رموز موفقیت در بازاریابی شبكه ای (موفقیت یا شكست در 90 روز نخست)

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای یا موفقیت یا شکست در 90 روز نخست اثر هانگ هونگ کوئک به اهتمام مصطفی و مرتضی عابدینی فرد ترجمه و توسط نشر ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای با این هدف نوشته شده است که ایده ها و استراتژی های ساده ای را که لازمه ی موفقیت در NM است. در اختیار نتورک مارکترها قرار دهد و برایشان تجارت NM را تجارتی ساده، لذتبخش، مهیج و البته سودآورتر کند.

شما را  در ادامه به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
28,500 تومان 30,000 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
89451
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
450,000 تومان
گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و...
صنایع دستی آقاجانی
1,355,000 تومان
لاله کوچک مس و خاتم کاری آقاجانی کد K064 یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این لاله کوچک مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای گواهینامه کیفیت جهانی...
صنایع دستی آقاجانی
1,250,000 تومان
دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب...
توضیحات

معرفی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای

هانگ هونگ کوئک ( H. H . Quek ) قبلا کتابی دل انگیز با عنوان کتاب کاپوچینو و موفقیت نوشته بود. وقتی به من گفت که دومین کتابش نیز منتشر شده است، باورم نشد! دومین کتابش با عنوان تکنیک های نتورک مارکتینگ نیز همانند کتاب اول او خوش درخشید.
نتورک مارکتینگ صنعتی است که با سرعتی باورنکردنی در حال رشد است. رشد سریع این صنعت، البته موجب ضعف های خاصی شده است و همچنین تا حدی زیاد به توسعه ی ضعیف این صنعت انجامیده است. به طور اخص، زمینه ای که نیازمند توجه فراوان است، آموزش مشتریان فعال در این صنعت است. با آنکه مجموعه های فعال در NM دست به فعالیت های آموزشی و اطلاع رسانی فراوانی زده اند، اکثر این فعالیت ها یا بیش از حد تخصصی اند و یا عمدتا به معرفی محصولی خاص می پردازند یا ماهیتی انگیزشی دارند. البته همه ی اینها حائز اهمیت بسیاری هستند، اما ظاهرا آنچه فقدانش بیش از هر چیز دیگری محسوس و زیانبار است، فنون و تکنیک های انجام این تجارت است؛ خصوصا نیاز به اطلاعات و اندرزهایی که حاصل تجارب نتورکرهای واقعی باشد.
کوئک با کوله باری از سالها تجربه در حوزه ی NM پا در مسیر یاد شده گذاشته و یک شاهکار خلق کرده است. من به نمایندگی از همه ی دیگر نویسندگان کتاب هایی با موضوع نتورک مارکتینگ در مالزی، ورود او به جمعمان را صمیمانه خوشامد می گویم. این کتاب به راستی جبران ضعفی آشکار است. شک ندارم که همه ی نتورکرها از این کتاب بهره خواهند برد. کتاب سرشار است از اندرزهای سودمند و کارامد که عمل به آنها نتورکرهای تازه کار را از درافتادن به ورطه ی مشکلاتی که در این صنعت هست، مصون می دارد.
ترتیب مطالب کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای بسیار نظام مند است و کتاب سرشار از ایده ها و پیشنهادهای واقعا سودمند و عملی است. به کوئک، به خاطر این دومین شاهکارش تبریک می گویم. این کتاب قطعا جزء پرفروش ترین ها خواهد بود. (ک. س. آتر. نویسنده ی کتاب های: ۲۰۱ ایده ساده برای افزایش درآمد و NM و زمان را اهرم پول کنید.)

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای یک راهنمای آموزشی درباره ی چگونگی موفق شدن در تجارت NM (بازداری چند سطحی یا چند لایه ای) است. ایده ها و شگردهای مربوط به مجموعه سازی که در این کتاب آمده است، ساده و در عین حال بسیار مؤثر و نتیجه بخش اند. این کتاب، چه برای مبتدیان در کار NM و چه برای کارکشتگان این تجارت، راهنمای خوبی است. کتاب، تکنیک های نتورک مارکتینگ سیستم و استراتژیهای ساده موردنیاز مبتدیان برای کسب موفقیت در 90 روز نخست کارشان در NM را در اختیار آنها قرار می دهد. ۹۰ روز اول در کار NM از اهمیتی حیاتی برخوردار است. اگر بتوانید در 90 روز نخست کارتان موفقیت هایی حاصل کنید، به احتمال فراوان برای مدتی مدید نتورک مارکتر باقی خواهید ماند.
کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای با این هدف نوشته شده است که ایده ها و استراتژی های ساده ای را که لازمه ی موفقیت در NM است. در اختیار نتورک مارکترها قرار دهد و برایشان تجارت NM را تجارتی ساده، لذتبخش، مهیج و البته سودآورتر کند.
فصل های آغازین کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای به بیان حقایقی راجع به نتورک مارکتینگ پرداخته و همچنین بسیاری از سوء برداشت ها از NM را مورد بحث قرار می دهد. در این فصل ها، مفاهیم مربوط به NM نیز توضیح داده خواهد شد. در ادامه ی کتاب، درباره «دعوت» افراد از روی لیست مکتوب و همچنین «پیگیری» و اهمیت آن بحث شده است. سپس به بحث در خصوص مفاهیم مرتبط با «همانندسازی» در NM می پردازیم. این بحث ها دربرگیرنده شگردهایی برای ساخت مجموعه است که هر نتورکری می تواند با عمل به آنها به موفقیت های بالایی دست یابد. و در نهایت، مباحثی در خصوص چارچوب ذهنی، آرزو، نگرش و تعهد لازم برای «موفقیت» در NM گنجانده شده است.

*** خرید کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای ***

نتورک مارکتینگ چیست؟

از جمله تمایلات روزافزون در دنیا، میل به داشتن «شغل خانگی» است. مردم سراسر دنیا به تدریج به اهمیت این نکته پی می برند که صاحب کار خود و ارباب خودشان باشند. همانگونه که ج. پل گتی سالها پیش به درستی خاطرنشان کرد، «برای کسب موفقیت واقعی در زندگی، باید صاحب کار خودمان باشیم.» فقط وقتی که ارباب خودتان باشید، موارد زیر تحت کنترلتان خواهد بود:

  1. اینکه کجا کار کنید؛ 
  2. اینکه با چه کسی کار کنید؛
  3. اینکه چطور کار کنید؛
  4. و اینکه درآمدتان چقدر باشد.

تصور داشتن شغلی از آن خود برای اکثر مردم ایجاد دلهره می کند، زیرا برایشان مستلزم بیرون آمدن از «حاشیه ی امن» خود و مواجهه با امور غیرقابل پیش بینی و ریسک هایی می باشد. اما به رغم همه ی اینها، داشتن کاری که کاملا از آن خودمان باشد، تنها راهی است که امکان تسلط به خود و شرایط را برای ما فراهم می کند و ما را از لحاظ مالی یا غیره به موفقیت حتمی می رساند. تحقیقات نشان می دهند که فقط ۱ درصد از جمعیت دنیا دولتمندند. از این تعداد، ۷۴ درصد صاحب کار خودشانند.
در ایالات متحده، در هر ۱۰ ثانیه، یک شغل خانگی جدید افتتاح می شود و هم اکنون نزدیک به ۲ میلیون آمریکایی از طریق مشاغل خانگی درآمدهای چند میلیون دلاری کسب می کنند.
منبع: مجله ی پول (Money Magazine) مارس ۱۹۹۶)

بهترین و آسان ترین راه برای شروع یک کار خانگی، نتورک مارکتینگ (NM) است. امروزه کلمه ی نتورک مارکتینگ بر سر زبان ها افتاده و به گوش اکثر مردم دنیا خورده است. مردم، چه مستقیم یا غیر مستقیم و چه به واسطه خرید محصولات از کسانی که کارشان نتورک مارکتینگ است، با این تجارت سر و کار دارند.

نتورک مارکتینگ صنعتی است با ۵۰ سال قدمت. ۷/۷ میلیون نفر در ایالات متحده به این صنعت اشتغال دارند و این صنعت هم اکنون در ۱۲۵ کشور دنیا رواج دارد. تا این تاریخ، در هر یک هفته، ۱۵۰ هزار نفر در سراسر دنیا به شاغلان در این صنعت اضافه شده اند. این رقم معادل ۲۱۴۰۰ نفر در هر روز است.

بنا به گفته ی جان کلنچ (John Kalench) نویسنده و نتورک مارکتر معروف، NM «بزرگترین فرصت در طول تاریخ دنیاست.» نتورک مارکتینگ موج آینده ی دنیاست!

نتورک مارکتینگ یک روش توزیع محصولات و خدمات به مشتری نهایی است؛ روشی خاص برای توزیع کالا و بازارداری NM. آمیزه ای است از دو امکان حق نمایندگی و درآمد تصاعدی؛ و مستلزم سرمایه اولیه ی اندک و ریسک بسیار ناچیزی است. امروزه، اینترنت با نقش چشمگیری که در دنیا ایفا می کند، مزایای تجارت الکترونیک را افزایش داده است. همین امر موفقیت NM از طریق اینترنت را قطعی ساخته است.

بسیاری از شرکت های موفق هم اکنون در کنار روش سنتی توزیع از NM برای توزیع کالاها و خدماتشان بهره می گیرند. این شرکت ها شامل کوکاکولا (Coca Cola)، ژیلت (Gillette)، کالگیت - پالموليو ( Colgate - Palmolive )، ام. سی. آی MCI، اسپرینت (Sprint)، ای. تی. اند .تی. ( AT & T )، رکسل (Rexall)، پریمریکا (Perimerica)، ای. بی. ام. (IBM) و جنرال موتورز (GM) می شوند.

صنعت NM نخست در سال ۱۹۴۵ توسط شرکت مکملهای غذایی نوتريليت (Nutrilite Food Supplement Corporation) در ایالات متحده پا گرفت. نام این صنعت طی سالیان گذشته از «شيوه ی فروش مستقیم» به «بازارداری چند سطحی یا چند لایه ای (MLM)» ، «بازارداری شبکه ای» و «بازارداری شبکه ای الکترونیک» تکامل یافته است. اصول اصلی و زیربنایی همه ی اینها با هم هیچ فرقی ندارد و عبارتست از توزیع و بازارداری محصولات و خدمات. در سال ۱۹۹۵، در سرتاسر دنیا مبلغی معادل ۱۰۰ میلیارد دلار در صنعت NM در جریان بوده است. پیش بینی می شود این رقم طی ۲۰ سال آینده تا سه برابر شود. هم اکنون ۲۵ میلیون مشتری فعال در بیش از ۲۵۸ کشور دنیا به این صنعت اشتغال دارند و این تعداد به طور دائم سالانه ۱۰ درصد افزایش می یابد...

*** خرید اینترنتی کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای ***

نظر منتقدین در مورد کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای برای آنها که تجارت NM و MLM را جدی دنبال می کنند، محشر است و ایده ها و راهکارهای ارائه شده در آن آسان و قابل اجرا هستند.
ریچارد تن،
کمک نویسنده ی کتاب ۲۰۱ راه ساده برای میلیونر شدن از طریق NM

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای چیزی بیش از یک راهنمای آموزشی برای موفقیت در NM است. همه ی نتورکرهای جدی باید یک نسخه از این کتاب را داشته باشند و در مراحل مختلف کارشان به آن رجوع کنند.

آرتور ف. کارماتسی،
سخنران و نویسنده ی کتاب شش بعد شخصیتی افراد موفق

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای بسیار جامع و دربرگیرنده ی تمامی موضوعات مهمی است که هر نتورکری برای ساختن یک مجموعه ی موفق باید بداند. ایده ها و اطلاعات عنوان شده در این کتاب را به دقت بخوانید و به کار بندید تا در تجارت NM خود به موفقیت هایی در سطوح عالی دست یابید.

دورا هانگ،
نتورک مارکتر

خواندن کتاب تکنیک های نتورک مارکتینگ برای همه ی نتورک مارکترهای جدی در NM ضروری است. ایده ها و استراتژی های بیان شده در کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای، اطلاعاتی صحیح راجع به تجارت NM و MLM در اختیار شما قرار می دهد.

ورا واترز و بنی چانگ
(هر دو نتورک مارکتر هستند)

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای به لحاظ اطلاعات، جامع و در عین حال آسان فهم است. کتاب کوئک برای هرکسی که بخواهد در NM موفقیتی عظیم کسب کند، ضروری است.
استلا تيو و ترنس سیو
(هر دو نتورک مارکتر هستند)

نتورک مارکتینگ در حال حاضر در «مدرسه ی تجارت هاروارد» تدریس می شود. این تجارت را هم می توان در آنجا آموخت و هم از طریق تجربه های یک نتورکر واقعی مثل ه. ه. کوئک، که به راستی می داند یک نتورکر برای موفقیت در کارش به چه مطالبی نیاز دارد. من از خواندن این کتاب لذت بردم.

دکتر تن تک،
نویسنده ی کتاب عامل T

*** خرید کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
89451

مشخصات

عنوان کتاب
رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
نویسنده
هانگ هونگ کوئک
مترجم
مصطفی عابدینی فرد - مرتضی عابدینی فرد
ناشر
ذهن آويز
تعداد صفحات
136
وزن
162 گرم
زبان کتاب
فارسی
قطع
رقعی
شابک
9786005219395
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
خرید کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد حاکم دوبی با تخفیف خرید کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد حاکم دوبی با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
46,550 تومان 49,000 تومان
‎−5%
کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر...
خرید کتاب علم نفوذ در دیگران کوین هوگان نشر هورمزد قیمت با تخفیف خرید کتاب علم نفوذ در دیگران کوین هوگان نشر هورمزد قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
هورمزد
17,100 تومان 18,000 تومان
‎−5%
کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است. علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر...
خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پل
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...
خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
آوین
55,100 تومان 58,000 تومان
‎−5%
کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است. کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند...
کتاب قانون ده برابر نوشته گرنت کاردون قیمت خرید با تخفیف کتاب قانون ده برابر نوشته گرنت کاردون قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
47,500 تومان 50,000 تومان
‎−5%
کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است. احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده...
خرید کتاب رسیدن به فروش بیش از حد دنیل پریستلی قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب رسیدن به فروش بیش از حد دنیل پریستلی قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
47,500 تومان 50,000 تومان
‎−5%
کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است. رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که...
خرید کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی گرنت کاردون قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی گرنت کاردون قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه...
خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نسل نو اندیش
63,555 تومان 66,900 تومان
‎−5%
کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است. با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم