کتاب معجزه

31150

جدید

کتاب معجزه شکرگزاری نوشته خانم راندا برن کتابی است که تاثیر سپاسگزاری به درگاه الهی را در زندگی انسان تشریح می کند. کتاب ارزشمند معجزه شکرگزاری توسط خانم نفیسه معتکف با بهترین کیفیت ترجمه و انتشارات لیوسا چاپ و نشر آن را برعهده داشته است.

در کتاب معجزه 28 تمرین ویژه برای شکرگزاری پیشنهاد می شود. این تمرین ها نقطه ی شروعی برای سپاسگزارانه زیستن هستند. تمرین های کتاب معجزه شکرگزاری کمک می کنند تا همواره به نعمت های زندگیمان بیندیشیم و آنها را قدر بدانیم. قدر دانستن نعمت ها به این معنی است که به خوبی از آنها استفاده کنیم. پس از تمام شدن دوره ی 28 روزه ی تمرین های این کتاب بکوشید این تمرین ها را به صورت مکرر انجام دهید تا شکرگزاری به عادت جدید و سازنده زندگیتان تبدیل شود.

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن ترجمه خانم معتکف در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

46,800 تومان

52,000 تومان

- +

ناشر: لیوسا

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

کسانی که به معجزه اعتقاد ندارد، هرگز به آن نمی رسند.

دوران کودکی ات را به خاطر می آوری که با بهت و حیرت تمام به زندگی نگاه می کردی؟ زندگی شگفت آور و مهیج بود و جزئی ترین مساله ای تو را کاملا ذوق زده می کرد. تو مجذوب شبنم يخ زده روی چمن، بال زدن پروانه در آسمان یا هر نوع برگ و سنگ عجیب و غریب روی زمین می شدی.
وقتی دندان شیری ات می افتاد، سراپا ذوق و شوق بودی چون به این مفهوم بود که دندانی دائمی و به جای آن در می آید. تو تا رسیدن شب تا عید به شمارش معکوس مشغول بودی تا هدیه هایت را بگیری.
گوزن شمالی می توانست پرواز کند، پری ها در باغچه بودند، حیوانات خانگی به شکل آدم ها بودند، اسباب بازی ها شخصیت داشتند، رؤیاها به حقیقت می پیوستند، و تو می توانستی ستارگان را لمس کنی. قلب تو پر از شادمانی بود. قوه ی تخیلت هیچ حد و حدودی نمی شناخت و تو بر این باور بودی که زندگی شگفت آور است!
بسیاری از ما در ایام کودکی این احساس خوشایند را داشتیم که همه چیز خوب است، که هر روز وعده هایی هیجان انگیز به ما می دهد، و اینکه هیچ چیزی نمی تواند مانع لذت بردن ما از همه ی موارد خارق العاده شود. اما همگی مان در طول رشد به نحوی سرخورده می شویم و آن شگفتی هایی که در ایام کودکی آن را باور داشتیم، کم رنگ و محو میشود. به همین دلیل است که ما به عنوان بزرگسال دوست داریم دور و بر بچه ها بپلکیم تا بتوانیم آن حال و هوایی را که آن ایام داشتیم، هرچند برای زمانی کوتاه، احساس کنیم.

من در این کتاب می خواهم با تأکید به تو بگویم آن شگفتی هایی که زمانی باورش داشتی، واقعیت دارد و سرخوردگی بزرگسالان از درک زندگی است که غیرواقعی است، زندگی واقعی معجزه است و به اندازه ی وجود خودت حقیقت دارد.

درواقع زندگی می تواند به مراتب شگرف تر از آن باشد که در دوران کودکی تصور می کردی، همچنین مهیج تر، بهت برانگیزتر و الهام بخش تر از آنچه قبلا میدیدی وقتی تو بدانی چگونه معجزه را وارد زندگی ات کنی، رؤیاهایت به حقیقت می پیوندد.

سپس، از اینکه چطور از باور به معجزه ی زندگی دست کشیدی، مات و مبهوت خواهی شد!

شاید پرواز گوزن شمالی را نبینی، اما هرچه که همیشه میخواستی، پیش رویت ظاهر می شود و هرچه مدت های مدید در آرزویش بودی، رخ می دهد.
تو هرگز سر در نمی آوری که چطور دقیقا همه چیز دست به دست هم داد تا رؤیاهایت به حقیقت بپیوندد، چون معجزه در حوزهی نامرئی عملی می شود و این، شورانگیزترین بخش قضیه است؟
آیا حاضری دوباره با معجزه مواجه شوی؟ آیا آماده ای تا مثل دوران کودکی، هر روزت سرشار از بهت و شگفتی شود؟ برای معجزه آماده شو!

ماجرای ما دویست سال پیش شروع شد، زمانی که آگاهی و دانش متحول کننده ی زندگی، در متنی مقدس پنهان شده بود.

رازی بزرگ آشکار می شود...

کتاب معجزه شکرگزاری  راندا برن ترجمه خانم معتکف

*** خرید کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن ***

در کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ تمرین عالی وجود دارد و این تمرین ها مخصوصا طوری تنظیم شده است تا تو یاد بگیری چگونه از قدرت معجزه آسای شکرگزاری به منظور متحول کردن سلامت، پول، شغل و روابط خودت استفاده کنی و به جزئی ترین خواسته ها و بزرگ ترین آرزوهایت تحقق ببخشی. همچنین یاد می گیری که چطور شکرگزاری را به منظور از بین بردن مشکلات و متحول کردن هر نوع وضعیت منفی در زندگی ات به کار ببری.
هنگام خواندن این دانش و آگاهی متحول کننده ی زندگی، خودت مسحور و مجذوب می شوی اما بدون تمرین آنچه یاد می گیری، این دانش از دستت در می رود و فرصتی را که به راحتی برای متحول کردن زندگی ات جذب کرده بودی، از دست می دهی. برای اینکه مطمئن شوی چنین بلایی بر سرت نمی آید، لازم است دوره ی بیست و هشت روزه ی شکرگزاری را تمرین کنی تا تک تک سلول ها و ضمیر ناخودآگاهت از آن اشباع شود. دراین صورت است که زندگی ات تا آخر عمرت متحول خواهد شد.

تمرینات طوری تنظیم شده است که در مدت بیست و هشت روز متوالی تکمیل شود. این کار زمینه را فراهم می کند تا به شکرگزاری و شیوه ی جدید زندگی ات عادت کنی. تمرین شکرگزاری با تلاشی متمرکز در روزهای متوالی، ضمانت می کند که تو شاهد رخداد سريع معجزه در زندگی ات باشی!
در هر تمرین شگفت انگیزی، آموزه های فراوان و پر راز و رمزی وجود دارد که به روش هایی عالی آگاهی ات را توسعه می دهد. در هر تمرینی، تو بیشتر و بیشتر در مورد چگونگی عملکرد زندگی یاد می گیری و می فهمی که دستیابی به زندگی رویایی ات با کتاب معجزه شکرگزاری چقدر راحت است!
در دوازده تمرین اول، از قدرت شگفت شکرگزاری بابت هر چه که اکنون داری و هر چه که در گذشته دریافت کرده ای، استفاده می کنی چون تا وقتی برای آنچه داری و آنچه تاکنون دریافت کرده ای شاکر نباشی، معجزه رخ نمی دهد و نعمات بیشتری دریافت نخواهی کرد. این دوازده تمرین اول، بی درنگ حال و هوای معجزه ی شکرگزاری را برایت فراهم می کنند.
در ده تمرین بعدی، از قدرت اعجاز آفرین شکرگزاری برای خواسته های رویاها و هر چه می خواهی استفاده می کنی. از طریق این ده تمرین است که تو می توانی به رؤیاهایت تحقق ببخشی و به چشم ببینی که شرایط زندگی ات به گونه ای معجزه آسا دگرگون می شود!
شش تمرین آخر تو را به مرحله ای کاملا جدید وارد می کند، که در آنجا تک تک سلول های جسم و ذهنت را سرشار از شکرگزاری می کنی. تو چگونگی استفاده از قدرت اعجاز آفرین شکرگزاری را به منظور کمک به دیگران، از بین بردن مشکلات و بهبود هر نوع وضعیت منفی یا موقعیت هایی که در عمرت ممکن است با آنها مواجه شوی، یاد می گیری. مجبور نیستی برای شکرگزاری برنامه ی روزانه ات را تغییر دهی، چون هریک از این تمرینات مخصوص طوری تنظیم شده است که مناسب زندگی روزانه ات باشد؛ فرقی نمی کند روزهای کاری باشد یا تعطیلی آخر هفته، تعطیلات یا ایامی که در مرخصی به سر می بری. شکرگزاری قابل حمل است. هرجا بروی، آن را با خودت میبری و بعد به هر جا بروی، معجزه رخ می دهد.

در بخشی از کتاب معجزه شکرگزاری می خوانیم، شکرگزاری به درگاه الهی یکی از مهمترین وظایف انسان است. نعمات و برکات خداوند آن قدر زیاد است که قابل شمارش نیست و فقط با شکرگزاری است که می توان به نعمات الهی دست یافت.
قدرت شکرگزاری تمام موارد منفی زندگی را از بین می برد. زمانی که حواس خود را متوجه شکرگزاری کنی، آن را بر زبان بیاوری یا احساسش کنی، درواقع فرکانس انرژی خود را به یکی از قوی ترین و بالاترین فرکانس های موجود تبدیل می کنی.

همان طور که طبق قانون جذب هر چیزی مشابه خود را جذب می کند، شکرگزاری در برابر نعمات خدا نیز انرژی مشابه خود را جذب می کند. شکرگزاری مطلق به مفهوم همیشه به یاد خدا بودن و گام برداشتن در مسیر الهی است.
از آنجا که شکرگزاری کلامی و زبانی، دشوار نیست و هر کسی می تواند آن را انجام دهد، پس منظور شکر عملی است که جایگاهی ویژه دارد و به معنی استفاده ی بجا و صحیح از نعمات الهی در مسیر همان اهدافی است که نعمت ها برای آنها آفریده و اعطا شده اند، و بدیهی است تعداد کسانی که مواهب الهی را معمولا در جای خود به کار می برند و به درستی از آن استفاده می کنند، اندک است.
درواقع شکر و سپاس سه مرحله دارد: اول، شکرگزاری قلبی؛ یعنی تفکر درباره ی نعمت و خشنودی از آن. دوم، شکرگزاری زبانی که ثناگویی از نعمت دهنده ی اصلی و تشکر از واسطه ی فیض است. و سوم، شکرگزاری اعضا و جوارح، یعنی قدردانی در برابر نعمت، که در اصل همان شکرگزاری عملی است و جایگاهی خاص دارد.

در کتاب معجزه شکرگزاری، راندا برن، نویسنده ی کتاب های پرفروش راز، قدرت و قهرمان، باز هم به موضوع شکرگزاری پرداخته و تمرین هایی در این زمینه ارائه کرده است که به شما کمک خواهد کرد این عمل ضروری و معجزه آسا ملکه ی ذهنتان شود.

قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

تمرین معجزه آسای شماره ی 1: نعمات الهی ات را در نظر بیاور

  1. به عنوان اولین کار در صبح، فهرستی ده تایی از نعمات زندگی ات که بابت آنها شاکر هستی تهیه کن.
  2. دلیل شکرگزاری ات را برای هر نعمت بنویس.
  3. برگرد و فهرستت را بخوان، یا در ذهنت یا با صدای بلند. وقتی به انتهای هر مورد رسیدی، عبارت اعجازآمیز خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت را بگو و تا جایی که ممکن است حال و هوای شکرگزاری برای نعماتت را احساس کن.
  4. سه مرحله ی اول این تمرین معجزه آسا را هر روز صبح به مدت بیست و هفت روز تکرار کن.
  5. تمرین معجزه آسای فردا را همین امروز بخوان...

*** خرید کتاب معجزه شکرگزاری ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب معجزه
عنوان اصلی کتاب The Magic
موضوع اصلی کتاب روانشناسی و موفقیت
نویسنده راندا برن
مترجم نفیسه معتکف
ناشر نشر لیوسا
تعداد صفحات 256
وزن 290 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 32
ژانر کتاب روانشناسی
قطع رقعی
شابک 9786005138603

نوشتن دیدگاه

کتاب معجزه

کتاب معجزه شکرگزاری نوشته خانم راندا برن کتابی است که تاثیر سپاسگزاری به درگاه الهی را در زندگی انسان تشریح می کند. کتاب ارزشمند معجزه شکرگزاری توسط خانم نفیسه معتکف با بهترین کیفیت ترجمه و انتشارات لیوسا چاپ و نشر آن را برعهده داشته است.

در کتاب معجزه 28 تمرین ویژه برای شکرگزاری پیشنهاد می شود. این تمرین ها نقطه ی شروعی برای سپاسگزارانه زیستن هستند. تمرین های کتاب معجزه شکرگزاری کمک می کنند تا همواره به نعمت های زندگیمان بیندیشیم و آنها را قدر بدانیم. قدر دانستن نعمت ها به این معنی است که به خوبی از آنها استفاده کنیم. پس از تمام شدن دوره ی 28 روزه ی تمرین های این کتاب بکوشید این تمرین ها را به صورت مکرر انجام دهید تا شکرگزاری به عادت جدید و سازنده زندگیتان تبدیل شود.

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن ترجمه خانم معتکف در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
1397-10-16

یه دوست

کسی که به معجزه معتقد باشه و این کتاب رو بخونه میتونه زندگیش رو غرق معجزه کنه چون راند برن داره به مخاطباش یاداوری میکنه که شکر نعمت، نعمتت افزون کند- کفر نعمت از کفت بیرون کند.

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

نظر شما در مورد این کتاب چیست؟

30 محصول مشابه یافت شد

رمز کامیابی و شکوفایی

18,000 تومان 20,000 تومان

گام به گام تا مدرسه کیفی

23,400 تومان 26,000 تومان

راز نشر علم

34,650 تومان 38,500 تومان

کار اختلال اضطراب فراگیر...

44,100 تومان 49,000 تومان

5 نقطه قوت خود را بشناسید

13,950 تومان 15,500 تومان

خودت را بشناس (روش های عملی...

33,725 تومان 35,500 تومان

101 باید در مسیر هنرمند شدن

25,200 تومان 28,000 تومان

رنگ آمیزی برای بزرگسالان...

19,800 تومان 22,000 تومان

دگرگونی

18,000 تومان 20,000 تومان

چگونه به اینجا رسیدم

19,710 تومان 21,900 تومان

عاشق خودت باش

35,910 تومان 39,900 تومان

نقشه ی روح

31,500 تومان 35,000 تومان

معجزه مسیحا برزگر

39,600 تومان 44,000 تومان

این راهش نیست

49,500 تومان 55,000 تومان

از خودآگاهی تا خودشناسی

13,500 تومان 15,000 تومان

شاد باش لعنتی

40,500 تومان 45,000 تومان

زندگی بر محور حقیقت

45,000 تومان 50,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0