نخست و شاید هم در آخرین صفحه کتاب جواب خود را بیابید.

در ۲۰ سالی که به درخواست کارنگی پژوهش می کردم، زندگی صدها مرد نامی را تحلیل نمودم. بسیاری از آنها اذعان داشتند که موفقیت های خود را مدیون رمز موفقیت کارنگی هستند. هرگز کسی را نیافتم که ملهم از این رمز بود و موفق نشد. هرگز کسی را نیافتم بی آنکه به این رمز تجهیز باشد به موفقیت برسد.

من در بررسی هایم به این نتیجه رسیدم که این رمز را با آموزش های رسمی و کلاسیک پیدا نمی کنیم.

راستی آموزش چیست؟ این سؤال به طور مفصل پاسخ داده شده است.

در حالی که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می خوانید، رمز مورد اشاره من از درون كلمات بیرون می آید. اما این زمانی اتفاق می افتد که شما آمادگی آن را داشته باشید. وقتی به آمادگی برسید، آن را می یابید. مهم نیست که فصل اول یا فصل آخر کدام را می خوانید. در این هنگام لحظه ای مکث کنید. رمز موفقیت را در آغوش بکشید و بدانید که یکی از ارزشمندترین دارایی های شماست.

هنگام مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به نکته دیگری نیز توجه داشته باشید و آن اینکه ما به حقایق اشاره کرده ایم، جایی برای افسانه نیست. همه کسانی که از آمادگی لازم برخوردار باشند، می دانند که چگونه از آن به سود خود استفاده کنند. این اشخاص از انگیزه لازم برای شروع کار خود برخوردار خواهند بود.
و سرانجام، قبل از خواندن مطالب کتاب، بدانید که شروع همه موفقیت ها و همه ثروت های به دست آمده، یک ایده آل بوده است. اگر برای این رمز آماده باشید، پیشاپیش نیمی از راه موفقیت را پیموده اید. بنابراین نیمه دیگر را به محض آنکه به ذهن شما برسد درک خواهید کرد.

*** خريد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ***

 
مشخصات کتاب
نویسنده ناپلئون هيل
مترجم مهدي قراچه داغي
ناشر شباهنگ
تعداد صفحات 248
وزن 283 گرم
شابک 9789646127128

نوشتن دیدگاه

بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب «بينديشيد و ثروتمند شويد» اثر «ناپلئون هیل» کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. کتابی «خودیار» است. در این کتاب با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند، با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، آشنا می شوید.

اگر شما تاکنون مأیوس شده اید، اگر تاکنون تحت تأثیر مشکلی روح و روان تان را آزار داده اید، اگر سعی کرده اید و شکست خورده اید، اگر بیمار و معلول بوده اید، استفاده از فرمول کارنگی دقیقا همان چیزی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده نمایید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به همت «مهدی قراچه داغی» ترجمه و توسط انتشارات «شباهنگ» منتشر شده است.

با ما در بوکالا با معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید همراه باشید.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1398-11-25

بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون شاید یکی از بهترین کتابهایی باشه که خوندم البته توصیه می کنم کتاب قانون موفقیت از همین نویسنده را هم بخونین بینظیر

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

کار تیمی (مدیران پویا 5)

10,800 تومان 12,000 تومان

راه ولش (مدیران پویا11)

10,800 تومان 12,000 تومان

بازاریابی عصبی (کنکاش در مغز...

58,500 تومان 65,000 تومان

چگونه میلیونر شویم

990 تومان 1,100 تومان

در یک قدمی طلا (فکر کنید و...

3,150 تومان 3,500 تومان

دو مرد با يک پيام

53,100 تومان 59,000 تومان

چگونه ثروتمند شویم؟

36,000 تومان 40,000 تومان

فروشنده یک دقیقه ای

9,900 تومان 11,000 تومان

حکایت دولت و فرزانگی

4,950 تومان 5,500 تومان

تامین مالی پروژه در عمل

22,500 تومان 25,000 تومان

جادوی نظم

32,400 تومان 36,000 تومان

ذهن آگاهی در محیط کار

23,400 تومان 26,000 تومان

از مایه داری تا سرمایه داری

14,400 تومان 16,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0