علم چیست...

موجود شد خبرم کن!
مرجع:
66621
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

شکلات خوری فیروزه کوبی کد FT042 تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین برندهای تولیدکننده ی ظروف فیروزه کوبی در شهر اصفهان است. این «شکلات خوری فیروزه کوبی» با ارتفاع 48 سانتی متر محصولی بسیار زیبا و مناسب برای پذیرایی از میهمان های شماست. در ساخت این شکلات خوری فیروزه کوبی از بهترین فیروزه نیشابور و مس استفاده شده است.

لازم به ذکر است از آنجا که محصولات تولید صنایع دستی آقاجانی تماماً کار دست هنرمندان این مجموعه می باشد، احتمال اختلاف ارتفاع تا 3cm در تمامی محصولات وجود دارد.

صنایع دستی آقاجانی

قندان سیبی فیروزه کوبی 25 کد FT161 تولید صنایع دستی آقاجانی توسط اساتید صنایع دستی اصفهان ساخته و پرداخته شده است. در ساخت این قندان فیروزه کوبی شده 22 سانتی متری از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. این محصول دارای کارت ضمانت ده ساله، گواهی استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت ISO9001 است.

لازم به ذکر است از آنجا که محصولات تولید صنایع دستی آقاجانی تماماً کار دست هنرمندان این مجموعه می باشد، احتمال اختلاف ارتفاع تا 3cm در تمامی محصولات وجود دارد.

صنایع دستی آقاجانی

سنگاب فیروزه کوبی شده کد FT002 با 23 سانتی متر ارتفاع یکی از دیگر تولیدات ویژه صنایع دستی آقاجانی است. در تولید سنگاب فیروزه کوب که یکی از محصولات ویژه صنایع دستی اصفهان است از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. لازم به ذکر است تمام مراحل تولید این محصول با دست انجام شده است. این محصول و کلیه ی ظروف فیروزه کوب تولید صنایع دستی آقاجانی دارای گارانتی 10 ساله ی کیفیت، استاندارد ملی ایران و گواهینامه ISO9001:2015 هستند.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری مس و خاتم کاری کد K062 یکی از زیباترین صنایع دستی اصفهان تولید برند آقاجانی است. در تولید این آجیل خوری ابتدا زیرسازی توسط مس انجام شده و قالب اولیه ی این محصول ایجاد می شود در ادامه توسط هنرمندان خاتم کار محصول تکمیل شده و آماده استفاده می گردد.

ظروف مس و خاتم آقاجانی به علت استفاده از چسب چوب و پوشش محافظ پلی استر دو مواده آلمانی برای محافظت از خاتم و زیر ساخت مس از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و مفتخر به تولید بیش از 110 محصول متفاوت با بالاترین سطح کیفیت و دقت ظرافت است.

جزئیات محصول
66621

مشخصات

نویسنده
سوزان بوزاک
مترجم
محمدابراهیم ابوکاظمی و دیگران
ناشر
فنی ایران
تعداد صفحات
532
وزن
1545گرم
شابک
9789643892043
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
پیدایش

کتاب علوم ترسناک (میکروب های ترسناک) نوشته ی نیک آرنولد توسط خانم سارا طاهر ترجمه و به کوشش نشر پیدایش چاپ و منتشر شده است.

علم حاوی مطالب پیچیده ای است که هرگز کشف نشده اند!
آیا دوست دارید بدانید...

  • کدام دانشمند از کره ی چشم برای تغذیه ی میکروب ها استفاده کرد؟
  • چرا بیماری و با رنگ پوست بیمار را آبی می کند؟

اگر فکر می کنید تحمل شنیدن مطالب علمی وحشتناک را دارید، کتاب میکروب های ترسناک را مطالعه کنید. این کتاب حاوی جزئیات برخی از بیماری های واقعا خطرناک است. شما متوجه خواهید شد بدن تان هنگام مواجهه با بیماری ها چه کار می کند؛ از یک سرماخوردگی معمولی گرفته تا آبله ی کشنده نکته هایی درباره ی برخی بیماری های کشنده، کارتون های جالب و سوال های عجیب و غریب از ویژگیهای این کتاب هستند.
کتاب میکروب های ترسناک پر از اطلاعات و دانستنی های جدید است.
علوم هیچ گاه این چنین ترسناک نبوده است؟

پیدایش

کتاب علوم ترسناک (هرج و مرج شیمیایی) نوشته ی نیک آرنولد توسط محمود مزینانی ترجمه و به کوشش انتشارات پیدایش چاپ و منتشر شده است.

کتاب هرج و مرج شیمیایی می تواند کاری کند که مخ تان بترکد!
آیا در آتش دانستن این نکات می سوزید که:
چرا چشم های شیشه ای واقعا از شیشه ساخته نمی شوند؟
گندترین بویی که تا حالا شناخته شده، از چیست؟
چگونه برای خود خمیر دندان بسازید؟

اگر فکر می کنید توان رویارویی با قسمت های حال به هم زن علوم را دارید، پس برای امتحان کردن خود، هرج و مرج شیمیایی را بخوانید. در کتاب هرج و مرج شیمیای با آزمایش های فوق العاده ای آشنا می شوید که اشتباه انجام شده اند. اسرار چند دانشمند بسیار عجیب را کشف می کنید و شیوه ی انجام چند آزمایش شیمیایی پر هرج و مرج را در آرامش آشپزخانه ی منزل تان، یاد خواهید گرفت. هرج و مرج شیمیایی پر از اطلاعات تازه است: کتابی همراه با خودآزمایی های متفاوت، مطالب جالب و طرح های بامزه!

علوم هیچ گاه این چنین ترسناک نبوده است! 

پیدایش

کتاب علوم ترسناک پزشکی پردردسر از مجموعه کتاب های علوم ترسناک اثر نیک آرنولد توسط محمود مزینانی ترجمه و به کوشش نشر پیدایش چاپ و منتشر شده است.

علم همراه با تکه های مورمور کننده و ناگفته ی آن!
اگر می خواهید خودتان را به دست دارو و درمان پزشکی پردردسر بسپارید پس احتمالا سرتان برای فهمیدن این چیزها درد می کند:

  • چه شد که جراح ترسو جسدی غول پیکر را دزدید؟
  • چرا بعضی از دکترهای خل و چل عادت داشتند ادرار بیماران شان را بچشند؟
  • مصریان باستان از مغز لاک پشت چه استفاده ای می کردند؟

اگر فکر می کنید که تحمل دیدن چهره ی حال به هم زن علم را دارید، با خواندن کتاب علوم ترسناک پزشکی پردردسر پا به دنیای جنون آسای پزشکی بگذارید. چند تا از دوا و درمان های روزگاران گذشته را امتحان کنید. سری به چند تا بیمارستان واقعا هراس انگیز بزنید و مهارت های جراحی خود را روی یک هندوانه امتحان کنید! خواندن پزشکی پردردسر تنها دارویی است که پزشکان برایتان تجویز می کنند!
علوم هیچ گاه این چنین ترسناک نبوده است...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم