بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب «بينديشيد و ثروتمند شويد» اثر «ناپلئون هیل» کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. کتابی «خودیار» است. در این کتاب با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند، با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، آشنا می شوید.

اگر شما تاکنون مأیوس شده اید، اگر تاکنون تحت تأثیر مشکلی روح و روان تان را آزار داده اید، اگر سعی کرده اید و شکست خورده اید، اگر بیمار و معلول بوده اید، استفاده از فرمول کارنگی دقیقا همان چیزی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده نمایید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به همت «مهدی قراچه داغی» ترجمه و توسط انتشارات «شباهنگ» منتشر شده است.

با ما در بوکالا با معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید همراه باشید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
3541
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شويد از جمله مفیدترین و نافذترین کتاب های زمانه ماست که راه دست یابی به موفقیت را نشان داده است: موفقیت در کسب مال و ثروت و رسیدن به تعالی روحی و روانی که این یکی با پول قابل اندازه گیری نیست.
تاکنون نظیر این کتاب نوشته نشده است و شاید هم بتوان گفت که نوشته نخواهد شد. این کتاب با الهام از اندرو کارنگی که سال ها پیش رمز موفقیت خود را برای ناپلئون هيل شرح داد، به رشته تحریر درآمد. کارنگی نه تنها شخصا یک میلیاردر بود، بلکه با افشای رمز ثروتمند شدن خود به میلیونر شدن بسیاری کمک کرد. سوای کارنگی، حدود ۵۰۰ نفر از اغنیای جهان رمز موفقیت خود را با ناپلئون هیل درمیان گذاشتند. ناپلئون هیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام اشخاص موفق را به گوش دیگران برساند. هزاران نفر فلسفه مشهور این کتاب را برای رسیدن به غنا و ثروت در خدمت گرفتند. رمز موفقیت به شکلی که در کتاب بينديشيد و ثروتمند شويد آمده زمان و مکان نمی شناسد. اعتبارش همیشگی است. در تازه ترین چاپی که از این کتاب می خوانید فلسفه و فرمول های اسباب موفقیت برای همه کسانی که خواهان ثروت هستند و برای همه کسانی که به غنای روحی و روانی راغب هستند، تشریح شده است.

بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی راهنماست که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. کتابی «خودیار» است. در این کتاب با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند، با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی، آشنا می شوید.
توجه داشته باشید که توانگری تنها با معیار پول قابل اندازه گیری نیست.
دوستی های ادامه دار، مناسبات خانوادگی موزون و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش ذهن می شود و جز به وسیله ارزش های معنوی و روانی قابل اندازه گیری نیست.
فلسفه مندرج در این کتاب شما را برای رسیدن به این معنویات آماده می سازد. تنها کسانی می توانند به این مهم برسند که از آمادگی کافی برخوردار باشند.

آماده باشید. استفاده از فلسفه «بیندیشید و ثروتمند شويد» زندگی را متحول می سازد. نه تنها از فشارهای روانی و مشقات زندگی شما می کاهد، بلکه شما را برای دستیابی به تنعم و انباشت ثروت آماده می سازد.

در هریک از فصول کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به رمز ثروتمند شدن کسانی اشاره شده که من سال ها، به دقت تمام، با گفتگو و مصاحبه زندگی شان را تحلیل کردم.

این راز را اندرو کارنگی بیش از نیم قرن پیش برایم باز گفت. اندرو کارنگی، این مرد دوست داشتنی اسکاتلندی، موضوع را وقتی پسر بچه ای بیش نبودم به ذهنم سرازیر ساخت. آنگاه روی صندلی اش نشست، از روی مهر چشمکی زد و منتظر ماند تا ببیند آیا جانِ کلامش را درک کرده ام؟ آیا مغزی آنقدر رشد یافته دارم که توصیه او را به عمل درآورم؟
وقتی مطمئن شد که نقطه نظر او را درک کرده ام، پیشنهاد کرد که از آن پس، کلامش را به گوش جهانیان و به گوش مردان و زنانی برسانم که بدون آن شاید در زمره ناکام ها قرار می گرفتند. پیشنهاد او را پذیرفتم و با همکاری کارنگی تا به حال براین قول خود ایستاده ام.
در این کتاب رمز موفقیتی را می خوانید که هزاران نفر در زمینه های مختلف زندگی از آن به گونه ای مؤثر استفاده کرده اند. آقای کارنگی معتقد بود که فرمول اعجازی که او را به سعادت و ثروت رسانده، باید به اطلاع کسانی که فرصت آن را ندارند تا خود در زمینه کسب معیشت بررسی کنند رسانیده شود. آقای کارنگی اظهار امیدواری کرد که بتوانم درستی عقاید او را به استناد تجربه زنان و مردان موفقی که با آنها گفت و گو کردم، آزمون کنم. او معتقد بود که این فرمول را باید در تمام مدارس و دانشگاه ها تدریس کرد. می گفت اگر بتوان این موضوع را به درستی آموزش داد، انقلابی عظیم در نظام آموزشی ما ایجاد می شود. او معتقد بود که می توان سال های تحصیل در مدارس را به نصف آنچه امروز دارد کاهش داد.

در فصل «ایمان»، با سرگذشت حیرت انگیز شرکت معظم فولاد آمریکا آشنا می شوید. تمام موفقیت این شرکت به دست مرد جوانی حاصل شد که کارنگی توسط او ثابت کرد هر کس آمادگی لازم را داشته باشد، می تواند از مزایای آن بهره مند شود. استفاده از رمز موفقیت اندرو کارنگی به چارلز شواب امکان داد که به پیروزی عظیمی دست یابد. استفاده از این فرمول ۶۰۰ میلیون دلار ثروت روی هم انباشت.
این واقعیت ها، که تقریبا همه کسانی که کارنگی را می شناسند با آن آشنا هستند، به شما می آموزند که با خواندن این کتاب چه نصیب شما می شود و این البته به شرطی است که بدانید چه می خواهید و در پی چه هستید.
این رمز سعادت، به همان شکل که کارنگی می خواست، به هزاران زن و مردی انتقال داده شد که از آن برای سود شخصی استفاده کردند. خیلی ها از آن بهره ها برده اند.

بسیاری به ثروت رسیده اند، بسیاری دیگر از آن برای ایجاد هماهنگی در زندگی خانوادگی استفاده کردند. یک روحانی از آن چنان استفاده ی مؤثری کرد که به درآمد کلان رسید.

آرتور ناش ، خیاط اهل سینسیناتی، توانست با استفاده از فرمول موفقیت پیشنهادی آقای کارنگی حرفه اش را متحول سازد. او از مؤسسه ای ورشکسته سازمانی موفق ساخت و به صاحبان شرکت سودی کلان نصیب کرد. امروزه با آنکه آقای ناش وجود ندارد، موفقیت سازمان او همچنان تضمین شده است. تجربه او به تفصیل در روزنامه ها و مجلات به بحث گذاشته شد و درباره اش قلمفرسایی کردند

*** خريد اینترنتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ***

استوارت آستین وایر، اهل دالاس تکزاس، از جمله کسانی بود که از فرمول پیشنهادی کارنگی استفاده کرد. او برای این مهم آمادگی داشت، آنقدر آماده بود که دست از کار کشید و به تحصیل در رشته حقوق روی آورد. آیا او موفق شد؟ داستان زندگی او را نیز برای تان شرح می دهیم.

در دانشگاه لاسال، وقتی در سمت مدیر تبلیغات کار می کردم، با كمال مسرت دیدم که چگونه آقای چاپلین با استفاده مؤثر از فرمول موفقیت کارنگی، دانشگاه لاسال را به یکی از دانشگاه های بزرگ و معتبر کشور تبدیل نمود.
رمز مورد اشاره بیش از یک صد بار در صفحات این کتاب مورد استفاده قرار گرفته است. اسم خاصی برای آن انتخاب نکرده ایم زیرا به نظر می رسد وقتی با آن سربسته برخورد می کنیم، کاربرد بیشتری پیدا می کند. تنها مترصدان آن و کسانی که از آمادگی لازم بهره مند باشند می توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل بود که آقای کارنگی مرا با مفهوم آن آشنا ساخت، اما برای این فرمول نامی را در نظر نگرفت.

اگر شما آمادگی استفاده از آن را دارید، تقریبا در هر فصل يک بار رمز پیشنهادی ما را درک خواهید کرد. هر کس پس از رسیدن به آمادگی لازم، به سبک و طرز خود از این فرمول استفاده می کند.

اگر شما تاکنون مأیوس شده اید، اگر تاکنون تحت تأثیر مشکلی روح و روان تان را آزار داده اید، اگر سعی کرده اید و شکست خورده اید، اگر بیمار و معلول بوده اید، استفاده از فرمول کارنگی دقیقا همان چیزی است که باید آن را درک کنید و از آن در زندگی خود استفاده نمایید.

پرزیدنت ویلسون در جنگ نخست جهانی از این رمز استفاده فراوان کرد. او جزییات رمز موفقیت را به فرد فرد سربازانش در جنگ انتقال داد و آن را قبل از اعزام سربازان به جبهه به شکلی مؤثر به آنان آموزش داد. پرزیدنت ویلسون به من گفت که به کمک این فرمول توانستیم بخش مهمی از هزینه های جنگی را تأمین کنیم.

یکی از ویژگی های این رمز این است که وقتی کسی به آن احاطه پیدا می کند و آن را به کار می گیرد، خود را در مسیر رسیدن به موفقیت بی اراده در حرکت می بیند. اگر به این گفته شک دارید، اسامی کسانی که از این فرمول استفاده کرده اند را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که هرگز بدون زحمت و در ازای هیچ، چیزی عاید نمی شود. برای رسیدن به موفقیت باید بهای آن را بپردازید، هر چند این هزینه در مقایسه با آنچه به دست می آورید بس ناچیز است. اما کسانی که به راستی خواستار آن نباشند، در ازای هیچ مبلغی نمی توانند به آن دست یابند. این فرمول با پول قابل خرید نیست. زیرا این فرمول از دو بخش تشکیل می شود، بخش اول را کسانی که آمادگی داشتنش را دارند از پیش تصاحب کرده اند.

رمز موفقیت مورد اشاره به همه کسانی که برای آن آمادگی داشته باشند خدمت می کند. ارتباطی به آموزش رسمی ندارد. مدت ها قبل از تولد من، توماس ادیسون از این رمز به طرزی عالی استفاده کرد و به بزرگترین مخترع جهان تبدیل شد. فراموش نکنید که توماس ادیسون بیش از سه ماه به مدرسه نرفت.

این رمز به ادوین بارنس انتقال یافت. او همکار تجاری آقای ادیسون بود و چنان مؤثر از این رمز استفاده کرد که با آنکه در آن زمان سالی بیش از ۱۲۰۰۰ دلار درآمد نداشت، توانست ثروت کلانی بیندوزد و در جوانی خود را بازنشسته کند. ماجرای زندگی او را در فصل نخست کتاب درج کرده ایم. باید بدانید که رسیدن به ثروت دور از دسترس شما نیست. می توانید آنچه را می خواهید به دست آورید. ثروت، شهرت، شناخت و خوشبختی می تواند از آن همه کسانی باشد که با عزمی راسخ تصمیم گرفته اند به آن دست یابند.

ممکن است بپرسید که اینها را از کجا می دانم. وقتی این کتاب را تمام می کنید، به جواب این سؤال پی می برید. شاید هم در هم نخست و شاید هم در همان فصل نخست و شاید هم در آخرین صفحه کتاب جواب خود را بیابید.

در ۲۰ سالی که به درخواست کارنگی پژوهش می کردم، زندگی صدها مرد نامی را تحلیل نمودم. بسیاری از آنها اذعان داشتند که موفقیت های خود را مدیون رمز موفقیت کارنگی هستند. هرگز کسی را نیافتم که ملهم از این رمز بود و موفق نشد. هرگز کسی را نیافتم بی آنکه به این رمز تجهیز باشد به موفقیت برسد.

من در بررسی هایم به این نتیجه رسیدم که این رمز را با آموزش های رسمی و کلاسیک پیدا نمی کنیم.

راستی آموزش چیست؟ این سؤال به طور مفصل پاسخ داده شده است.

در حالی که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را می خوانید، رمز مورد اشاره من از درون كلمات بیرون می آید. اما این زمانی اتفاق می افتد که شما آمادگی آن را داشته باشید. وقتی به آمادگی برسید، آن را می یابید. مهم نیست که فصل اول یا فصل آخر کدام را می خوانید. در این هنگام لحظه ای مکث کنید. رمز موفقیت را در آغوش بکشید و بدانید که یکی از ارزشمندترین دارایی های شماست.

هنگام مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به نکته دیگری نیز توجه داشته باشید و آن اینکه ما به حقایق اشاره کرده ایم، جایی برای افسانه نیست. همه کسانی که از آمادگی لازم برخوردار باشند، می دانند که چگونه از آن به سود خود استفاده کنند. این اشخاص از انگیزه لازم برای شروع کار خود برخوردار خواهند بود.
و سرانجام، قبل از خواندن مطالب کتاب، بدانید که شروع همه موفقیت ها و همه ثروت های به دست آمده، یک ایده آل بوده است. اگر برای این رمز آماده باشید، پیشاپیش نیمی از راه موفقیت را پیموده اید. بنابراین نیمه دیگر را به محض آنکه به ذهن شما برسد درک خواهید کرد.

*** خريد کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
3541

مشخصات

نویسنده
ناپلئون هيل
مترجم
مهدي قراچه داغي
ناشر
شباهنگ
تعداد صفحات
248
وزن
283 گرم
شابک
9789646127128
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون شاید یکی از بهترین کتابهایی باشه که خوندم البته توصیه می کنم کتاب قانون موفقیت از همین نویسنده را هم بخونین بینظیر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
بهار سبز

کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر در ردیف شهرهای ممتاز و برتر جهان قرار گیرد. اما کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد در مورد دوبی نیست، بلکه در مورد شیخ محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل او است که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. جناب شیخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص ترین و تحسین آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسؤلیت های خود توانسته است، به رغم تمام مشکلات و محدودیت ها، دستاوردهای فوق العاده ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند. دکتر یاسر جرار نویسنده این کتاب، باتوجه به همکاری های تنگاتنگی که با شیخ محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه ی عمل او آشنا کند. چنانچه شما رهبر سیاسی یا اجتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان با شرکت را برعهده دارید، با مطالعه ی کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد و توجه به درس های بی نظیر شیخ محمد می توانید قابلیت هایی که او از آن ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید.

هورمزد

کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر نفوذ و گنجاندن آنها در کتابی آسان فهم و خواندنی است و همین امر حائز اهمیت است. کار من در این کتاب به عهده گرفتن تمامی تحقیقات و بررسی آنها در واقعیت و بیانشان به شیوه های قابل درک و استفاده برای همگان است. این کتاب مسیرهایی جدید را برای بله گفتن به ما نشان می دهد که قبلا از آنها استفاده نکرده ایم. اطلاعاتی مفید و باارزش درباره ی شیوه ی ترغیب وجود دارد درباره چه چیزی کی و جرا صحبت می کنید؟. ما اکنون پاسخ پرسش هایی را می دانیم که قبل از نگارش کتاب علم نفوذ در دیگران طبق حدس و گمان به آن ها جواب می دادیم.

اطلاعاتی درباره ی اینکه چگونه می توان بیش از یک محصول با انتخاب هایی درباره ی یک محصول و خدمات مربوط به آن را بررسی کرد. مطالب این کتاب شما را حیرت زده می کند.

این کتاب به منظور آموزش سیستمی موفق در جهت متقاعد سازی دیگران نگاشته شده است، کوین هوگان، در این کتاب با استناد به پژوهش های اخیر در حوزه ی تاثیر و نفوذ بر افراد و تلفیق آن با دنیای واقعی، دست به افشای اسرار ساده ای می زند که نشان می دهند چگونه می توان نه دیگران را به بله تبدیل کرد. تک تک اسراری که در این کتاب بیان می شوند، پیشتر به بوته نقد گذاشته شده و درستی آن به اثبات رسیده است. پس از خواندن اسرار شگفت آور علم نفوذ عمیقا درخواهید یافت که چرا مردم به شما نه می گویند.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

آوین

کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است.

کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند جمع اوری شده است، به بررسی این مسئله می‌پردازد که چرا برخی شرکت ها به سوی موفقیت جهش می کنند و برخی دیگر خیر. در این کتاب از نمودارهای بسیار عالی و مثال های بسیار برای فهم مطالب استفاده شده است.

آیا شرکت ها می توانند از خطرات بگذرند و با آنها مقابله کنند؟و هزاران سوال دیگر.

نگاه نوین

کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده اید، قانون ده برابر دقیقا چیست؟ چه کمکی به من می کند؟.

قانون ده برابر جام مقدس کسانیست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم، می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترسها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفستان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهداف تان را احیا کنید.

قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، کتاب قانون ده برابر نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.

نگاه نوین

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است.

رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، سفارششان دهید. بلیت هایی هستند که در اولین روز فروش، همه شان فروخته می شوند. سهام هایی هستند که بلافاصله بعد از آزادشدن، قیمتشان سر به فلک می کشد. ماشین هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می شوند و ملک هایی هستند که موقعی فروش می روند که بیشتر از چندخط روی کاغذ نیستند...

بعضی ها دنبال مشتری نیستند. بلکه این مشتری ست که دنبال آنهاست.

در دنیایی که انتخاب های زیادی داریم، چرا این اتفاق می افتد؟ چرا با وجود انتخاب های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب ها صف می کشند، بیشتر پول می دهند یا از قبل، رزروشان می کنند؟ چرا این آدم ها و محصولات این قدر خواهان دارند؟ کتاب رسیدن به فروش بیش از حد می خواهد علت این اتفاق را بگوید. علتش پدیده ای ست به نام بیش تر شدن تقاضا نسبت به عرضه یا همان فروش بیش از حد...

نگاه نوین

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

شما باید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید. هیچ وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید. من می گویم اقتصاد برود به جهنم! من می خواهم بهتر شوم، فتح کنم و پیش بروم و هر کاری خواهم کرد که اول باشم. کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه آن جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید.

با خواندن کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی یاد می گیرید برای پیشرفت خود، شرکت و ایده های تان (و همیشه اول شدن) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

نسل نو اندیش

کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی جدید از واژه هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمانها ارائه می دهد. در این کتاب می فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است. اگر به دنبال مطالعه ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت های ابرقدرت امروز را شکل داده اند، کتاب از خوب به عالی را بخوانید. شاید فکر کنید کتاب از خوب به عالی یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب و کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می آموزد. این کتاب به شما یاد می دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

معرفی، خلاصه و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی بوکالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم