کتاب قدرت

متفرقه-لیوسا

جدید

«کتاب قدرت» نوشته «راندا برن» کتابی است که شما را با قدرتهای درونیتان بیشتر آشنا می کند. با مطالعه کتاب قدرت به مطالب شگفت انگیزی درباره خودتان و زندگیتان پی خواهید برد. کتاب قدرت با بهترین ترجمه از خانم «نفیسه معتکف» و توسط «نشر درسا» به چاپ رسیده است.

با ما همراه باشید با معرفی و قسمتی از کتاب قدرت اثر فاخر راندا برن در بوکالا

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

30,600 تومان

34,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

 معرفی کتاب قدرت اثر راندا برن

در کتاب قدرت خواهید فهمید تنها کاری که باید بکنید، تغییر دادن روابط، ثروت، سلامت، خوشبختی، شغل و کل زندگیتان است.

چیزهای زیادی هست که باید بدانید. چیزهای زیادی درباره خود و زندگیتان. این کتاب بسیار خوب است، حتی فراتر از خوب، یک پدیده است.

راندا برن به زبان خود می گوید‍‍:در این کتاب می خواهم راه رسیدن به یک زندگی خارق العاده را به شما نشان دهم. مطالبی شگفت انگیز را درباره خود‍‍‍‍ و زندگیتان خواهید فهمید. زندگی به مراتب راحتتر از ان چیزی است که فکر می کنید. وقتی به روش کار، زندگی و قدرتی که در درون خود دارید پی ببرید؛ جادوی زندگی را تجربه خواهید کرد.

*** خرید کتاب قدرت ***

قسمتی ار کتاب قدرت اثر راندا برن

قدرت چیست؟
"نمی توانم بگویم قدرت چیست؛ تنها چیزی که می دانم این است که وجود دارد." (الکساندر گراهام بل (۱۹۴۲-۱۸۴۷) مخترع تلفن)

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع چیز تشکیل شده است: چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش از زندگی تان، سلامت، ثروت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا منفی است یا مثبت. یا خیلی پول دارید یا پول کمی دارید. یا از سلامت کامل برخوردارید یا سالم نیستید. روابط شما یا سرشار از شادی است یا پر از مشکلات، شغلتان یا هیجان انگیز و موفقیت آمیز است یا ناموفق و ناراضی کننده. یا خوشبخت هستید یا احساس خوبی ندارید. سالها، دوران و روزهای خوب یا بد دارید.

اگر چیزهای منفی بیشتری داشته باشید، پس مشکل بزرگی وجود دارد که شما هم آن را می دانید. دیگران را می بینید که خوشحال و راضی هستند، شما هم لیاقت این خوشبختی را دارید.

حق با شماست؛ شما شایسته یک زندگی سرشار از اتفاقات خوب هستید. بیشتر افرادی که زندگی خوبی دارند، دقیقا نمی دانند چه کاری انجام داده اند تا به این سطح از خوشبختی رسیده اند. اما به هر حال کاری را انجام داده اند. آنها قدرتی را به کار گرفته اند که علت رسیدن به اتفاقات خوب زندگیشان بوده است.

بدون استثنا هر فردی که زندگی خوبی دارد، از عشق برای رسیدن به آن استفاده کرده است. قدرت داشتن چیزهای مثبت و خوب در زندگی، عشق است! از ابتدای تاریخ هر فیلسوف، متفکر و پیامبری، از عشق گفته و نوشته است. اما بسیاری از ما به درستی، سخنان خردمندانه آنها را درک نکرده ایم. اگرچه آموزه های آنان مختص مردم آن دوران بوده، پیام و حقیقت واحد آنان برای تمام جهانیان یکسان است:

عشق، زیرا وقتی عاشق هستید، از بزرگترین قدرت دنیا استفاده می کنید.

*** خرید کتاب قدرت ***

"عشق عنصری است که گرچه قابل مشاهده نیست اما به اندازه هوا و آب واقعیت دارد. عشق، نیروی زندگی و کار و حرکت است و مانند امواج اقیانوس در موج ها و جریان ها به حرکت خود ادامه می دهد." (پرینتس مالفورد نویسنده تفکر نوین)

نوع عشقی که متفکران بزرگ جهان درباره آن صحبت می کنند، با عشقی که عموم مردم می شناسند، بسیار متفاوت است. این عشق چیزی بیشتر از دوست داشتن خانواده، دوستان یا چیزهای مورد علاقه است، زیرا صرفا یک احساس نیست: عشق یک نیروی مثبت است. ضعیف و ناتوان و عاجز نیست. عشق، نیروی مثبت زندگی است. دلیل و علت وجود چیزهای مثبت و خوب است. زندگی، دارای صدها نیروی مثبت مختلف نیست بلکه تنها یک نیرو وجود دارد.

نیروهای بزرگ طبیعت مانند جاذبه و الكترومغناطیس قابل مشاهده نیستند اما قدرت آنها بی چون و چراست. به همین شکل، نیروی عشق را نیز مشاهده نمی کنیم اما قدرت آن در واقع بسیار فراتر از نیروهای طبیعت است. گواه این قدرت را می توان در هر جای دنیا مشاهده کرد: بدون عشق، زندگی وجود ندارد.

یک لحظه به این مسئله فکر کنید: دنیا بدون عشق چطور خواهد بود؟ اول این که بدون عشق اصلا وجود نداشتید و نمی توانستید به دنیا بیایید. هیچ یک از اعضای خانواده و دوستانتان نیز وجود نداشتند. در واقع، هیچ انسانی روی این سیاره زندگی نمی کرد. اگر امروز قدرت عشق را متوقف کنند، کل نژاد بشری رو به کاهش و انقراض می رود.

هر ابداع، کشف و اختراعی نیز از عشقی در درون قلب انسان حاصل می شود. اگر عشق برادران رایت نبود، نمی توانستیم با هواپیما پرواز کنیم. اگر عشق دانشمندان، مخترعان و مکتشفان نبود، از نعمت برق، گرمایش یا نور یا اتومبیل، تلفن و هر نوع فناوری دیگری که زندگی را به مراتب راحت تر می کند، محروم می ماندیم. بدون عشق معماران، هیچ خانه، ساختمان یا شهری نداشتیم. بدون عشق، هیچ دارو، پزشک یا مرهمی برای دردهایمان وجود نداشت. هیچ معلم و مدرسه ای، کتاب، نقاشی با موسیقی نداشتیم زیرا تمام اینها نتیجه نیروی عشق هستند. همین حالا نگاهی به اطراف خود بیاندازید. هر چیزی که انسان به وجود آورده، هرگز بدون عشق ایجاد نمی شد.

"بدون عشق، دنیا چیزی جز گورستان نیست." (رابرت براونینگ (۱۸۸۹-۱۸۱۲))

*** خرید کتاب قدرت ***

 
جزئیات فنی
عنوان کتاب قدرت
موضوع اصلی کتاب روانشناسی و موفقیت
نویسنده راندا برن
مترجم نفیسه معتکف
ناشر نشر لیوسا
تعداد صفحات 248
وزن 315 گرم
زبان کتاب فارسی
سال چاپ 1395
نوبت چاپ 12
قطع رقعی
جلد کتاب شومیز
شابک 97896005138353

نوشتن دیدگاه

کتاب قدرت

«کتاب قدرت» نوشته «راندا برن» کتابی است که شما را با قدرتهای درونیتان بیشتر آشنا می کند. با مطالعه کتاب قدرت به مطالب شگفت انگیزی درباره خودتان و زندگیتان پی خواهید برد. کتاب قدرت با بهترین ترجمه از خانم «نفیسه معتکف» و توسط «نشر درسا» به چاپ رسیده است.

با ما همراه باشید با معرفی و قسمتی از کتاب قدرت اثر فاخر راندا برن در بوکالا

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

36,000 تومان 40,000 تومان

36,000 تومان 40,000 تومان

45,000 تومان 50,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

26,100 تومان 29,000 تومان

15,300 تومان 17,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

20,700 تومان 23,000 تومان

14,400 تومان 16,000 تومان

33,300 تومان 37,000 تومان

22,500 تومان 25,000 تومان

19,800 تومان 22,000 تومان

10,800 تومان 12,000 تومان

12,600 تومان 14,000 تومان

منو