جادوی کار پاره وقت

کتاب جادوی کار پاره وقت اثر نویسنده و سخنران شهیر آمریکایی جیم ران پدربزرگ نتورک جهان به همت توحید فریدونی و امیر رضا هاشمی ترجمه و توسط نشر ذهن آویز به چاپ رسیده است.

بهای کتاب اهمیتی ندارد، بهایی که در صورت نخواندن کتاب، پرداخت خواهی کرد اهمیت دارد.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با معرفی و قسمتی از کتاب جادوی کار پاره وقت همراه شوید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
55079
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

معرفی کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران

تقریبا پس از ۱۰ سال و فروش بیش از یکصد هزار نسخه از کتاب جادوی کار پاره وقت ، تصمیم گرفتیم که نسخه ی کامل و بازبینی شده ی ترجمه ی سخنراني جیم ران را در قالب ویراست دوم کتاب جادوی کار پاره وقت منتشر کنیم؛ کتابی که همواره با استقبال فراوان روبه رو بوده است. در ترجمه ی پیشین، بنا به مقتضیات زمان برخی از مطالب حذف شده بود که در ویراست حاضر در کتاب گنجانده شده است. در ویراست پیشین کتاب، دو مصاحبه با جیم ران را آورده بودیم که هر کدام درباره ی موضوعی خاص و نسبتا کوتاه و موجز بود. در ویرایش کنونی کتاب آن دو مصاحبه حذف شده اند و به جای آنها، مصاحبه ای مفصل ترجمه و گنجانده شده است که فصلی از کتاب «گفت وگو با میلیونرها» است و حاوی حرف های تازه ای از جیم ران می باشد. در طول این سالیان همواره در حال دریافت بازخوردهای مختلف از سوی خوانندگان بوده ایم که در ویراست دوم اغلب آنها را مورد توجه قرار داده ایم.

*** خريد کتاب جادوی کار پاره وقت ***

یکی از مباحث مهم کتاب جادوی کار پاره وقت ، بازاریابی شبکه ای است که جیم ران از آن به عنوان جادوی کار پاره وقت یاد می کند. خوشبختانه در طول این سال ها صنعت بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چندسطحی، در کشور ما توسط نهادها و ارگان های مسئول پالایش شده است و قوانین نظارتی برای ایجاد کسب وکاری درست و قانونی تصویب شد و به اجرا در آمد. البته این بدان معنا نیست که سودجویان و سوداگران این عرصه دیگر وجود نخواهند داشت، ولی با آگاه تر شدن مردم و فراهم شدن بستر قانونی می توان گفت که این صنعت در مسیر درست و مناسب خود قرار گرفته است.

جیم ران را می توان پدربزرگ نتورک در جهان نامید. او به عنوان یکی از کهنه کارترین نتورکرهای زمانه ی ما شناخته می شود و با سخنان بسیار ساده و کاربردیش، تأثیر شگرفی بر بسیاری از نتورکرهای معروف دنیا داشته است تا جایی که اریک ووری از او به عنوان یکی از تأثیرگذارترین مربیان این صنعت یاد می کند و خاطر نشان می کند که هزاران ساعت را صرف خواندن کتاب ها و گوش دادن به کتابهای صوتی او کرده است. امیدواریم کتاب جادوی کار پاره وقت برای همه ی دست اندرکاران فروش و بازاریابی، بازاریابان شبکه ای، علاقمندان به کار پاره وقت و تمامی خوانندگان مفید واقع شود.

قسمتی از کتاب جادوی کار پاره وقت

نخستین اصل، این است: ((سود بردن، بهتر از مزد گرفتن است)). هنگامی که این مسئله را درک کردم، توانستم ثروتمند شوم. هیچ کس در دبیرستان این مطلب را به من نگفته بود. من یکسال و نیم به دانشگاه رفتم، ولی هیچ گاه سخنی در این مورد نشنیدم. بیست و پنج ساله بودم و هیچ پولی نداشتم. من بی چیز نبودم؛ فقط پول نداشتم! منظور من از بی چیزی یعنی نداشتن توانایی، مهارت، میل به پیشرفت، انگیزه و همت است. در همین حال که اصل ((سود بردن، بهتر از مزد گرفتن است)) را شنیدم. مطلبی که در پی این اصل می آمد این بود که: ((حقوق گرفتن باعث گذران زندگی می شود که البته این به نوبه ی خود خوب است؛ ولی سود بردن، باعث ایجاد ثروت می شود و این فوق العاده است)).

حال مکانیزم فعالیت در این اصل را می بینید: سرمایه زیادی برای شروع این تجارت سود آور لازم نیست. من به بچه ها یاد می دهم که چگونه با ۲ دوچرخه ای که دارند، یکی را سوار شوند و دیگری را کرایه دهند. مطلب این است که چه مدت طول می کشد که آنها با این سرمایه کم، سود کنند. آنها تنها با کمی ابتکار، در مسیر ایجاد سود قرار می گیرند. زمانی که خودم شروع به کار کردم، معرفی کننده ی کالایی به نام باندا وایدا بودم. مربی ام آقای شف به من گفت: می توانی با معجزه کار پاره وقت، فعالیت خود را شروع کنی و دیگر مجبور نیستی تمام وقت کار کنی. من شغلی تمام وقت داشتم و به طور پاره وقت و آن هم به منظور سود بردن، و نه مزد گرفتن کار می کردم. شاید باور نکنید که این، راهی ساده برای ایجاد ثروت باشد! باورتان نمی شود زمانی که برای سود و ثروت کار می کنید و نه برای پرداخت کرایه خانه، صبح را با چه انرژی آغاز می کنید! شما با کار کردن در این سیستم، شانس بزرگی برای ثروتمند شدن دارید. با خودم مرور می کردم که الان شغلی تمام وقت دارم و به طور پاره وقت هم برای ثروتمند شدن فعالیت می کنم. اما زمان زیادی نخواهد گذشت که به طور تمام وقت برای ایجاد ثروت کار خواهم کرد.

جادوی کار پاره وقت:

نخستین هدف من در آغاز فعالیت، این بود که می خواستم سودی که از کار پاره وقت به دست می آورم، برابر با درآمد حاصل از شغل ثابت ام باشد. این مطلب جادوی کار پاره وقت نامیده می شود. کافی است فقط ده تا پانزده ساعت در هفته برای آن وقت صرف کنید. اگر کارتان را درست انجام دهید و برخی از مهارت ها و تکنیک ها را یاد بگیرید، خیلی طول نخواهد کشید که در آمد حاصل ار کار پاره وقت ((به منظور ثروتمند شدن)، با درآمد حاصل از شغل تمام وقت شما، برابر می شود. با نظر داشتن این هدف، روشی که برای دعوت افراد دارم و همیشه از آن استفاده می کنم، این گونه است: من یک کار پاره وقت برای ایجاد ثروت پیدا کرده ام که با آن به اندازه شغل تمام وقت ام پول در می آورم. دوست دارید داستان مرا بشنوید؟ این داستان واقعا جالب است!
هدف دوم من این بود که شغل تمام وقت ام را داشته باشم و ضمنا بتوانم با پاره وقت کار کردن برای ایجاد ثروت، دو برابر پولی را که در شغل ثابت ام در می آورم، کسب کنم. با این هدف، افراد را این گونه دعوت می کنم: من یک کار پاره وقت، با موقعیت منحصر به فرد، برای ایجاد ثروت، پیدا کرده ام و توسط آن، هم اکنون، دو برابر شغل تمام وقت ام، در آمد دارم. دوست دارید داستان مرا بشنوید!
هیچ کسی نمی توانست در برابر این دعوت مقاومت کند و یا حداقل، نگاهی به آن نیاندازد. من در آن زمان بر سر یک دو راهی قرار داشتم. از طرفی به واسطه شغل پاره وقت ام، دو برابر شغل تمام وقت ام پول در می آوردم و از طرفی دیگر این سوال برایم مطرح بود که چرا به سر کار تمام وقت ام نروم. و در نهایت با بی میلی، شغل تمام وقت ام را رها کردم. حالا می توانید هیجان و شوق این که به طور تمام وقت برای ایجاد ثروت تلاش می کنم را تصور کنید.
بگذارید کار پاره وقت، جادویش را به شما نشان دهد! چیزی که اینجا به چالش کشیده می شود سبک زندگی شماست. در آمد بسیار زیادی لازم نیست تا زندگی شما را به طور اساسی تغییر دهد؛ تنها هزار دلار درآمد بیشتر در ماه کافیست. لزوما پول نیست که زندگی شما را تغییر می دهد، بلکه نحوه ی استفاده از پولتان است که زندگی را متحول می کند. به همین خاطر، کار پاره وقت، واقعا ارزشمند است چرا که می تواند نحوه و سبک زندگی هر شخصی را تغییر دهد. همین موضوع موجب جذب مشتریان می شود. توجه کنید که اگر این هزار دلار در آمد بیشتر در ماه ناشی از یک شغل تمام وقت بود، کسی به داستان شما گوش نمی کرد! نخستین هزار داری که از کار پاره وقت به دست می آورید، زندگی شما را به تغییر وامی دارد؛ و آن موقع است که همه می خواهند داستان شما را بشنوند، چون برای مردم این سوال پیش می آید که شما چه کاری دارید انجام می دهید. این گونه بود که من کار بازاررسانی شبکه ای را آغاز کردم.

*** خريد کتاب جادوی کار پاره وقت جیم ران ***

درباره ی جیم ران نویسنده کتاب جادوی کار پاره وقت

شاید به قول خود جیم ران، او فقط بچه کشاورزی اهل آیداهو بوده است. اما او توانست در طول نزدیک به پنج دهه، انسان های بسیاری را با فلسفه ها و درس های متنوع خود تحت تأثیر قرار دهد. او با سخنرانی ها، گزین گویه ها، سمینارها و محصولات رسانه ای متفاوت، تأثیر عمیقی بر زندگی بسیاری از افراد، از جمله مترجمان  کتاب جادوی کار پاره وقت گذاشته است.

زندگینامه: إمانوئل جیمز ران یا به اختصار جیم ران در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۰۹ در شهر یاکیما ایالت واشینگتن به دنیا آمد. وی تنها فرزند امانوئل و کلارا بود. دوران کودکی اش در مزرعه ی خانوادگی در کالدول آیداهو سپری شد. او پس از به پایان رساندن دبیرستان، یک سال هم به کالج بران (Brown) واقع در ایالت مینسوتا رفت، ولی در نهایت از ادامه ی تحصیل انصراف داد. او چند سال بعد در این باره در سخنرانیهایش عنوان می کرد که «یک سال به کالج رفتم و فکر می کردم که علامه ی دهر شده ام.» سپس به این نتیجه رسید که بهتر است به جای ادامه ی تحصیل، شغلی برای امرار معاش پیدا کند.

تا چندین سال پس از انصراف از تحصیل، انباردار شرکت سییرز (Sears) بود و هدف مشخصی را در کار دنبال نمی کرد. جیم در ۲۵سالگی فهمید که هیچ وقت چنین زندگی ای را نمی خواسته است. در آن سالها جیم ران، مقروض و بی پول بود. در همین موقع بود که جیم ران ازدواج کرد و بچه دار شد و به سختی کار می کرد ولی با دشواری، گذران زندگی می کرد. او غمگین و ناامید بود چون حس می کرد که نمی تواند قول و قرارهایی را که برای زندگی بهتر با خود و خانواده اش گذاشته است محقق سازد. همینجا بود که یکی از دوستان جیم ران او را برای گوش دادن به سخنراني شخص کارآفرینی به نام جان ارل شف دعوت کرد. جان ارل شف، سخنرانی انگیزشی و فروشنده ای چیره دست بود به طوری که جیم ران از او الهام گرفت و خواست تا شبیه او باشد. از آن پس، به مدت پنج سال، شف، ران را آموزش داد تا برخی از فلسفه های ساده ولی در عین حال مهم و کلیدی را در زندگی خود به کار بندد و به دیگران نیز یاد دهد تا برای آنها هم مفید واقع شوند.

از فرش به عرش: شف به او یاد داد که «سود بردن بهتر از مزد گرفتن است» و همین باعث شد که جیم شروع به ساختن کسب وکاری کند تا بتواند جایگزین درآمد اندک او به عنوان کارمند ناخشنود فروشگاه زنجیره ای شود. چنین شد که شف، جیم ران جوان را برای میلیونر شدن به چالش کشید. تنها پنج سال پس از نخستین دیدارشان، شف در ۴۹ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد. ولی تنها یک سال پس از مرگ شف، جیم ران از چالش استادش سربلند بیرون آمد و در ۳۱ سالگی میلیونر شد. از آن پس، جیم ران مکررا از آموزه ها و فلسفه های استاد خود به عنوان عنصر کلیدی در دگرگونی زندگی اش نام برده است.

میراث جیم ران: در ابتدای دهه ی شصت میلادی، جیم ران فرد ثروتمندی بود و تصمیم گرفت تا از خانه ی پدری اش در آیداهو به محله ی ثروتمندنشین بورلی هیلز کالیفرنیا نقل مکان کند. در اینجا بود که دوستی از او دعوت کرد تا در یک کلوپ روتاري محلی حضور یابد و داستان زندگی خود را برای دیگران بازگو کند. او این دعوت را پذیرفت و بنا به درخواست، در ضیافت ها و مناسبت های مختلف شروع به سخنرانی نمود و این سرآغاز راهی بود که به میراث جیم ران منجر شد.
در ۱۹۶۳م، در هتل بورلی هیلز، جیم ران نخستین سمینار عمومی خود را برگزار کرد. پس از این رویداد او سمینارهایی در سراسر آمریکا برگزار کرد تا داستان زندگی خویش را بیان کند و درسهایی را که در طول زندگی آموخته بود آموزش دهد.

سرانجام در تاریخ 5 دسامبر 2009 جیم ران در سن 79 سالگی بعد از 18 ماه مبارزه با بیماری فیبرُز ریوی در کالیفرنیا درگذشت.

*** خريد اینترنتی کتاب جادوی کار پاره وقت ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
55079

مشخصات

عنوان کتاب
جادوی کار پاره وقت
نویسنده
جیم ران
مترجم
توحید فریدونی،امیررضا هاشمی
ناشر
ذهن آویز
تعداد صفحات
152
وزن
167 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
26
قطع
رقعی
شابک
9786001182105
مشخصات تکمیلی
ویراست جدید نسخه کامل
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
کتابی برای نتورکرهای عزیز از استاد بزرگ جیم ران

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
بهار سبز

کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر در ردیف شهرهای ممتاز و برتر جهان قرار گیرد. اما کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد در مورد دوبی نیست، بلکه در مورد شیخ محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل او است که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. جناب شیخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص ترین و تحسین آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسؤلیت های خود توانسته است، به رغم تمام مشکلات و محدودیت ها، دستاوردهای فوق العاده ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند. دکتر یاسر جرار نویسنده این کتاب، باتوجه به همکاری های تنگاتنگی که با شیخ محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه ی عمل او آشنا کند. چنانچه شما رهبر سیاسی یا اجتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان با شرکت را برعهده دارید، با مطالعه ی کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد و توجه به درس های بی نظیر شیخ محمد می توانید قابلیت هایی که او از آن ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید.

هورمزد

کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر نفوذ و گنجاندن آنها در کتابی آسان فهم و خواندنی است و همین امر حائز اهمیت است. کار من در این کتاب به عهده گرفتن تمامی تحقیقات و بررسی آنها در واقعیت و بیانشان به شیوه های قابل درک و استفاده برای همگان است. این کتاب مسیرهایی جدید را برای بله گفتن به ما نشان می دهد که قبلا از آنها استفاده نکرده ایم. اطلاعاتی مفید و باارزش درباره ی شیوه ی ترغیب وجود دارد درباره چه چیزی کی و جرا صحبت می کنید؟. ما اکنون پاسخ پرسش هایی را می دانیم که قبل از نگارش کتاب علم نفوذ در دیگران طبق حدس و گمان به آن ها جواب می دادیم.

اطلاعاتی درباره ی اینکه چگونه می توان بیش از یک محصول با انتخاب هایی درباره ی یک محصول و خدمات مربوط به آن را بررسی کرد. مطالب این کتاب شما را حیرت زده می کند.

این کتاب به منظور آموزش سیستمی موفق در جهت متقاعد سازی دیگران نگاشته شده است، کوین هوگان، در این کتاب با استناد به پژوهش های اخیر در حوزه ی تاثیر و نفوذ بر افراد و تلفیق آن با دنیای واقعی، دست به افشای اسرار ساده ای می زند که نشان می دهند چگونه می توان نه دیگران را به بله تبدیل کرد. تک تک اسراری که در این کتاب بیان می شوند، پیشتر به بوته نقد گذاشته شده و درستی آن به اثبات رسیده است. پس از خواندن اسرار شگفت آور علم نفوذ عمیقا درخواهید یافت که چرا مردم به شما نه می گویند.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

آوین

کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است.

کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند جمع اوری شده است، به بررسی این مسئله می‌پردازد که چرا برخی شرکت ها به سوی موفقیت جهش می کنند و برخی دیگر خیر. در این کتاب از نمودارهای بسیار عالی و مثال های بسیار برای فهم مطالب استفاده شده است.

آیا شرکت ها می توانند از خطرات بگذرند و با آنها مقابله کنند؟و هزاران سوال دیگر.

نگاه نوین

کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده اید، قانون ده برابر دقیقا چیست؟ چه کمکی به من می کند؟.

قانون ده برابر جام مقدس کسانیست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم، می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترسها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفستان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهداف تان را احیا کنید.

قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، کتاب قانون ده برابر نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.

نگاه نوین

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است.

رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، سفارششان دهید. بلیت هایی هستند که در اولین روز فروش، همه شان فروخته می شوند. سهام هایی هستند که بلافاصله بعد از آزادشدن، قیمتشان سر به فلک می کشد. ماشین هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می شوند و ملک هایی هستند که موقعی فروش می روند که بیشتر از چندخط روی کاغذ نیستند...

بعضی ها دنبال مشتری نیستند. بلکه این مشتری ست که دنبال آنهاست.

در دنیایی که انتخاب های زیادی داریم، چرا این اتفاق می افتد؟ چرا با وجود انتخاب های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب ها صف می کشند، بیشتر پول می دهند یا از قبل، رزروشان می کنند؟ چرا این آدم ها و محصولات این قدر خواهان دارند؟ کتاب رسیدن به فروش بیش از حد می خواهد علت این اتفاق را بگوید. علتش پدیده ای ست به نام بیش تر شدن تقاضا نسبت به عرضه یا همان فروش بیش از حد...

نگاه نوین

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

شما باید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید. هیچ وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید. من می گویم اقتصاد برود به جهنم! من می خواهم بهتر شوم، فتح کنم و پیش بروم و هر کاری خواهم کرد که اول باشم. کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه آن جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید.

با خواندن کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی یاد می گیرید برای پیشرفت خود، شرکت و ایده های تان (و همیشه اول شدن) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

نسل نو اندیش

کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی جدید از واژه هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمانها ارائه می دهد. در این کتاب می فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است. اگر به دنبال مطالعه ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت های ابرقدرت امروز را شکل داده اند، کتاب از خوب به عالی را بخوانید. شاید فکر کنید کتاب از خوب به عالی یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب و کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می آموزد. این کتاب به شما یاد می دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

معرفی، خلاصه و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی بوکالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم