میلیاردر معنوی

کتاب میلیاردر معنوی نتیجه ۳۰ سال تلاش جو ویتالی است که به همت سیما فاطمی پور ترجمه و نشر نگاه چاپ و منتشر کرده است. نویسنده در کتاب میلیاردر معنوی می خواهد به شما کمک کند تا به رویاهایتان برسید. چطور می توانید علاقه مندی هایتان را به منبع درآمد تبدیل کنید؟

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب میلیاردر معنوی دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
59294
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

بلونی فیروزه کوب کد FT176 یکی از خاصترین تولیدات صنایع دستی آقاجانی است که 25 سانتی متر ارتفاع دارد و به طور کامل توسط دست تولید شده است. در ساخت این بلونی فیروزه کوبی شده از مس و بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است.این محصول دارای امضای مخصوص صنایع دستی آقاجانی است و دارای گواهی استاندارد ملی ایران و گواهینامه ISO9001 است و به همراه گارانتی 10 ساله ارائه می شود.

صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی فیروزه کوبی تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و با کیفیت ترین فیروزه نیشابور و توسط بهترین هنرمندان شاغل در صنایع دستی اصفهان ساخته شده است. این گلدان 25 سانتی متر ارتفاع دارد و جنس لایه ی داخلی آن از مس است. از نکات قابل توجه در این گلدان فیروزه کوب آقاجانی گارانتی 10 ساله ی محصول و نشان استاندارد ملی ایران است که این محصول را از نمونه های مشابه کاملا متمایز می کند. گلدان صراحی فیروزه کوبی آقاجانی نمونه ای کم نظیر از زیبایی هنر ایرانی است.

صنایع دستی آقاجانی

قندان مس و خاتم کاری مدل سیبی با ارتفاع 22 سانتی متر تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این قندان مس و خاتم کاری زیبا از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این محصول دارای استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001 بوده و دارای ضمانت نامه کتبی صنایع دستی آقاجانی می باشد.

بعد از خرید اینترنتی صنایع دستی اصفهان خرید شما با ارسال رایگان به آدرس پستی ثبت شده در فروشگاه ارسال می گردد.

صنایع دستی آقاجانی

گزخوری فیروزه کوب تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور تولید و ساخته شده و مقاوم در برابر ضربه، رطوبت هوا و نور آفتاب است. گزخوری فیروزه کوبی آقاجانی دارای کارت ضمانت ده ساله و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 است.

توضیحات

معرفی کتاب میلیاردر معنوی

کتاب میلیاردر معنوی سعی دارد دو نیمه ی منطقی و احساسی شما را با یکدیگر متحد کند تا بتوانید به یک میلیاردر معنوی تبدیل شوید. پول چیزی است که نیاز همه ماست؛ هم می تواند لذت بخش و هم می تواند نفرت انگیز باشد. این ما هستیم که باید آنرا کنترل و مدیریت کنیم. پس این کتاب را بخوانید و به آن فکر کنید و آنرا به کار بگیرید.

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

قسمتی از کتاب میلیاردر معنوی

ما با پول در جنگیم. نمی دانیم این جنگ کی یا حتی چرا شروع شد. ولی کار درستی به نظر می رسد. جنگ درستی است، چون ما از پول مهمتریم. روح ما در خطر است. پول نباید روی ما  قدرتی داشته باشد. ولی دارد. پس ما شعار جنگ سر می دهیم. دشنامش می دهیم. با لذت، با عصبانیت، با کینه و با غضب دشنامش می دهیم. روح هایمان علیه آن بسیج می شوند، انگار که ریشه ی فساد انسانیت است.

از تسلط شرورانه ای که روی ما دارد، متنفریم. از این که بدخواهانه نسبت به استرسی که در ما به وجود می آورد، بی اعتناست، بدمان می آید. طمعی را که به وجود می آورد، مسخره می کنیم.

به این فکر می کنیم که چرا با بدجنسی؛ سلامتی مان، طول عمرمان و شادی مان را نابود می کند. متنفریم از این که ما را به قربانیان مفلوک قدرتش تبدیل کرده است. مثل بچه های لوس از بدبختی ای که به ما داده، ناله سر می دهیم. اگر این قدر عاشقش نبودیم، با خوشحالی تمام به آتش می کشیدیم، تک تک اسکناسها را. ولی ما عاشق پول هستیم.

این جنگ ساختگی هرچه باشد، نمی تواند این عطش سیری ناپذیر ما را برای داشتنش، تملکش و عزیز شمردنش حتی کمی فرو بنشاند. در رویای مان جیبهای برآمده از پول و فیش های حقوقی با رقمهای بالا را تصور می کنیم.

نسبت به این آزادی جادویی پول اشتياق داریم .به آن احترام می گذاریم و عواقبش را نادیده میگیریم. قبول کرده ایم که برای خریدن شادی به آن احتیاج داریم. به کسانی که آن را دارند، حسادت می کنیم .وقتی از دستش می دهیم، ناله و شکایت می کنیم.

وقتی به دستش می آوریم، خوشحال می شویم. برایش التماس می کنیم، درخواست می کنیم، می جنگیم، داد و فریاد می کنیم. به کسی که اسکناس ها را یکی یکی آتش بزند، فحش می دهیم.

عجب جنونی! چه راه پرپیچ و خمی برای زندگی!

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

این کار من است. نتیجه ی ۳۰ سال تلاش. درباره ی هیچ کدام از آموزش ها و مطالب قبلی ام این قدر مطمئن نبوده ام.

موضوع جنبش میلیاردر معنوی فقط ساختن آینده ی شما و موفقیت مالی و معنوی نیست. موضوع، آینده ی همه ی ماست. مساله ی تبدیل شدن به میلیاردر معنوی، فراتر از موفقیت عمیق خودتان است. مساله این است که چه می توانید به دنیا بدهید، به دنیایی که به آن نیاز دارد. هدف این است که شما عامل تغییر و حرکت پرخیر و برکت شوید. تفاوتی به وجود آورید؛ و برای این کار باید هم از نظر مالی و هم از نظر روحی موفق باشید. به این ترتیب می توانید به یک نیروگاه، یعنی همان میلیاردر معنوی، تبدیل شوید. باید رشد کنید، به خاطر همه ی ما.

دنیا به موفقیت تان احتیاج دارد.

چشم انداز دوری به نظر می رسد، اقدام قوی می خواهد و شرایط زیادی را می طلبد. برای همین می خواهم کاملا برای تان روشن کنم که چرا باید به حرفم گوش کنید؛

چون تمام موفقیت هایی که تا به حال داشته ام، تمام موانعی که از سر راهم برداشته ام و تمام رویاهایی که محقق کرده ام، من را به این نقطه، این لحظه و کنار شما رسانده است.

من در خانواده ی خیلی مرفهی به دنیا نیامدم. در واقع وقتی توی خیابان های دالاس تگزاس زندگی می کردم، کمی پول می توانست خوشبختم کند. من ده

سال در فقر زندگی کردم، احتمالا تمام سختی هایی را که شما سر راه موفقیت تان دارید، من تجربه کرده ام و در فقر شدید، تمام سختی های راه، صدها برابر تشدید می شود.

سبک زندگی امروز من، از چیزی که در آن دوران می توانستم حتی در خیالم تجسم کنم، خیلی بهتر است. ثروتمندی سعادتمند هستم که همین اندازه ثروت و آزادی را برای شما هم می خواهم. از نظر معنوی هم زندگی من غنی ست و خودم را وقف رشد بیش تر، تجربه ی بیشتر و بیداری بیشتر کرده ام. این سفر تا پایان عمر ادامه دارد. و عاشق لحظه لحظه ی این سفرم.

چند دهه طول کشیده تا به جایی که الان هستم، برسم؛ و واقعا به دستاوردهایی که تا به حال داشته ام، افتخار می کنم. این حرف ها را برای خودنمایی نمی زنم می خواهم نشان دهم حرف هایی که می زنم نتیجه تجربه و زندگی خودم است و چیزی را آموزش می دهم که خودم زندگی اش کرده

ام.

به عنوان مهمان شاهزاده ی کویت به این کشور سفر کرده ام و برای سخنرانی در مراسم شان عددی شش رقمی گرفته ام. یک بار، پسر تهیه کننده ی برنامه های گروه بیتلز از من خواست در یکی از برنامه های تلویزیونی و یک فیلم حاضر شوم.

حدود ۵۰ کتاب نوشته ام، از جمله کتاب پرفروش جهانی عامل جذب و دعای پنهان ..... و برنامه های خودیاری ام توسط انتشارات مشهوری مثل نایتینگل كونانت منتشر شده و رکورد فروش را شکسته.

در زمینه ی بازاریابی اینترنتی پیشرو بوده ام. یکی از اولین کتابهای این حوزه را نوشته ام. در اینترنت، کتابم را از هری پاتر بیشتر فروخته ام... برنامه ی آموزشی گران قیمتی برگزار کرده ام و در سه روز، نیم میلیون دلار درآمد داشته ام.

دور دنیا سفر کرده ام. در کشورهای مختلفی مثل روسیه، پرو یا لهستان سخنرانی کرده ام. در نشست های مهمی در آمریکا برای انجمن سخنرانان ملی و برنامه های ثروتمندان بزرگ کنار دونالد ترامپ و آنتونی رابینز سخنرانی داشته ام. سبک های مختلفی را ابداع کرده ام؛ از جمله نوشتار هیپنوتیزمی، بازاریابی هیپنوتیزمی، خرید سحرآمیز، آینه ی پنهان، انعکاس پنهان، کوچینگ جادویی، استارت ثروت و خیلی از شیوه های دیگر... من می دانم چطور ایده خلق کنم، بسته بندی اش کنم و به مردم عرضه کنم...

در رسانه ها بارها حضور داشته ام؛ از جمله دو بار در برنامه ی لری کینگ و برنامه ی تلویزیونی ایده ی بزرگ و شبکه هایی مثل ای بی سی، سی ان ان، فاکس، سی ان بی سی و خیلی های دیگر. در ۱۵ فیلم حضور داشته ام که مشهورترین شان فیلم راز بوده است.

کتابهای محدودیت صفر و نقطه ی صفر را نوشته ام روش درمان روحی به نام هواوپونوپونو را به حدود ۵ میلیون نفر معرفی کرده ام و در سن نزدیک به ۴۰سالگی به تمایل روحی ام پاسخ دادم و دنبال موسیقی رفتم و تا حالا ۱۵ آلبوم ضبط کرده ام.

رویکردی معنوی به ثروت را به وجود آورده ام، روش های سخت را کنار گذاشته ام و همیشه روی یک رویکرد سالم و متعادل به موفقیت، بر اساس اشتیاق و هدف، تمرکز می کنم... می دانم چطور می توان مذاکرات برد-برد-برد داشت و چطور می توان کسب و کاری را با دل خود اداره کرد.

به حرف های هر کسی حدود ۲۰ دقیقه گوش می کنم و یک ایده ی بی نظیر پول درآوردن، مخصوص شخص خودش به او معرفی می کنم. عملیات آری را راه انداختم، جنبشی برای پایان دادن به کارتن خوابی، جمع آوری کمک برای فقرا و آموزش بی خانمان ها تا بتوانند بزرگ فکر کنند، با محدودیتهایشان مواجه شوند و دنبال بزرگترین ایده آل هایشان بروند.

راز گمشده ی رشد شخصی را کشف کردم، مفهوم ضد هدف را؛ و به دیگران آموزش می دهم تا بتوانند به سرعت به نتایج مطلوب خود برسند. در زمینه ى قانون جذب متخصص شده ام، می دانم چطور از آن استفاده کنم، به دیگران یاد بدهم و از آن هم فراتر بروم.

به موفقیت مالی رسیده ام. بیداری معنوی را تجربه کرده ام. و به میلیون ها نفر آموزش داده ام تا در این مسیر حرکت کنند. این مسیر آینده ی من است.

این موفقیت ها میراث من است. ولی این ها را به شما می گویم تا به من اعتماد کنید، چون در مسیری که خواهید داشت، به این اعتماد احتیاج دارید.

مطالبی دارم که می خواهم به شما آموزش دهم. می خواهم الهام بخش تان باشم تا دنبال رویاهایتان بروید و به آنها برسید. و می خواهم این کار را با دنبال کردن اشتیاق و علاقه تان انجام دهید. وقتی یاد بگیرید چطور علاقه تان را به درآمد تبدیل کنید و توانمندی بی همتایتان را به جهان عرضه کنید و به این صورت، در دنیا تغییری به وجود آورید، زندگی تان به یک معجزه تبدیل می شود. در این صورت است که ثروت معنوی تان را کشف کرده اید.

و در این جاست که به میلیاردر معنوی تبدیل می شوید.

این بیانیه، ابزار من است تا این رویای زیبا را برایتان محقق کنم.

همان طور که می بینید، کتاب میلیاردر معنوی، کمی غیرعادی ست. ولی یک استراتژی ویژه دارد: بیدار کردن خود منطقی و احساسی شما، دو نیمه ای که باید با هم متحد شوند تا بتوانید به یک میلیاردر معنوی تبدیل شوید.

این بیانیه فریادی ست برای دعوت شما به این مسیر. لطفا آن را بخوانید، هضمش کنید، به آن فکر کنید و البته عمل کنید.

من ماموریت دارم به دنیا کمک کنم تا از تلاش های غیر ضروری دست بردارد. و در اولین قدم از این راه باید به شما کمک کنم تا به رویاهای معنوی و مالی تان برسید.

این کتاب برای شماست. برای ماست.

به من ملحق می شوید؟

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
59294

مشخصات

عنوان کتاب
میلیاردر معنوی
نویسنده
جو ویتالی
مترجم
سیما فاطمی پور
ناشر
نگاه نوین
تعداد صفحات
280
وزن
381
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
۱۳۹۷
نوبت چاپ
سوم
قطع
رقعی
شابک
9786009704231
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
بهار سبز

کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر در ردیف شهرهای ممتاز و برتر جهان قرار گیرد. اما کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد در مورد دوبی نیست، بلکه در مورد شیخ محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل او است که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. جناب شیخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص ترین و تحسین آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسؤلیت های خود توانسته است، به رغم تمام مشکلات و محدودیت ها، دستاوردهای فوق العاده ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند. دکتر یاسر جرار نویسنده این کتاب، باتوجه به همکاری های تنگاتنگی که با شیخ محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه ی عمل او آشنا کند. چنانچه شما رهبر سیاسی یا اجتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان با شرکت را برعهده دارید، با مطالعه ی کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد و توجه به درس های بی نظیر شیخ محمد می توانید قابلیت هایی که او از آن ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید.

هورمزد

کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر نفوذ و گنجاندن آنها در کتابی آسان فهم و خواندنی است و همین امر حائز اهمیت است. کار من در این کتاب به عهده گرفتن تمامی تحقیقات و بررسی آنها در واقعیت و بیانشان به شیوه های قابل درک و استفاده برای همگان است. این کتاب مسیرهایی جدید را برای بله گفتن به ما نشان می دهد که قبلا از آنها استفاده نکرده ایم. اطلاعاتی مفید و باارزش درباره ی شیوه ی ترغیب وجود دارد درباره چه چیزی کی و جرا صحبت می کنید؟. ما اکنون پاسخ پرسش هایی را می دانیم که قبل از نگارش کتاب علم نفوذ در دیگران طبق حدس و گمان به آن ها جواب می دادیم.

اطلاعاتی درباره ی اینکه چگونه می توان بیش از یک محصول با انتخاب هایی درباره ی یک محصول و خدمات مربوط به آن را بررسی کرد. مطالب این کتاب شما را حیرت زده می کند.

این کتاب به منظور آموزش سیستمی موفق در جهت متقاعد سازی دیگران نگاشته شده است، کوین هوگان، در این کتاب با استناد به پژوهش های اخیر در حوزه ی تاثیر و نفوذ بر افراد و تلفیق آن با دنیای واقعی، دست به افشای اسرار ساده ای می زند که نشان می دهند چگونه می توان نه دیگران را به بله تبدیل کرد. تک تک اسراری که در این کتاب بیان می شوند، پیشتر به بوته نقد گذاشته شده و درستی آن به اثبات رسیده است. پس از خواندن اسرار شگفت آور علم نفوذ عمیقا درخواهید یافت که چرا مردم به شما نه می گویند.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

آوین

کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است.

کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند جمع اوری شده است، به بررسی این مسئله می‌پردازد که چرا برخی شرکت ها به سوی موفقیت جهش می کنند و برخی دیگر خیر. در این کتاب از نمودارهای بسیار عالی و مثال های بسیار برای فهم مطالب استفاده شده است.

آیا شرکت ها می توانند از خطرات بگذرند و با آنها مقابله کنند؟و هزاران سوال دیگر.

نگاه نوین

کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده اید، قانون ده برابر دقیقا چیست؟ چه کمکی به من می کند؟.

قانون ده برابر جام مقدس کسانیست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم، می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترسها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفستان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهداف تان را احیا کنید.

قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، کتاب قانون ده برابر نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.

نگاه نوین

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است.

رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، سفارششان دهید. بلیت هایی هستند که در اولین روز فروش، همه شان فروخته می شوند. سهام هایی هستند که بلافاصله بعد از آزادشدن، قیمتشان سر به فلک می کشد. ماشین هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می شوند و ملک هایی هستند که موقعی فروش می روند که بیشتر از چندخط روی کاغذ نیستند...

بعضی ها دنبال مشتری نیستند. بلکه این مشتری ست که دنبال آنهاست.

در دنیایی که انتخاب های زیادی داریم، چرا این اتفاق می افتد؟ چرا با وجود انتخاب های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب ها صف می کشند، بیشتر پول می دهند یا از قبل، رزروشان می کنند؟ چرا این آدم ها و محصولات این قدر خواهان دارند؟ کتاب رسیدن به فروش بیش از حد می خواهد علت این اتفاق را بگوید. علتش پدیده ای ست به نام بیش تر شدن تقاضا نسبت به عرضه یا همان فروش بیش از حد...

نگاه نوین

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

شما باید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید. هیچ وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید. من می گویم اقتصاد برود به جهنم! من می خواهم بهتر شوم، فتح کنم و پیش بروم و هر کاری خواهم کرد که اول باشم. کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه آن جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید.

با خواندن کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی یاد می گیرید برای پیشرفت خود، شرکت و ایده های تان (و همیشه اول شدن) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

نسل نو اندیش

کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی جدید از واژه هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمانها ارائه می دهد. در این کتاب می فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است. اگر به دنبال مطالعه ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت های ابرقدرت امروز را شکل داده اند، کتاب از خوب به عالی را بخوانید. شاید فکر کنید کتاب از خوب به عالی یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب و کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می آموزد. این کتاب به شما یاد می دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

معرفی، خلاصه و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی بوکالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم