قدرت لطف خداوند (نیرویی که شما را به ورای آرزوهایتان می برد)

کتاب قدرت لطف خداوند : نیرویی که شما را به ورای آرزو­هایتان می­ برد یکی از پرفروشترین کتاب های جول اوستین است که با ترجمه روان خانم ویدا کرمی مترجم کتابهای پرفروش محدودیت صفر و در وضعیت صفر و به همت نشر بهار سبز به چاپ رسیده است. 

شما برای پیروزمندانه زیستن با لطف الهی و داشتن یک زندگی متفاوت انتخاب شده اید. با مطالعه ی کتاب قدرت لطف خداوند کتاب معروف جول اوستین درک می کنید چطور اظهار داشتن عشق الهی، شما را غرق در نعمت و برکت می کند. این کتاب، هدیه ای فوق العاده برای کسانی ست که خواستار موفقیت و الهام معنوی هستند.

خداوند شما را یاری می کند تا به چیزهایی دست یابید که به تنهایی توانایی دستیابی به آن ها را ندارید. زیر سایه ی لطف الهی، در میان هزاران نفر، برجسته می شوید و به جایگاهی می رسید که فراتر از شایستگی شماست. لطف خداوند همانند یک محافظ ما را احاطه کرده است، یعنی هر کجا که برویم، از قدرت و امتیاز برخورداریم.

با جملاتی که در این کتاب می خوانید، دستان پرمهر و یاری رسان خداوند را در لحظه لحظه ی زندگیتان خواهید دید. او می خواهد شما را به سطوح جدیدی از موفقیت، فراوانی و پیروزی برساند. وقتی به این باور برسید که برای برکات و نعمات الهی انتخاب شده اید و خدایی دارید که عاشق به شکوه رساندن بندگانش است، قدرت لطف او را حس کرده و بر تمامی چالش های دشوار زندگیتان غلبه خواهید کرد.

جملات کتاب قدرت لطف خداوند را به جان بخرید. دروغ­ های مانده از دیروزها را فراموش کنید. ذهن خود را با باورهای نو پرورش دهید و با افکار قدرتمند و ورودی­ های جدید، برنامه ­ریزی کنید تا از خروجی ­های شگفت ­انگیز آن لذت ببرید. جهان هستی، عرصه­ ی شگفتی­ هاست. فراموش نکنید که قدرت شگفتی­ آفرینی نیز در دستان ماست و شدت این قدرت به میزان ایمان ما بستگی دارد. محتوای این کتاب، مصداق کامل این شعر است: «از تو به یک اشارت، از ما به­ سر دویدن»

در ادامه شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب قدرت لطف خداوند در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
قندان مس و خاتم کاری سایز متوسط با ارتفاع 13 سانتی متر تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این قندان مس و خاتم کاری زیبا از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این...
صنایع دستی آقاجانی
گلدان فیروزه کوبی 40 سانتی متری صراحی ترنج تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و زیباترین محصولات تولید آقاجانی است که نمایانگر صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این گلدان فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه شناسنامه دار...
توضیحات

بخشی از کتاب قدرت لطف خداوند جول اوستین

خداوند آینده ای برایتان در نظر دارد که به تنهایی نمی توانید به آن دست پیدا کنید؛ مکان هایی را برایتان در نظر دارد که به تنهایی نمی توانید به آن ها برسید؛ موانع به ظاهر بزرگی وجود دارند و رؤیاهایی به ظاهر غیرقابل دست یافتن؛ برای رسیدن به اهدافتان به کمک نیاز دارید. خبر خوب این است که خداوند امتیازی برایتان قائل می شود که به واسطه ی آن، درهایی که قادر به گشودن آن ها نیستید، باز می شوند؛ همان چیزی که شما را در میان انبوه مردم، برجسته می کند. این امتیاز، «قدرت لطف خداوند» نام دارد. لطف الهی، باعث رقم خوردن اتفاقات خوب برای شما می شود؛ شما را از پس زمینه به پیش زمینه می آورد؛ باعث دستیابی به چیزهایی می شود که مستحق آن ها نیستید: مثلاً، در صف انتظار نیستید اما ترفیع شغلی می گیرید؛ شخصی که بر علیه شما بود، بدون هیچ دلیلی، به نفع شما تغییر می کند. اینها اتفاقی نیستند بلکه لطف خداوند هستند.

*** خريد کتاب قدرت لطف خداوند کتاب معروف جول اوستین با تخفیف ***

ما می توانیم سخت کار کنیم، متعهد و وفادار باشیم، کوشا باشیم و همه ی اینها مهم هستند اما فقط ما را به مرحله ای خاص می رسانند که در حد تحصیلات و سابقه ی ماست. اما وقتی خداوند، لطف خود را بر ما می دمد، ناممکن هایی برایمان رخ می دهند که حتی فکرش را هم نمی کردیم؛ فرصت هایی برایمان ایجاد می شوند که هرگز آن ها را نمی دیدیم؛ افراد مناسبی سرِ راهمان قرار می گیرند که در خواب هم نمی دیدیم. جمله ی زیبایی شنیده ام که می گوید: «گوشه ای از قدرت لطف خداوند منفعتی بیش از یک عمر کار کردن دارد». فقط یک اتفاق خوب، یک تماس تلفنی یا ملاقات با یک شخص، می تواند شما را به مرحله ای جدید پرتاب کند. سخت کار کرده اید، وفادار، پایدار و باایمان بوده اید، خدا را محترم شمرده اید؛ حالا، برای لطف الهی آماده باشید. برای نمایان شدن خداوند آماده باشید. او در حال تدارک دیدن چیزی خارق العاده است، چیزی که تاکنون ندیده اید، اتفاقات خوبی که برایش تلاشی نکرده اید، ترفیعی که مستحق دریافتش نبوده اید. هیچ توجیهی برای آن وجود ندارد، فقط لطف خداوند است.

خداوند به نوح دستور داد یک کشتی طویل بسازد. ساختن چنین کشتی عظیمی برای نوح، کار راحتی نبود. اینکار غیرممکن به نظر می رسید اما خداوند هرگز کاری که در حد توانتان نباشد را به شما محول نمی کند. خداوند همواره شما را مشمول لطف خود می گرداند. اما پرسش این است: آیا ایمان دارید؟ آیا خود را برای انجام ندادن آن متقاعد می کنید؟ «من منابع لازم را در اختیار ندارم. من افراد مناسب برای اینکار را نمی شناسم. من استعداد اینکار را ندارم». اشکالی ندارد چون شما چیزی دارید که همه ی این نداشته ها را جبران می کند: قدرت لطف خداوند در زندگی شما جاریست.

داشتن تخصص، خوب است اما تخصص به تنهایی کافی نیست؛ استعداد به تنهایی کافی نیست. شما برای حرکت به سوی خواسته هایتان، به لطف خداوند نیاز دارید. ممکن است افراد مناسب را نشناسید اما نگران نباشید، خداوند می شناسد. او از قبل، ارتباطات الهی را مهیا کرده است، افرادی که وارد زندگیتان می شوند و باعث گشودن درها و ایجاد فرصت های رشد و ترقی می شوند را حاضر کرده است. شما مجبور نیستید افراد را متقاعد کنید تا شما را دوست بدارند یا با شما همراه شوند. اگر کسی بر علیه شماست، به او نیازی ندارید. وقت خود را برای غلبه کردن بر آن ها هدر ندهید. افرادی که خداوند برای شما مهیا کرده است، چاره ای جز منفعت رساندن به شما ندارند. آن ها ممکن است شما را دوست نداشته باشند اما در طی مسیرتان به شما کمک خواهند کرد. آن ها از مسیر خود خارج خواهند شد تا شما را به هدف برسانند. شما مجبور نیستید به دنبال آن ها باشید و آن ها را پیدا کنید. به محترم شمردن خداوند، باور داشتن و انتظار کشیدن ادامه دهید. لطف الهی در زندگیتان باعث می شود افراد مناسب در مسیر شما نمایان شوند.

اُمت نوح، خدا را عبادت و اطاعت نمی کرد. آن ها در وحشیگری و عیاشی روزگار می گذراندند و بتها را پرستش می کردند. آن ها به قدری خشم الهی را برانگیخته بودند که خداوند قصد داشت زمین را با سیلی مهیب نابود کند. خداوند می توانست تمامی ساکنین زمین را محو کند و به زمین، شروعی دوباره ببخشد اما در کتاب مقدس می فرماید: «نوح مورد لطف الهی واقع شد». چرا نوح مورد لطف واقع شد و بقیه ی افرادی که در آستانه ی نابودی بودند، مشمول لطف خداوند نشدند؟ در آیه ی دیگری آمده است که: «نوح پیوسته خدا را اطاعت می کرد و درستکار بود». نوح هم می توانست همانند دیگران عمل کند اما بندگی را برگزید. وقتی شما اطاعت از خدا را انتخاب می کنید و او را محترم می شمارید، وقتی او را در اولویت قرار می دهید، مشمول لطف الهی می شوید. و این لطف، موهبت زندگی شماست که شما را نسبت به بقیه ی افراد، بالاتر برده و ارتقاء می دهد...

*** خريد کتاب قدرت لطف خداوند کتاب معروف جول اوستین ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
The Power of Favor
عنوان اصلی کتاب
قدرت لطف خداوند (نیرویی که شما را به ورای آرزوهایتان می برد)
نویسنده
جول اوستین
مترجم
ویدا کرمی
ناشر
بهار سبز
تعداد صفحات
226
وزن
275
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1399
نوبت چاپ
2
قطع
رقعی
جلد
شمیز
شابک
9786226829182
مشخصات تکمیلی
زندگی مذهبی،لطف الهی
دیدگاه کاربران(3)
رتبه‌بندی کلی
5
3 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
کتاب های جول اوستین مسکن روحی من هستند پیشنهاد میکنم کتابهای جول حتما مطالعه کنید.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
فردوس
کتاب معبد سکوت نوشته برد پی اسپالدینگ توسط خانم فریده مهدوی دامغانی ترجمه و به کوشش انتشارات فردوس چاپ و منتشر شده است. کتاب معبد سکوت در اوایل قرن حاضر به رشته تحریر درآمده است. کتابی که به نظر بعضی ها همچون کتابی...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم