کتاب معجزه

کتاب معجزه شکرگزاری نوشته خانم راندا برن کتابی است که تاثیر سپاسگزاری به درگاه الهی را در زندگی انسان تشریح می کند. کتاب ارزشمند معجزه شکرگزاری توسط خانم نفیسه معتکف با بهترین کیفیت ترجمه و انتشارات لیوسا چاپ و نشر آن را برعهده داشته است.

در کتاب معجزه 28 تمرین ویژه برای شکرگزاری پیشنهاد می شود. این تمرین ها نقطه ی شروعی برای سپاسگزارانه زیستن هستند. تمرین های کتاب معجزه شکرگزاری کمک می کنند تا همواره به نعمت های زندگیمان بیندیشیم و آنها را قدر بدانیم. قدر دانستن نعمت ها به این معنی است که به خوبی از آنها استفاده کنیم. پس از تمام شدن دوره ی 28 روزه ی تمرین های این کتاب بکوشید این تمرین ها را به صورت مکرر انجام دهید تا شکرگزاری به عادت جدید و سازنده زندگیتان تبدیل شود.

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن ترجمه خانم معتکف در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
31150
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
بلونی فیروزه کوب کد FT176 یکی از خاصترین تولیدات صنایع دستی آقاجانی است که 25 سانتی متر ارتفاع دارد و به طور کامل توسط دست تولید شده است. در ساخت این بلونی فیروزه کوبی شده از مس و بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده...
صنایع دستی آقاجانی
دخل بزرگ مس و خاتم تولید برند آقاجانی می تواند جلوه ویژه ای به منزل و یا محل کار شما بدهد این محصول با ارتفاع 19 سانتی متر یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است که توسط اساتید اصفهانی ساخته و پرداخته شده...
صنایع دستی آقاجانی
قندان فیروزه کوبی ترنج کد FT045 تولید صنایع دستی آقاجانی است. در ساخت این قندان مسی فیروزه کوبی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. جنس داخل این محصول از مس و جنس خارجی فیروزه نیشابور است. لازم به ذکر است...
صنایع دستی آقاجانی
سنگاب فیروزه کوب 28 سانتی متری کد FT001 یکی دیگر از محصولات صنایع دستی آقاجانی در حوزه ی سنگاب است. در تولید این محصول از بهترین فیروزه نیشابور در اصفهان استفاده شده و تمام توسط دست ساخته شده است.
توضیحات

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

کسانی که به معجزه اعتقاد ندارد، هرگز به آن نمی رسند.

دوران کودکی ات را به خاطر می آوری که با بهت و حیرت تمام به زندگی نگاه می کردی؟ زندگی شگفت آور و مهیج بود و جزئی ترین مساله ای تو را کاملا ذوق زده می کرد. تو مجذوب شبنم يخ زده روی چمن، بال زدن پروانه در آسمان یا هر نوع برگ و سنگ عجیب و غریب روی زمین می شدی.
وقتی دندان شیری ات می افتاد، سراپا ذوق و شوق بودی چون به این مفهوم بود که دندانی دائمی و به جای آن در می آید. تو تا رسیدن شب تا عید به شمارش معکوس مشغول بودی تا هدیه هایت را بگیری.
گوزن شمالی می توانست پرواز کند، پری ها در باغچه بودند، حیوانات خانگی به شکل آدم ها بودند، اسباب بازی ها شخصیت داشتند، رؤیاها به حقیقت می پیوستند، و تو می توانستی ستارگان را لمس کنی. قلب تو پر از شادمانی بود. قوه ی تخیلت هیچ حد و حدودی نمی شناخت و تو بر این باور بودی که زندگی شگفت آور است!
بسیاری از ما در ایام کودکی این احساس خوشایند را داشتیم که همه چیز خوب است، که هر روز وعده هایی هیجان انگیز به ما می دهد، و اینکه هیچ چیزی نمی تواند مانع لذت بردن ما از همه ی موارد خارق العاده شود. اما همگی مان در طول رشد به نحوی سرخورده می شویم و آن شگفتی هایی که در ایام کودکی آن را باور داشتیم، کم رنگ و محو میشود. به همین دلیل است که ما به عنوان بزرگسال دوست داریم دور و بر بچه ها بپلکیم تا بتوانیم آن حال و هوایی را که آن ایام داشتیم، هرچند برای زمانی کوتاه، احساس کنیم.

من در این کتاب می خواهم با تأکید به تو بگویم آن شگفتی هایی که زمانی باورش داشتی، واقعیت دارد و سرخوردگی بزرگسالان از درک زندگی است که غیرواقعی است، زندگی واقعی معجزه است و به اندازه ی وجود خودت حقیقت دارد.

درواقع زندگی می تواند به مراتب شگرف تر از آن باشد که در دوران کودکی تصور می کردی، همچنین مهیج تر، بهت برانگیزتر و الهام بخش تر از آنچه قبلا میدیدی وقتی تو بدانی چگونه معجزه را وارد زندگی ات کنی، رؤیاهایت به حقیقت می پیوندد.

سپس، از اینکه چطور از باور به معجزه ی زندگی دست کشیدی، مات و مبهوت خواهی شد!

شاید پرواز گوزن شمالی را نبینی، اما هرچه که همیشه میخواستی، پیش رویت ظاهر می شود و هرچه مدت های مدید در آرزویش بودی، رخ می دهد.
تو هرگز سر در نمی آوری که چطور دقیقا همه چیز دست به دست هم داد تا رؤیاهایت به حقیقت بپیوندد، چون معجزه در حوزهی نامرئی عملی می شود و این، شورانگیزترین بخش قضیه است؟
آیا حاضری دوباره با معجزه مواجه شوی؟ آیا آماده ای تا مثل دوران کودکی، هر روزت سرشار از بهت و شگفتی شود؟ برای معجزه آماده شو!

ماجرای ما دویست سال پیش شروع شد، زمانی که آگاهی و دانش متحول کننده ی زندگی، در متنی مقدس پنهان شده بود.

رازی بزرگ آشکار می شود...

کتاب معجزه شکرگزاری  راندا برن ترجمه خانم معتکف

*** خرید کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن ***

در کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ تمرین عالی وجود دارد و این تمرین ها مخصوصا طوری تنظیم شده است تا تو یاد بگیری چگونه از قدرت معجزه آسای شکرگزاری به منظور متحول کردن سلامت، پول، شغل و روابط خودت استفاده کنی و به جزئی ترین خواسته ها و بزرگ ترین آرزوهایت تحقق ببخشی. همچنین یاد می گیری که چطور شکرگزاری را به منظور از بین بردن مشکلات و متحول کردن هر نوع وضعیت منفی در زندگی ات به کار ببری.
هنگام خواندن این دانش و آگاهی متحول کننده ی زندگی، خودت مسحور و مجذوب می شوی اما بدون تمرین آنچه یاد می گیری، این دانش از دستت در می رود و فرصتی را که به راحتی برای متحول کردن زندگی ات جذب کرده بودی، از دست می دهی. برای اینکه مطمئن شوی چنین بلایی بر سرت نمی آید، لازم است دوره ی بیست و هشت روزه ی شکرگزاری را تمرین کنی تا تک تک سلول ها و ضمیر ناخودآگاهت از آن اشباع شود. دراین صورت است که زندگی ات تا آخر عمرت متحول خواهد شد.

تمرینات طوری تنظیم شده است که در مدت بیست و هشت روز متوالی تکمیل شود. این کار زمینه را فراهم می کند تا به شکرگزاری و شیوه ی جدید زندگی ات عادت کنی. تمرین شکرگزاری با تلاشی متمرکز در روزهای متوالی، ضمانت می کند که تو شاهد رخداد سريع معجزه در زندگی ات باشی!
در هر تمرین شگفت انگیزی، آموزه های فراوان و پر راز و رمزی وجود دارد که به روش هایی عالی آگاهی ات را توسعه می دهد. در هر تمرینی، تو بیشتر و بیشتر در مورد چگونگی عملکرد زندگی یاد می گیری و می فهمی که دستیابی به زندگی رویایی ات با کتاب معجزه شکرگزاری چقدر راحت است!
در دوازده تمرین اول، از قدرت شگفت شکرگزاری بابت هر چه که اکنون داری و هر چه که در گذشته دریافت کرده ای، استفاده می کنی چون تا وقتی برای آنچه داری و آنچه تاکنون دریافت کرده ای شاکر نباشی، معجزه رخ نمی دهد و نعمات بیشتری دریافت نخواهی کرد. این دوازده تمرین اول، بی درنگ حال و هوای معجزه ی شکرگزاری را برایت فراهم می کنند.
در ده تمرین بعدی، از قدرت اعجاز آفرین شکرگزاری برای خواسته های رویاها و هر چه می خواهی استفاده می کنی. از طریق این ده تمرین است که تو می توانی به رؤیاهایت تحقق ببخشی و به چشم ببینی که شرایط زندگی ات به گونه ای معجزه آسا دگرگون می شود!
شش تمرین آخر تو را به مرحله ای کاملا جدید وارد می کند، که در آنجا تک تک سلول های جسم و ذهنت را سرشار از شکرگزاری می کنی. تو چگونگی استفاده از قدرت اعجاز آفرین شکرگزاری را به منظور کمک به دیگران، از بین بردن مشکلات و بهبود هر نوع وضعیت منفی یا موقعیت هایی که در عمرت ممکن است با آنها مواجه شوی، یاد می گیری. مجبور نیستی برای شکرگزاری برنامه ی روزانه ات را تغییر دهی، چون هریک از این تمرینات مخصوص طوری تنظیم شده است که مناسب زندگی روزانه ات باشد؛ فرقی نمی کند روزهای کاری باشد یا تعطیلی آخر هفته، تعطیلات یا ایامی که در مرخصی به سر می بری. شکرگزاری قابل حمل است. هرجا بروی، آن را با خودت میبری و بعد به هر جا بروی، معجزه رخ می دهد.

در بخشی از کتاب معجزه شکرگزاری می خوانیم، شکرگزاری به درگاه الهی یکی از مهمترین وظایف انسان است. نعمات و برکات خداوند آن قدر زیاد است که قابل شمارش نیست و فقط با شکرگزاری است که می توان به نعمات الهی دست یافت.
قدرت شکرگزاری تمام موارد منفی زندگی را از بین می برد. زمانی که حواس خود را متوجه شکرگزاری کنی، آن را بر زبان بیاوری یا احساسش کنی، درواقع فرکانس انرژی خود را به یکی از قوی ترین و بالاترین فرکانس های موجود تبدیل می کنی.

همان طور که طبق قانون جذب هر چیزی مشابه خود را جذب می کند، شکرگزاری در برابر نعمات خدا نیز انرژی مشابه خود را جذب می کند. شکرگزاری مطلق به مفهوم همیشه به یاد خدا بودن و گام برداشتن در مسیر الهی است.
از آنجا که شکرگزاری کلامی و زبانی، دشوار نیست و هر کسی می تواند آن را انجام دهد، پس منظور شکر عملی است که جایگاهی ویژه دارد و به معنی استفاده ی بجا و صحیح از نعمات الهی در مسیر همان اهدافی است که نعمت ها برای آنها آفریده و اعطا شده اند، و بدیهی است تعداد کسانی که مواهب الهی را معمولا در جای خود به کار می برند و به درستی از آن استفاده می کنند، اندک است.
درواقع شکر و سپاس سه مرحله دارد: اول، شکرگزاری قلبی؛ یعنی تفکر درباره ی نعمت و خشنودی از آن. دوم، شکرگزاری زبانی که ثناگویی از نعمت دهنده ی اصلی و تشکر از واسطه ی فیض است. و سوم، شکرگزاری اعضا و جوارح، یعنی قدردانی در برابر نعمت، که در اصل همان شکرگزاری عملی است و جایگاهی خاص دارد.

در کتاب معجزه شکرگزاری، راندا برن، نویسنده ی کتاب های پرفروش راز، قدرت و قهرمان، باز هم به موضوع شکرگزاری پرداخته و تمرین هایی در این زمینه ارائه کرده است که به شما کمک خواهد کرد این عمل ضروری و معجزه آسا ملکه ی ذهنتان شود.

قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

تمرین معجزه آسای شماره ی 1: نعمات الهی ات را در نظر بیاور

  1. به عنوان اولین کار در صبح، فهرستی ده تایی از نعمات زندگی ات که بابت آنها شاکر هستی تهیه کن.
  2. دلیل شکرگزاری ات را برای هر نعمت بنویس.
  3. برگرد و فهرستت را بخوان، یا در ذهنت یا با صدای بلند. وقتی به انتهای هر مورد رسیدی، عبارت اعجازآمیز خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت را بگو و تا جایی که ممکن است حال و هوای شکرگزاری برای نعماتت را احساس کن.
  4. سه مرحله ی اول این تمرین معجزه آسا را هر روز صبح به مدت بیست و هفت روز تکرار کن.
  5. تمرین معجزه آسای فردا را همین امروز بخوان...

*** خرید کتاب معجزه شکرگزاری ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
31150

مشخصات

عنوان کتاب
معجزه
عنوان اصلی کتاب
The Magic
نویسنده
راندا برن
مترجم
نفیسه معتکف
ناشر
نشر لیوسا
تعداد صفحات
256
وزن
290 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
32
قطع
رقعی
شابک
9786005138603
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
کسی که به معجزه معتقد باشه و این کتاب رو بخونه میتونه زندگیش رو غرق معجزه کنه چون راند برن داره به مخاطباش یاداوری میکنه که شکر نعمت، نعمتت افزون کند- کفر نعمت از کفت بیرون کند.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
اختران
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
ذهن آویز
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
بهار سبز
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
الماس پارسیان
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
هیرمند
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
پردیس آباریس
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
سخنوران
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
پل
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم