بیولوژی باورها (کشف قدرت آگاهی،ماده و معجزات)

کتاب بیولوژی باورها نوشته دکتر بروس لیپتون از نقطه نظر علمی به شما نشان می دهد که، سبک زندگی شما کنترل سلامتی تان را برعهده دارد نه ژنتیکت تان. بروس لیپتون با دیدی علمی نشان می دهد که برای بازیابی سلامت تان، ذهن از داروها قدرتمندتر است. این اطلاعات نشان می دهد که سلامتی شما بیشتر مسئولیت خودتان است و نباید فقط قربانی ژن هایتان باشید. فرهاد توحیدی ترجمه و انتشارات سیمای دانش چاپ و نشر کتاب بیولوژی باورها را برعهده داشته است.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب بیولوژی باورها در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

قسمتی از کتاب بیولوژی باورها

در بخشی از «کتاب بیولوژی باورها» کتاب ارزشمند دکتر بروس لیپتون می خوانیم:

اگر می توانستید هر کسی باشید، چگونه می شدید؟ من وقت زیادی از را صرف این سؤال می کردم. تخیل تغییر هویت ام به شدت ذهن ام را مشغول کرده بود چون می خواستم هر کسی غیر از خودم باشم. من به عنوان یک بیولوژیست سلولی و استاد دانشکده پزشکی شغل خوبی داشتم، ولی این موضوع این واقعیت را جبران نمی کرد که زندگی شخصی من در بهترین حالت لنگی هایی دارد. تا بیشتر تلاش می کردم شادی و رضایت را در زندگی شخصی ام پیدا کنم، نارضایتی و ناخرسندی بیشتری به من دست می داد. در لحظاتی که می اندیشیدم، به این راه حل می رسیدم که تسلیم زندگی ناشادم شوم. به این نتیجه رسیدم که سرنوشت تقدیر خوبی برایم رقم نزده است، و باید آن را قبول کنم.

*** خريد کتاب بیولوژی باورها بروس لیپتون با تخفیف ***

در پاییز ۱۹۸۵ نگرش افسرده و جبرگرای من در یک لحظه دگرگونی عوض شد. از پست خود در دانشکده پزشکی دانشگاه ویسکانسین استعفا داده بودم و در یک کالج پزشکی دور در کارائیب درس می دادم. چون این کالج از جریان اصلی آکادمیک خیلی دور بود، فرصت داشتم که خارج از پارامترهای صلب اعتقادی ای که در دانشگاه های عادی حاکم اند فکر کنم. دور از برج های عاج و منزوی در یک جزیره زمردی رنگی در دریای آبی کارائیب، یک تجلی علمی را تجربه کردم که باورهای من در مورد ماهیت حیات را خرد کرد.

لحظه دگرگون کننده من زمانی رخ داد که داشتم تحقیقات خود را روی مکانیسم هایی مرور می کردم که سلول ها به وسیله آنها فیزیولوژی و رفتارشان را کنترل می کنند. ناگهان درک کردم که حیات یک سلول اساسا توسط محیط فیزیکی و انرژتیک آن و فقط با تأثیر کمی از ژنهایش کنترل می شود. ژنها صرفا اوزالیدهای مولکولی ای هستند که برای ساختن سلولها، بافت ها و اندام ها به کار می روند. محیط در نقش یک پیمانکاری عمل می کند که این اوزالیدهای ژنتیکی را می خواند و بررسی می کند و در نهایت مسئول ویژگی حیات یک سلول است. این هشیاری، یک سلول از محیط است که عمدتا مکانیسم های حیات را به حرکت در می آورد.

بروس لیپتون

من به عنوان یک بیولوژیست سلولی می دانستم که بینش های من پیامدهای شدیدی برای زندگی ام و زندگی سایرین خواهند داشت. من با دقت مطلع بودم که هر انسانی از تقریبا پنجاه تریلیون سلول ساخته شده است. من زندگی تخصصی ام را به فهم بهتر سلول ها اختصاص داده بودم چون در آن زمان می دانستم که، و اکنون می دانم که، تا سلول ها را بهتر درک کنیم، بهتر می توانیم مجموعه سلولهای تشکیل دهنده بدن انسانها را درک کنیم و اگر سلول های تکی با هشیاری شان از محيط کنترل شوند، ما انسان های چند تریلیون سلولی نیز همین طور خواهیم شد. ویژگی حیات ما درست همانند یک سلول نه فقط با ژنهای مان بلکه با پاسخ ما به سیگنال های محیطی ای که حیات را اداره می کنند تعیین می شود.

از یک سو، این درک جدید ماهیت حیات یک شوک بود. من برای نزدیک به دو دهه جزم اندیشی محوری بیولوژی این باور که حیات توسط ژنها کنترل می شود - را در ذهن دانشجویان پزشکی برنامه ریزی کرده بودم. از سوی دیگر، فهم جديد من چندان غافلگیر کننده نبود. همیشه تردیدهای آزارنده ای در مورد جبرگرایی ژنتیکی داشتم. بعضی از این تردیدها از ۱۸ سال تحقیقات با بودجه دولتی من روی کلونینگ سلول های بنیادی ناشی می شدند. تحقیقات من در آن زمان (۱۹۸۵) مدارک انکارناپذیری ارائه دادند مبنی بر این که محبوب ترین اصول بیولوژی در رابطه با جبرگرایی ژنتیکی اساسا اشکال دارند اگر چه این مستلزم اقامتی در خارج از دانشگاه های متعارف بود تا آن را کامل درک کنم.

درک جدید من از ماهیت حیات نه فقط به تأیید تحقیقات من با سلولهای بنیادی منجر شد، بلکه درک کردم که یک باور دیگر علم رایج آن زمان را نیز نقض می کند. من مرتب به دانشجویان ام این باور را می گفتم که پزشکی آلوپاتیک تنها نوع پزشکی ای است که در دانشکده های پزشکی جای طرح دارد. این پزشکی که سرانجام سهم محیط مبتنی بر انرژی را تقبل کرد، به همگرایی عظیمی منجر شد که علم و حرفه پزشکی آلوپاتیک، طب مکمل و خرد معنوی باورهای باستان و نوین را یکی می کند.

در سطحی شخصی، در آن لحظه بصیرت می دانستم که صرفا با باور به این که سرنوشت ام این است که یک زندگی شخصی فوق العاده ناموفق داشته باشم، خود را گرفتار کرده بودم. هیچ شکی نیست که انسانها برای چسبیدن به باورهای غلط با هیجان و قاطعیت بالایی ظرفیت عظیمی دارند، و دانشمندان بیش از حد منطقی هم ایمن نیستند. دستگاه عصبی به خوبی توسعه یافته ما، که توسط مغز بزرگ مان هدایت می شود، گواه این است که هشیاری ما بسیار پیچیده تر از هشیاری یک سلول است. هنگامی که ذهن انسانی یکتای ما شامل می شود، می توانیم انتخاب کنیم که محیط را به طرق متفاوتی ببینیم، بر خلاف یک سلول که هشیاری اش انعکاسی تر است.

از این درک جدیدم که می توانم زندگی ام را با تغییر باورهایم تغییر دهم بسیار خوشحال شده بودم. بلافاصله انرژی یافتم چون درک کردم که یک مسیر علم مبنا وجود دارد که مرا از شغل ام به عنوان یک قربانی، همیشگی به پست جدیدم به عنوان یک دهم خالق سرنوشت ام منتقل می کند.

از آن شب جادویی در کارائیب بیش از ۲۵ سال می گذرد. در این سال ها، تحقیقات بیولوژی ادامه داشته است تا دانشی را که در آن صبح زود به دست آورده بودم تأیید کنند. امروزه دو شاخه جدید توسعه یافته علم که معرف مهم ترین حوزه های تحقیقات زیست پزشکی هستند نتایجی را که در کتاب بیولوژی باورها ارائه کرده ام ثابت می کنند.

اولا، علم تبدیل سیگنال ها بر مسیرهای بیوشیمیایی ای تمرکز دارد که سلول ها به وسیله آنها به سرنخ های محیطی پاسخ می دهند. سیگنال های محیطی فرایندهای سیتوپلاسمی ای را درگیر می کنند که می توانند ظهور ژنی را تغییر دهند و از این رو سرنوشت سلول را کنترل کنند، بر حرکات سلولی تأثیر کنند، بقای سلول را کنترل کنند، یا حتی سلول را محکوم به مرگ کنند. علم تبدیل سیگنال درک می کند که سرنوشت و رفتار یک ارگانیسم مستقیما به درک محیط توسط آن بستگی دارد. به بیان ساده، ویژگی زندگی ما بر این مبتنی است که آن را چگونه درک می کنیم.
دوما، علم جدید اپی ژنتیک، که لفظا به معنی کنترل فراتر از ژن ها است، درک متعارف ما از کنترل ژنتیکی را کاملا واژگون کرده است. اپی ژنتیک علم نحوه ی انتخاب، اصلاح و تنظیم فعالیت ژنی توسط سیگنال های محیطی است. این آگاهی جدید نشان می دهد که فعالیت ژن های ما دائما در پاسخ به تجربیات حیات اصلاح می شود. که این باز هم تأکید می کند که ادراکات ما از حیات، بیولوژی ما را شکل می دهند.

ماه ها بعد از اولین چاپ کتاب بیولوژی باورها، مقاله ای در یکی از معتبرترین مجلات، نیچر، بینش های اپی ژنتیکی جالب توجه جدیدی را نشان داد از این که چگونه محیط فعالیت ژنی را در سلول های بنیادی کنترل می کند، که اتفاقا همان موضوع و نتیجه ای است که در فصل دو ارائه داده ام. باید تأکید کنم که خوشحال شدم از این که عنوان آن فصل من «مسئله محیط است، احمق» است، در حالی که عنوان مقاله جدیدتر نیچر «این اکولوژی است، احمق» بود.

بعضی از دانشمندانی که کتاب بیولوژی باورها را خوانده اند می پرسند: پس این کتاب چه چیز جدیدی دارد؟ دانشمندان پیشرو با مفاهیم پیشنهادی در این جا آشنا هستند، و این نکته خوبی است. مسئله به این واقعیت مربوط می شود که بیش از ۹۹٪ بقیه جمعیت، یعنی مخاطبين عام، هنوز بر اساس این باورهای قدیمی و ناتوان ساز که قربانی ژن هایشان هستند عمل می کنند.

در حالی که امکان دارد دانشمندان محقق با این تغییر جدید واقعا ریشه ای در هشیاری آشنا باشند، این بینش ها هنوز باید به طور قطره چکانی به عموم ارائه شوند. رسانه ها نیز وضعیت را بدتر می کنند به این صورت که مردم را با انبوه بی پایان داستان هایی گمراه می کنند که فرض مسلم می دانند که ژنی شناسایی شده که این سرطان با آن مرض را کنترل می کند. در نتیجه، نیت این کتاب این خواهد بود که معنای این علم پیشتاز را مطرح کند به گونه ای که برای مخاطبين عام قابل فهم باشد. خالصانه امیدوارم که درک کنید که بسیاری از باورهای شما که زندگی تان را پیش می برند غلط اند و محدودیت سازند و به شما القا خواهد شد که این باورها را تغییر دهید. فهم این که سلول ها چگونه به افکار و ادراکات شما پاسخ می دهند در سطحی علمی، مسیر قدرتمند سازی شخصی را روشن می کند. بینش هایی که از طریق این بیولوژی جدید به دست می آوریم قدرت آگاهی، ماده و معجزات را آزاد می کنند.

بیولوژی باورها یک کتاب خودیاری نیست، بلکه یک کتاب خود توانمندساز است. اطلاعات این کتاب دانشی از خود ارائه می دهد و از طریق این دانش قدرت و کنترل زندگی تان را فراهم می کند. این اطلاعات قدرتمندند. این را می دانم. زندگی ای که من با استفاده از این آگاهی به دست آورده ام آنقدر غنی تر و رضایت بخش تر است که دیگر از خود نمی پرسم که اگر می توانستم هر کس دیگری باشم، چه کسی می شدم؟ الان پاسخ واضح است: می خواهم خودم باشم!

*** خريد کتاب بیولوژی باورها بروس لیپتون ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
بیولوژی باورها
عنوان اصلی کتاب
The biology of belief : unleashing the power of consciousness, matter miracles
نویسنده
دکتر بروس لیپتون
مترجم
فرهاد توحیدی
ناشر
فرهاد توحیدی
تعداد صفحات
222
وزن
260
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1396
نوبت چاپ
1
قطع
رقعی
شابک
9786000440701
مشخصات تکمیلی
روان فیزیک،زیست شناسی باورها،زیست شناسی مولکولی،یاخته شناسی
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
پیشنهاد می کنم این کتاب ارزشمند بخونین فوق العادست. دریچه ی جدیدی به روی من باز کرد.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهجت

کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی و ذهن اثر دیپاک چوپرا از سری کتاب های ماورایی به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است.

یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن، آگاهی، مفهوم و شعور نقش های کلیدی را ایفا می کنند. دکتر دیپک چوپرا، یکی از معماران این روش نوین است. طبیبی برجسته و برخوردار از اعتبار و احترام که به عنوان یک پزشک مدرن، دین خویش را ادا کرده است دکتر چوپرا، روش طبابت رایج را که بر پایه ی رهیافت های جسمانی استوار است، نادیده نمی گیرد. این روش نوین که دکتر چوپرا «شفای کوانتومی» می نامد، نه فقط روش طبابت رایج را در بر دارد، بلکه به گستره ای در فراسوی آن می رسد. در این روش، با بهره گیری از علوم جدید و دانش کهن، الگویی ارائه می شود که می تواند با گذر از بوته ی آزمایش موشکافی های علمی، همچنان استوار بماند. به دلیل این واقعیت ساده که نه فقط کارایی داشته و مؤثر است؛ بلکه با کهن ترین دانش و خرد معنوی نوع بشر نیز هماهنگی دارد. (دکتر لاری داسی، مولف کتاب فضا، زمان پزشکی)

دکتر دیپاک چوپرا، با سادگی سحرآمیز و جذابیتی هموار، به نگارش می پردازد. با اینهمه، در ارائه ی واقعیات و روش استدلال خویش، سختگیر است. این نوشته از لحاظ کسانی که به حفظ و اعاده ی تندرستی علاقمند هستند حائز اهمیت بسیار است. (مریلین فرگوسن مولف کتاب توطئه ی آکوارین)

دکتر چوپرا، با بهره مندی از خبرگی و مهارت یک پزشک با عرضه ی شبکه ای موزون و زیبا از نمونه های هیجان برانگیز و مستدل، از اهمیت فائق آگاهی در امر شفابخشی، دفاع می کند.(کریکا لمبرت (دارای درجه ی دکترا) از نشریه ی هاروارد)

دکتر دیپاک چوپرا، تحصیلات دانشگاهی و تخصصی خود را در هند و ایالات متحده آمریکا به پایان رسانیده است. وی متخصص غدد داخلی و شاغل در امر طبابت، رئیس سابق گروه پزشکی بیمارستان مموریال نیوانگلند واقع در استونهام ایالت ماساچوست، و رئیس و مؤسس انجمن آمریکایی پزشکی آیورودایی است. تألیفات پیشین او عبارتند از:

- آفرينش تندرستی کتاب برگزیده ی انجمن کتاب های طب پیشگیری
- بازگشت ریشی کتاب گزیده ی مجمع ادبی

نوشته های او در چهارده کشور جهان به طبع رسیده است سخنرانی هایی که دکتر دیپاک چوپرا ایراد می کند، گستره ی وسیع ایالات متحده آمریکا، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی، هند و ژاپن را در بر دارد

بهجت

کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن نوشته دکتر دیپاک چوپرا به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است.

یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن، آگاهی، مفهوم و شعور نقش های کلیدی را ایفا می کنند. دکتر دیپاک چوپرا، یکی از معماران این روش نوین است. طبیبی برجسته و برخوردار از اعتبار و احترام که به عنوان یک پزشک مدرن، دین خویش را ادا کرده است. دکتر دیپاک چوپرا، روش طبابت رایج را که بر پایه ی رهیافت های جسمانی استوار است، نادیده نمی گیرد. این روش نوین که دکتر چوپرا «شفای کوانتومی» می نامد، نه فقط روش طبابت رایج را در بر دارد، بلکه به گستره ای در فراسوی آن می رسد. در این روش، با بهره گیری از علوم جدید و دانش کهن، الگویی ارائه می شود که می تواند با گذر از بوته ی آزمایش موشکافی های علمی، همچنان استوار بماند. به دلیل این واقعیت ساده که نه فقط کارایی داشته و مؤثر است؛ بلکه با کهن ترین دانش و خرد معنوی نوع بشر نیز هماهنگی دارد. (دکتر لاری داسی مولف کتاب فضا، زمان و پزشکی)

دکتر دیپاک چوپرا، با سادگی سحرآمیز و جذابیتی هموار، به نگارش می پردازد. با این همه، در ارائه ی واقعیات و روش استدلال خویش، سختگیر است. این نوشته از لحاظ کسانی که به حفظ و اعاده ی تندرستی علاقمند هستند حائز اهمیت بسیار است. (مریلین فرگوسن مولف کتاب توطئه ی آکوارین)

دکتر چوپرا، با بهره مندی از خبرگی و مهارت یک پزشک با عرضه ی شبکه ای موزون و زیبا از نمونه های هیجان برانگیز و مستدل، از اهمیت فائق آگاهی در امر شفابخشی، دفاع می کند. (کریک لمبرت (دارای درجه ی دکترا) از نشریه ی هاروارد)

پردیس آباریس

کتاب از ذهن تا ماده نوشته داسون چرچ با همکاری روزبه ملک زاده و هیمن بریمن ترجمه به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

با مطالعه کتاب از ذهن تا ماده خواهید فهمید که شما خالق زندگی تان هستید و افکارتان به اشیا راه می برند. خواهید آموخت که چگونه از ذهن خود به مثابه ی ابزاری خلاق برای تجلی افکارتان استفاده کنید. خواهید دید که می توانید واقعیت مادی را بدون هیچ زحمتی به سمت تمایلات خودتان ببرید. قدرت واقعی خود را درک خواهید کرد و خواهید دید که می توانید فقط با تغییر ذهن تان، در دنیای بیرون تان تغییر ایجاد کنید. همچنین پی خواهید برد که این فرایند در مقیاسی گسترده چگونه کار می کند، از مولکول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، کشور، گونه ها، سیاره و بالاخره کیهان خواهیم دید که خلقت چگونه در مقیاس آگاهی کیهانی به رقص در آمده است و ذهن فردی شما نیز در این رقص شرکت می کند.

ذهن آویز

کتاب دوازده ثانیه نوشته ی جمال صادقی نویسنده موفق کتاب آن سوی مرگ به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است. در کتاب دوازده ثانیه نویسنده کوشیده است شرایط مردم بم را پس از زلزله ی ناگوار سال 1382 به تصویر بکشد.

در بخشی از کتاب دوازده ثانیه جمال صادقی می خوانیم:

باید بفهمم بمی ها در چه وضعی بودند؛ وقتی زلزله رخ داد. باید بفهمم یک انسان، زمانی که با زلزله روبرو می شود به چه می اندیشد؟ چه واکنشی از خود نشان می دهد؟ از نظر روحی، چقدر قوی است؛ یا در واقع، چقدر قوی نیست؟ وقتی زیر آوار می ماند چه حسی دارد؟ وقتی به پایان نزدیک می شود؟ وقتی همه چیزش را از دست می دهد؟ وقتی با مرگ اعضای خانواده اش روبرو می شود؟ وقتی ناچار می شود با دست خود، آنها را دفن کند؟ وقتی باید در یک چادر عاریه ای زندگی کند؟ وقتی دوباره روی پاهای لرزانش می ایستد؟ وقتی بدون عزیزانش زندگی را شروع می کند؟

نیکو نشر

کتاب سرنوشت روح نوشته دکتر مایکل نیوتن در ادامه ی کتاب موفق و پرفروش سفر روح به دنیای پس از مرگ و زندگی در عالم معنا می پردازد. این کتاب به کوشش محمود دانایی ترجمه و توسط انتشارات نیکو نشر چاپ و منتشر شده است. در کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن جزئیات و ابعاد گسترده تری از دنیای پس از مرگ را به خوانندگان به اشتراک می گذارد.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با مطالعه ی معرفی کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن همراه باشید.

پردیس آباریس

کتاب کمال ذهن اثر دکتر جو دیسپنزا نویسنده ی کتاب پرفروش ماورای طبیعی شدن به همت روزبه ملک زاده و هیمن برین ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است. کتاب کمال ذهن در اصل برای دانشمندان، محققین و دانشگاهیان نوشته نشده است، بلکه برای انسانی عادی نوشته شده است که می خواهد درک کند که علم، توانایی تغییر ما را تأیید می کند و ما به عنوان ابناء بشر قابلیت های فوق العاده ای داریم.

شما نیز می توانید مدارهای مغزتان را تغییر دهید. شما قدرت انتخاب کوانتومی را در اختیار دارید. کتاب کمال ذهن به شما کمک می کند از قدرت خود برای انتخاب و تغییر استفاده کنید.

همچنین بخوانید: جو دیسپنزا کیست ؟

شما را به مطالعه ی معرفی کتاب کمال ذهن جو دیسپنزا در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب نشانه ها نوشته لارا لین جکسون، از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، توسط منصور بیگدلی ترجمه شده و به همت انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است. 

در این کتاب، یک واسط روحی مشهور به ما می آموزد چگونه پیام های متحول کننده از سوی عزیزانمان و روح راهنما را تشخیص داده و برای تغییر مسیر زندگیمان از آنها بهره ببریم. 

درک زبان سری کائنات، موهبتی است که در دسترس همه ما قرار دارد. وقتی می آموزیم از دیگر سو، نشانه درخواست کرده و آنها را تشخیص دهیم، کم کم معنایی را درک خواهیم کرد که پیش از آن، فقط سردرگمی بود. سرانجام، نور را در تاریکی می بینیم. شاید تصمیم بگیریم مسیرمان را تغییر دهیم، به سمت عشق برویم، لذت را دنبال کنیم و به روش کاملا جدیدی درگیر زندگی شویم. 

در کتاب نشانه ها، لارا لین جکسون مسائل مرموز را وارد زندگی روزمره کرده و داستان افرادی را تعریف می کند که روابط غیرطبیعی را تجربه کرده اند؛ سپس، مثال هایی از همزمانی هایی می آورد که هیچ گونه دلیل منطقی برای رخداد آنها وجود ندارد و همچنین، ماجرای افرادی را شرح می دهد که تجربیات شخصی خود را برایمان بازگو می کنند. 

کتاب نشانه ها، اثری الهام بخش، عملی، آرامش بخش و فوق العاده انگیزشی است که از ما می خواهد خود را فراتر، در یک طراحی جهانی باشکوه ببینیم.

هرمان

کتاب تا عشق نوشته یاسین رحمانی از انتشارات هرمان به توضیح پاکسازی جهان درون بر مبنای آموزه های تکنیک هواوپونوپونو می پردازد. 

در کتاب تا عشق می خوانیم: جهان هستی به صورتی خلق شده است که رشدی به بالا و صعودی دارد. یا باید این تغییر و همسویی با جهان هستی را بپذیریم و شروع به پاکسازی جهان درون، قوی تر شدن و در نهایت، رشد معنوی کنیم یا زمانه شرایط را به گونه ای می چیند که مجبور به پاکسازی، تغییر و رشد شویم...

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب تا عشق در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو نوشته ی لوک بودین، ناتالی بودین لامبوی و ژان گراسیت توسط خانم مژگان جمالی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

واقعیتی که تکنیک هواپونوپونو ما را با آن روبرو می کند اینست که ما خودمان و به تنهایی مسئول تمامی شکست ها، ناکامی ها، يأس ها و نومیدی هایمان، البته در کنار موفقیت های مان هستیم. پذیرش این مسئله بسیار دشوار است و اغلب چنين گفتگوهایی را در درونمان بر می انگیزد: آخه من که انتخاب نکردم در این خانواده، یا شهر یا کشور متولد بشوم و اصلا توی این قاره زندگی کنم، اگر دست من بود انتخاب می کردم که در خانواده ای پولدار و دارای جایگاه اجتماعی بالا به دنیا بیایم، دور و برم پر باشد از آدم های موفق، ازدواجی موفق و زندگی مشترکی شاد داشته باشم. صاحب فلان شغل و فرزندان سالم و خوشبخت و دوستانی باشم که در تنگناها، سراسیمه به یاری ام بشتابند.

می دانید؛ آخه قربانی بودن، آسان ترین راه برای فرار از مشکلات و تبرئه کردن و بی گناه دانستن خودتان و زحمت حل مشکل را به خود ندادن و البته برانگیختن حس ترحم در دیگران است. ذهن انسان بسیار پیچیده است. به راستی که انسانها در گول زدن خود استادند. قربانی بودن هرگونه مسئولیتی را از ما سلب می کند و از طرفی درگیر شدن در روزمرگی و زندگی ماشینی، روز به روز ما را از بعد معنوی وجودمان دورتر می کند، غافل از آنکه عارف بزرگ مولانا می گوید:

راه لذت از درون دان نه از برون، احمقی دان جستن از قصر و حصون

آموزه های عرفان از جمله عرفان هاواییایی و کشفیات فیزیک کوانتوم نیز موید این مطلب است که راه سعادت و خوشبختی در درون انسان است، نه در بیرون. بنابراین شما را فرا می خوانم به اختصاص دادن دقایقی از روز به روحتان، به خواندن کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو، تا یک بار و برای همیشه به این یقین برسید که «من به دلایل کاملا علمی و دینامیک های حاکم بر فیزیک کوانتوم مسئول هر آنچه در زندگی ام هست هستم، چه خوب و چه بد».

کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو این حقیقت را به شما اثبات می کند و به شما شجاعتی بی بدیل می بخشد. پس بخوانید و در آن تعمق کنید و همچون یک شیرمرد و یا شیرزن سینه سپر کنید و نه با زره و گلوله، بلکه در آرامش و با ذکر جملات شفابخش، با تغییر سطح انرژی تان و حل گره کور افکار و باورهای مخربی که زاینده ی تمام ناکامی های تان هستند حیاتی نو خلق کنید، از چنگال ظالم خاطرات رها شوید. شما شایسته ی بهترین ها هستید. مبادا آن را از خود دریغ کنید. سپاسگزارم. دوستتان دارم. (مژگان جمالی)

مثلث

کتاب راه و رسم آرامش نوشته تیک نات هان توسط شکوفه غفاری ترجمه و به کوشش نشر مثلث چاپ و منتشر شده است.

وقتی استرس داریم، نه تنها کمتر خوشحال و مفیدیم، بلکه اطرافیانمان را هم ناراحت می کنیم. در کتاب راه و رسم آرامش ، تیک نات هان روشهایی برای بازگرداندن زندگی به تعادل در اختیارمان می گذارد. این مراقبه های کوتاه با موضوعات درمانگرى، آرمیدن، تنهایی و پرمشغله نبودن لذت آرامش و آسودگی را نشانمان می دهند.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم