ثروت و قانون جذب

17826

جدید

کتاب ثروت و قانون جذب اثر استر هیکس و جری هیکس مفاهیم اصلی آموزش های آبراهام را به شما می آموزد کتاب ثروت و قانون جذب به همت خانم شهکام جولایی ترجمه و توسط نشر جویا چاپ و منتشر شده است.

در کتاب ثروت و قانون جذب یاد می گیرید که همه ی چیزها خواسته یا ناخواسته اگر مدام به آنها فکر کنید، از طریق قانون جذب به سوی شما می آیند. این قانون مهم کائنات هیچگاه چنین روشن و واضح برای شما شرح داده نشده است. در کتاب ثروت و قانون جذب خواهید آموخت چگونه از این قانون بزرگ به نفع خود استفاده کنید.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب ثروت و قانون جذب در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

36,000 تومان

40,000 تومان

- +

ناشر: جویا

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب ثروت و قانون جذب

به نظر شما چه چیز شما را به سوی «کتاب ثروت و قانون جذب» کشاند؟ فکر می کنید به چه دلیل دارید این کلمات را می خوانید؟ کدام عناوین توجه شما را جلب کرده؟ آیا پول بوده؟ سلامتی؟ و شادی و نشاط؟ یادگیری هنر جذب؟ یا شاید هم خود قانون جذب بوده؟

دليل مشخص شما برای توجه تان به کتاب ثروت و قانون جذب هرچه بوده، اطلاعاتی در برابر شما قرار گرفته در جواب به خواسته ای که داشته اید. کتاب ثروت و قانون جذب درباره ی چیست؟ کتاب ثروت و قانون جذب به ما می آموزد که زندگی رسم خوشایندی است و داشتن رفاه و سعادت برای ما امری طبیعی است. به ما می آموزد که مهم نیست زندگی فعلی شما در حال حاضر خیلی خوب است، می تواند دائم بهتر شود و حق انتخاب و قدرت اصلاح و بهبود تجارب زندگی آنان در دست خود شماست. کتاب ثروت و قانون جذب ابزار فلسفی کارآمدی را وقتی مورد استفاده مکرر قرار گیرد به شما ارائه می کند که شما را قادر می سازد ثروت بیشتر، سلامتی بیشتر و شادی بیشتر را که حق طبیعی شماست تجربه کنید من اینها را می دانم زیرا برای خود من اتفاق افتاده. همچنان که بعد از یک آرزو که برآورده می شود به آرزوی دیگری می پردازم که به آن نیز می رسم و زندگی من بهتر و بهتر می شود.

زندگی سرشار از خوبی است. ابتدای سال نو هستیم و من این مقدمه را در حالی می نویسم که پشت میز اتاق ناهارخوری خانه ی جدید مان در کالیفرنیا نشسته ام.

من و استراز هنگامی که در سال ۱۹۸۰ با هم ازدواج کردیم تصمیم داشتیم از این باغ بهشت واقع در این منطقه ی زیبا، گاه و بیگاه دیدن کنیم و اکنون عملا بخشی از سال را در این منطقه زندگی می
چرا نباید دست به ستایش همه ی اینها بزنیم؟ دوستی صمیمی داشتیم که به ما کمک کرد تا ملکی را پیدا کنیم. به او گفتیم دنبال ملکی نزدیک دلمار هستیم که بتوانیم اتوبوس سیاحتی سیزده متری خود را در آن جا پارک کنیم. بعد از خرید ملک سر و کله ی مهندس معمار و فضاسازی، طراحان، نجارها، برقکارها، لوله کشها و سازندگان سقف رسید که از همه ی آنها ممنونیم. بعد نوبت نازک کارها رسید: گچ کار، نقاش و آهنگر، سپس نصب کنندگان در و حصار شیشه بر و آخر سر هم فنی کارهایی مانند نصب کنندگان سامانه های برقی و الکترونیکی، مثل تنظیم کننده های شدت نور یا گرما و سرما و سامانه های رایانه ای و صوتی و سامانه های آشپزخانه از قبیل ماکروفر و ماشین و لباسشویی هایی که از راه دور تنظیم می شوند. بعد نوبت مبل و میز و صندلی هایی رسید که باید چیدمان آنها را مکرر عوض می کردیم تا به چینش دلخواه برسیم. تا یادم نرفته از کسانی که زمین را کندند و با قالبهای بتونی حدود باغچه ها را مشخص کردند و کسانی که خاک حاصلخیز آوردند و درختان بزرگ را جابه جا کردند و در باغچه های ما کاشتند و هزاران نفر دیگر که دستی در اکتشاف و اختراع وسایل کوچک و بزرگ داشتند. به هرحال از همه ی اینها تشکر و قدردانی می کنیم.

همه ی اینها مثل قله ی کوه یخ بود که ما از قسمت آشکار آن تشکر کردیم و بخش عمده ای از آن زیر آب پنهان ماند. بعد رستوران دلخواهمان را کشف کردیم و همسایه های خونگرم و با روحیه که ورود ما را به گرمی پذیرا شدند آن هم با شور و حالی که تا آن زمان ندیده بودیم.

هنوز چیزهای دیگری هم مانده است؛ مناظر نفس گیری که در نزدیکی ملک ما بر فراز دره ها قابل رویت است و بعد از آنها سواحل بی نظیر اقیانوس آرام و امواج زیبای کف آلود. همه ی اینها زیباست و زندگی شما زندگی براستی زیباست.
من و استر به تازگی از پیاده روی کوتاهی در ساحل اقیانوس بازگشته ایم و خیال داریم هنگام غروب بر روی کتاب جدید آبراهام - ثروت و قانون جذب: یاد بگیرید چگونه ثروت، سلامت، شادی را به سوی خود جذب کنید، کار کنیم.

۴۰ سال قبل بود و من در دانشکده های سراسر کشور برنامه هایی را اجرا می کردم که بطور تصادفی، کتابی را در یک متل در شهری کوچک واقع در ایالت مونتانا دیدم. آن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ی ناپلئون هيل بود و نظر مرا درباره ی پول چنان تغییر داد که استفاده از اصول آن منجر به موفقیت هایی چنان بزرگ شد که تا آن زمان تجربه نکرده بودم.

اندیشیدن و پولدار شدن موضوع مورد توجه و علاقه ی من نبود، اما اندکی بعد از کشف کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، سعی کردم تا روش های به دست آوردن پول را تغییر دهم و پول بیشتری تحصیل کنم، بنابراین توجه من به کتاب هیل پاسخ مستقیمی بود به آنچه می خواستم.

مدتی بعد از خواندن کتاب با مردی ملاقات کردم که به من پیشنهاد کسب و کاری نمود که چنان منطبق بر اصول و آموزش های هیل بود که مدت نه سال از عمرم را صرف این کار لذت بخش کردم. در این نه سال این کسب و کار به تجارتی بین المللی و چند میلیون دلاری مبدل شد و در این مدت کوتاه سرمایه ای که برای گذران زندگی داشتم و همانی بود که آن زمان می خواستم آن چنان زیاد شد که همه ی هدف های متعدد و جدید مرا جوابگو بود.

آنچه از کتاب هیل آموختم، چنان به کار من آمد که شغلم را به عنوان «کتاب درسی» در نظر گرفتم و اصول موفقیت های آن را با همکارانم در میان گذاشتم. اما حالا که به گذشته مینگرم، می بینم آن آموزشها اگر چه در مورد من و چند تن از همکارانم بسیار خوب عمل کرد، اما در مورد عده ای دیگر اصلا کارآیی نداشت. بنابراین سعی کردم به جستجوی پاسخ هایی بروم که جوابگوی عده ی بیشتری از مردم باشد.

در نتیجه ی تجربه ی شخصی که من از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید داشتم متقاعد شدم که دستیابی به موفقیت یادگرفتنی است. لازم نیست در خانواده ای پولدار، یا خانواده ای که راه پولدار شدن را می دانند، به دنیا بیاییم. لازم نیست نمرات عالی درسی داشته باشیم یا اشخاص بخصوصی را بشناسیم یا در کشور بخصوصی زندگی کنیم یا از نژاد، رنگ و مذهب بخصوصی باشیم و غیره و غیره، می باید چند اصل ساده را بیاموزیم و آنها را مکرر در معرض تجربه قرار دهیم.

اما در هر حال، همه از یک جمله ی بخصوص با کتابی مشخص، نتایج یکسانی به دست نمی آورند. به محض آن که برای فهم و درک بیشتر این مطلب احساس نیاز کردم، کتاب راه گشای ریچارد باخ به نام کتاب اوهام جلو چشمانم قرار گرفت و ذهنم را در مورد پدیده هایی که قرار بود تجربه کنم، بازکرد.
کتاب گرانبهای دیگری که بطور تصادفی کشف کردم «ست سخن می گوید» نوشته ی جین رابرت و رابرت. اف. بات بود که از مطالب آن استفاده بردم و سعی کردم زندگی دیگران را بهبود بخشم.                                     

ست دیدگاه خاصی در مورد زندگی داشت، من بخصوص به دو مقوله از نظریات او علاقمند شدم؛ «تو خالق رویدادهای زندگی خود هستی، و نقطه ی قدرت شما متمرکز بر زمان حال است.» اگر چه به درستی از معنای آنها سر در نمی آورم اما می دانستم چیزی درون آنها، پاسخ به همه ی سؤالات من است. از آنجا که جین دیگر رخت از قالب مادی خود بربسته بود، به او دسترسی نداشتم تا پاسخ سوالاتم را بگیرم.

بر اثر یک رشته اتفاقات سرنوشت ساز، همسرم استر توانست به مطالبی به نام آموزش های آبراهام دسترسی پیدا کند.

هنگامی که در سال ۱۹۸۵ این پدیده آغاز شد، احساس من این بود که به جوابهایی دست پیدا خواهم کرد تا قوانین کائنات را بهتر بفهمم و بطور طبیعی و عمدی بتوانم خودم را با آنها هماهنگ کنم. بنابراین بیست سال قبل با صدها سؤال که در بیست موضوع مختلف بود با همسرم و یک ضبط صوت در محضر آبراهام نشستیم تا او از طریق استر پاسخ های خود را به ما برساند. به تدریج مردم آوازه خود آبراهام را شنیدند و از دور و نزدیک به سراغ ما آمدند تا پرسش هایشان را پاسخ گوید.                                         

نزدیک به دو دهه بعد میلیون ها نفر از آموزش های آبراهام مطلع شده بودند و این بر اثر تکثیر سی دی و نوار و دی وی دی و ویدیو و کتاب های مختلفی بود که به چاپ رسانده و برنامه های تلویزیونی و رادیویی و کارگاه های آموزشی و سمینارهایی بود که اجرا کرده بودیم، اگر چه بعدها نویسندگان مشهور دیگری هم از آموزش های آبراهام در کتاب ها و برنامه های رادیو و تلویزیون و... استفاده کردند. حدود دو سال قبل یک تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا از ما اجازه گرفت تا سریالی پیرامون کارهای ما و آبراهام بسازد. او و گروه فیلمبرداری اش به عرشه ی کشتی تفریحی آمد که ما یکی از کارگاه های خود را بر روی آن و در طی سفری به آلاسکا برگزار می کردیم و مابقی ماجرا را که شرح موفقیت جهانی ما بود همه می دانند.                           

تهیه کننده نام فیلم خود را «راز» گذاشت و این فیلم پیرامون مضمون اصلی آموزشهای آبراهام، قانون جذب بود و باعث شد میلیونها نفر در سراسر جهان به زندگی بهتری دست پیدا کنند.

کتاب ثروت و قانون جذب ماحصل برگردان پنج قسمت از «نوارهای اصلی» در ۲۰ سال گذشته است و نخستین باری است که به صورت کتاب عرضه می شود، گرچه کلمه به کلمه مطابق نوارها نیست، زیرا آبراهام آنها را بازبینی کرده و هر جا که لازم بوده آنها را برای خوانندگان ساده تر کرده است.

در دنیای آموزش جمله ی معروفی هست: «به آنها چیزی را بگو که می خواهی بگویی، پس بگو و بعد هم چیزهایی که گفتی، باز هم بگو،» بعد وقتی تصمیم گرفتید که کاملا به این توصیه آموزشی عمل کنید، خواهید دید که ناچارید از تکرار و تکرار، تا به خوبی یاد بگیرید. دیگر نمی توانید از الگوهای محدود فكری پیروی کنید و انتظار نتایج رضایت بخشی هم داشته باشید. اما از طریق تکرار و تمرین می توانید راحت به عاداتی دست پیدا کنید که زندگی تان را بهبود بخشد.

در این دنیای رسانه ها گفته ای معروف هست: «مردم دوست دارند به جای آن که آگاه شوند، سرشان به تفریحی گرم باشد.» بسیار خوب، شما هم مگر آن که یادگیری شیوه های جدید نگرش به زندگی برایتان جالب باشد، در غیر این صورت کتاب ثروت و قانون جذب را پیش از آن که سرگرم کننده بیابید، آگاه کننده خواهید یافت کتاب ثروت و قانون جذب برخلاف رمانی که خوانده می شود و از آن لذت می برید و بعد کنارش می گذارید بیشتر شبیه کتاب درسی است که در مورد اصول دستیابی و حفظ ثروت، سلامتی و شادی نوشته شده و باید خوانده شود و اصول آن به کار گرفته شود.

اشتیاق من برای آن که دیگران نیز زندگی شاد و بهتری داشته باشند و بخصوص اوضاع مالي آنها بهبود پیدا کند باعث شد این اطلاعات را جمع آوری کنم، بنابراین اکنون خوشحالم که کتاب ثروت و قانون جذب راه خود را به سوی کسانی باز می کند که در این زمینه سوالاتی دارند و سوالاتشان پاسخ گفته خواهد شد.

کتاب ثروت و قانون جذب، یکی از چهار کتابی است که در این محدوده نوشته شده است.

جمع آوری و مواجهه با مواد و مصالح کتاب ثروت و قانون جذب که هر یک می توانند زندگی را تغییر دهند، برای من و استر تجربه ی شادی بخشی بود، زیرا ما را به یاد اصول اساسی و ساده ای می انداخت که آبراهام در شروع کار به ما یاد آوری کرد.

از ابتدا، استر و من قصد داشتیم آنچه آبراهام به ما می آموخت را در زندگی به کار بریم و تجربیات رو به رشد و شادی بخش ما چشمگیر بود: بعد از دو دهه به کارگیری این اصول من و استر هنوز عاشق همدیگریم. ما همچنان از با هم بودن لذت می بریم و سوار بر اتوبوس بزرگ خود از شهری به شهر دیگر می رویم و در کارگاه های مختلف آموزشی شرکت می کنیم. هیچ گونه بدهی نداریم و درآمدمان سال به سال افزایش پیدا می کند زیرا در مورد مسائل مالی از آموزش های آبراهام بهره می بریم و هر روز راه های جدیدتری پیدا می کنیم تا شاد باشیم.               

بنابر این با شادی زائد الوصف و براساس تجربیات شخصی مان به شما اعلام می کنیم کتاب ثروت و قانون جذب کارآیی دارد!

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب ثروت و قانون جذب
عنوان اصلی کتاب oney, and the law of attraction: learnong to attract wealth, health and happiness
موضوع اصلی کتاب قانون جذب، ثروت، موفقیت
نویسنده استر هیکز،جری هیکز
مترجم شهکام جولایی
ناشر جویا
تعداد صفحات 234
وزن 264گرم
زبان کتاب فارسی
قطع رقعی
شابک 9782000190202

نوشتن دیدگاه

ثروت و قانون جذب

کتاب ثروت و قانون جذب اثر استر هیکس و جری هیکس مفاهیم اصلی آموزش های آبراهام را به شما می آموزد کتاب ثروت و قانون جذب به همت خانم شهکام جولایی ترجمه و توسط نشر جویا چاپ و منتشر شده است.

در کتاب ثروت و قانون جذب یاد می گیرید که همه ی چیزها خواسته یا ناخواسته اگر مدام به آنها فکر کنید، از طریق قانون جذب به سوی شما می آیند. این قانون مهم کائنات هیچگاه چنین روشن و واضح برای شما شرح داده نشده است. در کتاب ثروت و قانون جذب خواهید آموخت چگونه از این قانون بزرگ به نفع خود استفاده کنید.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب ثروت و قانون جذب در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1399-04-11

ثروت و قانون جذب

یکی از بهترین کتابهای استر هیکز

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

9,000 تومان 10,000 تومان

44,100 تومان 49,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

8,100 تومان 9,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

46,800 تومان 52,000 تومان

49,500 تومان 55,000 تومان

40,500 تومان 45,000 تومان

58,500 تومان 65,000 تومان

27,000 تومان 30,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

15,300 تومان 17,000 تومان

24,300 تومان 27,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

16,200 تومان 18,000 تومان

34,200 تومان 38,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

17,100 تومان 19,000 تومان

13,500 تومان 15,000 تومان

9,900 تومان 11,000 تومان

39,600 تومان 44,000 تومان

48,600 تومان 54,000 تومان