میلیاردر معنوی

59294

جدید

کتاب میلیاردر معنوی نتیجه ۳۰ سال تلاش جو ویتالی است که به همت سیما فاطمی پور ترجمه و نشر نگاه چاپ و منتشر کرده است. نویسنده در کتاب میلیاردر معنوی می خواهد به شما کمک کند تا به رویاهایتان برسید. چطور می توانید علاقه مندی هایتان را به منبع درآمد تبدیل کنید؟

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب میلیاردر معنوی دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

31,500 تومان

35,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

موجود شد خبرم کن!
 
معرفی کتاب

معرفی کتاب میلیاردر معنوی

کتاب میلیاردر معنوی سعی دارد دو نیمه ی منطقی و احساسی شما را با یکدیگر متحد کند تا بتوانید به یک میلیاردر معنوی تبدیل شوید. پول چیزی است که نیاز همه ماست؛ هم می تواند لذت بخش و هم می تواند نفرت انگیز باشد. این ما هستیم که باید آنرا کنترل و مدیریت کنیم. پس این کتاب را بخوانید و به آن فکر کنید و آنرا به کار بگیرید.

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

قسمتی از کتاب میلیاردر معنوی

ما با پول در جنگیم. نمی دانیم این جنگ کی یا حتی چرا شروع شد. ولی کار درستی به نظر می رسد. جنگ درستی است، چون ما از پول مهمتریم. روح ما در خطر است. پول نباید روی ما  قدرتی داشته باشد. ولی دارد. پس ما شعار جنگ سر می دهیم. دشنامش می دهیم. با لذت، با عصبانیت، با کینه و با غضب دشنامش می دهیم. روح هایمان علیه آن بسیج می شوند، انگار که ریشه ی فساد انسانیت است.

از تسلط شرورانه ای که روی ما دارد، متنفریم. از این که بدخواهانه نسبت به استرسی که در ما به وجود می آورد، بی اعتناست، بدمان می آید. طمعی را که به وجود می آورد، مسخره می کنیم.

به این فکر می کنیم که چرا با بدجنسی؛ سلامتی مان، طول عمرمان و شادی مان را نابود می کند. متنفریم از این که ما را به قربانیان مفلوک قدرتش تبدیل کرده است. مثل بچه های لوس از بدبختی ای که به ما داده، ناله سر می دهیم. اگر این قدر عاشقش نبودیم، با خوشحالی تمام به آتش می کشیدیم، تک تک اسکناسها را. ولی ما عاشق پول هستیم.

این جنگ ساختگی هرچه باشد، نمی تواند این عطش سیری ناپذیر ما را برای داشتنش، تملکش و عزیز شمردنش حتی کمی فرو بنشاند. در رویای مان جیبهای برآمده از پول و فیش های حقوقی با رقمهای بالا را تصور می کنیم.

نسبت به این آزادی جادویی پول اشتياق داریم .به آن احترام می گذاریم و عواقبش را نادیده میگیریم. قبول کرده ایم که برای خریدن شادی به آن احتیاج داریم. به کسانی که آن را دارند، حسادت می کنیم .وقتی از دستش می دهیم، ناله و شکایت می کنیم.

وقتی به دستش می آوریم، خوشحال می شویم. برایش التماس می کنیم، درخواست می کنیم، می جنگیم، داد و فریاد می کنیم. به کسی که اسکناس ها را یکی یکی آتش بزند، فحش می دهیم.

عجب جنونی! چه راه پرپیچ و خمی برای زندگی!

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

این کار من است. نتیجه ی ۳۰ سال تلاش. درباره ی هیچ کدام از آموزش ها و مطالب قبلی ام این قدر مطمئن نبوده ام.

موضوع جنبش میلیاردر معنوی فقط ساختن آینده ی شما و موفقیت مالی و معنوی نیست. موضوع، آینده ی همه ی ماست. مساله ی تبدیل شدن به میلیاردر معنوی، فراتر از موفقیت عمیق خودتان است. مساله این است که چه می توانید به دنیا بدهید، به دنیایی که به آن نیاز دارد. هدف این است که شما عامل تغییر و حرکت پرخیر و برکت شوید. تفاوتی به وجود آورید؛ و برای این کار باید هم از نظر مالی و هم از نظر روحی موفق باشید. به این ترتیب می توانید به یک نیروگاه، یعنی همان میلیاردر معنوی، تبدیل شوید. باید رشد کنید، به خاطر همه ی ما.

دنیا به موفقیت تان احتیاج دارد.

چشم انداز دوری به نظر می رسد، اقدام قوی می خواهد و شرایط زیادی را می طلبد. برای همین می خواهم کاملا برای تان روشن کنم که چرا باید به حرفم گوش کنید؛

چون تمام موفقیت هایی که تا به حال داشته ام، تمام موانعی که از سر راهم برداشته ام و تمام رویاهایی که محقق کرده ام، من را به این نقطه، این لحظه و کنار شما رسانده است.

من در خانواده ی خیلی مرفهی به دنیا نیامدم. در واقع وقتی توی خیابان های دالاس تگزاس زندگی می کردم، کمی پول می توانست خوشبختم کند. من ده

سال در فقر زندگی کردم، احتمالا تمام سختی هایی را که شما سر راه موفقیت تان دارید، من تجربه کرده ام و در فقر شدید، تمام سختی های راه، صدها برابر تشدید می شود.

سبک زندگی امروز من، از چیزی که در آن دوران می توانستم حتی در خیالم تجسم کنم، خیلی بهتر است. ثروتمندی سعادتمند هستم که همین اندازه ثروت و آزادی را برای شما هم می خواهم. از نظر معنوی هم زندگی من غنی ست و خودم را وقف رشد بیش تر، تجربه ی بیشتر و بیداری بیشتر کرده ام. این سفر تا پایان عمر ادامه دارد. و عاشق لحظه لحظه ی این سفرم.

چند دهه طول کشیده تا به جایی که الان هستم، برسم؛ و واقعا به دستاوردهایی که تا به حال داشته ام، افتخار می کنم. این حرف ها را برای خودنمایی نمی زنم می خواهم نشان دهم حرف هایی که می زنم نتیجه تجربه و زندگی خودم است و چیزی را آموزش می دهم که خودم زندگی اش کرده

ام.

به عنوان مهمان شاهزاده ی کویت به این کشور سفر کرده ام و برای سخنرانی در مراسم شان عددی شش رقمی گرفته ام. یک بار، پسر تهیه کننده ی برنامه های گروه بیتلز از من خواست در یکی از برنامه های تلویزیونی و یک فیلم حاضر شوم.

حدود ۵۰ کتاب نوشته ام، از جمله کتاب پرفروش جهانی عامل جذب و دعای پنهان ..... و برنامه های خودیاری ام توسط انتشارات مشهوری مثل نایتینگل كونانت منتشر شده و رکورد فروش را شکسته.

در زمینه ی بازاریابی اینترنتی پیشرو بوده ام. یکی از اولین کتابهای این حوزه را نوشته ام. در اینترنت، کتابم را از هری پاتر بیشتر فروخته ام... برنامه ی آموزشی گران قیمتی برگزار کرده ام و در سه روز، نیم میلیون دلار درآمد داشته ام.

دور دنیا سفر کرده ام. در کشورهای مختلفی مثل روسیه، پرو یا لهستان سخنرانی کرده ام. در نشست های مهمی در آمریکا برای انجمن سخنرانان ملی و برنامه های ثروتمندان بزرگ کنار دونالد ترامپ و آنتونی رابینز سخنرانی داشته ام. سبک های مختلفی را ابداع کرده ام؛ از جمله نوشتار هیپنوتیزمی، بازاریابی هیپنوتیزمی، خرید سحرآمیز، آینه ی پنهان، انعکاس پنهان، کوچینگ جادویی، استارت ثروت و خیلی از شیوه های دیگر... من می دانم چطور ایده خلق کنم، بسته بندی اش کنم و به مردم عرضه کنم...

در رسانه ها بارها حضور داشته ام؛ از جمله دو بار در برنامه ی لری کینگ و برنامه ی تلویزیونی ایده ی بزرگ و شبکه هایی مثل ای بی سی، سی ان ان، فاکس، سی ان بی سی و خیلی های دیگر. در ۱۵ فیلم حضور داشته ام که مشهورترین شان فیلم راز بوده است.

کتابهای محدودیت صفر و نقطه ی صفر را نوشته ام روش درمان روحی به نام هواوپونوپونو را به حدود ۵ میلیون نفر معرفی کرده ام و در سن نزدیک به ۴۰سالگی به تمایل روحی ام پاسخ دادم و دنبال موسیقی رفتم و تا حالا ۱۵ آلبوم ضبط کرده ام.

رویکردی معنوی به ثروت را به وجود آورده ام، روش های سخت را کنار گذاشته ام و همیشه روی یک رویکرد سالم و متعادل به موفقیت، بر اساس اشتیاق و هدف، تمرکز می کنم... می دانم چطور می توان مذاکرات برد-برد-برد داشت و چطور می توان کسب و کاری را با دل خود اداره کرد.

به حرف های هر کسی حدود ۲۰ دقیقه گوش می کنم و یک ایده ی بی نظیر پول درآوردن، مخصوص شخص خودش به او معرفی می کنم. عملیات آری را راه انداختم، جنبشی برای پایان دادن به کارتن خوابی، جمع آوری کمک برای فقرا و آموزش بی خانمان ها تا بتوانند بزرگ فکر کنند، با محدودیتهایشان مواجه شوند و دنبال بزرگترین ایده آل هایشان بروند.

راز گمشده ی رشد شخصی را کشف کردم، مفهوم ضد هدف را؛ و به دیگران آموزش می دهم تا بتوانند به سرعت به نتایج مطلوب خود برسند. در زمینه ى قانون جذب متخصص شده ام، می دانم چطور از آن استفاده کنم، به دیگران یاد بدهم و از آن هم فراتر بروم.

به موفقیت مالی رسیده ام. بیداری معنوی را تجربه کرده ام. و به میلیون ها نفر آموزش داده ام تا در این مسیر حرکت کنند. این مسیر آینده ی من است.

این موفقیت ها میراث من است. ولی این ها را به شما می گویم تا به من اعتماد کنید، چون در مسیری که خواهید داشت، به این اعتماد احتیاج دارید.

مطالبی دارم که می خواهم به شما آموزش دهم. می خواهم الهام بخش تان باشم تا دنبال رویاهایتان بروید و به آنها برسید. و می خواهم این کار را با دنبال کردن اشتیاق و علاقه تان انجام دهید. وقتی یاد بگیرید چطور علاقه تان را به درآمد تبدیل کنید و توانمندی بی همتایتان را به جهان عرضه کنید و به این صورت، در دنیا تغییری به وجود آورید، زندگی تان به یک معجزه تبدیل می شود. در این صورت است که ثروت معنوی تان را کشف کرده اید.

و در این جاست که به میلیاردر معنوی تبدیل می شوید.

این بیانیه، ابزار من است تا این رویای زیبا را برایتان محقق کنم.

همان طور که می بینید، کتاب میلیاردر معنوی، کمی غیرعادی ست. ولی یک استراتژی ویژه دارد: بیدار کردن خود منطقی و احساسی شما، دو نیمه ای که باید با هم متحد شوند تا بتوانید به یک میلیاردر معنوی تبدیل شوید.

این بیانیه فریادی ست برای دعوت شما به این مسیر. لطفا آن را بخوانید، هضمش کنید، به آن فکر کنید و البته عمل کنید.

من ماموریت دارم به دنیا کمک کنم تا از تلاش های غیر ضروری دست بردارد. و در اولین قدم از این راه باید به شما کمک کنم تا به رویاهای معنوی و مالی تان برسید.

این کتاب برای شماست. برای ماست.

به من ملحق می شوید؟

*** خريد کتاب میلیاردر معنوی ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب میلیاردر معنوی
موضوع اصلی کتاب روانشناسی و موفقیت
نویسنده جو ویتالی
مترجم سیما فاطمی پور
ناشر نگاه نوین
تعداد صفحات 280
وزن 381
سال چاپ ۱۳۹۷
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ سوم
قطع رقعی
شابک 9786009704231

نوشتن دیدگاه

میلیاردر معنوی

کتاب میلیاردر معنوی نتیجه ۳۰ سال تلاش جو ویتالی است که به همت سیما فاطمی پور ترجمه و نشر نگاه چاپ و منتشر کرده است. نویسنده در کتاب میلیاردر معنوی می خواهد به شما کمک کند تا به رویاهایتان برسید. چطور می توانید علاقه مندی هایتان را به منبع درآمد تبدیل کنید؟

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب میلیاردر معنوی دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

قورباغه ات را ببوس!

26,910 تومان 29,900 تومان

کار تیمی (مدیران پویا 5)

10,800 تومان 12,000 تومان

راه ولش (مدیران پویا11)

10,800 تومان 12,000 تومان

بازاریابی عصبی (کنکاش در مغز...

58,500 تومان 65,000 تومان

چگونه میلیونر شویم

990 تومان 1,100 تومان

در یک قدمی طلا (فکر کنید و...

3,150 تومان 3,500 تومان

دو مرد با يک پيام

53,100 تومان 59,000 تومان

چگونه ثروتمند شویم؟

36,000 تومان 40,000 تومان

فروشنده یک دقیقه ای

9,900 تومان 11,000 تومان

حکایت دولت و فرزانگی

4,950 تومان 5,500 تومان

تامین مالی پروژه در عمل

22,500 تومان 25,000 تومان

جادوی نظم

32,400 تومان 36,000 تومان

ذهن آگاهی در محیط کار

23,400 تومان 26,000 تومان

از مایه داری تا سرمایه داری

14,400 تومان 16,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0