جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز کتابی است که به شما امکان می دهد. نیروی عظیم بزرگ اندیشی را در خود تقویت کنید. در سایه ی چنین قدرتی، موفقیت، شادکامی و خشنودی را که همیشه در جستجوی آن بوده اید، به دست می آورید.در کتاب جادوی فکر بزرگ سعی شده که هریک از تکنیک ها با مدد گیری از تجارب و شواهد زندگی افراد و ترسیم حالات واقعی آنها به گونه ای قابل فهم ارائه شود به طوریکه، خواننده نه تنها در می یابد که چه باید بکند، بلکه از همه مهم تر کشف می کند که چگونه هر قاعده ی کلی را در موقعیت های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندد.

کتاب جادوی فکر بزرگ با ترجمه ژنا بخت آور و توسط انتشارات فیروزه به چاپ رسیده است. با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با مطالعه ی قسمتی از کتاب جادوی فکر بزرگ همراه باشید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
3107
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلاب پاش فیروزه کوبی آقاجانی ساخته شده از بهترین فیروزه نیشابور و مس تولید صنایع دستی آقاجانی است. این گلاب پاش فیروزه کوب دارای استاندارد ملی ایران و گارانتی 10 ساله ی تولید کننده است. ارتفاع این محصول 53 سانتی متر است. لازم به ذکر است از آنجا که تمامی مراحل تولید گلاب پاش فیروزه کوبی آقاجانی با دست انجام می شود احتمال چند سانتی متر تفاوت در تمامی محصولات وجود دارد.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری مس و خاتم کاری کد K064 با ارتفاع 16 سانتی متری یکی از محصولات تولید صنایع دستی آقاجانی است که در ساخت و تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این آجیل خوری مس و خاتم دارای استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد. خاتم کاری یکی از زیباترین و مشهورترین صنایع دستی اصفهان است.

صنایع دستی آقاجانی

گلدان مسی فیروزه کوب تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور و مس توسط هنرمندان اصفهانی ساخته شده است. این «گلدان فیروزه کوبی» دارای گواهینامه جهانی iso9001:2015 و استاندارد ملی ایران است و همچنین دارای کارت ضمانت 10 ساله صنایع دستی آقاجانی است.

توضیحات

قسمتی از کتاب جادوی فکر بزرگ

مقدمه 
کتاب جادوی فکر بزرگ چه می گوید؟ چرا یک بحث تمام عیار را در باره ی جادوی فکر بزرگ (بزرگ اندیشی) آغاز کرده ایم؟ امسال دوازده هزار جلد کتاب جدید منتشر خواهد شد. چرا یک جلد بیشتر؟ هدف از تدوین این کتاب چیست؟

*** خرید کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز ***

اجازه بدهید کمی توضیح بدهم.

چندین سال پیش در جلسه ی مدیران فروش یکی از شرکتها شاهد موضوع فوق العاده تکان دهنده ای بودم. رییس بخش بازاریابی شرکت، با حالتی هیجان زده در انتظار آغاز سخنرانی خود بود. او می خواست نکته ی مهمی را تفهیم کند. در کنار او در جایگاه سخنرانی، موفق ترین نماینده ی شرکت، با ظاهری عادی ایستاده بود، این نماینده توانسته بود درآمد حاصل از فروش خود را در سال قبل به حدود بیست و پنج هزار دلار برساند. در حالی که درآمد سایر نمایندگان به طور متوسط حدود پنج هزار دلار بود.

رییس بخش بازاریابی، اعضای گروه را با چنین جملاتی مورد خطاب قرار داد: «از شما می خواهم نگاه دقیقی به هری بیندازید. به او نگاه کنید و بگویید هری چه خصوصیاتی دارد که شما ندارید؟ هری توانسته است درآمد خود را به پنج برابر درآمد شما برساند؛ ولی آیا پنج برابر هم از شما باهوش تر است؟ مسلمة نه. بر اساس تست هایی که از ارزیابی کارمندان خود در دست داریم و من آنها را بررسی کرده ام، هوش هری نسبت به سایر همکارانش در حد متوسطی است.»

«آیا هری پنج برابر بیشتر از شما کار کرده است؟ نه، گزارش ها که چنین چیزی را نشان نمی دهند. راستش را بخواهید هری از اکثر شما بیشتر در مرخصی بوده است.»
«آیا منطقه ی کار هری بهتر است؟ دوباره باید تصریح کنم که نه آمار نشان می دهد که وضعیت همه ی مناطق کمابیش یکسان است. هری تحصیلات بالاتری دارد؟ سالم تر است؟ باز هم نه. هری کاملا یک آدم معمولی است؛ البت به استثناء یک چیز»

معاون مدیر کل گفت: «تفاوتی که بین هری و سایر شما وجود دارد، این است که او پنج مرتبه بزرگتر از شما می اندیشد»

او در ادامه ی سخنانش نشان داد که موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است.

این سخنان چنان نیرویی داشت که در ذهن من ماندگار شد. هرچه بیشتر فکر کردم؛ هر چه با افراد بیشتری صحبت کردم و عوامل مؤثر در موفقیت را ژرف تر کاویدم، موضوع واضح تر می شد. شواهد زنده و حقیقی، یکی پس از دیگری گواهی می دادند که میزان پول در حساب های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخص بستگی دارد. در بزرگ اندیشی افسونی نهفته است.

«اگر بزرگ اندیشی تا به این حد موفقیت آمیز است، چرا همه ی افراد این گونه فکر نمی کنند؟» من بارها در پاسخ این پرسش گفته ام - و کتاب جادوی فکر بزرگ نیز به همین منظور نوشته شده است. که همه ی ما، بیش از آنکه خود متوجه باشیم محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم. متأسفانه، بیشتر این تفکرات، خرد و ناچیز است، نه بزرگ. محیطی که شما را در بر گرفته است، می خواهد شما را مغلوب کند؛ می خواهد شما را تا خیابان های پست شهرتان پایین بکشد. هر روز دارید به طعنه می شنوید: «رییس قبیله زیاد داریم، سرخ پوستبه قدر کافی نیست.» به عبارتی می خواهند بفهمانند که میزهای ریاست بسیار کم است می خواهند رییس بشوند. پس فعلا به همین میز کارمندی کوچکی که داری، قانع باش.

اما نظریه ی «رییس قبیله ها خیلی زیادند» با واقعیت همخوانی ندارد. مدیران مشاغل همان گونه که به من گفته اند به شما نیز می گویند که «مشکل واقعی، انبوه سرخ پوستانی است که به تعداد کافی رییس قبیله ندارند».

این محیط حقارت بار چیزهای دیگری هم می گوید. مثلا سعی دارد به شما القا کند که هرچه پیش آید خوش آید، سرنوشت تو به دست خودت رقم نمی خورد بلکه این «تقدیر» است که حرف آخر را می زند. پس رؤیاهایت را فراموش کن! آن خانه ی مرفه را هم همین طور، کالج مخصوصی که برای بچه هایت می خواستی و خلاصه، زندگی بهتر را از یاد ببر. تن به قضا بسپار؛ بنشین و در انتظار مرگ باش.

و چه کسی این جمله را نشنیده است که «برای دستیابی به موفقیت نباید بهای گزافی پرداخت.» گویی که باید روح، زندگی خانوادگی، وجدان و همه ی ارزش های خود را بفروشیم تا به جایی برسیم. اما حقیقت آن است که موفقیت خرجی برنمی دارد. بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود بهره ای نیز می بخشد.

از جمله دیگر القائات این محیط به ما آن است که رقابت بر سر مدارج عالی، بیش از اندازه زیاد است. ولی آیا واقعا چنین است؟ مدیر یک اداره ی کاریابی به من گفت که تعداد متقاضیانی که می خواهند با درآمد چهار هزار دلار در سال استخدام شوند، پنجاه و گاهی دویست و پنجاه برابر تعداد متقاضیانی است که در جستجوی شغل هایی با درآمد بیست هزار دلار در سال هستند. این ارقام به ما می گوید که رقابت بر سر شغل های سطح پایین، دست کم پنجاه برابر بیشتر از رقابت بر سر شغل های سطح بالاست. محل بیشتر شغل های سطح بالا در خیابان های کوچک و کم رفت و آمد است. آنجا میزهای خالی بسیاری در انتظار آدمهایی چون شما لحظه شماری می کند. آدم هایی که پروای بزرگ اندیشی ندارند.

اصول و قواعدی که شالوده ی کتاب جادوی بزرگ اندیشی را تشکیل می دهد، از منابع عالی و اصیل و نیز بهترین و بزرگترین مغزهای متفکری که تاکنون بر کره ی خاک زیسته اند بر گرفته شده است. بزرگانی مانند داوود نبی که گفت: هر کس آن چیزی است که در ضمیر می پندارد، و یا امرسون که گفت: «مردان بزرگ کسانی هستند که می دانند اندیشه ها بر جهان حکم می رانند. متفکرینی چون میلتون که در بهشت گمشده نوشت: «ذهن بر تخت خود نشسته است می تواند در درون خود بهشتی از جهنم و جهنمی از بهشت بر پا کند.» و ادراک های محیر العقولی نظیر شکسپیر که معتقد بود: «چیزی به نام خیر و شر وجود ندارد و این مفاهیم ساخته ی ذهن است.»

شاید بپرسید معیار سنجش ما چیست؟ از کجا بدانیم اندیشمندان بزرگ به خطا نرفته اند؟ پرسش بجایی است. گواه این مدعا، زندگی برگزیدگانی است که: در میان ما هستند و با دستیابی به موفقیت، تحقق بخشیدن به آرزوهای خود و چهره هایی شادمان ثابت می کنند بزرگ اندیشی به راستی جادو می کند.

روش های ساده ای را که در کتاب جادوی فکر بزرگ ارائه کرده ایم، آراء و نظریات نسنجیده ای نیست که جنبه ی شخصی و فردی داشته باشد. همه ی اینها نقطه نظرات اثبات شده ای است که هماهنگ با مقتضیات زندگی تنظیم شده است. تمامی روش ها و راه حل های ارائه شده، برای عموم افراد قابل اجرا و نتیجه بخش است. و اینکه شما در حال مطالعه ی این صفحه هستید، نشان می دهد به موفقیت بزرگ تری دل بسته اید. می خواهید خواسته های خود را جامه ی عمل بپوشانید. از یک سطح خوب در زندگی برخوردار شوید. می خواهید زندگی چهره ی خوبش را به شما نشان دهد. علاقه مندی به کسب موفقیت، قابلیت فوق العاده ای است.

شما خصلت خوب دیگری نیز دارید، اینکه کتاب جادوی فکر بزرگ را به دست گرفته اید، نشان می دهد که از هوش لازم برای جستجوی وسیله ای که شما را به مقصد برساند برخوردارید. ما برای ساختن هر چیز مانند اتومبیل، پل و موشک و ... نیازمند وسایل هستیم. بسیاری از مردم در کوشش برای ساختن یک زندگی موفق فراموش می کنند وسایلی برای وصول به هدف آنها وجود دارد. ولی شما فراموش نکرده اید. پس می توان گفت که از دو شرط اساسی برای درک فایده های حقیقی این کتاب برخوردار هستید: 1- اشتیاق برای موفقیت بیشتر 2- هوشی که وسیله ی مناسب را برای کمک به درک آن اشتیاق انتخاب کند.

بزرگ بیندیشید تا بزرگ زندگی کنید. بزرگی زندگی در خوشحالی و کامیابی است. بزرگی در درآمد، بزرگی در تعداد آشنایان و بزرگی در احترام.

وعده و وعید کافی است.
از همین حالا شروع کنید. کشف کنید که چگونه تفکر شما برایتان جادو گری می کند. با این فکر از فیلسوف بزرگ دیزرائیلی آغاز کنید: «زندگی کوتاه تر از آن است که دست کم گرفته شود».

*** خريد کتاب جادوی فکر بزرگ ***

کارهایی که کتاب جادوی فکر بزرگ برای شما انجام می دهد:

در تمام فصل های این کتاب، ده ها نظریه علمی و عملی، تکنیک و قاعده ی کلی وجود دارد که به شما امکان می دهد. نیروی عظیم بزرگ اندیشی را در خود تقویت کنید. در سایه ی چنین قدرتی، موفقیت، شادکامی و خشنودی را که همیشه در جستجوی آن بوده اید، به دست می آورید. سعی کرده ایم که هریک از تکنیک ها را با مدد گیری از تجارب و شواهد زندگی افراد و ترسیم حالات واقعی آنها به گونه ای قابل فهم ارائه کنیم، خواننده نه تنها در می یابد که چه باید بکند، بلکه از همه مهم تر کشف می کند که چگونه هر قاعده ی کلی را در موقعیت های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندد. پس اینجا، کارهایی را که کتاب جادوی فکر بزرگ برایتان انجام می دهد ملاحظه می کنید و امکان می یابید تا:

با الهام از نیروی ایمان، خود را به سوی موفقیت سوق دهید

به پیروزی خود ایمان پیدا کنید و آن را به چنگ آورید

بی اعتقادی و نیروی ویرانگر حاصل از آن را نابود کنید

از بزرگ اندیشی، نتایجی بزرگ بگیرید

ذهن خویش را واداريد تا افکار مثبت ایجاد کند

قدرت ایمان را در خود تقویت کنید

یک برنامه ی موفقیت آمیز و جدی طرح کنید

خود را در برابر آفت عذرتراشی واکسینه کنید، آفتی که عامل شکست است.

رمز و رازهایی را که در دیدگاه شما نسبت به تندرستی وجود دارد دریابید

برای رهایی از بهانه های مربوط به فقدان تندرستی چهار گام مثبت بردارید

کشف کنید که چرا هوش به تنهایی در برابر تفکر ارزشی ندارد

از ذهن خود برای اندیشیدن استفاده کنید نه برای انبار کردن اطلاعات سه شیوه ی آسان برای رهایی از بهانه های فقدان هوش را یاد بگیرید بر مشکل سن غلبه کنید، «خیلی پیر» یا «خیلی جوان» بودن، بهانه های مربوط به نداشتن شانس را به کنار نهید و اقبال نیک را به سوی خود بکشانید از تکنیک اقدام برای رهایی از ترس و ایجاد اطمینان استفاده کنید.

حافظه ی خود را به گونه ای به کار گیرید که میزان اطمینان تان را افزایش دهد. بر ترس خود از دیگران غلبه کنید.

با گوش سپردن به ندای وجدان، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

با اعتماد به نفس عمل کنید تا بتوانید با اعتماد به نفس بیندیشید.

روش های پنجگانه ی غلبه بر ترس را به کار ببندید.

دریابید که میزان موفقیت شما با وسعت تفکرتان نسبت مستقیم دارد.

ابعاد حقیقی خود را بسنجید و ارزش های خود را بشناسید. بزرگ بیندیشید.

با یاری این چهار مرحله ی خاص دامنه ی بزرگ اندیشی خود را بگسترانید.

با تجسم ایده آل های خود، اندیشه ی خود را گسترش دهید. برای مردم و خودتان و هر آنچه وجود دارد ارزش قائل شوید.

به حرفهای خود به شکلی «بزرگ اندیشانه» بنگرید. ذهن خود را با مسائلی فراتر از امور جزئی مشغول کنید و روی مسائل مهم تمرکز داشته باشید.

*** خريد کتاب جادوی فکر بزرگ اثر شوارتز با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
3107

مشخصات

عنوان کتاب
جادوی فکر بزرگ
نویسنده
دیوید جوزف شوارتز
مترجم
ژنا بخت آور
ناشر
فیروزه
تعداد صفحات
308
وزن
363گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
50
قطع
رقعی
شابک
9789649048505
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
اگر قصد انتخاب 10 تا کتاب موفقیت داشته باشم یکی از اونها حتما کتاب جادوی فکر بزرگ

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

ذهن آویز

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم