تک و تنها در پاریس

کتاب تک و تنها در پاریس جدید ترین اثر خواندنی جوجو مویز توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه و به کوشش نشر نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است. جوجو مویز در کتاب تک و تنها در پاریس به روایت زندگی جذاب دختری به نام نل می پردازد. این کتاب شامل 9 داستان است که هرکدام روایتی عاشقانه رابیان می کند.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب تک و تنها در پاریس در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
55562
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

معرفی کتاب تک و تنها در پاریس

کتاب jک و تنها در پاریس نوشته‌ی جوجو مویز و جدید ترین اثر او می باشد، شامل داستان های؛ تنها در پاریس، در میان جیرجیرک‌ها، عشق در بعدازظهر، پرنده‌ای در دست، کفش‌های پوست تمساح، سرقت مسلحانه، کت پارسال، سیزده روز با جان سی و فهرست خرید کریسمس است. که شاخص ترین داستان آن نام عنوان کتاب را به خود اختصاص داده است. نل دختری است که شخصیت اصلی این رمان را برعهده دارد؛ او دختری مقرراتی و سخت گیر است که در یک اتفاق در زندگی خود با حقیقت وجودی شخصیتش روبرو می شود و به جای انکار خود در مقابل نفسانیاتش می‌ایستد که این سرآغاز راه تازه ای در زندگیش می گردد. جوجو مویز با قلمش روند تغییرپذیری شخصیت نل در این رمان را به همراه اتفاقات عاشقانه‌ای که برای او ایجاد می شود در هم می تند و آنچنان شخصیت اصلی داستان را با تحول و تغییر مواجه می کند که داستانی جذاب را به خواننده تقدیم می کند؛ این روند پرکشش تا انتهای رمان خواننده را به دنبال خود می برد. این کتاب ترجمه ی فرانک سالاری است که توسط انتشارات البرز به چاپ رسیده است.

*** خرید کتاب تک و تنها در پاریس ***

قسمتی از کتاب تک و تنها در پاریس

فصل اول

نل ساک خود را روی صندلی پلاستیکی در ایستگاه قطار تکان میدهد و برای صدمین بار به ساعت دیواری نگاه می کند. او هرازگاهی به در ورودی اتوماتیکی که کنار می رود، چشم می دوزد. با بازشدن در، خانواده ای وارد می شود. ظاهرا از طرفداران پروپاقرص کارتون های والت دیزنی هستند، با کالسکه بچه، کودکانی که جیغ و داد می زنند و پدر و مادری که خیلی بیخوابی کشیده اند، به طرف سالن انتظار گیت عزیمت می روند.

از نیم ساعت پیش قلبش به شدت به تالاپ تولوپ افتاده بود و احساس کرد قفسه سینه اش تیر می کشد. نل زیر لب گفت: «اون میاد، به هرحال میاد. هرطور شده خودشو میرسونه.»

«ترن ۹۰۵۱ پاریس، ده دقیقه دیگر از سکوی شماره ۲ حرکت می کند. لطفا به طرف سکو بروید و فراموش نکنید همه چمدان هایتان را با خود ببرید.»
نل لبش را گاز گرفت. سپس دوباره برایش پیامک فرستاد - بار پنجم.

«کجا هستی؟ ترن داره حرکت میکنه!»

نل وقتی میخواست راه بیفتد دوبار برایش اس ام اس فرستاده بود، میخواست خیالش راحت شود که در ایستگاه قطار همدیگر را می بینند. وقتی از او جوابی دریافت نکرد، پیش خود فکر کرد چون در زیرزمین بوده پیامش را نگرفته است، شاید هم هنوز در زیرزمین است. او سومین پیامک را فرستاد و چهارمین را.

نل در ایستگاه منتظر بود که تلفنش لرزید. کمی خیالش راحت شد.
«عزیزم عذرخواهی می کنم؛ محل کارم و سرم شلوغه، نمی تونم خودمو برسونم.»
انگار برای خوردن یک نوشیدنی فوری و فوتی قرار گذاشته بودند! نل با ناباوری به تلفنش زل زد. «نمیتونی خودتو به ترن برسونی؟ باید منتظرت بمونم؟»
و ثانیه ای بعد او جواب می دهد:
«نه، تو برو؛ سعی میکنم با ترن بعدی بیام.»
نل باحيرت خونش به جوش آمد! همان طورکه مردم اطرافش از جای خود بلند می شدند و کتهایشان را می پوشیدند، او بی حرکت سرجای خود ایستاد و در جواب پیامی فرستاد.
«خب پس کجا همدیگرو ببینیم؟»

او جواب نداد. سرش شلوغ است! آن هم در فروشگاه وسایل غواصی و موج سواری! و ماه نوامبر؛ سرشلوغی یعنی چه؟ نل به اطراف خود خیره شد. گویی همه چیز مسخره بازی است. نل فکر کرد او را دست انداخته و یک دفعه با لبخند گل وگشاد سر و کله اش از لای در پیدا می شود و به او می گوید که سربه سرش گذاشته (او خوشش می آمد سربه سر نل بگذارد)، بعد هم نل را بغل میکرد و می بوسید و به او می گفت: «نکنه خیال کردی نمیام! اونم در اولین سفر تو به پاریس؟» اما در شیشه ای محکم بسته شده بود.

مأمور کنترل بلیت قطار یورواستار به سراغش آمد و از او بلیت خواست: «خانم، باید به سمت سکو بری.»
نل برای لحظه ای درنگ کرد. او می آید؟ و سپس خود را بین جمعیت دید که چمدان کوچک چرخدار را پشت سرش میکشد؛ نل ایستاد و تایپ کرد:

«پس در هتل می بینمت.»
نل از پله برقی پایین می رفت که ترن غول پیکر غرش کنان وارد ایستگاه شد.

*** خرید کتاب تک و تنها در پاریس جوجو مویز ***

«یعنی چی که نمیای؟ سال های سال این برنامه رو داشتیم، سفر دخترانه سالی یک بار به برایتون.» شش سال است که آنها، یعنی نل، تریش، مگدا و سو، در آغاز هفته آخر ماه نوامبر با جیپ سو یا ماشین شرکتی مگدا به آنجا سفر می کنند.

آنها با فرار از زندگی روزانه، برای دو شب خوشگذرانی و عیاشی به هتلی قراضه به نام برایت سی الوج پناه می برند که نمای بیرون آن ترک خورده و رنگ و رو رفته است و داخلش هم از بوی اَفترشیو ارزان قیمت و مشروبات ده ساله آکنده.
سفر سالیانه از خود دو نوزاد برجا گذاشته بود؛ یک طلاق و یک بیماری ژنا (آنها مجبور شدند شب اول در اتاق مگدا مهمانی بگیرند) اما تا حالا حتی برای یک مرتبه هم کسی قید این سفر را نزده بود.

«آخه پیت منو به پاریس دعوت کرده.»
«پیت تو رو به پاریس میبره؟» مگدا طوری به او زل زد انگار نل خبر داده بود که دوره آموزش زبان روسی را می گذراند؟ «پیت! پیت؟»

«اون میگه باورش نمیشه که من تا حالا اونجا نرفتم.»
تریش گفت: «من یه بار با اردوی مدرسه به پاریس رفتم. در موزه لوور گم شدم. در مهمانسرای جوانان هم یکی کفش ورزشی منو انداخت تو توالت. چشمم یه پسر فرانسوی رو گرفت که شبیه دوست پسر هال بري هنرپیشه بود، اما بعد معلوم شد آلمانیه.»

«پیت؛ با پیت! پیت تو! من نمیخوام بدجنس بازی دربیارم اما به هر حال فکر میکنم اون یه خرده...»
«بی عرضه »
«بدقلق»

«هالو»
از قرار معلوم ما اشتباه کردیم. ظاهرا اون آدمیه که میخواد آخر هفته نل رو به سفر رمانتیک پاریس ببره. یعنی که... خوب میدونی. عالیه، فقط ای کاش زمان این سفر با سفر آخر هفته ما یکی نبود.»
نل با دست تکان دادن زیرلب گفت: «آخه، بلیت که خریده بشه... پس دادنش مشکله.»
او امیدوار بود کسی از او نپرسد چه کسی بلیت را خریده است (چون فقط آخر هفته قبل از کریسمس بلیت شامل تخفیف می شد.)

نل با همان نظم و ترتیبی که کارهای اداری اش را انجام می داد برای سفر هم برنامه ریزی کرده بود. او برای بازدید از بهترین جاهای دیدنی اینترنت را زیر و رو کرده بود. برای گیر آوردن بهترین هتل مرغوب و ارزان قیمت سراغ تریپ ادوایزر و برای بررسی مجدد هر هتل به سراغ گوگل رفت و نتایج را روی کاغذ یادداشت کرد.

نل در هتلی پشت خیابان قبوولی که تر و تمیز، دوست داشتنی و بسیار رمانتیک بود اتاق لوکس دوتخته ای را برای دو شب رزرو کرد. او تجسم کرد که با پیت در هتل فرانسوی اوقاتی خوش را می گذرانند و از بیرون پنجره به برج ایفل زل زدند و بعد هم در کافه رستوران شهر در حال خوردن قهوه و نان کراسانت هستند. او در اصل فقط عکس های پاریس را دیده بود و به غیر از یکسری بدیهیات، درست و حسابی نمی دانست باید چگونه آخر هفته خود را در پاریس گذراند.
نل سیمون در ۲۶سالگی هیچ وقت تعطیلات آخر هفته بیرون از خانه نمانده بود، به جز یک آخر هفته که با دوستش آندرو دینزمور به صخره نوردی رفته بود. در آن سفر او و دوستش در ماشین نل با همان نظم و ترتیبی که کارهای اداری اش را انجام میداد برای سفر هم برنامه ریزی کرده بود. او برای بازدید از بهترین جاهای دیدنی اینترنت را زیر و رو کرده بود. برای گیر آوردن بهترین هتل مرغوب و ارزان قیمت سراغ تریپ ادوایزر و برای بررسی مجدد هر هتل به سراغ گوگل رفت و نتایج را روی کاغذ یادداشت کرد.

نل در هتلی پشت خیابان قبوولی که تر و تمیز، دوست داشتنی و بسیار رمانتیک بود اتاق لوکس دوتخته ای را برای دو شب رزرو کرد. او تجسم کرد که با پیت در هتل فرانسوی اوقاتی خوش را می گذرانند و از بیرون پنجره به برج ایفل زل زدند و بعد هم در کافه رستوران شهر در حال خوردن قهوه و نان کراسانت هستند. او در اصل فقط عکس های پاریس را دیده بود و به غیر از یکسری بدیهیات، درست و حسابی نمی دانست باید چگونه آخر هفته خود را در پاریس گذراند.
نل سیمون در ۲۶سالگی هیچ وقت تعطیلات آخر هفته بیرون از خانه نمانده بود، به جز یک آخر هفته که با دوستش آندرو دینزمور به صخره نوردی رفته بود. در آن سفر او و دوستش در ماشین خوابیده بودند و صبح روز بعد از شدت سرما از خواب بیدار شد و نتوانسته بود تا شش ساعت گردنش را تکان دهد. مامان نل، ليليان، خیلی دوست داشت برای کسی که گوش شنوا دارد از نل بگوید که مثلا «نل از اون دسته آدمای ماجراجو نيست، تازه از اون آدمام نیست که بخواد به مسافرت بره، کسی هم نیست که به شکل و قیافش بنازه.» به هر حال گهگدار مادرش باید این فکر را بکند که گوش شیطان کر، نل دیگر بچه نیست.

*** خرید اینترنتی کتاب تک و تنها در پاریس ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
55562

مشخصات

عنوان کتاب
تک و تنها در پاریس
عنوان اصلی کتاب
Paris for One
نویسنده
جوجو مویز
مترجم
نفیسه معتکف
ناشر
نسل نواندیش
تعداد صفحات
304
وزن
330 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1397
نوبت چاپ
5
قطع
رقعی
شابک
9789642368167
مشخصات تکمیلی
داستانهای کوتاه انگلیسی،قرن 21م
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
قطره

کتاب وقتی نیچه گریست اثر اروین یالوم ترجمه سپیده حبیب به کوشش نشر قطره چاپ و منتشر شده است.

کتاب وقتی نیچه گریست آمیزه ای است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق، تقدیر و اراده در وینِ خردگرایِ سده یِ نوزدهم و در آستانه ی زایش دانش روانکاوی.

فریدریش نیچه، بزرگترین فیلسوف اروپا. یوزف بویر، از پایه گذاران روانکاری... دانشجوی پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید همه اجزایی هستند که در ساختار رمان «وقتی نیچه گریست» در هم تنیده می شوند تا حماسه ی فراموش نشدنی رابطه ی خیالی میان بیماری خارق العاده و درمانگری استثنایی را بیافرینند. ابتدای رمان، لو سالومه، این زن دست نیافتنی، از برویر می خواهد تا با استفاده از روش آزمایشی درمان با سخن گفتن، به بیری نیچه ی ناامید و در خطر خودکشی بشتابد. در این رمان جذاب دو مرد برجسته و اسرار آمیز تاریخ تا ژرفای وسواس های خویش پیش می روند و در این راه به نیروی رهایی بخش دوستی دست می یابند.

دکتر اروین یالوم استاد روانپزشکی دانشگاه استنفورد، گروه درمانگر روان درمانگر اگزیستانسیال، در خلال این رمان آموزشی، به توصیف درمان های رایج برای وسواس فکری که هر دو شخصیت داستان به نوعی گرفتار آن اند، می پردازد؛ ولی درنهایت روش روان درمانی اگزيستانسيال و رابطه ی پزشک- بیمار است که کتاب بیش از هر چیز در پی معرفی آن است.

دکتر سپیده حبیب، مترجم این کتاب، روانپزشک است و با یادداشت های متعدد خود درباره ی مفاهیم تخصصی روانشناسی، روانپزشکی و پزشکی درک این اثر برجسته را برای خوانندگان غیرمتخصص در این زمینه بسیار آسان کرده است.

نیستان

رمان چشمان تاریکی نوشته ی دین کونتز توسط خانم ناهید هاشمیان ترجمه و به کوشش نشر نیستان چاپ و منتشر شده است.

در بخشی از رمان چشمان تاریکی دین کونتز می خوانیم:

باید به ۲۰ ماه قبل برگردیم. موقعی که یک دانشمند چینی به نام لی چن در حالی که یک دیسکت حاوی اطلاعات سلاح های بیولوژیکی و خطرناک چین در دهه اخیر را داشت، در آمریکا مبتلا شد. آنها آن را ووهان ۴۰۰ نامیدند چون از آزمایشگاه RDNA شهر ووهان خارج شده بود و چهارصدمین میکروارگانیسم دست ساز در مرکز تحقيقات آنجا بود. ووهان ۴۰۰ یک سلاح بی نقص بود. فقط انسان را تحت تاثیر قرار می داد و توسط حیوانات منتقل نمی شد. مانند سیفلیس در خارج از بدن بیشتر از یک دقیقه زنده نمی ماند. یعنی نمی توانست به طور دائم اشیا یا مکانی را مانند سیاه زخم یا سایر میکروارگانیسم های کشنده، آلوده کند. با مرگ میزبان، نابود می شد و نمی توانست در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد زنده بماند. این همه مزیت در یک سلاح خیلی جالب بود...

سخن

رمان یکی نبود (2 جلدی) نوشته ی عاطفه منجزی به کوشش انتشارات سخن چاپ و منتشر شده است.

همه وجودش بی دریغ کسی را می طلبید تا برای همه ی عمر زنجیدگی های جان خسته اش را در کنار او به فراموشی بسپارد. کسی که به وقتش بتواند برای او نقش مادر، همسر، دوست، مردم و هزار نقش رنگارنگ دیگر را بازی کند. کسی که جسم و روحش را به شما آرامشی بکشاند که خدا برای هر جفتی نوید داده بود... کسی که با او مدارا کند. با اویی که درد تنهایی کشیده بود... درد یتیمی درد غریبی در بین قربا... دلش مداوایی عاشقانه می خواست ... مداوایی صمیمانه و پر از عطوفت... و شیرزاد آن کسی بود که می توانست همه ی این ها را مثل گنج گران بهایی به او هدیه دهد... پتانسیلش را داشت.

سخن

رمان شب چراغ (2جلدی) اثری است با همکاری عاطفه منجزی و م بهارلویی و به کوشش انتشارات سخن چاپ و منتشر شده است.

خودش هم نمی دانست قصد کرده انتقام چه چیز را از سوگل بگیرد...انتقام تقاضایی که برای طرزنامیدنش توسط او داشت و تاکیدی که بر خانم زاهد کرده بود یا انتقام دست های استادی که روی شانه های ظریف او نشسته بود؟! دلیلش هر چه بود، این انتقام برای خودش هم گران تمام شده بود؛ این چند روز بدترین روزهای عمرش را گذرانده بود، اما راه دیگری جز همین راهی که می رفت بلد نبود! بالاخره سرو کله ی سوگل از پشت شیشه ی اتاق تشریح پیدا شد. وقتی نگاهش به سوگل افتاد و خیالش راحت شد که آمده، توانست با خیال راحت نفسی تازه کند و با حضورذهن بیشتری به ادامه ی تدریسش برسد. گاهی لجاجت، بزرگترین انگیزه ها را به او می داد.

یوپا

رمان گناهکار (2جلدی) نوشته ی فرشته تات شهدوست به کوشش انتشارات یوپا چاپ و منتشر شده است.

غرور، تعصب و گناه داستانی می سازند که فضای سیاه و سفیدش در برگیرنده ی لحظاتی تکان دهنده است که هم تن را به لرزه می اندازد و هم تا پایان ماجرا، خواننده را با خود می کشاند.

ذهن آویز

رمان مجنون تر از فرهاد (2جلدی) نوشته ی م بهارلویی به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

بالاخره اشکم سرازیر شد. سرم را بلند کردم و گفتم: تو اگه بری، من بعد تو یه مرده می شم. مرده ای که تنها تفاوتش با بقیه مرده ها اینه که نفس می کشه. یادته میگفتی بغض نشکنم رو می شکنی؟ از حالا به بعد دیگه خیلی راحت این بغض شکسته می شه! تو بگو محراب، من بعد تو چه کار کنم؟ کاش می فهمیدی این پری که مقابلت ایستاده مثل بچه ای که از دست مامانش کتک خورده، مشتاقانه منتظره به آغوش همونی پناه ببره که از دستش کتک خورده!

یوپا

کتاب این یک فرشته است (براساس سرگذشت واقعی ملیکا کانطوری) نوشته ی محدثه رجبی توسط انتشارات یوپا چاپ و منتشر شده است.

کتاب این یک فرشته است داستان دخترانگی های بی پایانی است که با تلخ ترین حالت ممکن پایان یافته است. این یک فرشته است داستان عشق است... داستان لبخندهای زیبایی که صورت پرنشاط دختری به نام ملیکا را مزین می کند و عشق را در رگ های او به جریان در می آورد.

این یک فرشته است روایت پاکی و مهربانی دختری است که آفریده شده ای است برای صداق و فرشته بودن!

گاهی اوقات چیزهایی به چشم می بینم که ممکن روزی حتی در خواب و پشت پلک های بسته هم تصوری از آنها نداشته باشیم. همان آرامش قبل از طوفان که در اوج خوشبختی، شادی و آرامشِ مطلق به سراغمان می آید و دردی می شود بی درمان... مثل دیدن عزیزی روی تخت بیمارستان...! دردی خانمان سوز که حاضری جانت را فدا کنی تنها برای این که بلا از سر عزیزترین فرد زندگیت بگذرد تا نفس راحت بکشی و خدا را شکر کنی!

ملیکا فرشته ای است که همواره نگاه گرم پدر مهربان  دلسوزش و لبخند توام با نگرانی و عشق مادر عاشقش را بخود به همراه دارد و اما ... سایه نحس بیماری بی رحمانه پرده ای از غم را بر روی چشمان عسلی و همیشه امیدوارش می اندازد.

فرشته ی قصه ی ما اسطوره ای است از صبر و مقاومت که در سخت ترین لحظات زندگی اش با لبخند پر از آرامشش، غم را از قلب های عزیزانش دور می کند و نقطه شروع از زمانی است که ملیکای فرشته قصد دارد با سختی های زندگی مبارزه کند...

نگاه

کتاب پول و زندگی نوشته ی امیل زولا توسط علی اکبر معصوم بیگی ترجمه و به کوشش نشر نگاه چاپ و منتشر شده است.

پول، هجدهمین رمان از سلسله داستان های مشهور روگند ماکار، به توصیف محافل سفته بازان، سوداگران و بورس بازان پاریس می پردازد. آریستید ساکاره قهرمان کتاب و برادر روگن، وزیر قدرتمند، سوداگر بی وجدان و ورشکسته ای است که برای بار دوم به تجارت روی می آورد. بانک انیورسال را تاسیس می کند تا از سراسر خاورمیانه بهره کشی کند و برای توفیق در نقشه های بلند پروازانه اش از قربانی کردن نزدیک ترین کسان خود نیز پروا ندارد. او بنده و کارگزار پول است برای او زندگی و عشق و تمدن بشری فقط در پول خلاصه می شود.

رمان قدرتمند پول و زندگی، که شرارت ها و پلیدی هایی را برملا می سازد که پرستش بت پول در جهان مدرن می تواند در پی داشته باشد، به طرزی درخشان زندگی پر جلال و جبروت پاریس را در اواخر سده ی نوزدهم وصف می کند و شخصیت هایی را به صحنه می آورد که در رنگارنگی و غنا کم نظیراند.

قطره

کتاب درمان شوپنهاور نوشته اروین یالوم توسط خانم سپیده حبیب ترجمه و به کوشش نشر قطره چاپ و منتشر شده است.

اروین یالوم در کتاب درمان شوپنهاور تصور می کند فیلسوف معاصری به نام فیلیپ که فردی منزوی و به نوعی رونوشت شوپنهاور است، به یکی از گروه های درمانی روان درمانگر مشهوری به نام جولیوس وارد می شود که خود به دلیل رویارویی ناگهانی با سرطان و مرگ خویش، به مرور دوباره ی زندگی و کارش نشسته است. فیلیپ آرزو دارد با به کارگیری اندیشه های شوپنهاور، به یک مشاور فلسفی بدل شود و برای این منظور نیازمند سرپرستی جولیوس است. ولی جولیوس می خواهد به کمک اعضای گروه به فیلیپ/ شوپنهاور بقبولاند که این ارتباط انسانی است که به زندگی معنا می بخشد؛ کاری که هیچ کس برای شوپنهاور تاریخی نکرد.

اروین یالوم - استاد بازنشسته ی روانپزشکی دانشگاه استنفورد، روان درمانگر اگزیستانسیال و گروه درمانگر در کتاب درمان شوپنهاور نیز همچون رمان وقتی نیچه گریست با زبان سحرانگیز داستان، به معرفی اندیشه های پیچیده ی فلسفی و توصیف فنون روان درمانی و گروه درمانی می پردازد.

شادان

رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی یکی از بهترین نویسندگان رمان های ایرانی به کوشش انتشارات شادان چاپ و منتشر شده است.

امروز که به تمامی آن سالها نگاه می کنم می بینم زندگی نسل ما، تاریخ این دیار است و به راستی هرکدام عمری تجربه بوده اند... از کودکی چون بزرگسالان زندگی کردیم و چون به بزرگسالی رسیدیم مسئولیتی فراتر از توان بردوش کشیدیم . اما امیدوارم که فرزندان امروز از شنیدن قصه ی نسل ما... تجربه ای نو بیاموزند و ما را باور کنند: نسلی که نسل عشق بود و مهر...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم