عامل فراوانی

9786226829131

جدید

کتاب عامل فراوانی اثر دیگری از دکتر جو ویتالی است که با ترجمه دکتر داوود غفوری، سپیده امیدوار و بهناز افشه و به کوشش انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است. در کتاب عامل فراوانی می خوانیم که چگونه به فراوانی نامحدود جهان هستی و به هر چه همیشه در زندگی می خواستید دست یابید. 

در کتاب عامل فراوانی، سؤالاتی به شرح زیر طرح شده است:

 • فراوانی شبیه چیست؟
 • آیا به معنی ثروتِ نامحدود یا سلامتی کامل است؟
 • آیا یعنی آزادانه زندگی کنید و هر روزِ زندگیتان را دوست داشته باشید؟
 • آیا به معنی ارتباط قوی با روح الهی و زندگی توام با ایمان است؟
 • آیا منظور از فراوانی زندگی سرشار از عشق و خنده و شادی است؟

در کتاب عامل فراوانی، بیش از 40 نویسنده از سراسر جهان به نویسنده و کارشناس مشهور قانون جذب، جو وایتلی می پیوندند تا اسرار فراوانیِ خود را با او به اشتراک بگذارند. این کتاب مجموعه ای از داستان های واقعی کارشناسان حوزه تجارت، معنویت، کارآفرینی، امور مالی، پزشکی، روابط جنسی و موارد دیگر است. آن ها نویسندگان، سخنرانان، معلمان و مشاورانی هستند که دانش خود را با شما در میان می گذارند.

داستان زندگی شخصی افراد مختلف، قصه ی درجات ثروت آن ها و داستان های رشد شخصی شان که شما با خواندن شان می خندید، گریه می کنید و زندگی تان تغییر خواهد کرد. کتاب عامل فراوانی راهنمایِ شخصی شما برای دستیابی به وفور نامحدود در هر زمینه از زندگی تان است.

به جو وایتلی، نویسنده کتاب هایی مانند محدودیت صفر، عامل جذب و ستاره فیلم راز بپیوندید و یاد بگیرید که چگونه می توانید قانون جذب و قدرتِ تفکر مثبت را در زندگی خود به کار بگیرید تا بتوانید درآمدی بیشتر، حرفه ای موفق تر، سلامتی کامل تر، یا روابطی دوست داشتنی تر را تجربه کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب عامل فراوانی جو وایتلی در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

37,800 تومان

42,000 تومان

- +

 
معرفی کتاب

بخشی از کتاب عامل فراوانی

از بی خانمانی تا زندگی میلیاردری

می خواهم داستان واقعی کسی را برای شما تعریف کنم که با استفاده از قانون جذب؛ کتاب راز و کتاب های دیگری در همین زمینه، از بی خانمانی به موفقیتی بزرگ دست یافته است. اکنون که کتاب عامل فراوانی را می نویسم در بانکوک تایلند هستم. برای اجرای سمیناری دو روزه با عنوان راز گمشده ی موفقیت به این کشور سفر کرده ام. بلیط های سمینار همگی فروخته شده و عبور و مرور سخت بود. مردم کشور تایلند بسیار مهربان و خونگرم بودند. غذاهای بسیار لذيذی داشت و ماساژ تایلندی که بین اجراهایم داشتم، تجربه ای تکرار نشدنی و بسیار آرامش بخش بود. اما این تنها قسمت خوب ماجرا نیست یکی از مسئولان برگزاری سمینار، مرد جوانی از سوئد به نام آندرس پیراه بود. 

*** خريد کتاب عامل فراوانی با تخفیف ***

او ۱۵ سال پیش با ناامیدی سوئد را ترک کرده بود. بیست سال داشت و مردی غمگین بود. زندگی اش به قهقرا می رفت. از این که ماه ها و سال ها در تاریکی زندگی می کرد، خسته شده بود و به مسیر دیگری برای زندگی نیاز داشت. پدر بزرگش فوت کرده بود و ۲۰۰۰ دلار برای او به ارث گذاشته بود که آن را برای خرید بلیط سفر به این کشور گرمسیری پرداخت کرد. او می خواست در تایلند بماند. اما تایلند برای مرد جوانی که هیچ تجربه و مهارتی نداشت، هیچ کسی را نمی شناخت و حتی زبان تایلندی هم نمی دانست، جای مناسبی نبود. بعد از مدتی کوتاه پولی برایش باقی نماند و تبدیل به یک بی خانمان شد که شب ها در ساحل می خوابید. او خجالت می کشید که از خانواده اش کمک بخواهد. بنابراین با یکی از دوستانش تماس گرفت و گفت که اوضاع سختی دارد. اما دوستش به او گفت: من پولی به تو نمی دهم، فقط کتابی برایت می فرستم که ممکن است کمکت کند.

یک کتاب؟ آندرس به شدت ناراحت بود. او مدتها بود حتی پول خریدن غذا را هم نداشت و حالا دوستش قصد داشت برایش کتاب بفرستد. نام کتابی که برای آندرس فرستاد «کتاب راز» بود. آندرس شروع به خواندن کتاب کرد. همین طور که پیش می رفت چراغی در ذهنش روشن می شد. متوجه شد که افکارش، واقعیت زندگی او را رقم زده اند و چون بی خانمان بود، افکاری را که مسبب این بی خانمانی بود، نمی خواست. پس تصمیم گرفت قانون جذب را بیاموزد و از آن برای خلق زندگی بهتر برای خودش استفاده کند. کتاب بعدی که خواند، کتابی از ناپلئون هیل به نام «کتاب بیندیشید و ثروتمند شويد» بود. بعد از آن نیز کتاب من در مورد «هواپونوپونو» به نام «کتاب محدودیت صفر» را خواند. او به خودش قول داد و متعهد شد که زندگی خود را تغییر دهد.

سرانجام موفق به این کار شد آندرس اکنون ۱۹ کمپانی بزرگ را اداره می کند و ۱۵۰ کارمند دارد و یک میلیاردر است. او یکی از بزرگترین قطب های املاک در جنوب تایلند شده و در سال ۲۰۱۸ یکی از بزرگترین مالکان آن کشور به شمار می رود. همچنین صاحب یک دفتر حقوقی، یک سالن بدنسازی، یک پمپ بنزین و چندین کافی شاپ است و تنها ۳۵ سال سن دارد. وقتی به فرودگاه بانکوک رسیدم، آندرس به پیشواز من آمد و در راه داستان زندگی خودش را برایم تعریف کرد. من مجذوب داستان او شدم و با این که ۲۰ ساعت در پرواز بودم و ۲۴ ساعت گذشته را نخوابیده بودم، اما دوست داشتم در مورد او بیشتر بدانم. به او گفتم: باید زندگی خودت را برای مردم تعریف کنی. مردم یک مرد جوان میلیاردر می بینند و نمی دانند تو بی خانمان بودی و تصمیم گرفتی با خواندن کتاب های رشد شخصی، زندگیت را متحول سازی. اما آندرس معتقد بود اگر درباره ی زندگی گذشته و در ساحل خوابیدنش صحبت کند و بگوید که چطور توانست به یکی از بزرگترین مالک های تایلند تبدیل شود، نشانه ی تکبر اوست برایش توضیح دادم بی خانمان بودن نشانه ی تکبر تو نیست.

او خنديد به او از داستان زندگی خودم و بی خانمانی ام گفتم. این که چگونه از فقری کامل به ثروتی جهانی رسیده ام. من داستان زندگی و تصوراتم را تعریف می کنم تا الهام بخش دیگران باشم و از آندرس نیز همین را خواستم. به او گفتم تو قرار است اولین سمینار خودت را این هفته برگزار کنی. چرا در آن سمینار داستانت را برای مردم تعریف نمی کنی. این موضوع هیچ گاه به ذهنش خطور نکرده بود و از ایده ی من مضطرب شد. ولی من او را راهنمایی کردم تا یک اجرای خوب و بی نقص داشته باشد. آندرس هم قبول کرد و اجرایی بی نظیر داشت. مردم، عاشق صداقت مرد جوانی شدند که از فقر به ثروت رسیده است. آندرس توضیح داد که ابتدا کتاب راز را خوانده بود و سپس به سمت کتاب های دیگری از معلمان راز که یکی از آنها هم من بودم، کشیده شده بود. او برای تشکر از من و قدردانی به خاطر کتاب هایی که از من خوانده است، مرا یک هفته به پوکت برد و هزینه هایم را متقبل شد. همین طور که در جاده می رفتیم، آندرس گفت که زندگی من در زمینه های مختلفی تغییر کرده است.

آندرس و نامزدش تصمیم گرفتند در روز تولدشان به جای هدیه گرفتن، به افراد نیازمندی مثل کودکان بی سرپرست، هدیه دهند. هر دو در روز تولدشان به مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست می روند، به امید اینکه آنها را با دادن هدایا شاد کنند و تغییر کوچکی در زندگی آنها به وجود آورند. سپس آندرس متوجه شد که این بخشیدن منفعت دیگری هم برایش داشته، او گفت: درست همان موقع متوجه شدم که شغلم شروع به رشد فزاینده ای کرده است. در قبال هدایایی که بخشیده بودم، چیزهایی دریافت کردم که انتظارش را نداشتم. هر چه بیشتر آندرس از زندگی خودش برایم تعریف می کرد، بیشتر پی می بردم که درس هایی را که آموخته تمام و کمال در زندگی خود به کار برده است و هم چنان هم فراتر از آن می رود. از آندرس خواستم کتابی در مورد زندگی اش بنویسد. به او گفتم می تواند مدیتیشن ها، دیدگاهش و درس هایی که از زندگی و کارش گرفته است را در قالب یک کتاب در اختیار مردم قرار دهد. من و آندرس زمان زیادی را در پوکت کنار هم گذراندیم و من سعی داشتم او را به نوشتن این کتاب تشویق کنم. امیدوارم همین قدر که داستان آندرس برای من الهام بخش بوده، برای شما نیز باشد و بتوانید از آن درس بگیرید. قانون جذب فقط با خواندن کتاب عملی نمی شود، بلکه باید آن را به کار بگیرید تا نتیجه آن را ببینید. مثل آندرس که کتاب را خواند، آن را عملی کرد و نتیجه گرفت. شما هم می توانید نفر بعدی باشید. در ضمن یک خبر عالی برای شما دارم! آندرس را متقاعد کردم تا کمک کنم کتابش را بنویسد. در سال ۲۰۱۹ منتظر کتاب او باشید. در کتابش مدیتیشن هایی که انجام می دهد، ورزش هایی که می کند، تمریناتی که برای شغلش انجام می دهد، داستان و رمز و رازهای زندگیش را بازگو خواهد کرد. در این میان درسی که من از او و همسرش یاد گرفته ام را به شما یادآوری می کنم. روز تولدتان به جای هدیه گرفتن، هدیه بدهید. من نیز در تولد ۶۴ سالگی ام همین کار را کردم. می توانید تا تولدتان صبر نکنید، به اطرافتان نگاه کنید اگر کسی به کمک نیاز دارد، حتما نیاز او را برطرف کنید. چرا همین حالا نبخشیم؟

*** خريد کتاب عامل فراوانی جو وایتلی با تخفیف ***

جو وایتلی مشاور و کارشناس بازاریابی هیپنوتیزمی است. او برای ترکیب مفاهیم معنویت و بازاریابی به بودای اینترنت مشهور است. افراد معروفی از کسب وکارهای کوچک و بزرگ، با او همکاری داشته اند. کتاب های دیگری از او به نام کتاب عامل جذب، کتاب هر دقیقه یک مشتری متولد می شود و کتاب دستورالعمل گمشده ی زندگی به چاپ رسیده است. او ستاره ی فیلم پربازدید و محبوب «راز» نیز هست.

در بخش دیگری از کتاب عامل فراوانی نوشته ی جو وایتلی می خوانیم:

مهم ترین چیز در زندگی هر فرد داشتن احساس خوب، خوشحالی و کامل بودن است. این احساسات را نمی توان به چشم دید و همگی درون هر فرد هستند. هر چیز مادی که در زندگی به دست می آورید، ممکن است خیلی زود از آن خسته شده و به دنبال چیز جدیدی بگردید. تنها چیزهایی که هر فرد بعد از به دست آوردن آن، خسته نمی شود و از داشتن آن لذت می برد، احساساتی مثل آرامش، شادی، عشق و رضایت است. حاصل احساسات منفی همان چیزهایی هستند که در زندگی نمی خواهید، مثل غم، ناراحتی و کمبود که قابل دیدن هم نیستند. بسیاری اوقات ریشه ی احساسات بد، غم و خشم ما، در نبخشیدن خودمان یا دیگران است که ممکن است آن را سرزنش، احساس گناه یا رنجش هم بنامیم. همه ی ما در زندگی، چیزهایی کوچک یا بزرگ برای بخشیدن داریم و متوجه نیستیم که چقدر این احساسات روی زندگی ما تأثیر می گذارند. وقتی موضوع کوچکی باشد، آن را کنار می گذاریم و سعی می کنیم فراموش کنیم. اما انرژی باقی مانده از آن، که به ما صدمه زده، هنوز هم وجود دارد و به این صورت مانع ورود احساسات خوب به زندگی خود می شویم. وقتی موضوع بزرگی در میان باشد، بخشيدن آن برایمان سخت است. در تمامی لحظات زندگی آن را احساس می کنیم و با خود می گوییم: چه کرده ام که سزاوار این مشکل شده ام، این عادلانه نیست. آنها از من دزدی کرده اند، به من خیانت کرده اند یا از من سوء استفاده کرده اند و حالا من در عذابم و نه آن ها! و به نظر می رسد که هیچ راهی برای بیرون آمدن از آن وجود ندارد. هیچ راهی برای از بین بردن احساس رنجش، تنفر و خیانت وجود ندارد. حتی اگر موضوع حل شود و دیگر مشکلی وجود نداشته باشد، اغلب می گوییم، ما او را بخشیده ایم ولی هنوز در این فکر هستیم که در حق ما ظلم شده است، نباید با من این کار را می کردند و... اما زمانی احساس بهتری پیدا خواهیم کرد که آنها را به طور کامل ببخشیم. درست این است که خودتان را به گذشته ای که حالا دیگر نیست، وصل نکنید. گذشته ی شما نباید در زندگی فعلی تان تأثیر بگذارد. من با چندین نوع بخشش در زندگی خود برخورد داشتم. وقتی شوهرم در حادثه ی هواپیمایی آفریقا، فوت کرد، من با مسافران دیگر و آسیب های وارد شده به آنها آشنا شدم و فهمیدم می توانم ببخشم و شکایتی نکنم، حتی وقتی مشکل از هواپیما بود. یا وقتی به شخصی اعتماد کردم و آسیب مالی شدیدی بر من وارد شد. یا حتی وقتی پسرم به قتل رسید، آنها را بخشیدم. بخشش جنبه های مختلفی دارد و هر جنبه از آن می تواند قسمتی از روح شما را رشد دهد. من با همه ی این مشکلات روبه رو شدم و بعد تصمیم گرفتم مسبب آنها را ببخشم. ابتدا احساس یک قربانی ضعیف را داشتم. سپس از زاویه دیگری به این موضوعات نگاه کردم و به خودم گفتم: آنها فقط افرادی نادان هستند، اما...

*** خريد کتاب عامل فراوانی جو ویتالی با تخفیف ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب Abundance Factor
عنوان اصلی کتاب عامل فراوانی
نویسنده جو ویتالی
مترجم دکتر سیدداود غفوری، بهناز افشه، سپیده امیدوار
ناشر بهار سبز
تعداد صفحات 248
وزن 290
سال چاپ 1399
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 1
قطع رقعی
جلد شمیز
مشخصات تکمیلی قانون جذب
شابک 9786226829131

نوشتن دیدگاه

عامل فراوانی

کتاب عامل فراوانی اثر دیگری از دکتر جو ویتالی است که با ترجمه دکتر داوود غفوری، سپیده امیدوار و بهناز افشه و به کوشش انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است. در کتاب عامل فراوانی می خوانیم که چگونه به فراوانی نامحدود جهان هستی و به هر چه همیشه در زندگی می خواستید دست یابید. 

در کتاب عامل فراوانی، سؤالاتی به شرح زیر طرح شده است:

 • فراوانی شبیه چیست؟
 • آیا به معنی ثروتِ نامحدود یا سلامتی کامل است؟
 • آیا یعنی آزادانه زندگی کنید و هر روزِ زندگیتان را دوست داشته باشید؟
 • آیا به معنی ارتباط قوی با روح الهی و زندگی توام با ایمان است؟
 • آیا منظور از فراوانی زندگی سرشار از عشق و خنده و شادی است؟

در کتاب عامل فراوانی، بیش از 40 نویسنده از سراسر جهان به نویسنده و کارشناس مشهور قانون جذب، جو وایتلی می پیوندند تا اسرار فراوانیِ خود را با او به اشتراک بگذارند. این کتاب مجموعه ای از داستان های واقعی کارشناسان حوزه تجارت، معنویت، کارآفرینی، امور مالی، پزشکی، روابط جنسی و موارد دیگر است. آن ها نویسندگان، سخنرانان، معلمان و مشاورانی هستند که دانش خود را با شما در میان می گذارند.

داستان زندگی شخصی افراد مختلف، قصه ی درجات ثروت آن ها و داستان های رشد شخصی شان که شما با خواندن شان می خندید، گریه می کنید و زندگی تان تغییر خواهد کرد. کتاب عامل فراوانی راهنمایِ شخصی شما برای دستیابی به وفور نامحدود در هر زمینه از زندگی تان است.

به جو وایتلی، نویسنده کتاب هایی مانند محدودیت صفر، عامل جذب و ستاره فیلم راز بپیوندید و یاد بگیرید که چگونه می توانید قانون جذب و قدرتِ تفکر مثبت را در زندگی خود به کار بگیرید تا بتوانید درآمدی بیشتر، حرفه ای موفق تر، سلامتی کامل تر، یا روابطی دوست داشتنی تر را تجربه کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب عامل فراوانی جو وایتلی در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(2)
1399-03-15

عامل فروانی

لحظه شماری می کنم به دستم برسه

 • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1399-03-10

عامل فراوانی

عاشق دکتر جو ویتالی و کتابهاش هستم کتاب محدودیت صفر، در وضعیت صفر و عامل جذبش خوندم و بی صبرانه منتظرم کتاب عامل فراوانی هم به دستم برسه.

 • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

9,000 تومان 10,000 تومان

44,100 تومان 49,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

8,100 تومان 9,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

46,800 تومان 52,000 تومان

49,500 تومان 55,000 تومان

40,500 تومان 45,000 تومان

58,500 تومان 65,000 تومان

27,000 تومان 30,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

15,300 تومان 17,000 تومان

24,300 تومان 27,000 تومان

25,200 تومان 28,000 تومان

16,200 تومان 18,000 تومان

34,200 تومان 38,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

17,100 تومان 19,000 تومان

13,500 تومان 15,000 تومان

9,900 تومان 11,000 تومان

39,600 تومان 44,000 تومان

48,600 تومان 54,000 تومان