قدرت راندا برن

24255

جدید

کتاب قدرت نوشته راندا برن کتابی است که شما را با قدرت های درونیتان بیشتر آشنا می کند. با مطالعه کتاب قدرت به مطالب شگفت انگیزی درباره خودتان و زندگیتان پی خواهید برد. کتاب قدرت توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه و  به اهتمام نشر لیوسا چاپ و منتشر شده است.

با معرفی و قسمتی از کتاب قدرت اثر فاخر راندا برن در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با ما همراه شوید.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

41,400 تومان

46,000 تومان

- +

ناشر: لیوسا

 
معرفی کتاب

 معرفی کتاب قدرت اثر راندا برن

در کتاب قدرت خواهید فهمید تنها کاری که باید بکنید، تغییر دادن روابط، ثروت، سلامت، خوشبختی، شغل و کل زندگیتان است.

چیزهای زیادی هست که باید بدانید. چیزهای زیادی درباره خود و زندگیتان. این کتاب بسیار خوب است، حتی فراتر از خوب، یک پدیده است.

راندا برن به زبان خود می گوید‍‍:در این کتاب می خواهم راه رسیدن به یک زندگی خارق العاده را به شما نشان دهم. مطالبی شگفت انگیز را درباره خود‍‍‍‍ و زندگیتان خواهید فهمید. زندگی به مراتب راحتتر از ان چیزی است که فکر می کنید. وقتی به روش کار، زندگی و قدرتی که در درون خود دارید پی ببرید؛ جادوی زندگی را تجربه خواهید کرد.

*** خرید کتاب قدرت راندا برن ***

قسمتی ار کتاب قدرت اثر راندا برن

قدرت چیست؟
"نمی توانم بگویم قدرت چیست؛ تنها چیزی که می دانم این است که وجود دارد." (الکساندر گراهام بل (۱۹۴۲-۱۸۴۷) مخترع تلفن)

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع چیز تشکیل شده است: چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش از زندگی تان، سلامت، ثروت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا منفی است یا مثبت. یا خیلی پول دارید یا پول کمی دارید. یا از سلامت کامل برخوردارید یا سالم نیستید. روابط شما یا سرشار از شادی است یا پر از مشکلات، شغلتان یا هیجان انگیز و موفقیت آمیز است یا ناموفق و ناراضی کننده. یا خوشبخت هستید یا احساس خوبی ندارید. سالها، دوران و روزهای خوب یا بد دارید.

اگر چیزهای منفی بیشتری داشته باشید، پس مشکل بزرگی وجود دارد که شما هم آن را می دانید. دیگران را می بینید که خوشحال و راضی هستند، شما هم لیاقت این خوشبختی را دارید.

حق با شماست؛ شما شایسته یک زندگی سرشار از اتفاقات خوب هستید. بیشتر افرادی که زندگی خوبی دارند، دقیقا نمی دانند چه کاری انجام داده اند تا به این سطح از خوشبختی رسیده اند. اما به هر حال کاری را انجام داده اند. آنها قدرتی را به کار گرفته اند که علت رسیدن به اتفاقات خوب زندگیشان بوده است.

بدون استثنا هر فردی که زندگی خوبی دارد، از عشق برای رسیدن به آن استفاده کرده است. قدرت داشتن چیزهای مثبت و خوب در زندگی، عشق است! از ابتدای تاریخ هر فیلسوف، متفکر و پیامبری، از عشق گفته و نوشته است. اما بسیاری از ما به درستی، سخنان خردمندانه آنها را درک نکرده ایم. اگرچه آموزه های آنان مختص مردم آن دوران بوده، پیام و حقیقت واحد آنان برای تمام جهانیان یکسان است:

عشق، زیرا وقتی عاشق هستید، از بزرگترین قدرت دنیا استفاده می کنید.

*** خرید کتاب قدرت ترجمه نفیسه معتکف ***

"عشق عنصری است که گرچه قابل مشاهده نیست اما به اندازه هوا و آب واقعیت دارد. عشق، نیروی زندگی و کار و حرکت است و مانند امواج اقیانوس در موج ها و جریان ها به حرکت خود ادامه می دهد." (پرینتس مالفورد نویسنده تفکر نوین)

نوع عشقی که متفکران بزرگ جهان درباره آن صحبت می کنند، با عشقی که عموم مردم می شناسند، بسیار متفاوت است. این عشق چیزی بیشتر از دوست داشتن خانواده، دوستان یا چیزهای مورد علاقه است، زیرا صرفا یک احساس نیست: عشق یک نیروی مثبت است. ضعیف و ناتوان و عاجز نیست. عشق، نیروی مثبت زندگی است. دلیل و علت وجود چیزهای مثبت و خوب است. زندگی، دارای صدها نیروی مثبت مختلف نیست بلکه تنها یک نیرو وجود دارد.

نیروهای بزرگ طبیعت مانند جاذبه و الكترومغناطیس قابل مشاهده نیستند اما قدرت آنها بی چون و چراست. به همین شکل، نیروی عشق را نیز مشاهده نمی کنیم اما قدرت آن در واقع بسیار فراتر از نیروهای طبیعت است. گواه این قدرت را می توان در هر جای دنیا مشاهده کرد: بدون عشق، زندگی وجود ندارد.

یک لحظه به این مسئله فکر کنید: دنیا بدون عشق چطور خواهد بود؟ اول این که بدون عشق اصلا وجود نداشتید و نمی توانستید به دنیا بیایید. هیچ یک از اعضای خانواده و دوستانتان نیز وجود نداشتند. در واقع، هیچ انسانی روی این سیاره زندگی نمی کرد. اگر امروز قدرت عشق را متوقف کنند، کل نژاد بشری رو به کاهش و انقراض می رود.

هر ابداع، کشف و اختراعی نیز از عشقی در درون قلب انسان حاصل می شود. اگر عشق برادران رایت نبود، نمی توانستیم با هواپیما پرواز کنیم. اگر عشق دانشمندان، مخترعان و مکتشفان نبود، از نعمت برق، گرمایش یا نور یا اتومبیل، تلفن و هر نوع فناوری دیگری که زندگی را به مراتب راحت تر می کند، محروم می ماندیم. بدون عشق معماران، هیچ خانه، ساختمان یا شهری نداشتیم. بدون عشق، هیچ دارو، پزشک یا مرهمی برای دردهایمان وجود نداشت. هیچ معلم و مدرسه ای، کتاب، نقاشی با موسیقی نداشتیم زیرا تمام اینها نتیجه نیروی عشق هستند. همین حالا نگاهی به اطراف خود بیاندازید. هر چیزی که انسان به وجود آورده، هرگز بدون عشق ایجاد نمی شد.

"بدون عشق، دنیا چیزی جز گورستان نیست." (رابرت براونینگ (۱۸۸۹-۱۸۱۲))

*** خرید کتاب قدرت با تخفیف ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب قدرت
موضوع اصلی کتاب روانشناسی و موفقیت
نویسنده راندا برن
مترجم نفیسه معتکف
ناشر لیوسا
تعداد صفحات 248
وزن 315 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 13
قطع رقعی
شابک 9786005138313

نوشتن دیدگاه

قدرت راندا برن

کتاب قدرت نوشته راندا برن کتابی است که شما را با قدرت های درونیتان بیشتر آشنا می کند. با مطالعه کتاب قدرت به مطالب شگفت انگیزی درباره خودتان و زندگیتان پی خواهید برد. کتاب قدرت توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه و  به اهتمام نشر لیوسا چاپ و منتشر شده است.

با معرفی و قسمتی از کتاب قدرت اثر فاخر راندا برن در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با ما همراه شوید.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(2)
1399-02-31

عالی

اگه کسی به زندگیش نگاه دقیق تری بندازه واقعا قدرت بی چونو چرای جذب رو احساس میکنه . کافی دقیق تر شی

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)
1398-12-04

کتاب قدرت

کتاب قدرت راندا برن بسیار عالیه

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

رمز کامیابی و شکوفایی

18,000 تومان 20,000 تومان

گام به گام تا مدرسه کیفی

23,400 تومان 26,000 تومان

راز نشر علم

34,650 تومان 38,500 تومان

کار اختلال اضطراب فراگیر...

44,100 تومان 49,000 تومان

5 نقطه قوت خود را بشناسید

13,950 تومان 15,500 تومان

خودت را بشناس (روش های عملی...

33,725 تومان 35,500 تومان

101 باید در مسیر هنرمند شدن

25,200 تومان 28,000 تومان

رنگ آمیزی برای بزرگسالان...

19,800 تومان 22,000 تومان

دگرگونی

18,000 تومان 20,000 تومان

چگونه به اینجا رسیدم

19,710 تومان 21,900 تومان

عاشق خودت باش

35,910 تومان 39,900 تومان

نقشه ی روح

31,500 تومان 35,000 تومان

معجزه مسیحا برزگر

39,600 تومان 44,000 تومان

این راهش نیست

49,500 تومان 55,000 تومان

از خودآگاهی تا خودشناسی

13,500 تومان 15,000 تومان

شاد باش لعنتی

40,500 تومان 45,000 تومان

زندگی بر محور حقیقت

45,000 تومان 50,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0