شوهر ما سه نفر

کتاب شوهر ما سه نفر نوشته استفانی باند داستانی است سراسر طنز و پر رمز و راز از خشم سه زنی که تحقیر شده اند... سه زن با سه شیوه ی زندگی متفاوت، یکی پزشک، دیگری زنی اجتماعی و اهل معاشرتو سومی رقاصه ای جوان که هر سه شب در یک شب تلفنی مطلع می شوند شوهرشان بر اثر سانحه در بیمارستان بستری است. هر سه به بیمارستان می روند و پی می برند که شوهرشان آنان را فریب داده است و شوهر هر سه یک نفر است. آقای ریموند تاجر بر اثر جراحات تصادف می میرد و پلیس به هر سه آنها مظنون شده و داستان آغاز می شود.

این کتاب توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه و انتشارات درسا چاپ و نشر آن را برعهده داشته است. شما را به مطالعه ی قسمتی از داستان کتاب شوهر ما سه نفر در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلب
پیشنهاد ویژه محدود
31,500 تومان 35,000 تومان
‎−10%
مرجع:
64750
نام برند:
محصولات مرتبط
قطره
76,500 تومان 85,000 تومان
‎−10%
کتاب درمان شوپنهاور نوشته اروین یالوم توسط خانم سپیده حبیب ترجمه و به کوشش نشر قطره چاپ و منتشر شده است. اروین یالوم در کتاب درمان شوپنهاور تصور می کند فیلسوف معاصری به نام فیلیپ که فردی منزوی و به نوعی رونوشت...
خرید رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی قیمت با تخفیف خرید رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
شادان
45,000 تومان 50,000 تومان
‎−10%
رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی یکی از بهترین نویسندگان رمان های ایرانی به کوشش انتشارات شادان چاپ و منتشر شده است. امروز که به تمامی آن سالها نگاه می کنم می بینم زندگی نسل ما، تاریخ این دیار است و به راستی هرکدام عمری...
خرید کتاب دوست نابغه من النا فرانته قیمت با تخفیف خرید کتاب دوست نابغه من النا فرانته قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
دردانش بهمن
54,000 تومان 60,000 تومان
‎−10%
کتاب دوست نابغه من نوشته ی النا فرانته توسط روح الله صادقی ترجمه و به کوشش انتشارات دردانش بهمن چاپ و منتشر شده است. این شاهکار مدرن، اثر النا فرانته یکی از برجسته ترین نویسندگان ایتالیا است. داستانی غنی و پرتنش...
خرید کتاب ژان کریستف (4جلدی) رومن رولان قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب ژان کریستف (4جلدی) رومن رولان قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
فردوس،فرهنگ روز
234,000 تومان 260,000 تومان
‎−10%
کتاب ژان کریستف نوشته ی رومن رولان توسط م.ا. به آذین ترجمه و با همکاری انتشارات فردوس و فرهنگ روز در یک دوره ی 2 جلدی چاپ و منتشر شده است. من سرگذشت مصیبت بار نسلی را نوشتم که رو به زوال می رود. هیچ نخواستم از معایب...
خرید کتاب گرگ بیابان هرمان هسه قیمت با تخفیف خرید کتاب گرگ بیابان هرمان هسه قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
فردوس
36,000 تومان 40,000 تومان
‎−10%
کتاب گرگ بیابان نوشته هرمان هسه نویسنده ی موفق آلمانی توسط قاسیم کبیری ترجمه و به کوشش انتشارات فردوس چاپ و منتشر شده است. زندگی هرمان هسه خود به عنوان یک داستان موفق قابلیت ارائه دارد.تولد در شهری کوچک، تحصیل در...
خرید کتاب رمان گرما و غبار قیمت با تخفیف و خلاصه موضوع خرید کتاب رمان گرما و غبار قیمت با تخفیف و خلاصه موضوع
پیشنهاد ویژه محدود
افق
11,250 تومان 12,500 تومان
‎−10%
رمان گرما و غبار نوشته روت پریور جابوالا توسط مهدی غبرایی ترجمه و به کوشش نشر افق چاپ و منتشر شده است. دو فیلم نامه ی خانم جابوالا جایزه اسکار و رمان حاضرش گرما و غبار هم جایزه ی بوکر را دریافت کرده...
کتاب نگویید چیزی نداریم قیمت با تخفیف کتاب نگویید چیزی نداریم قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
ثالث
79,200 تومان 88,000 تومان
‎−10%
کتاب نگویید چیزی نداریم اثر مادلین تین توسط سحر قدیمی ترجمه و به اهتمام انتشارات ثالث چپ و منتشر شده است. رمان نگویید چیزی نداریم، نامزد جایزه بوکر ۲۰۱۶، راوی زندگی دو نسل متوالی از یک خانواده بزرگ چینی...
مجموعه شهر امبر (4جلدی) قیمت خرید با تخفیف مجموعه شهر امبر (4جلدی) قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
تنديس
144,000 تومان 160,000 تومان
‎−10%
کتاب 4 جلدی مجموعه شهر امبر نوشته ی جین دوپرا توسط رباب پورعسگر ترجمه و به کوشش انتشارات تندیس چاپ و منتشر شده است. از وقتی لینا و دون به همراه بقیه ی مردم از شهر رو به نابودی اِمبر فرار کردند و به ساکنان شهر...
نگاه
30,150 تومان 33,500 تومان
‎−10%
کتاب عزاداران بیل اثر غلامحسین ساعدی یکی از رمانهای معروف ایرانی است که توسط انتشارات نگاه چاپ و منتشر شده است. کتاب عزاداران بیل شامل هشت داستان کوتاه است و با اینکه حوادث به هم ربطی ندارند اما شخصیت ها و مکان ها در...
توضیحات

قسمتی از کتاب شوهر ما سه نفر

شرط می بندم این زلم زیمبو کلی خرج روی دست ریموند گذاشت.
دکتر ناتالی کار مایکل نگاهش را از انگشتر تک نگین الماس برداشت و به پرستارش که خستگی از سر و رویش می بارید و با یک بغل پرونده های زردرنگ بیماران پاهای خود را روی زمین می کشید و جلو می آمد، نگاهی انداخت.
ناتالی با به یاد آوردن شغل خسته کننده و تکراری شوهرش که فروش دست و پای مصنوعی بود، گوشه ی لبش را بالا برد. سپس تلفن را روی میز کمی جابه جا کرد تا جا برای پرونده ها باز شود و گفت: صبر کن. آهان، جا باز شد.
هنوز صدای شوهرش در گوشش طنین انداز بود. خدایا، این هفته چقدر دلش برای او تنگ شده بود.

*** خريد کتاب شوهر ما سه نفر با تخفیف ***

بعد از اینکه سارا بار خود را خالی کرد، به جلو خم شد و در حالی که شگفت زده به جواهر درشت نگاه می کرد، گفت: هر وقت از این مرد دست و دلباز خسته شدی، او را به من پاس بده.
حرف های سارا باعث شد که ناتالی احساس شرمندگی کند. بله، آن جواهر به راستی زیبا و نفیس بود. اما یک جای کار ایراد داشت. در چند ماه اخیر، یک جای کار شوهرش ایراد داشت.
در دل گفت: اوه، دیوانه شدم.
مسئله ای ذهنش را مشغول کرده بود. احساس تنهایی و خلأ می کرد. روی صندلی چرمی اش به جلو خم شد و پوزخندزنان گفت: سارا، بگذار آب پاکی را روی دستت بریزم. ریموند یکه شناس است.
سارا گفت: حیف شد. این مرد مثل یک ظرف پر از عسل گرم است که التماس می کند پخش شود. سالگرد ازدواجتان است؟
اوهوم.
پنج سال شد؟
این هفته می شود شش سال. اما همیشه جلوتر هدیه ام را می دهد.
سارا گفت: این مرد یک تکه جواهر است. سپس لب و لوچه اش را جمع کرد و با لحنی غصه دار ادامه داد: برعکس جویی من.
ناتالی از پرحرفی سارا لذت می برد. برایش در حکم زنگ تفریح بود. او کارش را تمام کرد و زنجیر بلندی را که به گردن داشت، زیر پلوور نازکش انداخت و گفت: خیال می کردم به جویی علاقه مند شده ای.
شده بودم، الان هم هستم... او دیشب ناودان خانه ام را تمیز کرد.
این در شهرهای کوچک ایالت میسوری یک رسم است؟
سارا خندید و گفت: نه. جدی می گویم. او ناودان را تمیز کرد.
ناتالی پرسید: دیگر چه؟
و نردبان تاشوی خودش را در گاراژ خانه ی من گذاشت.
ناتالی چشمکی زد و پرسید: دیگر؟
سارا گفت: نظر به اینکه مردی مثل جویی وسایلش را همه جا نمی گذارد، گمان می کنم می خواهد به من پیشنهاد ازدواج بدهد.
ناتالی از این استدلال خنده اش گرفت. پرستار او در این شش ماهی که با یکدیگر کار می کردند، توصیفی عجیب از طرز فکر مردم داشت . او عملا می توانست با نگاه کردن به دندان ها و ناخن های بیماران تشخیص دهد که بیماری آنان روانی است یا جسمانی.
ناتالی گفت: حالا می خواهی جواب مثبت بدهی؟
سارا لبه ی میز نشست و گفت: هنوز تصمیمی نگرفته ام، اما جویی دست به تعمیرش خوب است و قدرمسلم، خانه ی من به یک شیروانی تازه احتیاج دارد.
ناتالی یک ابروی خود را بالا برد و گفت: اما تو که نمی توانی برای خاطر چند تا سفال شیروانی تن به ازدواج بدهی.
البته که نه. اما تا رسیدن به خانه ای با چشم اندازی زیبا صبر می کنم.
ناتالی انگشتش را رو به او تکان داد و گفت: یالا، اعتراف کن. او را دوست داری یا نه؟
سارا بینی ریزه اش را چروک انداخت و گفت: ای، بگویی نگویی.
ناتالی دلش هوای شوهرش را کرد. بعد از مدتی دوری، وقتی به هم می رسیدند برای شان تازگی داشت.
او پرونده ها را به طرف خودش کشید و پرسید: امروز چند تا مریض داشتیم؟ تعدادش از دستم در رفته.
پنجاه و دو تا. فرصت کردی ناهار بخوری؟
یک کیسه تخمه آفتابگردان در کشویم پیدا کردم.
پس بگو چرا این قدر لاغری! اگر خوراکی می خواهی، به خانم رگلان بگویم برایت یک بسته بیسکویت سبوس دار بخرد. پایش بهتر شده و می تواند راه برود.
ناتالی لبخندی مهرآمیز زد و گفت: احتیاجی نیست.
او قسم می خورد که تو شفایش داده ای.
هم من، هم آمپول کورتیزون. متأسفانه تسکینش موقت است.
سارا شانه ای بالا انداخت و گفت: از نظر کسانی که به اینجا می آیند، کارت درست است. سپس از لبه ی میز پایین آمد و در حالی که به سوی در می رفت، اضافه کرد: من و جویی امشب می خواهیم به تئاتر برویم. تو هم می آیی؟
ناتالی سرش را به نشانه ی نفی تکان داد و گفت: مدت هاست کتاب های ریموند را از جعبه ها بیرون نیاورده ام. این جعبه ها دیوانه ام کرده اند. به هر حال متشکرم.
ناتالی مچ دستش را چرخاند، به ساعتش نگاهی انداخت و اضافه کرد: بهتر است تو بروی. خودم در را قفل می کنم.
سارا گفت: متشکرم، فردا می بینمت. در حالی که به سمت در می رفت، ناگهان برگشت، چشمانش از شدت کنجکاوی می درخشید. گفت: راستی، برادرت دو بار زنگ زد.
ناتالی به سادگی لبخندی ساختگی زد و از سارا تشکر کرد که پیام برادرش را به او رسانده است.

او حالا تنها بود. یک مرتبه شقیقه ی راستش تیر کشید. دلش می خواست در خانه ی مرتبش تنها باشد و کسی کاری به کارش نداشته باشد. اما... برادرش تونی ... دزدی که به قید ضمانت آزاد شده بود، حالا به سرپناه احتیاج داشت، می بایست تا وقتی می توانست روی پای خود بایستد، جایی می ماند. تونی به او اطمینان داده بود. او ابتدا به یاد خواهر عزیزش افتاده بود. هفته ی پیش به او زنگ زده و با صدای جذابش این را به خواهرش اعلام کرده بود.

ناتالی حدس می زد افکار برادرش بیشتر دور حساب بانکی خواهر عزیزش می چرخد تا خود خواهرش. اما چون او نزدیک ترین قوم و خویش تونی بود، از لحاظ اخلاقی مجبور بود کمکش کند. به هر حال، خیال او راحت نبود. سرو کله ی برادرش در زندگی راحت و خصوصی او پیدا شده بود و او دلخور بود که می بایست حواسش را جمع می کرد. مردم ناحیه و جامعه پزشکی به او احترام می گذاشتند. ناتالی در این فکر بود که بیمارانش چه فکری می کردند وقتی می فهمیدند نه تنها برادر او سابقه دار است، بلکه با او هم زندگی می کند.

ناتالی آشفته و ناراحت بود. سعی کرده بود از پذیرفتن تونی به خانه اش طفره برود تا ریموند برگردد و مسئله را با او در میان بگذارد. اما حتی امروز که با شوهرش صحبت کرده و فهمیده بود او جمعه به خانه برمی گردد، اسمی از تونی نیاورده بود، ریموند چشم دیدن تونی را نداشت و ناتالی بین این دو مرد، یعنی برادر و شوهرش گیر کرده بود.

او دو عدد قرص آسپرین در دهان انداخت و بدون آب قورتشان داد. در همین موقع دوباره در باز شد و سارا سرش را داخل آورد و گفت: ای وای! یک مریض از قافله عقب مانده دچار سوء هاضمه شده.

ناتالی آهی کشید. او دوست داشت پزشک شهری کوچک باشد، اما با شیوع دل دردی ویروسی در ساعت پنج و نیم بعداز ظهر چهارشنبه در فصل بهار، شغل پزشکی حالت رمانتیک خود را از دست می داد. به هر حال، به خود تشر زد و رو به سارا گفت: البته، می بینمش.
سارا گفت: اما خیال می کردم مریض نمی بینی. سپس پرونده ای زرد رنگ را از پشت سرش بیرون آورد و ادامه داد: آقای باتلر، چهل و سه ساله، سابقه ی بیماری قلبی ندارد، فشار خونش عادی است، کمبود ویتامین آ دارد.
دست آخر با انگشت ضربه ای به شقیقه اش زد و در پاسخ به پرسش ناگفته ی ناتالی، شکلکی در آورد.
خیلی ممنون، سارا، می توانی بروی خانه.
سارا طوری صدایش را پایین آورد که انگار مرد بیرون اتاق گوش ایستاده بود، و گفت: خطرناک به نظر می رسد. بهتر است همین دوروبر باشم...

*** خريد کتاب شوهر ما سه نفر با تخفیف ***

ادامه مطلب
جزئیات محصول
64750

مشخصات

عنوان کتاب
شوهر ما سه نفر
نویسنده
استفانی باند
مترجم
نفیسه معتکف
ناشر
درسا
تعداد صفحات
392
وزن
444 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1397
نوبت چاپ
3
قطع
رقعی
شابک
9789646104532
مشخصات تکمیلی
داستانهای آمریکایی،قرن 20م
برچسب‌ها
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
داستانی فوق العاده با ترجمه ای روان از خانم نفیسه معتکف

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم