کتاب صبح جادویی : 6 عادت صبحگاهی که زندگی تان را متحول می کند

بهار سبز

جدید

در کتاب صبح جادویی قرار است کشف کنید که چطور می توانید خارق العاده ترین زندگی ای را که در تصورتان می گنجد را برای خودتان بسازید. صبح جادویی تنها چیزی است که تغییرات سریع و عمیقی در همه جنبه های زندگی تان ایجاد می کند. اگر می خواهید زندگی تان بهتر شود این کتاب را بخوانید.

کتاب صبح جادویی اثر هال الرود توسط مریم اصغرپور ترجمه و به همت انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.   

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب صبح جادویی در بوکالا دعوت می کنیم.                                    

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

34,200 تومان

38,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی کتاب صبح جادویی

اگر می توانستید فردا صبح به طور معجزه آسایی از خواب بیدار شوید و ببینید که زندگی تان در یک بخش یا همه بخش ها متحول شده چه می شد؟ می خواستید چه چیزی متفاوت باشد؟ می خواستید شادتر باشید؟ سالم تر باشید؟ موفق تر باشید؟ اندام بهتری داشته باشید؟ انرژی بیشتری داشته باشید؟ استرس کمتری داشته باشید؟ پول بیشتری داشته باشید؟ روابط فردی و حرفه ای بسیار بهتری داشته باشید؟ کدام یک از مسائل و مشکلاتتان حل شود؟

اگر به شما بگویم رازی نه چندان روشن وجود دارد که با دانستن آن می توانید به طور تضمینی تمام زندگیتان را تغییر بدهید حتی سریع تر از چیزی که تصورش را بکنید چه می گویید؟ اگر به شما بگویم برای این کار هر روز باید فقط شش دقیقه وقت بگذارید چه می گویید؟!

شما هم عضو صبح جادویی شوید. صبح جادویی ای که در حال حاضر هزاران نفر در سراسر دنیا به آن عمل می کنند ساده ترین راهکار برای خلق زندگی دلخواهتان است. این راهکار همیشه جلوی چشم ما بوده ولی کتاب صبح جادویی آن را به صورت عملی به زندگی ما می آورد . . .

صبح جادویی

تغییر و تحولات اساسی و نتایج به دست آمده در زندگی واقعی فقط این چند مورد را بخوانید تا متوجه شوید با خواندن کتاب صبح جادویی چه کارهایی برای شما ممکن می شوند . . .

 79 روز است صبح جادویی را شروع کرده ام و در این مدت حتی یک روز را هم از دست نداده ام. صادقانه بگویم این اولین بار است که کاری را شروع کرده ام و بیشتر از چند روز یا چند هفته به آن ادامه داده ام ! حالا منتظرم تا هر روز بیدار شوم. احساس فوق العاده ای دارم. صبح جادویی زندگی ام را کاملا تغییر داده است.

امروز شصتمین صبح جادویی من است و تا امروز به اهداف زیر رسیده ام :

۹ کیلو وزن کم کرده ام

سیگار را کاملا ترک کرده ام

در تمام روز انرژی بیشتری دارم

همیشه خوشحالم

صبح جادویی من را به جلو می راند تا به نسخه بهتری از خودم تبدیل شوم!

قسمتی از کتاب صبح جادویی

هال الرود نابغه است و کتابش صبح جادویی معجزه ای در زندگی من بوده است.

من از سال ۱۹۷۳ عضو جنبش توسعه فردی / استعدادهای بالقوه انسان هستم. در آن سال بود که اولین دوره سمینارهای آموزشی ارهارد را گذراندم و دنیای کاملا جدیدی از چیزهای ممکن را دیدم. از آن زمان تا حالا در مورد مذاهب مختلف، دعا، مراقبه، یوگا، جمله های تأكیدی، تجسم کردن وان. ال. پی (برنامه ریزی عصبی زبانی) مطالعه و بررسی کرده ام . من روی آتش راه رفته ام و فلسفه های غیرعادی دیگری را بررسی کرده ام که بعضی آن قدر دور از ذهن هستند که در اینجا جایی برای اشاره به آنها وجود ندارد.

هال با سرواژه منجی ها بهترین اقدامات ایجاد شده طی قرن ها توسعه خود آگاهی بشر را در نظر گرفته و بهترین بهترین ها را در یک مراسم صبحگاهی روزانه خلاصه کرده است. مراسمی که حالا بخشی از هر روز من است.

بسیاری از مردم هر روز به یکی از این منجی ها عمل می کنند. برای مثال عده زیادی هر روز صبح ورزش می کنند. عده ای دیگری هر روز صبح سکوت یا مراقبه برگزار می کنند یا می نویسند. ولی تا وقتی که هال منجی های زندگی را در یکجا جمع نکرده بود هیچ کس هر روز صبح به هر شش اقدام باستانی از بهترین اقدام های ممکن برای انسان عمل نمی کرد.

صبح جادویی گزینه ای عالی و بی عیب و نقص برای افراد موفق و بسیار پرمشغله است. هر روز صبح عمل کردن به منجی های زندگی مثل رساندن سوخت موشک به جسم، ذهن و روح قبل از شروع هر روز است.

همان طور که پدر پولدارم بیشتر وقت ها می گفت: همیشه می توانم یک دلار دیگر در بیاورم ولی نمی توانم یک روز دیگر را بسازم و روزی که از دست برود دیگر قابل بازگشت نیست. پس اگر می خواهید بیشترین بهره را از هر روز زندگی تان ببرید، کتاب صبح جادویی را بخوانید.

رابرت کیوساکی، نویسنده  کتاب پدر پولدار پدر بی پول  پرفروش ترین کتاب دنیا در حوزه امور مالی شخصی و بنیان گذار شرکت پدر پولدار به عنوان شرکت مبتنی بر آموزش مالی

یادداشتی برای شما

صرف نظر از اینکه الآن چه شرایطی دارید و زندگی تان چطور است چه در حال حاضر به سطوح بسیار بالای موفقیت رسیده باشید، چه در سخت ترین دوره عمرتان باشید و چه جایی بین این دو حالت قرار داشته باشید حداقل یک چیز بین ما مشترک است احتمالا چیزهای مشترک بین ما خیلی بیشتر از یک مورد هستند ولی حداقل یک مورد را با اطمینان می گویم: ما می خواهیم زندگی و خودمان را به سطح بالاتری بکشانیم و ارتقا بدهیم. این خواسته ما به آن معنا نیست که در خودمان با زندگی مان اشکالی وجود دارد، بلکه ناشی از آن است که ما به عنوان انسان با میل و انگیزه ذاتی برای رشد و پیشرفت مستمر به دنیا می آییم. من ایمان دارم که این میل در وجود همه ما هست. ولی اکثر ما هر روز صبح بیدار می شویم و می بینیم زندگی درست مثل روزهای قبل و تکراری است.

زندگی من به عنوان یک نویسنده، سخنران، مربی، تهیه کننده پادکست و یک پدر، در کمک به مردم برای به عمل درآوردن هرچه بیشتر و سریع تر توانایی های بالقوه شان و رسیدن به سطوح جدیدی از موفقیت متمرکز است. من به عنوان فردی که سال های زیادی از زندگی ام را صرف مطالعه و بررسی توانایی های بالقوه انسان و توسعه فردی کرده ام، می توانم با اطمینان کامل بگویم صبح جادویی یکی از عملی ترین، نتیجه مدارترین و موثرترین روش هایی است که تا حالا برای بهتر کردن همه حوزه های زندگی دیده ام و این بهتر شدن، نتیجه پیشرفت و توسعه فردی خودتان است. صریح بگویم که منظورم فقط خواندن کتاب صبح جادویی نیست بلکه منظورم اجرای روزانه  مراسم صبح جادویی است.

برای افراد بسیار موفقی که به دستاوردهای بزرگی در زندگی خود رسیده اند، صبح جادویی می تواند تغییردهنده بازی باشد چون به آنها اجازه می دهد به سطح بالاتر بعدی که رسیدن به آن بسیار مشکل است برسند و موفقیت فردی و حرفه ای خود را به فراتر از آنچه درگذشته حاصل شده است برسانند. هرچند این موفقیت می تواند شامل افزایش درآمد یا رشد کسب و کار باشد، اغلب اوقات به کشف راه های جدید برای تجربه سطوح بالاتر رضایت و تعادل در حوزه هایی از زندگی مرتبط است که ممکن است نادیده گرفته شده باشند. این سطح موفقیت می تواند به معنای بهبود قابل توجه در حوزه های سلامت، شادی، روابط، شرایط مالی، زندگی معنوی یا هر حوزه دیگری باشد که بیشترین اهمیت را برایتان دارد.

بارها و بارها ثابت شده است که صبح جادویی تنها چیزی است که می تواند توانایی غلبه بر چالش های به ظاهر برطرف نشدنی، ایجاد پیشرفت های چشمگیر و تغییر کامل شرایط را در مدت زمانی کوتاه به افرادی بدهد که در ناملایمات در هر یک از حوزه های روحی، عاطفی، جسمی، مالی، رابطه با هر حوزه دیگری گیر افتاده اند و دوران سختی را می گذرانند.

چه بخواهید فقط در چند حوزه کلیدی پیشرفت چشمگیری داشته باشید و چه آماده نوسازی کاملی در خودتان باشید که تمام زندگی تان را از اساس متحول می کند تا شرایط الانتان خیلی زود به خاطره ای از گذشته تبدیل شود، کتاب مناسبی را انتخاب کرده اید، قرار است با خواندن کتاب صبح جادویی سفری معجزه آسا را با استفاده از یک فرایند ساده ولی انقلابی شروع کنید؛ فرایندی که بی شک همه حوزه های زندگی تان را متحول خواهد کرد و همه آن قبل از ساعت ۸ صبح اجرا می شود.

می دانم که این ها وعده های بزرگی هستند. ولی صبح جادویی نتایج ملموسی برای صدها هزار نفر در سراسر دنیا از جمله خود من به همراه داشته است و بی شک می تواند تنها چیزی باشد که شما را به جایی که می خواهید، برساند.

باعث افتخار من است که صبح جادویی را با شما در میان می گذارم و هر کاری را که می توانستم کرده ام تا مطمئن شوم خواندن کتاب صبح جادویی واقعا نوعی از سرمایه گذاری وقت، انرژی و توجه شما خواهد بود که زندگی تان را متحول می کند. ممنونم که اجازه می دهید بخشی از زندگی تان باشم. سفر معجزه آسایی که با هم خواهیم داشت الآن شروع می شود . . .

***خرید کتاب صبح جادویی***

 
جزئیات فنی
عنوان کتاب صبح جادویی: 6 عادت صبحگاهی که زندگی تان را متحول می کند
نویسنده هال الرود
مترجم مریم اصغرپور
ناشر بهار سبز
تعداد صفحات 288
وزن 330
زبان کتاب فارسی
سال چاپ 1398
نوبت چاپ 4
ژانر کتاب خودسازی
قطع رقعی
جلد کتاب شمیز
مشخصات تکمیلی کنترل فشار روانی،راه و رسم زندگی،خودسازی
شابک 9786008124894

نوشتن دیدگاه

کتاب صبح جادویی : 6 عادت صبحگاهی که زندگی تان را متحول می کند

در کتاب صبح جادویی قرار است کشف کنید که چطور می توانید خارق العاده ترین زندگی ای را که در تصورتان می گنجد را برای خودتان بسازید. صبح جادویی تنها چیزی است که تغییرات سریع و عمیقی در همه جنبه های زندگی تان ایجاد می کند. اگر می خواهید زندگی تان بهتر شود این کتاب را بخوانید.

کتاب صبح جادویی اثر هال الرود توسط مریم اصغرپور ترجمه و به همت انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.   

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب صبح جادویی در بوکالا دعوت می کنیم.                                    

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

36,000 تومان 40,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

45,000 تومان 50,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

26,100 تومان 29,000 تومان

14,400 تومان 16,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

20,700 تومان 23,000 تومان

14,400 تومان 16,000 تومان

33,300 تومان 37,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

10,800 تومان 12,000 تومان

12,600 تومان 14,000 تومان