هواوپونوپونو و منظومه های خانواده

کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده نوشته اولریش امیل دوپرِ است که توسط خانم ویدا کرمی ترجمه شده و انتشارات بهار سبز آن را به چاپ رسانده است. این کتاب ما را به دنیای روانشناسی، فلسفه و متافیزیک فرا می ­خواند. نویسنده در این کتاب، اطلاعات عمیق تری درمورد چیستی و چگونگی هواوپونوپونو بیان نموده است. روش شفادهی تکنیک هواوپونوپونو در کنار روش منظومه خانواده، راهکار بسیار معجزه آسایی برای حل اختلافات خانوادگی و روابط عاطفی می باشد. کتاب هواپونوپونو و منظومه های خانواده، برای روانشناسان و درمانگرانی که در حوزه خانواده مشغول به فعالیت هستند، بسیار مفید خواهد بود.  

همه­ ی ما در پی آرامش هستیم. اما گاهی ­اوقات، دست­یابی به آرامش کار چندان آسانی هم نیست. حتما شما هم تجربه­ ی عشق یک­طرفه، اندوه، ناامیدی و مشاجره درمورد مسائل پیشِ­ پا­افتاده را داشته ­اید. شاید در مواقعی احساس درماندگی و استیصال کرده­ اید. چنین شرایطی برای من پیش آمده است و اطمینان دارم که شما هم به­ نحوی این تجربه را داشته ­اید. ممکن است شرایط متفاوت باشد، اما احساسات مداوم و رنج ­آورِ ناشی از آن شرایط یکسان است. ما می ­توانیم خود را از این احساسات آزاردهنده رها کنیم. کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده برای شما نوشته شده است، برای کسانی که هم کمک می­ کنند هم کمک می­ گیرند، برای افرادی که به ­دنبالِ داشتن یک زندگی شاد و مطلوب هستند، برای ایجاد کردن روابط محبت­ آمیز و دست­یابی به ثروت­ های مادی و معنوی. در صفحات پیش­روی این کتاب، با دو ابزار فوق ­العاده کارآمد برای حصول این اهداف آشنا می ­شوید: منظومه­ ی خانواده و هواوپونوپونو (آیین بخشش اهالی هاوایی). به کمک این دو ابزار، می ­توانید موانع پیش­رویتان را برطرف کرده و یک قدم به اهدافتان نزدیک­تر شوید.

شما را  به مطالعه ی قسمتی از کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده اثر اولریش امیل دوپرِ در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
9786226829151
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان شلغمی مس و خاتم کاری اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین محصولات برند آقاجانی است. در ساخت این گلدان خاتم کاری از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط بهترین اساتید اصفهانی ساخته و پرداخته شده است. از ویژگی های ممتاز این محصول استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و پرداخته شده است. 

این محصول دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO 9001:2015 و استاندارد ملی ایران است و در مقابل ضربه، رطوبت و نور آفتاب مقاوم می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل بزرگ مس و خاتم تولید برند آقاجانی می تواند جلوه ویژه ای به منزل و یا محل کار شما بدهد این محصول با ارتفاع 19 سانتی متر یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است که توسط اساتید اصفهانی ساخته و پرداخته شده است. هم اکنون می توانید دخل مس و خاتم آقاجانی را با بهترین قیمت و تضمین کیفیت از فروشگاه اینترنتی بوکالا با ارسال رایگان خریداری نمایید.

توضیحات

قسمتی از کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده

پیشگفتار

به عنوان یک درمانگر و مجری سمینار، می ­خواهم بدانید که چطور می ­توانید موانع موفقیت را در زندگی­تان پشت­ سر بگذارید و چگونه روابط­تان را بهبود داده و شفا ببخشید. در نتیجه، شما می­ توانید به فرصت­های موفقیت­ آفرین بیشتری در زندگی­تان دست پیدا کنید و این امر فقط با داشتن روابط خوب و مؤثر با خودتان، دیگران، کائنات و سرچشمه ­ی حیات میسر خواهد بود. به­ هرحال، همنوعان ما همواره کسانی هستند که درهای موفقیت از طریق آنها به­ رویمان گشوده می­ شوند.

صرف­ نظر از پراکنده­ گویی ­هایی در زمینه ­ی مباحث اجتماعی و روانشناسی رفتاری، نکات کلیدی­ که در کتاب کتاب هواپونوپونو و منظومه های خانواده فرا می­ گیرید شامل دستورالعمل­های ساده ­ای برای خانواده و نظام خانواده به ­همراه توضیحی درمورد هواوپونوپونو (گفت ­و­گوی خانوادگی اهالی هاوایی) است. اصطلاحات «منظومه ­ی خانواده» و «گردهمایی خانوادگی» به نحوه ­ی نگرش دو رویکرد درمورد شخص و چالش ­های او با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند می ­پردازند. به­ علاوه، این کتاب تمارینی عملی و کاربردی به شما می ­آموزد تا بدانید چگونه از ترکیب این دو رویکرد به­سود خود و به ­صلاح جهانی که در آن زندگی می­ کنید بهره ببرید. ترکیب عناصر منحصربه ­فرد وابسته به هر شخص با عاملی قدرتمندتر، رویکردی بود که توسط پاراسلسوس حمایت شد. این روش شفادهی طبیعی (منظومه ­ی خانواده در ترکیب با هواوپونوپونو)، روش­های دارویی و درمانی مبتنی بر دستورالعمل­های باستانی که نسل­ به ­نسل چرخیده ­اند را به ­میدان می ­خواند.

در کتاب هواپونوپونو و منظومه های خانواده، اصول فیلسوفان بزرگی مانند سقراط و سِنکا را دنبال می­ کنیم مبنی بر اینکه ما که هستیم و چطور می­ توانیم رسالت وجودی خود را محقق کنیم. در حال حاضر، شاید گمان کنید که موضوع این کتاب درباره ­ی خودآگاهی و خودشناسی­ست. همانطور که هر عِلمی یک جنبه ­ی تئوری و یک جنبه ­ی عَملی دارد، راه ­حل­هایی برای تمارینِ ارائه شده در کتاب هواپونوپونو و منظومه های خانواده پیشنهاد شده­ است و چندین حکایت­ و مطالعه­ ی موردی نیز در آن گنجانده شده است تا درک و نتیجه ­گیری برایتان سریع­تر و آسان­تر گردد. توصیه می ­کنم که برداشت خود را در یک دفترچه­ ی یادداشت بنویسید تا آنچه از این مطالب فراگرفته ­اید در ذهن­تان جای بگیرد و ثبت شود. در تدوین تمرین­های این کتاب، از اساتید علم آیورودیککه هر درمانی را ابتدا روی خودشان امتحان می­ کنند، پیروی می­کنیم.

چاک اسپزانو روانشناس امریکایی در روشِ «روانشناسیِ نگرشِ» خود اشاره می ­کند که همه­ چیز به­ نحوی به ­هم مربوط است. بنابراین، هر مشکلی، با روابط میان افراد در ارتباط است. وقتی من برای اولین ­بار به این نکته پی­ بردم، دریافتم که باید همه­ ی روابطم (رابطه با بدنم، رابطه با والدینم، رابطه با پول و حتی رابطه با کِشوهای نا­مُرتبم) را شفا دهم. دیگر خود را قربانی شرایط ندیدم؛ در عوض، فهمیدم که نقش فعالی در همه ­ی اتفاقات دارم و کنترلِ کامل برای تغییر شرایط در دستان من است. به ­همین ­دلیل، از چاک اسپزانو تشکر می ­کنم. همیشه دریچه ­ها از طریق انسان ­های دیگر به ­روی ما گشوده می ­شوند و زندگی ما را پُربار می ­کنند.

اگر شما پول کافی ندارید، شاید این کمبود به ­دلیل ضعف ارتباطی شما با کارفرما، مشتریان، یا حتی انرژی پول است. پس به هر دلیلی، ضعف ارتباط با خودتان دلیل اصلی مسئله است. چه تصوری درمورد خودتان دارید؟ چقدر به ­خود ارزش می ­دهید؟ آیا به­ اندازه ­ی کافی خود را دوست دارید که برای بهترین چیزی که می ­خواهید هزینه کنید؟ این­ها سؤالات مهمی هستند که درمورد یک رابطه مطرح می­ شوند. حالا روابط شما چطور هستند؟ رابطه ­ی شما با والدین­تان، با حرفه­ تان، با اندام­تان، با گذشته و آینده ­تان، با موفقیت همنوعانتان چطور است؟ آیا ترجیح می ­دهید درمورد چنین ارتباطاتی فکر نکنید چون مدیریت کردن آنها برای­تان دشوار است و ترجیح می ­دهید آنها را نادیده­ بگیرید؟ چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید، اگر این سؤالات را نادیده بگیرید، آنها خود را به شما نشان خواهند داد و شما مجبور می ­شوید دیر یا زود درمورد کیفیت و چگونگی روابط­تان فکر کنید. من معتقدم که شما به­ عنوان خواننده­ ی کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده ، در میانِ آن پنج درصدِ بسیار باهوش هستید، چراکه فقط پنج درصد از افراد به خودآگاهی علاقه­ مند هستند.

بیایید تا در میانِ صفحات کتاب کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده، سفری را آغاز کنیم و همه ­ی روابطمان را از هر نوعی که باشد، شفا دهیم. مطمئن باشید که سفری ارزشمند خواهد بود. تحقیقات بسیاری از جمله تحقیقات دانشگاه اِستنفورد، نشان داده­ اند که درک ما از خوشبختی و موفقیت فردی شدیدا به روابط میان­ فردی­مان بستگی دارد. در یک تحقیق بیست­ ساله، روانشناسان دانشگاه تل ­آویو شامل آری شیروم، شارون توکر و جاسمین آکالی، اثبات کردند افرادی که روابط شادی در محیط کار خود دارند بیشتر عمر می­کنند. با استفاده از منظومه ­ی خانواده و هواوپونوپونو، آماده­ ی سفر خوشبختی می­ شویم. پس بیایید درها را گشوده و عازم شویم...

*** خريد کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده ***

منظومه خانواده

بسیاری از منظومه­ های خانواده، آخر هفته ­ها برگزار می­ شوند. درمانگر در شروع مراسم، افرادی با مشکلی خاص را در یک گروه حداکثر بیست­ نفره دور هم جمع می ­کند. افراد در این گروه به­ شکل دایره­ وار می­ نشینند. در مرحله­ ی اول، درمانگر از فردی که مسئله را مطرح کرده است یا همان مُراجع می­ خواهد مشکل خود را بیان کرده و آن­ را در بستر خانوادگی خود و حتی در طول دو یا سه نسل عقب­تر واکاوی کند. درمانگر از مُراجع می­ خواهد تا درمورد هرگونه بداقبالی پیش ­آمده در خانواده، روابط او با پدر و مادر (درصورتیکه والدین در قید حیات باشند) و روابط او با اعضای طرد شده ­ی خانواده (در صورت ارتکاب جرم، خشونت یا هر رفتار ناخوشایندی) صحبت کند. سپس، درمانگر، افرادی را از گروه انتخاب می­ کند و از آنها می­ خواهد هر کدام نقش یکی از اعضای خانواده ­ی مُراجع را به ­عهده بگیرند. کارِ منظومه، با تمرکز چند نماینده بر اعضایی که به ­طور مستقیم در مشکل دخیل هستند آغاز می ­شود.

در مرحله ­ی دوم که نمایندگان در نقش­های خود فرو می­ روند، «ادراک نماینده» (پدیده ­ای که مختص منظومه­ بوده و نتیجه ­ی قطعی دارد) رخ می ­دهد: حالا نمایندگان همانند افرادی که نقش آنها را به­ عهده دارند، احساس کرده و عمل می­ کنند و حتی گاهی الگوهای رفتاریِ یکسان نشان می­ دهند. هنوز هیچ توضیحی برای چرایی و چگونگی این رخداد وجود ندارد، اما این رخداد باعث آشکار شدن اختلافات در روابط و ارتباطات داخلی در موقعیت­ها می ­گردد.

در مرحله­ ی سوم، درمانگر به­ تدریج نقش ­های شرکت­ کنندگان را با یکدیگر تعویض می ­کند تا نظم را به سیستم بیاورد. در طول این مرحله، شرکت­ کنندگان با هدایت درمانگر موقعیت ­های خود را تغییر می ­دهند و ساختاری برای حل­ و ­فصل مسئله تشکیل می ­دهند. در این حل مسئله­ ی شفابخش، نمایندگان در مکانی می ­ایستند که عشق همان­طور که بود (احساسی که قبل از بروزِ مشکل بر افراد حاکم بود) جریان یابد. موانع برطرف می­ شوند و «منظومه ­ی» نمایندگان که این راه­ حل شفابخش را پیدا کرده ­اند، حس آرامش، قوت، تسکین و امیدواری کامل را به شرکت­ کنندگان منتقل می­ کنند. با ایجاد این ساختار، مُراجع (که در کنار درمانگر ایستاده و ناظر بر وقایع است) جای ایفاکننده ­ی نقش خود یا همان نماینده را می­ گیرد. حالا مُراجع همان وضعیت مسالمت ­آمیزی که هدف تمرین بوده است را تجربه می ­کند. در نهایت، تمرین با مراسم کوچک (تعظیم کردن و دست دادن) و جملات شفابخشی به ­پایان می­ رسد...

هواوپونوپونو چیست

هواوپونوپونو یکی از آموزه ­های هاوایی باستان است که به برطرف کردن مشکلات شخصی و اختلافات میان­ فردی می­ پردازد. هدف هواوپونوپونو، شفا دادن روابط در چند سطح است:

 1. رابطه با خودتان که به ­طور خاص بر آن تمرکز  دارد.
 2. رابطه با دیگران.
 3. رابطه با محیط یا طبیعت و
 4. رابطه با منشأ هستی.

هواپونوپونو قرن­ها به­ عنوان نوعی از خانواده ­درمانی و مراقبه به ­کار برده شده است، اما طی چند دهه ­ی اخیر، از یک گردهمایی خانوادگی سنتی به یک روش خودیاری تبدیل شده است که امروزه نسخه­ ی ساده­ شده ­ی آن مورد استفاده قرار می ­گیرد. هواوپونوپونو بر بخشش استوار است. هواوپونوپونو با پذیرش، رهایی، بخشش و مصالحه در سه حیطه ­ی عمده ­ی اختلافات زندگی مفید واقع می ­شود:

 1. روابط فردی، زناشویی و خانوادگی،
 2. حرفه و معیشت و
 3. فعال ­ساختن نیروهای خودشفابخشی (برای مثال، از طریق کاهش استرس).

مفهوم لغوی هواوپونوپونو

از لحاظ لغوی، ho’o به­ معنی «ايجاد كردن، انجام دادن و خلق كردن چیزی» و pono به معنی «تعادل، اصلاح و نظم كامل» است. در روابط، به ­طور خاص، شما باید انعطاف ­­پذیر و متعادل باشید و ایگوی خود را کنار بگذارید. چشم­ پوشی از خطاهای کوچک نه ­تنها رفتار شفقت­ بار و محبت­ آمیزی­ست، بلکه زندگی را خوشایندتر می­ کند؛ چنانچه می­ گویند، کسی که قواعد زیادی در روابط خود وضع کند، در یک قفس بسته زندگی خواهد کرد و چه ­کسی می­ خواهد در زندان ذهنی که خود ساخته زندگی کند؟ همانطور که در سال 2012، از «هالیاکا یولانی پول» روحانی اهل هاوایی شنیدم، «هواوپونوپونو به ­دنبال نشان دادن مُحق یا مُقصر نیست، بلکه به ­دنبال ایجاد روابط خوب است»...

*** خريد اینترنتی کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده ***

درباره نویسنده

اولریش امیل دوپرِ، محقق و مدرس معنوی، مؤلف و مجری سمینار است. او در زمینه ­های روانشناسی، فلسفه، هونا، یوگا و متافیزیک سررشته دارد. او سابقا در یک معبد هندو به مطالعه ­ی متون مقدس سانسکریت باستان پرداخته است. دوپرِ در سال2012، کتابی با عنوان هواوپونوپونو: آیین بخشش هاواییایی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت را نیز به رشته­ ی تحریر درآورده است.

متأسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم، دوستت دارم

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
9786226829151

مشخصات

عنوان کتاب
هواوپونوپونو و منظومه های خانواده: روش شفابخشی بومیان هاوایی برای بهبود روابط، بخشش و عشق
عنوان اصلی کتاب
Hooponopono and Family Constellations
نویسنده
اولریش امیل دوپرِ
مترجم
ویدا کرمی
ناشر
بهار سبز
تعداد صفحات
148
وزن
220
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1399
نوبت چاپ
1
قطع
رقعی
شابک
9786226829151
مشخصات تکمیلی
آموزش هواوپونوپونو
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
لحظه شماری می کنم این کتاب به دستم برسه

افزودن نظر جدید

 • بسته بندی و ارسال:
 • محتوای کتاب:
 • کیفیت ترجمه:
 • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

ذهن آویز

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم