صبح جادویی در روابط

64193

جدید

کتاب صبح جادویی در روابط نوشته نویسنده موفق کتاب صبح جادویی هال الرود توسط مریم اصغرپور ترجمه و به اهتمام انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

متحول کردن یک رابطه فقط یکی از طرفین رابطه را می خواهد. کتاب صبح جادویی در روابط بر خلاف کتابهایی است که تا بحال در مورد رابطه خوانده اید؟ برای رسیدن به نتایج دلخواه تان در رابطه به همکاری طرف مقابل تان نیاز ندارید با استفاده از ابزارها و استراتژی های بسیار اثربخش برای ایجاد تغییرات دلخواهتان در رابطه، خودتان را توانمند کنید.
کتاب صبح جادویی در روابط، تکنیک های ساده و اثبات شده ای را به شما آموزش می دهد که هزاران نفر در سراسر دنیا از آن برای تحول در روابط بین فردی و ایجاد عشقی پایدار | و شور و هیجان در رابطه شان استفاده می کنند. راهکار بسیار متفاوت و جدید «استیسی و پاول مارتينو» برای توسعه رابطه، نحوه برقراری رابطه را تغییر می دهد. آنها شهرتی جهانی به عنوان نویسنده کتابهای پرفروش، سخنران و متخصص رابطه دارند و فرایند منحصر به فردشان که شما را به سرعت به نتیجه می رساند آنها را معروف کرده است. رابطه ای را بسازید که همیشه دلتان می خواست.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

38,700 تومان

43,000 تومان

- +

 
معرفی کتاب

قسمتی از کتاب صبح جادویی در روابط

فهرست مطالب

بخش 1: صبح جادویی + منجی های زندگی

۱- این کار فقط یک نفر می خواهد با اهرم قرار دادن قدرتمندترین نیرو در روابط، همیشه یک نفر رابطه را تغییر می دهد! خودتان را توانمند کنید تا از این نیرو برای دست تنها تغییر دادن رابطه تان ، هرربطه ای که باشد، استفاده کنید!

۲- چرا صبح (بیشتر از آنچه فکر کنید) مهم است ۶۲ مسأله صبح و دلیل اهمیت بسیار زیاد آن در موفقیت رابطه و این که اگر از این وقت روز بهره نبرید چه اتفاقی می افتد.

۳- آدم صبح شدن فقط پنج دقیقه طول میکشد ۷۵ حتی اگر تا حالا آدم صبح نبوده اید، در این بخش ساده ترین و موثرترین راه را برای غلبه بر چالش زود بیدار شدن، پیروز شدن بر دکمه اسنوز و به حداکثر رساندن صبح هایتان پیدا خواهید کرد.

۴- منجی های زندگی برای رابطه تان قدرت متحول کننده زندگی، موثرترین اقدامات توسعه فردی اثبات شده را که برای انسان شناخته شده اند تحت کنترل خود درآورید؛اقداماتی که به طور تضمینی کمک می کنند بتوانید مانع از دست دادن موفقیت هایی که شایستگی اش را دارید (در هر حوزه از زندگی شوید.

بخش ۲: متحول ساختن رابطه تان

۵- چشم انداز: رابطه تان را با نگاهی جدید ببینید ۱۶۳ تا وقتی چشم اندازتان را تغییر ندهید، چیزی برایتان عوض نمی شود . در این فصل، استیسی چشمانتان را به پویایی حقیقی عشق و علاقه باز می کند. با خواندن این فصل زن و مرد را به نحوی درک خواهید کرد که پیش از این هرگز درک نبوده بودید. این تغییر چشم انداز روزنه ای است که به شما اجازه می دهد از ابزارها و استراتژی هایی که ارائه خواهند شد،

استفاده کنید.

۶- چطور همه چیز را ببخشید راز پاک کردن لوح زندگی و از نو شروع کردن آن، فرایند بخشندگی پنج مرحله ای ما است! آزادی حاصل از بخشیدن ، فراموش کردن و پیش رفتن را تجربه کنید. حتی وقتی کسی که بیشتر از همه باید او را ببخشید خودتان هستید، از آزردگی ها، ناراحتیها یا خیانت هایگذشته بگذرید.

۲- انجام کار: نحوه ایجاد عشقی محکم و پایدار

“ابزارها و استراتژی های لازم را برای ایجاد رابطه های بسیار محکم به دست آورید؛ رابطه ای که در آن هیچ کس نمی تواند بین شما قرار بگیرد! فرایندی گام به گام پیش روی شما قرار میدهیم تا با اجرای آن پیوندی را که از صمیم قلب می خواهید، ایجاد کنید. همچنین کارهایی را به شما نشان خواهیم داد که همین حالا نادانسته انجام می دهید و پیوند و سازگاری که برای رابطه تان می خواهید را از بین می برند. « به شما یاد خواهیم داد که چطور این کارها را نکنید.»

۸- عمل کنید: نحوه رها کردن شور و احساس یاد بگیرید چطور گرمی و حرارت را به رابطه تان برگردانید. استیسی یاد می دهد چطور انرژی زنانه اصیل خودتان را رها کنید و پاسخ مورد نظرتان را از همسرتان بگیرید. پاول یاد می دهد چطور دوباره با انرژی مردانه درونیتان همراستا شوید و مرد بالغی را پرورش دهید که به یک زن اجازه می دهد پذیرای شما باشد.

۹- نقشه راه شما برای رسیدن به استادی رابطه ۳۶۳ مهم نیست چقدر یاد می گیرید... اگر این نقشه راه پنج مرحله ای را برای رسیدن به مهارت و استادی نداشته باشید، در تمام زندگیتان درگیر این سوال خواهید ماند «من بهتر و بیشتر از قبل میدانم، چرا هنوز شرایط خیلی سخت است ؟» این راز استادی حقیقی است، جایی که در آن با لذتی بی دردسر زندگی می کنید!

۱۰- چالش دگرگونی زندگی با صبح جادویی در ۳۰ روز ۴۰۱ به طور کلی: فرایند ۳۰ روزه گام به گام اثبات شده (که شامل موثرترین استراتژی سه مرحله ای برای حفظ عادت های جديدتان است) را دریافت کنید تا بتوانید حتی مدتها بعد از خواندن این کتاب، بهبود مستمری در نتایجتان داشته باشید.

فصل افزوده: معادله جادویی رابطه: جاده منتهی به موفقیت را طی کنید استراتژی ایجاد کننده نتایج فوق العاده ای را کشف کنید که استیسی و پاول از آن برای مقابله با شرایط سخت و تعیین استانداردهای جدید برای چیزهای امکانپذیر استفاده میکنند و به هزاران نفر توانایی انجام همین کار را داده است. حتی افرادی که با چالش های ظاهرا غیرقابل تحمل رابطه مواجه می شوند.

بخش آخر: گام های بعدیتان ۴۳۳تفاوت بین افرادی که این کتاب را می خوانند و افرادی که اصول و مبانی مطرح شده در آن را در زندگیشان عملی میکنند در گام های بعد ایجاد می شود. شما چه کار خواهید کرد؟ شما در شرایط حاصل از نتایج تصمیماتی که میگیرید زندگی خواهید کرد، پس هوشمندانه انتخاب کنید.

***خرید کتاب صبح جادویی در روابط هال الرود***

 

1- این کار فقط یک نفر می خواهد

نوشته استیسی مارتينو

 

«رابطه های عاشقانه عالی پیدا نمی شوند بلکه ساخته می شوند! پس دست از جستجو بردارید و شروع به ساختن کنید! ارزشش را دارد!» (استپسی مارتينو)

«با جستجوی عشق کامل به جای ساختن آن، وقتمان را هدر می دهیم.» (نام رابیتر، نویسنده)

 

سوالی که بارها و بارها مصاحبه کنندگان بسیار زیادی از من پرسیده اند سوالی است که شاید در زمان خواندن مقدمه این کتاب در ذهن شما هم پیش آمده باشد.

استیسی منظورت چیست که دگرگون کردن یک رابطه فقط یکی از طرفین رابطه را می خواهد؟ این برخلاف چیزی است که همیشه به ما یاد داده شده است، همیشه به ما گفته اند این کار به هر دو نفر رابطه نیاز دارد.

بله!! دگرگون کردن یک رابطه فقط یکی از طرفین رابطه را می خواهد؟

موضوع دیگر این است که برای رسیدن به نتیجه مورد نظرتان نیازی نیست همسرتان هم با شما همکاری کند. این خبری عالی برای شما است چون براساس تجربه ام به ندرت پیش می آید که دو نفر در یک رابطه به طور همزمان بخواهند کاری برای دگرگون کردن رابطه شان انجام بدهند.

در اینجا دو دلیل متداول وجود چنین شرایطی را می گویم:

 ١- یکی از طرفین رابطه از شرایط راضی نیست ولی طرف مقابل فکر میکند همه چیز خوب و رو به راه است.

۲- یا هر دو میدانند که شرایط خوب پیش نمی رود و یکی از طرفین می خواهد کاری برای بهتر کردن شرایط انجام بدهد ولی طرف دیگر نمی خواهد نقشی در انجام این کار داشته باشد.

این شرایط باعث می شود افراد احساس کنند سر دوراهی مانده اند. آیا باید با شرایط کنار بیایند یا رابطه و خانواده شان را دچار رنج جدایی کنند؟

هردوی این شرایط انسان را از رمق می اندازند، بنابراین افراد زیادی در این شرایط احساس می کنند گیرافتاده اند و نمی توانند کاری کنند.

کار ما برای توسعه رابطه گزینه سومی را ارائه می کند: بمانید و رابطه را تغییر دهید؛

نیازی نیست همسرتان هم با شما این کار را انجام دهد. در واقع یک دقیقه دیگر به شما نشان میدهم چرا با هم کار کردن زوجین عملا برای رسیدن به هدف مورد نظرتان ضرر دارد.

با استراتژی ها و ابزارهای ما، توانایی ایجاد تغییری را پیدا خواهید کرد که می خواهید در رابطه تان ببینید. مهم نیست همسرتان می خواهد با شما این کار را انجام بدهد یا خیر.

می توانید به تنهایی تغییر مثبت مورد نظرتان را در رابطه تان ایجاد کنید.

حتی بهتر، می توانید فورا شروع به دگرگون کردن شرایط کنید چون مجبور نیستید منتظر بمانید تا همسرتان همکاری با شما را در این زمینه قبول کند. تغییر دادن شرایط دو نفر نمی خواهد!

همیشه یکی از همسرها رابطه را تغییر می دهد. همین حالا هم این واقعیت را می دانید و وقتی سناریوی زیر را توضیح می دهم متوجه حقیقت امر خواهید شد. آیا تا به حال تجربه ای مثل این داشته اید؟

روزتان را با عملکردی عالی می گذرانید! همه چیز در جریان است و شما همه مسائل را حل کرده و پشت سر می گذارید. بعد با همسرتان رو به رو می شوید و لحظه ای که او را می بینید شروع به گله و شکایت می کند، چرا؟

چون شرایط روحی خوبی ندارد. سوال: وقتی همسرتان این عکس العمل را نشان می دهد چه اتفاقی برای آن همه انرژی درونیتان می افتد؟

انرژیتان به شدت کاهش پیدا می کند، نه ؟

چرا؟ چیزی در دنیا عوض نشده است پس چرا حالت شما تغییر کرد؟

جواب: طرف مقابلتان این شرایط را ایجاد کرد و حالا احساس خوبی ندارید.

بعد میگویید: «من روز خیلی خوبی داشتم. مجبوری اینقدر منفی باف باشی؟»

این جواب شما معمولا باعث می شود چنین جوابی بشنوید، «تودرک نمیکنی موضوع چیست و نمی دانی مسائل و مشکلات چه حسی را در آدم ایجاد می کنند!» شما می گویید: «چرا همیشه باید این کار را کنی؟» می بینید این جا چه اتفاقی افتاد؟

چیزی در دنیای شما تغییر نکرد بلکه فقط همسرتان این واکنش ها را در شما ایجاد کرد.

حالا جلو و عقب می روید و هر دو واکنش هایی را در یکدیگر ایجاد می کنید.

مسأله این طور شروع نشد ولی می بینید که چقدر سریع شدت پیدا کرد و شخصی شد؟

خیلی مهم است که این موضوع را درک کنید: در واقع چیزی برای شما تغییر نکرد، بلکه واکنش هایی در شما برانگیخته شد و رابطه تان فورا تغییر کرد. همیشه یکی از همسرها جهت رابطه را با محرک ها تغییر

می دهد؟ همین حالا با تمام وجود این موضوع را می دانید. می توانم ثابت کنم.

آماده اید؟ (اثبات این موضوع جالب خواهد بود).

آیا تا حالا پیش آمده است که به حرف های همسرتان گوش کنید، در حالی که او صحبت می کند فکر یا احساسی در مورد حرف هایش داشته باشید ولی خودتان را برای بیان فکر یا احساستان به دردسر نیندازید چون صدایی در سرتان می گوید، خب، می دانم اگر این حرف را بزنم چه پیش می آید، فراموشش کن!

بله؟ اگر مدت زیادی از زندگی مشترکتان گذشته باشد، همسرتان می داند بعد از صحبت هایش چه خواهید گفت.

او هم می داند در جواب چیزی که شما می گویید چه خواهد گفت و باز هم شما در جواب حرفش، چه میگویید. این حرف و جواب ها به خاطر وجود محرک ها ادامه پیدا خواهد کرد.

امروزه محرک ها یکی از قدرتمندترین نیروها در روابط انسانی هستند. انسان ها و شرایط اطراف، چه مشت و چه منفی، موجب

ایجاد احساس خاصی در ما می شوند. هریک از جمله های زیر را در نظر بگیرید و یک لحظه کاملا به آن فکر کنید؛ فکر کنید در لحظه شنیدن هریک از این جمله ها هستید. در زندگی واقعی، هر جمله چه احساسی در شما ایجاد می کند؟

پسرتان به خانه می آید و می گوید: «امروز یکی از بچه های کلاس، من را زد و به من گفت کله خره»

همسرتان می گوید: «خیلی دوستت دارم. هر روز خدا را شکر می کنم که روزهایم را کنار کسی می گذرانم که احساس می کنم فوق العاده ترین انسانی است که تا حالا پا به زمین گذاشته است. از تو ممنونم که دوستم داری.» دوستتان می گوید: «به من دروغ گفتی. باور نمی کنم این کار را کنی».

رئیستان می گوید: «رکورد بهترین عملکرد را شکستی! همه از دیدن نتایج فوق العاده ات هیجان زده شده اند».

فرزندتان گریه کنان بالا و پایین می پرد و می گوید: «مامان / بابا، حالم خوب نیست. کمکم کن.» هریک از این جمله ها احساس متفاوتی را در شما ایجاد می کنند.

این طور است که یک نفر می تواند شما را تحریک کرده و در یک لحظه حال و احساستان را تغییر دهد. هر روز این اتفاق می افتد و ما از آن آگاه نیستیم.

محرک ها یکی از قدرتمندترین نیروها در روابط انسانی هستند. در نتیجه، ما در کار توسعه رابطه به شما یاد می دهیم چطور از قدرت محرک ها به عنوان اهرمی برای ظاهر کردن بهترین ها، به جای بدترین ها، در همسرتان استفاده کنید.

با دریافت آموزش رابطه می فهمید چطور دست از کارهایی بکشید که محرک منفی برای همسرتان هستند و چطور می توانید شروع به انجام کارهایی کنید که موجب می شوند او بهترین و اصیل ترین نسخه از

خودش برای شما بشود. وقتی این کار را انجام بدهید، عشق و شور و احساسی را که آرزویش را دارید، خلق خواهید کرد.

اموزش رابطه ارائه شده در این کتاب، برای کمک به شما در انجام دو کار طراحی شده است:

1- فهمیدن این که دقیقا چه کارهایی انجام می دهید که موجب نتایجی می شوند که نمی خواهید از همسرتان ببینید.

۲- توانمند ساختن شما با استراتژی ها و ابزارهای زندگی واقعی برای ایجاد نتایجی که می خواهید از همسرتان ببینید.

نکته: هرچند ما اغلب بر رابطه عاشقانه پر از تعهدتان تمرکز داریم، اصول و مبانی محرکها شامل همه روابط انسانی می شود. بخشی از چیزی که یادتان می دهیم فقط شامل شریک رابطه عاطفی تان می شود مثل ایجاد شور و احساس) ولی مطالب دیگر بر همه رابطه هایتان، تاثیر میگذارد (مثل درک تفاوت های بین زنان و مردها).

این خبر فوق العاده ای است. می توانید تغییری را که می خواهید در رابطه تان تجربه کنید، به وجود بیاورید. نیازی نیست همسرتان در فرایند ایجاد این تغییر شرکت داشته باشد. در واقع این که از همسرتان بخواهید این کار را با شما انجام بدهد تاثیر معکوس و مخرب دارد.

چرا؟ سناریوی زیر را در نظر بگیرید. از یک جنبه رابطه تان راضی نیستید، بنابراین چیزی را پیدا می کنید که امیدوارید شرایط را بهتر کند، مثل زوج درمانی.

به همسرتان می گویید: «ما باید این کار را کنیم. می خواهم به جلسه زوج درمانی بروم و نیاز دارم توهم با من بیایی.»

همسر شما پیشنهادتان را قبول نمی کند، شما این کارش را نشانه ای برای خوب پیش نرفتن کارها می بینید و همین باعث بیشتر شدن استرستان در رابطه می شود.

چه اتفاقی افتاد؟ عوامل و نیروهایی نامرئی در حال عمل کردن هستند. این عوامل به بهترین شکل با سناریوی متفاوتی آشکار می شوند که در آن به جای همسر، دوستتان با شما صحبت می کند.

بهترین دوستتان به شما زنگ می زند و می گوید: «سلام، ماه بعد سمیناری با عنوان "ظاهری بهتر داشته باشید" برگزار می شود. می خواهم به این سمینار بروم و فکر می کنم برای توهم مفید باشد. هر دوی ما به این سمینار نیاز داریم. من دارم می روم، توهم با من بیا.»

وقتی «دوست» شما می گوید هر دو نفرتان به این سمینار نیاز دارید، اولین فکری که به ذهنتان می رسد چیست؟

احتمالا پیش خودتان فکر می کنید، چه غلطی کردی ؟ منظورت این است که ظاهرم به اندازه کافی خوب نیست و به این سمینار نیاز دارم ؟ گندت برنند!

یا چیزی مثل این، خدای من ! (با گریه) می دانستم فکر می کنی ظاهرم به اندازه کافی خوب نیست. تمام این مدت می دانستم! من زشتم! الان ثابت کردی؟

موضوع این است که وقتی از کسی می خواهید کاری کند که چیزی را بهتر می کند، طبق تعریف به طور ضمنی به او می گویید آن چیز در حال حاضر به اندازه کافی خوب نیست. حتی بدتر، بیشتر مردم حرفتان را تفسیر می کنند و میگویند منظورتان این بوده است که آن ها به اندازه کافی خوب نیستند! . به عبارت دیگر، بسته به سطح اعتماد به نفس طرف مقابلتان باعث

ایجاد حالت تدافعی یا احساس بی ارزش بودن در او می شوید.

اگر طرف مقابلتان قبول کند با شما به سمینار بیاید، مثل این است که قبول کرده باشد به اندازه کافی خوب نیست. او خود آگاهانه این موضوع را نمی فهمد، ولی این چیزی است که شما در او تحریک میکنید).

به همین دلیل درخواست از همسرتان برای همکاری با شما در انجام این کار اغلب تاثیر مخربی بر رسیدن شما به نتیجه ای دارد که با تمام وجودتان می خواهید تجربه اش کنید: نتیجه ای با عنوان تغییر مثبت.

به جای درخواست از همسرتان، بر توسعه رابطه تمرکز کنید که توسعه فردی برای رابطه هایتان است. ما این آموزش را طراحی کرده ایم تا شما با توانمند شدن با ابزارها و استراتژی های ظاهر کردن بهترین در دیگران، بهترین و اصیل ترین نسخه از خودتان را پرورش بدهید. این کار را خودتان انجام بدهید؟ با تغییر نحوه حضورتان می توانید هر رابطه ای را در زندگی تان تغییر دهید. به شما نشان می دهیم چطور این کار را انجام بدهید.

قدرت در دست شماست

رابطه های عالی پیدا نمی شوند ، ایجاد می شوند. پس دست از جستجو و انتظار بردارید و ساختن را شروع کنید.

این کار ارزشش را دارد!...

***خرید کتاب صبح جادویی در روابط هال الرود***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب صبح جادویی در روابط
موضوع اصلی کتاب روانشناسی ازدواج و زناشویی
نویسنده هال الرود
مترجم مریم اصغرپور
ناشر بهار سبز
تعداد صفحات 440
وزن 467 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 3
ژانر کتاب روانشناسی
قطع رقعی
مشخصات تکمیلی روابط زن و مرد،روانشناسی زوجها،ارتباط زناشویی
شابک 9786008124566

نوشتن دیدگاه

صبح جادویی در روابط

کتاب صبح جادویی در روابط نوشته نویسنده موفق کتاب صبح جادویی هال الرود توسط مریم اصغرپور ترجمه و به اهتمام انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

متحول کردن یک رابطه فقط یکی از طرفین رابطه را می خواهد. کتاب صبح جادویی در روابط بر خلاف کتابهایی است که تا بحال در مورد رابطه خوانده اید؟ برای رسیدن به نتایج دلخواه تان در رابطه به همکاری طرف مقابل تان نیاز ندارید با استفاده از ابزارها و استراتژی های بسیار اثربخش برای ایجاد تغییرات دلخواهتان در رابطه، خودتان را توانمند کنید.
کتاب صبح جادویی در روابط، تکنیک های ساده و اثبات شده ای را به شما آموزش می دهد که هزاران نفر در سراسر دنیا از آن برای تحول در روابط بین فردی و ایجاد عشقی پایدار | و شور و هیجان در رابطه شان استفاده می کنند. راهکار بسیار متفاوت و جدید «استیسی و پاول مارتينو» برای توسعه رابطه، نحوه برقراری رابطه را تغییر می دهد. آنها شهرتی جهانی به عنوان نویسنده کتابهای پرفروش، سخنران و متخصص رابطه دارند و فرایند منحصر به فردشان که شما را به سرعت به نتیجه می رساند آنها را معروف کرده است. رابطه ای را بسازید که همیشه دلتان می خواست.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1398-12-19

صبح جادویی در روابط

بعد از مطالعه ی کتاب صبح جادویی ترغیب شدم این کتاب بخونم و واقعا از خوندنش لذت بردم توصیه میکنم مطالعش کنین.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

تئوری انتخاب (مصور)

32,400 تومان 36,000 تومان

ازدواج از توهم تا واقعیت

16,650 تومان 18,500 تومان

فقر عاطفی در خانواده

5,850 تومان 6,500 تومان

مهارت های زندگی زناشویی

62,910 تومان 69,900 تومان

سوتی های مرگبار در عشق

10,800 تومان 12,000 تومان

27 چهره ی مردان

21,600 تومان 24,000 تومان

کاش شوهرم می دانست

19,800 تومان 22,000 تومان

پنج زبان عشق 1 (چگونه به او...

32,400 تومان 36,000 تومان

تئوری انتخاب در اتاق مشاوره

54,000 تومان 60,000 تومان

از دولت عشق (قانون توانگر عشق)

17,100 تومان 19,000 تومان

زنده باد تفاوت!

40,500 تومان 45,000 تومان

دانستنیهای زناشوئی

10,350 تومان 11,500 تومان

زنان زیرک

31,500 تومان 35,000 تومان

ژرفای زن بودن

57,600 تومان 64,000 تومان

عشق ویرانگر نشر رسا

34,200 تومان 38,000 تومان

رازهایی درباره ی زنان (که هر...

89,910 تومان 99,900 تومان

راه و رسم عشق

14,400 تومان 16,000 تومان

سیلی واقعیت

51,300 تومان 57,000 تومان

خانواده شاد (راهنمای پرورش...

13,500 تومان 15,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0