وجود متعالی انسان (تصمیم بگیرید آزاد باشید)

5521

جدید

کتاب «وجود متعالی انسان» نوشته «وین دایر» کتابی است که شما را با نور درخشان آسمانی درونتان آشنا می کند و شرایطی فراهم می آورد که از شگفتی های چیره شدن وجود مقدس شما بر خواهش های نفسانی تان که با همه توان می کوشد شما را عقب نگاه دارد آگاه شوید. این اثر فاخر را «محمد رضا آل یاسین» به فارسی برگردانده و نشر «هامون» کتاب را به چاپ رسانیده است.

با ما در بوکالا با معرفی کتاب وجود متعالی انسان یا تصمیم بگیرید آزاد باشید همراه باشید.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

81,000 تومان

90,000 تومان

- +

ناشر: هامون

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب وجود متعالی انسان

در ذهن خود دو بچه را مجسم کنید که به دیواره رحم مادرشان چسبیده و با یکدیگر به گفت و شنود مشغول اند. برای اطمینان از روشن شدن مطلب، این دوقلوها را «منیت» و «روح» می نامیم.

*** خريد اینترنتی کتاب وجود متعالی انسان ***

روح به منیت می گوید: «می دانم که پذیرفتن این نکته برایت دشوار است؛ اما یقین دارم که زندگی دیگری نیز وجود دارد.» منیت پاسخ می دهد: «یاوه نگو. کمی جدی باش و به دور و بر خویش بنگر؛ همه زندگی همین است که می بینی. چرا هنگام فکر کردن به هر چیز این واقعیت را در نظر نمی گیری؟ بخت و اقبال خود را در این زندگی بپذیر؛ آرامش و راحتی خودت را در نظر بگیر و سخنان پوچ و میان تهی درباره زندگی دیگر را از سر به در کن.»

روح چند لحظه آرام می شود؛ اما ندای درونش به او اجازه نمی دهد که بیش از این ساکت بماند. از این رولب به سخن می گشاید و می گوید: «اکنون، اگر ناراحت و خشمگین نمی شوی، باید به نکته ای دیگر اشاره کنم. من بر این باورم که یک مادر هم وجود دارد.»

منیت قهقهه سر می دهد و می گوید: «یک مادر؟ چگونه می توانی تا این اندازه کوته فکر و نابخرد باشی؟ تو هرگز یک مادر به خود ندیده ای. چرا نمی پذیری که همه زندگی ما به این موقعیت محدود می شود؟ وجود مادر پنداری احمقانه است. تو در اینجا با من تنها هستی. واقعیت زندگی تو همین است و دیگر هیچ. اکنون به گوشه زهدان برو و به بندناف محکم بچسب، آرام گیر و از حماقت دست بردار. به من اعتماد کن چیزی به نام مادر وجود ندارد.»

روح با اکراه از گفت و گو با منیت دست بر می دارد. اما، پس از چند لحظه، با ناآرامی و برقراری، طاقت از دست میدهد و عاجزانه می گوید: «لطفا بدون رد و تکذیب دیدگاه من، به دقت به آن گوش کن. به دلایلی تصور می کنم که این فشارهای ثابت و مداوم و این حرکت های ناراحت کننده و این تغییر مکان پیوسته که در حال رشد و نمو ما اتفاق می افتد، ما را برای ورود به مکانی روشن و سرشار از نور و درخشندگی آماده می کند و به زودی بر آن وادی گام خواهیم نهاد.»

منیت پاسخ می دهد: «حال دیگر تردید ندارم که دیوانه ای تمام عیار. تو تاکنون با تاریکی و ظلمت رو به رو بوده ای و هرگز نور و روشنایی به خود ندیده ای؛ پس چگونه می توانی چنین تفکری به ذهن راه دهی؟ آن حرکت ها و فشارهایی که حس می کنی، بخشی از واقعیت های وجود توست؛ تو موجودی جدا و مجزا هستی؛ راه سفر زندگی تو همین است و بس؛ زندگی یعنی فشار و ظلمت و محدودیت. تا زمانی که زندگی می کنی، باید با این موانع به ستیزی. اکنون به بندناف محکم بچسب و بی حرکت بایست.»

روح چند لحظه آرام می گیرد؛ اما دیگر بار شکیبایی از دست می دهد و می گوید: «تنها به یک نکته دیگر اشاره می کنم و پس از آن دیگر هرگز مزاحمت نمیشوم.»

منیت بی صبرانه پاسخ می هد: «بسیار خوب، ادامه بده.»
روح می گوید: «به اعتقاد من، همه این فشارها و ناراحتی ها، نه تنها نوری آسمانی برای ما به ارمغان می آورد، بلکه وقتی این روشنایی بر ظلمت وجودمان بتابد، چهره به چهره با مادرمان روبه رو خواهیم شد و شور و شعفی را احساس خواهیم کرد که تاکنون سابقه ای برایمان نداشته است.» منیت می گوید: «ای روح، به واقع که ابله هستی. در درستی این امر دیگر هیچ تردیدی ندارم.»

*** خريد آنلاین کتاب وجود متعالی انسان ***

کتابی که اکنون در پیش رو دارید، تفسیر لفظی استعاره یاد شده در بالاست که از داستانی به قلم «هنری نوون» اقتباس شده است کوششم در سراسر کتاب وجود متعالی انسان آن بوده است که شما را با آن نور درخشان آسمانی آشنا کنم و شرایطی فراهم آورم که از شگفتی های چیره شدن وجود مقدس شما بر خواهش های نفسانی تان که با همه توان می کوشد شما را عقب نگاه دارد آگاه شوید.

من این کتاب را بر محور چهار مبحث زیر تدوین کرده ام:

  1. شما موجودی مقدس هستید و برای آگاهی از این نکته ضرورت دارد از آن نظام اعتقادی که تاکنون اختیار کرده اید دست بکشید.
  2. جوهره وجود شما الهی است و برای شناخت وجود مقدس تان، با استفاده از چهار کلید هشیاری برتر به این سیاره دعوت شده اید.
  3. وجود مقدس تان می تواند بر هویت های مادی و نفسانی شما غلبه کند و به نیرویی غالب در زندگی تان بدل شود.
  4. شما می توانید پرتو این هشیاری را به خارج از وجودتان بتابانید و بر همگی آدمیان ساکن این سیارۂ خاکی تأثیر گذارید.

این چهار مبحث اساس و پایه مطالب این کتاب را تشکیل می دهد. در واقع مطالب هر فصل به منظور کمک به درک و فهم اصول نگاشته شده است.

وجود مقدس تان که به بیکرانی از هوش و درایت اتصال دارد، کلید دستیابی به ذخایر طبیعی و فراوانی را در اختیارتان می گذارد. هماهنگی با این بهترین پاره وجودتان مستلزم آن است که بر اميال نفسانی تان غلبه کنید و اقتدارش را درهم شکنید. تردیدی نیست که ممکن است در این مسیر با موانع و چالش هایی روبه رو شوید که هر یک به سقوط شما منجر شود.

اما هر سقوط به معنای فرصتی برای کسب انرژی است. در حقیقت انرژی فزاینده دم به دم شدت می گیرد و نیروی لازم را برای برخاستن و دست یافتن به مقصودتان در سطح بعدی، تأمین می کند. وجود مقدس شما نیک می داند که لغزش های تان برای نیل به این هدف، لازم و ضروری است. برای مثال در مورد من، سقوط فرصتی را در اختیارم می گذارد تا نیروی لازم را برای هدایت زندگی ام در سطوح معنوی به دست آورم. در واقع بدون جهش به سطح والاتر معنوی و پیشروی در این مسیر، قادر به نوشتن این کتاب نبودم. لغزش و سقوط همواره از نظمى الهی برخوردار است. هر یک از ما اختیار تام دارد که از این نیرو برای جهش به سطح والاتر معنوی استفاده کند. پیام من روشن است. از لغزش های خویش برای رسیدن به هوشیاری نیروی برتر و کسب قدرت مقدس که همواره در دسترس شماست بهره بگیرید. قهرمانان پرش نیز، برای آنکه سرعت بگیرند و نیروی لازم را جهت عبور از مانع به دست آورند، نخست دورخیز می کنند، در نقطه ای پایین می آیند (سقوط می کنند) و به سوی سطح بالاتر جهش می کنند.
من این هشیاری روحانی را به خوبی می شناسم و یقین دارم که کتاب وجود متعالی انسان برای شناخت وجود مقدس تان که همواره در کنار شماست، یاری تان خواهد کرد.

*** خريد کتاب وجود متعالی انسان ***

 
مشخصات کتاب
نویسنده وین دایر
مترجم محمدرضا آل یاسین
ناشر هامون
تعداد صفحات 539
وزن 612گرم
شابک 9782000091288

نوشتن دیدگاه

وجود متعالی انسان (تصمیم بگیرید آزاد باشید)

کتاب «وجود متعالی انسان» نوشته «وین دایر» کتابی است که شما را با نور درخشان آسمانی درونتان آشنا می کند و شرایطی فراهم می آورد که از شگفتی های چیره شدن وجود مقدس شما بر خواهش های نفسانی تان که با همه توان می کوشد شما را عقب نگاه دارد آگاه شوید. این اثر فاخر را «محمد رضا آل یاسین» به فارسی برگردانده و نشر «هامون» کتاب را به چاپ رسانیده است.

با ما در بوکالا با معرفی کتاب وجود متعالی انسان یا تصمیم بگیرید آزاد باشید همراه باشید.

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

رمز کامیابی و شکوفایی

18,000 تومان 20,000 تومان

گام به گام تا مدرسه کیفی

23,400 تومان 26,000 تومان

راز نشر علم

34,650 تومان 38,500 تومان

کار اختلال اضطراب فراگیر...

44,100 تومان 49,000 تومان

5 نقطه قوت خود را بشناسید

13,950 تومان 15,500 تومان

خودت را بشناس (روش های عملی...

33,725 تومان 35,500 تومان

101 باید در مسیر هنرمند شدن

25,200 تومان 28,000 تومان

رنگ آمیزی برای بزرگسالان...

19,800 تومان 22,000 تومان

دگرگونی

18,000 تومان 20,000 تومان

چگونه به اینجا رسیدم

19,710 تومان 21,900 تومان

عاشق خودت باش

35,910 تومان 39,900 تومان

نقشه ی روح

31,500 تومان 35,000 تومان

معجزه مسیحا برزگر

39,600 تومان 44,000 تومان

این راهش نیست

49,500 تومان 55,000 تومان

از خودآگاهی تا خودشناسی

13,500 تومان 15,000 تومان

شاد باش لعنتی

40,500 تومان 45,000 تومان

زندگی بر محور حقیقت

45,000 تومان 50,000 تومان

بی شعورها توطئه می کنند

12,510 تومان 13,900 تومان
مقایسه 0