قانون موفقیت

74688

جدید

کتاب قانون موفقیت اثر بزرگترین استاد موفقیت ناپلئون هیل شامل 15 درس و یک مقدمه ی ویژه برای کسب موفقیت در کار و زندگی است. این کتاب توسط خانم الهام شریف ترجمه و به اهتمام نشر نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب قانون موفقیت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

85,410 تومان

94,900 تومان

- +

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب قانون موفقیت ناپلئون هیل

ناپلئون هیل را در دنیا همه با نام استاد موفقیت می شناسند. او یک نویسنده آمریکایی است که در طول تاریخ بیش از هرکسی بر موفقیت انسانها تأثیر گذاشته است. کسی که خود می تواند نمونه بارز فرد موفقی باشد که از هیچ به همه چیز رسیده است. ناپلئون هیل از خبرنگاری به جایی رسید که گفت دیگر در زندگی آرزویی ندارد. او هم به ثروت رسید، هم به شهرت و هم آرزوهای خود را یک به یک تحقق بخشید.

هيل اعتقاد دارد برای موفق شدن اول باید بدانی چه می خواهی؛ سپس بدانی چگونه می خواهی به آن برسی. از نظر هیل داشتن یک هدف قطعی و مشخص مهم ترین شاه کلید موفقیت است.
کتاب پانزده قانون موفقیت هیل که آخرین نسخه قوانین موفقیت اوست به آموزش اصول و قوانینی می پردازد که عامل موفقیت شما در زندگی و کسب و کار خواهند بود. هیل حاصل بیست و پنج سال مطالعات و تحقیقات خود را درباره علل موفقیت و ویژگی افراد موفق در مقدمه ای مفصل درباره مفهوم «ذهن مركب» سپس در پانزده درس در اختیار شما قرار می دهد. گمان نمی کنم در میان همه مجموعه کتابهای موفقیت، کتابی جامع تر از کتاب حاضر نگاشته شده باشد.

*** خرید کتاب قانون موفقیت ناپلئون هیل ***

قسمتی از کتاب قانون موفقیت ناپلئون هیل

حدود سی و اندی سال پیش کشیش جوانی به نام گونزالس در روزنامه های شیکاگو اعلام کرد که شنبه آینده درباره موضوعی جالب خطابه خواهد داشت و موضوع این بود:
اگر یک میلیون دلار پول داشتم، چه می کردم؟

این جمله نظر غول املاک، فیلیپ دی. آرمور، را به خود جلب کرد و او تصمیم گرفت در سخنرانی آن روز شرکت کند. دکتر گونزالس در سخنرانی خود دانشگاهی بزرگ را مثال زد که در آن به دانشجویان جوان می آموختند چگونه در عمل از فکر خود استفاده کنند. جایی که آنها هر چیزی را نه فقط به صورت تئوری، بلکه به شکل عملی یاد بگیرند. کشیش جوان ادامه داد: اگر من یک میلیون دلار پول داشتم، چنین دانشگاهی می ساختم.

پس از اتمام سخنرانی گونزالس، فیلیپ آرمور از جای خود بلند شد، راهروی کلیسا را به سمت کشیش پیمود و به او گفت: مرد جوان! من فکر می کنم تو می توانی تمام کارهایی که هم اکنون به آنها اشاره کردی انجام دهی و اگر فردا صبح به دفتر من بیایی، آن یک میلیون دلاری که برای این کارها لازم داری به تو خواهم داد.

همیشه برای هر کاری که به راستی بخواهیم انجام دهیم، سرمایه ای جایی خوابیده است.

و این شروع مؤسسه فنی آرمور یکی از فعال ترین و موفق ترین دانشکده های فنی کشور بود. این دانشگاه زاده تخیل مرد جوانی بود که هرگز حرف خود را حتی بیرون از کلیسایی که موعظه می کرد نزده بود؛ اما فقط کافی بود یک نفر حرف او را بشنود و آن یک نفر کسی نبود جز فیلیپ دی. آرمور!

همه راه های بزرگ، کسب و کارهای بی نظیر، مؤسسات مالی معتبر، نوآوری ها، همه اختراعات، همه و همه ابتدا از ذهن یک انسان و از قدرت تخیل او آغاز شده اند.

اف. دابليو. وول وورث طرح راه اندازی فروشگاه های پنج سنتی و ده سنتی را ابتدا در ذهن خود تخیل کرد و همین تصویر از او یک مولتی میلیاردر ساخت.
توماس ادیسون تصویر متحرک، لامپ و دهها اختراع مفید دیگر را ابتدا در ذهنش تجسم کرد.
در جریان آتش سوزی مغازه داران شیکاگو در حالی که اغلب آنها کنار حجره هایشان ایستاده و برای اموال از دست رفته شان سوگواری می کردند و به فکر رخت بستن از شهر و رفتن به جایی دیگر بودند، مارشال فیلد هم ایستاده بود و همان جا درست در همان نقطه در میان زبانه های دود و آتش، بزرگترین فروشگاه زنجیرهای دنیا را در ذهنش تجسم می کرد. رؤیای او به حقیقت بدل
شد.

سعادتمند کسی است که از همان اوایل زندگی تخیل را بیاموزد و بتواند در این عصر فرصتها از آن استفاده کند.

تخیل کارخانه ذهن است، زمینی که می توان با استفاده مؤثر آن را پرورش و رونق داد. اگر چنین چیزی نبود، پانزده قانون موفقیت هرگز نوشته نمی شد. این کتاب ادامه تخیل ذهن بزرگانی است که روزی درباره این قوانین اندیشیده اند و اندرو کارنگی یکی از آنهاست.

هرجای این کره خاکی که زندگی می کنید، هر که هستید و هر شغلی که دارید برای شما ۱ فرصتی وجود دارد که بهتر و کارآمدتر باشید و از قدرت تخیل خود به بهترین نحو استفاده کنید.

در این دنیا موفقیت بیش از هر چیزی به تلاش فردی بستگی دارد، البته شما به هیچ وجه نمی توانید نقش و همکاری دیگران را در موفقیت خود نادیده بگیرید. موفقیت از آن جهت تاحد زیادی به تلاش فردی بستگی دارد که هر کسی باید ابتدا تصمیم بگیرد چه می خواهد و آن را در ذهن خود تجسم کند. از آن نقطه به بعد موفقیت شما بسته به میزان توانایی و هنرتان در برقراری ارتباط مؤثر و بهره مندی از همکاری دیگران است.

حال پیش از آنکه از دیگران انتظار همکاری داشته باشید یا بخواهید روی همکاری آنها حساب کنید، باید تمایل خود را به همکاری با آنها نشان دهید. به همین دلیل درس هشتم این کتاب یعنی «عادت کار کردن بیشتر از دستمزد» درسی است که باید به آن به طور جدی توجه کنید. این قانون که درس هشتم بر آن اساس است، خود به تنهایی می تواند موفقیت شما را تضمین کند، به شرطی که در تمام کارهای خود آن را سرلوحه قرار دهید.

در صفحات پیش رو یک جدول تحلیلی مشاهده خواهید کرد که در آن ده فرد نامدار برای مقایسه و مطالعه بیشتر شما مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند. این جدول را به دقت مطالعه و به نقاط خطر توجه کنید. این نقاط برای کسانی که به آنها توجه نمی کنند، شکست محسوب می شود. در این جدول هشت نفر از ده نفر موفق محسوب می شوند و دو نفر را نیز می توان شکست خورده تلقی کرد. دقت کنید که چرا این دو نفر را شکست خورده قلمداد می کنیم.

سپس خودتان را مطالعه کنید و در دو ستون مقابل جدول که به همین منظور خالی گذاشته شدند، خودتان را در هر پانزده مورد از قوانین موفقیت یک بار در ابتدای شروع این دوره و یک بار در انتهای کتاب ارزیابی کنید و ببینید چه پیشرفت ها یا تغییراتی داشته اید.

هدف از کتاب قانون موفقیت یا در حقیقت دوره قانون موفقیت این است که به شما کمک کند تا در کار یا هدف بخصوص خود موفق شوید. به این منظور شما باید خود و همه ویژگی هایتان را مورد تحلیل دقیق قرار دهید تا بتوانید با سازمان دهی آنها به بهترین نحو ممکن از تواناییهایتان استفاده کنید.

ممکن است شما کاری را که هم اکنون مشغول آن هستید دوست نداشته باشید، دو راه برای بیرون آمدن از این کار وجود دارد. راه نخست این است که به کارتان علاقه زیادی نشان ندهید و فقط حداقل کار ممکن را انجام دهید. مطمئن باشید به زودی آن کار را از دست خواهید داد، زیرا عرضه ناکافی، تقاضا را از بین خواهد برد.
راه دیگر و البته بهتر این است که کارتان را به نحو احسن و به بهترین شکل انجام دهید طوری که توجه مخاطبی که قدرت ترفيع شما را دارد جلب کنید و به تدریج به جایی که می خواهید برسید.
حال انتخاب با شماست که کدام یک از این دو راه را برگزینید.

در اینجا باید خاطرنشان کنم که برای یافتن بهترین راه در جهت پیشرفت خود می توانید از درس نهم این دوره، شخصیت دوست داشتنی، بهره مند شوید.

هزاران نفر از کنار معدن مس کالیومت گذشتند؛ اما فقط یک نفر از آنها در ذهن خود تجسم کرد که زمین را می کند و چند متر پایین تر، بزرگترین و غنی ترین معدن مس زمین را کشف می کند.
شما و هر انسان دیگری یک بار در طول زندگی خود از کنار چنان معدنی عبور خواهید کرد. کشف کردن حاصل «جست وجو» و «تخیل» شماست. شاید کتاب قانون موفقیت و پانزده قانون موفقیت شما را به معدن کالیومت تان برساند و شاید از اینکه این معدن سال ها زیر پایتان بوده است، متعجب شوید. شاید این معدن را درست در کاری که هم اکنون مشغول آن هستید پیدا کنید. راسل کانول در سخنرانی مشهور خود، «هکتارها الماس»، می گوید: «ما نباید در دوردست ها به دنبال فرصت باشیم، ممکن است فرصت درست همان جایی باشد که ایستاده ایم!» این جمله ارزش هزاران بار تکرار و یادآوری دارد.

*** خرید کتاب قانون موفقیت ناپلئون هیل با تخفیف ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب کتاب قانون موفقیت
موضوع اصلی کتاب مدیریت کسب و کار
نویسنده ناپلئون هیل
مترجم الهام شریف
ناشر نسل نوانديش
تعداد صفحات 624
وزن 646 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 3
قطع وزیری
مشخصات تکمیلی موفقیت در کسب و کار
شابک 9786222200152

نوشتن دیدگاه

قانون موفقیت

کتاب قانون موفقیت اثر بزرگترین استاد موفقیت ناپلئون هیل شامل 15 درس و یک مقدمه ی ویژه برای کسب موفقیت در کار و زندگی است. این کتاب توسط خانم الهام شریف ترجمه و به اهتمام نشر نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب قانون موفقیت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1398-12-04

قانون موفقیت

بهترین کتاب در زمینه ی موفقیت همین کتاب ناپلئون هیل، هر کتاب موفقیتی که تا امروز خوندین یه طرف اینم یه طرف یه استثنا برای خودش این کتاب، و همه ی کتابهای موفقیت از این کتاب بهره بردند برای نوشتنشون. حتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از همین نویسنده

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

10,800 تومان 12,000 تومان

10,800 تومان 12,000 تومان

62,100 تومان 69,000 تومان

41,400 تومان 46,000 تومان

13,500 تومان 15,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

35,550 تومان 39,500 تومان

31,500 تومان 35,000 تومان

26,910 تومان 29,900 تومان

10,800 تومان 12,000 تومان

10,800 تومان 12,000 تومان

31,050 تومان 34,500 تومان

990 تومان 1,100 تومان

3,150 تومان 3,500 تومان

53,100 تومان 59,000 تومان