تنها راز موفقیت،دوام آوردن

36369

جدید

کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن اثر مارک یارنل کتابی است برای افرادی که کار بازاریابی شبکه ای را به تازگی شروع کرده یا می خواهند شروع کنند مارک یارنل در این کتاب به حقایق این صنعت می پردازد و مخاطبان را با موانع کار آشنا کرده و راه حل هایی برای عبور از آن مرحله را نیز ارائه می کند. این کتاب به همت پرستو شوکتی ترجمه و توسط انتشارات زمینه به چاپ رسیده است.

نتورکرهای تازه وارد این کتاب را بخوانید!
یارنل ها که درآمد چند میلیون دلاری و بیست سال سابقه ی کاری دارند یک ساختار عملی جامع، محتوای برجسته و بیش از دویست توصیه برای ماندن و سود بردن در سال اول و ساخت یک پایه تجاری بلند مدت را ارائه می دهند.

شما را در ادامه مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن است در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

72,000 تومان

80,000 تومان

- +

ناشر: زمينه

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن

به عنوان یک خبرنگار بازرگانی و نویسنده ی کتاب های خودسازی، به مدت هشت سال در مورد بازاریابی چندسطحی مشغول تحقیق و نگارش بوده ام. در این مدت افتخار این را داشته ام که با تعدادی از رهبران برجسته در این صنعت مصاحبه داشته باشم و به سخت ترین موفقیت ها و رازهای موفقیت گوش فرا دهم. با این حال منبعی سرشارتر از اطلاعات عملی و روشن در مورد بازاریابی چندسطحی از کتاب «سال اول شما در بازاریابی چندسطحی» نیافته ام. با خواندن این کتاب چیزهای زیادی آموخته ام که در طول سال ها که به شدت مشغول تحقیق در مورد این صنعت بوده ام، با آن برخورد نکرده بودم.

از کیفیت بالای کتاب بسیار شگفت زده شدم. از اولین باری که با مارک یارنل صحبت کردم، می دانستم که او در ایجاد ارتباط بسیار مهارت دارد. بسیاری از افراد موفق در بازاریابی چندسطحی بطرز حیرت آوری در بیان زیر و بم رمز موفقیت خود مشکل دارند. مارک همیشه قدرت بی همتایی در خلاصه کردن و بیان بصیرت های تجارتش، با طنز و داستان گویی و آمیخته با ظرافت طبع داشته است. داستان ها و بصیرت هایی که مارک با من طی چندین مصاحبه در میان گذاشت نقش به سزایی در موفقیت نگارش کتاب موج سه داشته است.
از خواندن کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن روشن است که رنه پارنل استعدادی از جنس استعداد همسرش دارد. آن دو با هم گروهی شکست ناپذیر را تشکیل داده اند و در نبردها دوشادوش یکدیگر بوده اند. در این کتاب آنها با صداقتی بیغرض لحظات خوب و بد را بیان کرده اند و برای خواننده تصویری متوازن را از آن چه که واقعا برای کار و موفقیت در بازاریابی چندسطحی لازم است، آشکار کرده اند.

شما در کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن هیچ سخن بیهوده ای در مورد زود پولدارشدن نخواهید شنید. پارنل ها با تحمل سختی میلیونر شده اند. فرمول موفقیت آنها سخت و بی رحمانه است و نیاز به کار طاقت فرسا و پشتکاری ورای توان انسان عادی دارد. اما برای کسانی که آن را جدی بگیرند و جدا نشوند، آزادی واقع بینانه ی مالی به همراه دارد.

این کتابی است که هر شبکه ساز تازه کاری باید آن را بخواند. این کتاب به شما نشان می دهد که خطرات غیر منتظره در چه جاهایی در کمین شما هستند و اینکه چگونه از آنها دوری کنید. و این نکته را با زبانی بیان می کنند که هر کسی بتواند آن را درک کند به طوری که برای هر نکته با آوردن یک داستان الهام بخش و خاطرات حقیقی، آن را تقویت می کنند. برای شبکه سازانی که تجارت شان را جدی گرفته اند خواندن کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن است ضروریست.

قسمتی از کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن

طبق لغت نامه وبسترا دوام آوردن یعنی زنده ماندن و به ویژه، ادامه ی حیات بعد از مرگ دیگران. نکته ی جالب در مورد بازاریابی چند سطحی از بسیاری جهات این است که دوام آوردن، یعنی ادامه حضور در زمانی که بقیه، تجارت را ترک کرده اند و این دقیقا همان چیزی است که باعث ثروت کلان می شود. فرسایش (از دست دادن اعضا) در تجارت ما فاکتور قابل توجهی است. در عین حال بندرت افرادی را دیده ایم که در این تجارت به طور مستمر کار کرده باشند و نهایتا به موفقیت نرسیده باشند. معمولا آن معدود افرادی که به موفقیت نرسیده اند، بدترین دشمنان خودشان هستند که دایم چرخ را از نو اختراع می کنند و ساده ترین راه موفقیت در تاریخ سرمایه داری را پیچیده و دشوار می کنند.

البته اولویت ها به اندازه تعداد انسان ها گوناگون هستند. در مقابل افرادی که بازاریابی شبکه ای را به عنوان وسیله ای برای رسیدن به یک هدف (ثروت) انتخاب می کنند، افرادی هم هستند که از این تجارت به خاطر ویژگی های ارزشمندش بهره می برند. این افراد به عضویت بازاریابی شبکه ای در می آیند تا اعتماد به نفس خود را تقویت کنند، دایره ی دوستان شان را بزرگتر کنند و بیشتر احساس پویایی داشته باشند و با وجود این که درآمدهای کلانی ندارند، حتی نمی توانید آنها را با دیلم از این تجارت جدا کنید. پول هیچ وقت هدف آنها نبوده است و شما تعدادی از داستان های این افراد را در کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن است مطالعه خواهید کرد. در واقع حتی اگر تعداد داستان های موفقیت موجود در این کتاب را دو برابر می کردیم باز هم نمی توانستیم تمام مزایای چشمگیر کسانی را که در این صنعت فوق العاده شرکت کرده اند، با جزییات شرح دهیم.

اگر در بازاریابی چند سطحی استقامت به خرج ندهید، از میدان خارج می شوید. کناره گیری از کار مسلما به شکست منتهی می شود. دوام آوردن طی سال اول اساس موفقیت توزیع کننده است. نتیجه ی تحقیقات ما نشان می دهد که ۹۵ درصد افرادی که ده سال در بازاریابی چند سطحی دوام آورده اند به ثروتی ورای توقع شان دست یافته اند. این بازماندگان یا به پاداش های مالی سرسام آور و یا به آزادی زمانی و یا هر دو دست یافته اند و آنها را قادر ساخته که بتوانند برای انجام کارهایی که بیش از هر چیز برای شان مهم بوده است وقت کافی اختصاص دهند.

در این دوره ی به خصوص از تاریخ که کسب و کار سنتی امنیت چندانی ندارد، بازاریابی شبکه ای به راستی آخرین تکیه گاه تجارت آزاد است. این تجارت سیستمی است که مردم عادی می توانند در آن با سرمایه گذاری مبلغی کم و با مقاومت کامل و قاطعیت، به آزادی فردی و درآمد کلان دست یابند. بازاریابی چند سطحی عاری از خطرات کسب و کار سنتی است. مانند: حقوق و مزایای کارمندان، تبلیغات، هزینه های بالاسری، دفترداری و سررسیدها. بازاریابی چند سطحی دام های کاملا متفاوت خود را دارد، اما همین که این دامها شناسایی و درک شوند به راحتی می توان بر آنها پیروز شد. به عقیده ی ما موفقیت تا حد مهمی بستگی به هوشیاری دارد، این که از لحظه ی شروع، پیشامدهای ناگهانی را شناسایی کنیم و روش غلبه بر آنها را پیدا کنیم. کتاب تنها راز موفقیت به همین دلیل نگاشته شده است.

ریشه های آغازین صنعت بازاریابی چند سطحی به دهه ۱۹۴۰ باز می گردد. زمانی که شرکت Nutrilite Products فروش مواد غذایی را آغاز کرد و ده سال بعد شرکت Amway محصولات خانگی را عرضه نمود. طی پنجاه سال اخیر، این صنعت به شبکه ای قانونی و کارآمد جهت توزیع محصولات تبدیل شد که آن را برای موج بعدی و ورود به دنیای تجارت آماده کرد. تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که از ریچ دووس و جی وان اندل برای بنیانگذاری این صنعت سپاسگزاریم. در آمریکا به تنهایی فروش سالانه ی بازاریابی چند سطحی نزدیک به ۲۰ میلیون دلار بوده که این رقم با فعالیت حدود ۸ میلیون نفر بدست آمده است. در سرتاسر دنیا بیش از ۱۰۰ میلیارد قلم کالا و خدمات مختلف توسط ۳۰ میلیون شبکه ساز مستقل به فروش می رسد. در ضمن باید به خاطر داشت که صنعت ما هنوز نوپاست و آینده ای رو به رشد و امیدبخش دارد. طبق بسیاری از تحقیقات انجام شده پیش بینی می شود که در فاصله ی کوتاهی پس از پایان قرن، در کشورهای غربی یک سوم کالاها و خدمات به وسیله بازاریابی چند سطحی عرضه خواهند شد و در کشورهای در حال توسعه تا سال ۲۰۱۰ این آمار ۵۰ درصد افزایش می یابد.

از نظر تاریخی این صنعت همیشه بر مبنای فروش محصولاتی مانند: محصولات مراقبت شخصی، ویتامین ها، موادغذایی، مراقبت های خانگی و خانوادگی، خدمات تفریحی و تحصیلی بوده است. از آغاز سال ۱۹۸۰ عرضه ی خدمات، خصوصا در صنعت مخابرات پس از رفع محدودیت، به بخش روبه رشدی از این صنعت بدل شده است. خدمات دیگر، مثل کارت های اعتباری، خدمات مالی، بیمه، خدمات پیش پرداخت قانونی، مسافرت، رشد فردی و برنامه های تقویت انگیزه هستند. با تصویب قانون رفع محدودیت خدمات شهری در سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۲، شرکت های بازاریابی چند سطحی خود را برای استقرار در این بازار نیز آماده می کنند.

تکامل رو به رشد صنعت ما با ورود بیست شرکت تجارت شبکه ای به بورس NASDAQ و بازار بورس نیویورک قابل مشاهده است. هم چنین تعداد دیگری از این شرکت ها خود را برای سهامی شدن آماده می کنند. شرکت ها برای ثبت یک شرکت سهامی عام باید گزارش حساب های استاندارد شده خود را فراهم کنند و اسناد خود را برای بررسی و کنترل به اداره كل اوراق بهادار و دادوستد SEC تحویل دهند. به این دلیل شرکت هایی که قصد دارند سهامی شوند باید استاندارد بالایی در اصول تجارت ایجاد کنند که باعث ارتقای ماهیت جامعه ی بازاریابی چند سطحی می شود.

استقبال سرمایه گذاران از معاملات شرکت های شبکه سازی بسیار چشمگیر بوده است. مجله ی آپ لاین که نشریه ی صنعت بازرگانی است، شاخصی از فعالیت شرکت های شبکه سازی ارایه می دهد. در سال ۱۹۹۶ میلادی این شاخص شاهد رشد ۶۳ درصدی ارزش سهام در صنعت بوده، در حالی که میانگین سهام صنعتی داو جونز، رشد ۳۳ درصدی داشته است. این پیروزی مضاعف صنعت بازاریابی چند سطحی بر شرکت های سنتی، جوش و خروش زیادی در سرمایه گذاران زیرک تولید کرده است.

هر فردی برای آغاز کار در بازاریابی چند سطحی به طور متوسط به ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار نیاز دارد. با پرداخت این مبلغ او می تواند محصولات پرطرفداری را خریداری کند و شخصا مورد استفاده قرار دهد و یا با دیگران آن را سهیم شود. صنعت ما بر مبنای تبلیغات کلامی کالا و خدمات است. روند توزیع مستقیم از تولیدکننده به مصرف کننده صورت می گیرد که نمایندگی ها و واسطه ها را حذف می کند. زمانی که محصولات توزیع می شوند، شبکه ساز پاداشی برابر بودجه تبلیغاتی اغلب شرکت های بزرگ دریافت می کند. همه ما سالهاست که می دانیم تبلیغات کلامی بهترین شیوه ی تبلیغات بوده است. آیا در این صورت نمی تواند پرسودترین تبلیغات هم باشد؟

ما در مدت بیست سال فعالیت در بازاریابی چند سطحی تعداد زیادی نوار کاست جمع آوری کرده ایم و یکی از آنها که هنوز بیشترین طرفدار را دارد با این عنوان است: «اگر بازاریابی شبکه ای این قدر عالی است، پس چرا من این قدر افسرده ام؟» به نظر ما دلیل استقبال مردم از آن کاست، این است که ما جرأت به خرج داده ایم و دام های حقیقی این صنعت را بیان کرده ایم. ما اعتراف کرده ایم که با وجود موفقیت مان در سال اول، هر دو، بارها تصمیم گرفتیم از کار کناره بگیریم. متاسفانه تعدادی از مردم این نوار را بسیار دیر گوش کردند و بعدا پیش خود خندیدند، زیرا فهمیدند که همان مشکلات سال اول ما را داشته اند. افراد زیادی قبل از گوش دادن به کاست، اشتیاق آغازین خود را که لازمه ی موفقیت آنها بود، از دست داده بودند. همین که مردم اشتیاق و انگیزه ی لازم برای ادامه حرکت در ماه های سخت آغازین کار را از دست بدهند و زمانی که هیجان آنها از بین برود، معمولا امکان دستیابی به ثروت بالقوه را نیز از دست می دهند. مثال رایجی در این تجارت هست: «متولدکردن یک توزیع کننده جدید بسیار آسان تر از احیا کردن یک توزیع کننده مرده است.» از آنجایی که ماجراها از آن سوی آتلانتیک به کلبه ییلاقی ما در سوییس سرازیر می شد، فهمیدیم که کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن واقعا می تواند هزاران شبکه ساز ناامیدی که خاطرات واقعی بزرگان این صنعت را خوانده بودند، از نو متولد کند...

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن
نویسنده مارک یارنل، رنه رید یارنل
مترجم پرستو شرکتی
ناشر زمينه
تعداد صفحات 407
وزن 466 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 17
قطع رقعی
شابک 9782000372851

نوشتن دیدگاه

تنها راز موفقیت،دوام آوردن

کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن اثر مارک یارنل کتابی است برای افرادی که کار بازاریابی شبکه ای را به تازگی شروع کرده یا می خواهند شروع کنند مارک یارنل در این کتاب به حقایق این صنعت می پردازد و مخاطبان را با موانع کار آشنا کرده و راه حل هایی برای عبور از آن مرحله را نیز ارائه می کند. این کتاب به همت پرستو شوکتی ترجمه و توسط انتشارات زمینه به چاپ رسیده است.

نتورکرهای تازه وارد این کتاب را بخوانید!
یارنل ها که درآمد چند میلیون دلاری و بیست سال سابقه ی کاری دارند یک ساختار عملی جامع، محتوای برجسته و بیش از دویست توصیه برای ماندن و سود بردن در سال اول و ساخت یک پایه تجاری بلند مدت را ارائه می دهند.

شما را در ادامه مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن است در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1398-11-13

تنها راز موفقیت دوام آوردن

یکی از بهترین کتابها در زمینه بازاریابی شبکه ای کتاب تنها راز موفقیت دوام آوردن مارک یارنل پر از داستانهای واقعی از کسانیه که قبلا توی این بازار کار کردند برای من خیلی مفید بود پیشنهاد میکنم مطالعه ی این کتاب

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

قورباغه ات را ببوس!

26,910 تومان 29,900 تومان

کار تیمی (مدیران پویا 5)

10,800 تومان 12,000 تومان

راه ولش (مدیران پویا11)

10,800 تومان 12,000 تومان

بازاریابی عصبی (کنکاش در مغز...

58,500 تومان 65,000 تومان

چگونه میلیونر شویم

990 تومان 1,100 تومان

در یک قدمی طلا (فکر کنید و...

3,150 تومان 3,500 تومان

دو مرد با يک پيام

53,100 تومان 59,000 تومان

چگونه ثروتمند شویم؟

36,000 تومان 40,000 تومان

فروشنده یک دقیقه ای

9,900 تومان 11,000 تومان

حکایت دولت و فرزانگی

4,950 تومان 5,500 تومان

تامین مالی پروژه در عمل

22,500 تومان 25,000 تومان

جادوی نظم

32,400 تومان 36,000 تومان

ذهن آگاهی در محیط کار

23,400 تومان 26,000 تومان

از مایه داری تا سرمایه داری

14,400 تومان 16,000 تومان
مقایسه 0