عامل جذب

کتاب عامل جذب اثر دیگری از نویسنده ی کتاب پرفروش محدودیت صفر جو وایتلی، ویتالی یا ویتال است که  مورد تحسین نویسندگان بزرگی همچون موریس گودمن قرار گرفته است. این کتاب توسط پریا حیدری و سید داوود غفاری ترجمه و انتشارات بهار سبز چاپ و نشر آن را برعهده داشته است.

جو ویتالی نه تنها در فیلم راز دیده شده بلکه یکی از معدود کسانی است که قانون جذب را به خوبی می شناسد و آن را در پنج مرحله عامل جذب بیان می کند. عامل جذب کلید فراوانی بی پایان است. کتاب عامل جذب آموزش می دهد که چگونه کنترل باورهای ذهنمان را به دست بگیریم و زندگی که رویایش را داشتیم جذب کنیم. اگر شما کارهایی را که جو گفته انجام دهید چیزی فراتر از آنچه در حال حاضر می توانید تصور کنید را خواهید داشت. عامل جذب رازی است که کتاب راز هم آن را به شما نگفته است.

جو ویتالی راز هر آنچه را که بخواهید به زندگیتان جذب کنید دارد، توصیه اکید می کنم که همین امروز این کتاب را تهیه و خواندنش را آغاز کنید. (موریس گودمن، نویسنده کتاب مرد معجزه)

از همین نویسنده می توانید کتاب های پرفروش حضور در وضعیت صفر و  محدودیت صفر را مطالعه نمایید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب عامل جذب در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
82312
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

خلاصه کتاب عامل جذب

من اعتراف می کنم که هرگز نمی خواستم کتاب عامل جذب را منتشر کنم یا در معرض دید مخاطبان بسیار قرار بدهم. این کتاب را فقط برای یک نفر نوشتم، برای خواهرم بانی که سه فرزند داشت، بیکار بود و مستمری دریافت می کرد. وقتی می دیدم او رنج می کشد، آزرده می شدم. می دانستم اگر او از پنج گامی که من ارائه کرده بودم برای رسیدن به هرچه می خواهد استفاده کند، زندگی اش متحول خواهد شد. عامل جذب را در سال ۱۹۹۷ فقط و فقط برای او نوشتم. او حالا دیگر مستمری بگیر نیست و زندگی خوبی دارد. هرچند ثروتمند نیست اما تصور می کنم راهی تازه را برای زندگی کردن به او نشان داده ام. من هرگز نمی خواستم کتاب عامل جذب را منتشر کنم چون نگران بودم که با خواندن آن، مردم چه تصوری نسبت به من خواهند داشت. تاکنون ۱۷ کتاب برای سازمان های مشهور مثل انجمن تجارت امریکا و انجمن مدیریت امریکا نوشته ام. همچنین یک برنامه صوتی با مؤسسه ی نایتینگل كونانت داشته ام. خیال می کردم اگر مردم بفهمند که به قوانین معنوی (مثل قانون جذب) علاقه مند هستم، مسخره ام می کنند و مراجعانم از من دوری می کنند و این سازمان ها تصورشان نسبت به من تغییر خواهد کرد. درنتیجه، جانب احتیاط را رعایت کردم و این کتاب را مخفی نگه داشتم. ولی در ژوئن سال ۱۹۹۹، ندایی در درونم مرا ترغیب کرد که نسخه ی دست نویس کتاب عامل جذب را قبل از شروع یکی از همایش های راز کسب ثروت که در دنور برگزار می شد، به باب پراکتر بدهم. باب آن را خواند و از آن خوشش آمد و سپس مرا غافلگیر کرد. در آن همایش ۲۵۰ نفر شرکت داشتند. آن ها همگی می خواستند بدانند که چطور می توانند ثروت خلق کنند. باب جلوی جمعیت ایستاد و فهرست عناوین کتاب مرا برای آنها خواند. سپس مرا به جمعیت معرفی کرد. من بلند شدم و حضار برایم دست زدند. آنها مانند فردی مشهور با من برخورد کردند من از توجه آنها بسیار خوشحال شدم. باب در مورد کتاب جدید من، که هنوز چاپ نشده بود، با همه صحبت کرد من بسیار غافلگیر شدم چون از قبل آمادگی این کار را نداشتم. نفسم را در سینه حبس کردم و بالاخره باب عنوان کتاب را اعلام کرد که در آن زمان «بازاریابی معنوی» نام داشت. چنان از همهمه ی حضار به وجد آمده بودم که تا مغز استخوانم یخ کرده بود. نه تنها همه واکنش مطلوبی نسبت به این کتاب نشان دادند، بلکه همه آن را همین حالا می خواستند. حداقل ۵۰ نفر سراغ من آمدند و گفتند که می خواهند کتاب را همان جا بخرند. بعدها باب پراکتر گفت که می خواست آن را ضبط کند و یکی از ناشران شرکت کننده در همایش نیز خواستار انتشار کتاب شده بود، بدون این که آن را دیده باشد!

دغدغه ها و نگرانی هایی که در مورد انتشار این کتاب داشتم برطرف شد. به این باور رسیدم که وقت انتشار این مفاهیم فرارسیده است و در انجام این کار احساس امنیت کردم. و حالا من در خدمت شما هستم. در بیشتر کارها کمی ترس وجود دارد. ثروت و شوکت در یک قدمی شماست. تنها کاری که باید بکنید این است که به ندای درونتان گوش فرا دهید و به جلو گام بردارید و کارهایی را انجام دهید که از احساس درونی تان نشئت می گیرد و شمارا به سمت جلو هل می دهد. کاری که باب پراکتر جلوی ۲۵۰ نفر با من کرد. و این کتاب نتیجه ی آن است. من نسخه ی الکترونیکی «بازاریابی معنوی» را در سال ۲۰۰۱ منتشر کردم که برایم یک موفقیت بزرگ محسوب می شد. در 4 و 5 ژوئن سال ۲۰۰۱ کتاب عامل جذب یکی از پرفروش ترین کتاب های سایت آمازون شد. بعدها به هفت زبان ترجمه شد. مردم از سراسر دنیا برایم نامه می نوشتند که این پنج مرحله ای که در کتاب توضیح داده ام به آنها در پیدا کردن شغل، شفای بیماری های غیرقابل درمان یا افزایش ثروت و یا پیدا کردن عشق زندگی شان و خیلی چیزهای دیگر کمک کرده است.

با خودم فکر کردم اگر این کتاب واقعا توانسته زندگی این افراد را تغییر دهد، پس من باید به دنبال راه بهتری باشم تا بتوانم دنیا را تغییر دهم. من نیاز دارم کتاب دیگری بنویسم و این پنج مرحله را خیلی بهتر و گسترده تر شرح دهم درنتیجه به یک ناشر قوی تر و شناخته شده تر هم احتیاج دارم. من این موضوع را به صورت هدفی برای خود در نظر گرفتم. کتابی که پیش روی شماست، نتیجه این تصمیم است.

اما قبل از اینکه این روش پنج مرحله ای را برایتان شرح دهم اجازه دهید چند نکته را بگویم ...

فصل اول: معجزه ها هرگز متوقف نمی شوند

بیشتر معجزات زندگی من بعد از نوشتن عامل جذب در سال 1997 که نسخه کامل آن اکنون در اختیار شماست، اتفاق افتاده اند. در اینجا بعضی از آنها را ذکر می کنم:
در ابتدا که کتاب عامل جذب را می نوشتم و اتومبیل رؤیاهایم را توصیف می کردم، اتومبیل رؤیاهایم یک ساتورن بود. البته هنوز هم عاشق ساتورن هستم، ولی چندی پس‌ازآن، رؤیا و اتومبیلم را ارتقا داده ام. اکنون من یک ماشین بی ام و دارم. هرگز در زندگیم به این اندازه از رانندگی BMW Z3 2.8 Roadstar مدل لذت نبرده بودم. همچنان که بزرگتر می شدم، با جسارت بیشتری رویاهایم را دنبال می کردم و طبیعتاً می خواستم اتومبیل متفاوتی داشته باشم. پس از آن که اتومبیل مورد ،GTLM به اتومبیل اسپورت شگفت انگیز اسپرانتو پانوز 2005 که اتومبیل موردعلاقه من بود، گرایش پیدا کردم. واوو! رانندگی با آن چه هیجانی دارد. اندکی بعد اتومبیلی با مدل پانوز AIV Roadstar را جذب کردم که متعلق به سال 1998 بود. باوجوداینکه جذب اتومبیل ها چیزی نیست که در این کتاب می خواهم درباره آن صحبت کنم ولی این اتومبیل های جدید بیانگر تغییرات بزرگی هستند که در زندگی ام رخ داده است. این ها همچنین برای شما هم  پیامی دارند: «شما واقعاً می توانید هر چیزی را که تصور می کنید، داشته باشید.

اوایل که مشغول نوشتن کتاب عامل جذب بودم، با ماریان زندگی می کردم، کسی که بیشتر از 20 سال همراه من بود. سپس تصمیم گرفتیم جدا از هم زندگی کنیم. هیچ نکته و دلیل منفی هم در مورد این تجربه یا تصمیم وجود نداشت. ماریان تنهایی را ترجیح می داد. تصمیم گرفتم به دنبال همسر دیگری باشم، تا اینکه با نریسا آشنا شدم، کسی که عمیقاً عاشقش هستم. اما دوستی من و ماریان تا سال 2004 یعنی تا لحظه ی مرگش همچنان ادامه داشت. گرچه اکنون ماریان در کنارم نیست اما هنوز هم یک مرد خوش شانس هستم. تغییرات بزرگ در زندگی میتوانند راحت و بدون دردسر به وقوع بپیوندند.

ابتدای نوشتن این کتاب هدفم دستیابی به درآمدی قابل توجه بود که با تلاش حداقلی به دست آمده باشد. می خواستم هر جا هستم و هر کاری می کنم، پول همیشه راحت و بدون تلاش زیاد به دستم برسد. بعدها تمایل پیدا کردم که رئیس شرکت بازاریابی ایزوپ ملاقات کنم. او از من خواست تا یکی از کتاب هایم را در قالب کتاب الکترونیکی در اینترنت بگذارم. ابتدا تردید داشتم ولی بالاخره نسخه دست نویس کتاب نگارش هیپنوتیزمی که سالها پیش نوشته بودم، به او دادم. مارک آن را برای بازاریابی در اینترنت به اشتراک گذاشت. فروش آن مرا متحیر کرد. حتی حالا که سالها از گذاشتن این کتاب در پایگاه اینترنتی می گذرد، سفارش ها همچنان ادامه دارند. ازآنجاکه برای پرینت یا انبار یا پست کتاب هزینه ای پرداخت نمی کنم هم هی درآمد حاصل از آن، سود خالص است. هرماه یک چک به دستم می رسد که گاهی مبلغ آن حیرت انگیز است. از آن زمان من بیش از سه دوجین کتاب الکترونیکی در اینترنت دارم که پرفروش ترین آنها کتابی است با عنوان چگونه در کمتر از 7 روز برای خود کتاب الکترونیکی ایجاد کنیم. مبلغ چک های این کتاب خیلی بیشتر از اینهاست. من همچنین با همکاری براد یاتس تعداد قابل توجهی فایل صوتی برای دانلود فوری در اینترنت گذاشتم که ازجمله آنها می توان به چطور اتومبیل جدید جذب کنیم و پول فراتر از باور اشاره کرد. این کتاب ها باعث میشوند که من به تدریج چک های بیشتری دریافت کنم. همه ی این درآمدها انفعالی است و با حداقل تلاش به دست آمده است. حالا خیلی زیاد لبخند میزنم. معتقدم وقتی انسان هدفی داشته باشد همه نیروهای زندگی اش را برای به دست آوردن آن تنظیم میکند و به آن هم میرسد. اولین بار که این کتاب را به رشته تحریر درآوردم، در هیوستون تگزاس زندگی می کردم. بعدازاین که با نریسا ملاقات کردم، به سمت آستین حرکت نمودم. سپس برای جذب خانه رؤیاهایم شروع به تمرین کردم. بعد از چند ماه، ملکی دوطبقه و زیبا به مساحت دو هکتار در منطقه ای ییلاقی بین آستین و سن 
آنتونیو پیدا کردیم. تپه های اطرافش پر از گوزن وحشی و خرگوش بود و یک آبگیر هم در همان اطراف داشت و دارای مردمانی با روحیات معنوی و هنری بود. یافتن این خانه نتیجه ی تصویر روشنی بود از آنچه که من میخواستم و به دنبالش بودم و در ذهنم ساخته بودم. نتیجه این کار یک معجزه بود. ما حالا در حال خرید 377 هکتار زمین نزدیک اینجا هستیم تا شهر خودمان را در آن بسازیم. در مورد ساختن شهر شوخی میکنم اما شما میتوانید از این ایده الهام بگیرید. اگر بزرگ فکر کنید، اتفاقات بزرگ هم رخ میدهند.
همچنان که در شغلم پیشرفت میکردم، چندین فیلم را هم به پایان رساندم که شامل موفقیت حیرت انگیز، راز، یک قطعه موسیقی و پرش بود. این کار باعث شد که من در برنامه ی تلویزیونی لری کینگ، دنی دویچ  و ایده بزرگ و چندین برنامه دیگر ظاهر شوم. همچنین منجر به نوشتن کتابهای بیشتری ازجمله محدودیت صفر و  کلید و ضبط برنامه های صوتی بیشتری مانند راز گمشده گردید.بدیهی است که وقتی شما کاری را که عاشقش هستید انجام میدهید، ثروت و شهرت هم به دنبال آن میآید.

حدود بیست سال پیش، کتابها و نوارهای صوتی مردی به نام دکتر رابرت آنتونی را مطالعه کردم که زندگی مرا متحول کرد. بعد از چاپ اولین نسخه از کتابم، با من تماس گرفت. مردی که زمانی الگوی معنوی من محسوب میشد، اکنون یکی از شرکای تجاری من شده است. من تولید، ضبط و بازاریابی برنامه ی صوتی فوق العاده او را تحت عنوان فراتر از تفکر مثبت به پایان رساندم. فکر می کنم آن برنامه بزرگترین و تأثیرگذارترین برنامه ای بود که تاکنون در رشد شخصی من تأثیر داشت و مرا درگیر خودکرده بود و شاید متوجه نشده باشید که دکتر آنتونی مقدمه ی کتابی را که در دست شماست، نوشته است.

اما صبر کنید. مطالب بیشتری هم هست. در حال حاضر مردم هالیوود از من می خواهند که برنامه ی تلویزیونی خودم را اجرا کنم. من از بی خانمانی نجات پیدا کردم تا هفته ای یکبار برنامه ی تلویزیونی اجرا کنم!؟ ما در مورد چیزهای شگفت انگیز و تکان دهنده صحبت می کنیم. اما این موضوع عجیب نیست، زندگی شما هم وقتی که خودتان را با مفاهیم کتاب عامل جذب هماهنگ کنید، شگفت انگیز می شود.

فقط فکر کنید چه مطالب خارق العاده ای پیش روی شماست!

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
82312

مشخصات

عنوان کتاب
عامل جذب
نویسنده
جو ویتالی
مترجم
پریا حیدری و سید داوود غفوری
ناشر
بهار سبز
تعداد صفحات
251
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
2
قطع
رقعی
شابک
9786008124986
دیدگاه کاربران(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
مدتها بود انتظار می کشیدم این کتاب توسط مترجمین عزیز به فارسی ترجمه بشه ممنونم ازتون این کتاب موجود کردین دوستون دارم.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

ذهن آویز

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم