پیام های نهفته در آب

12187

جدید

کتاب پیامهای نهفته در آب اثر ماسارو ایموتو کتابی است که می تواند پاسخی بر درد و رنج های انسان باشد در این کتاب نویسنده پیامهای نهفته در آب را به شیوایی به حال درونی انسان ها و جامعه ارتباط می دهد، ترجمه ی این کتاب را خانم نفیسه معتکف به عهده داشته و انتشارات درسا چاپ و نشر آن را بر عهده داشته است.

شما را به مطالعه ی قسمتی از این کتاب در بوکالا دعوت می کنیم.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

20,700 تومان

23,000 تومان

- +

ناشر: درسا

 
معرفی کتاب

قسمتی از کتاب پیامهای نهفته در آب

بیش از ده سال از زمانی که عکسبرداری از بلورهای یخ را شروع کرده ام، میگذرد.
پیش از آن نیز سال ها در مورد اندازه گیری نوسانات موجی آب تحقیق می کردم، اما وقتی فراگیری مسائلی در مورد بلورهای آب را شروع کردم، پی بردم که آب به طرق گوناگون خود را ابراز می کند.
من آموختم که تصاویر بلورهای آب برای ما سرشار از حکمت و خرد است. برخلاف آب لوله کشی، آب طبیعی بلورهایی متنوع و زیبا به معرض نمایش می گذارد، که حتی در برابر موسیقی و نواهایی دلنشین به مراتب زیباتر می شوند. همچنین اگر کلماتی مختلف مانند تشکر یا احمق به آب نشان داده شود، به گونه ای مبهوت کننده شکل بلورها تغییر می کند، این بلورها سرشار از درس هایی است که به ما می آموزد چگونه زندگی کنیم.
در ژوئن ۱۹۹۹، مجموعه ای از تصاویر را در کتابی که من آن را هدو کیوکوشا، (انتشار نوسانات آب) نامیده بودم و از سوی انتشاراتی که به چاپ آن همت گمارد پیام های آب نام گرفت، چاپ کردم. هر چند این کتاب به صورت ناشر - مؤلف چاپ شده بود و قصد نداشتم آن را در کتاب فروشی های معتبر در معرض فروش بگذارم، موضوعش دهان به دهان گشت و سرانجام جزو پرفروش ترین ها شد.
این موردی بود که هرگز در دنیای نشر رخ نداده بود و وقتی با چنین وضعیتی مواجه شدم، به شدت یکه خوردم. به هر حال از آنان که وقت صرف کردند و کتاب را به دیگران شناساندند، قدردانی می کنم.
برای اینکه افراد بیشتری از این کتاب سهم ببرند، مجبور شدم متن ژاپنی آن را به انگلیسی ترجمه کنیم، که خود باعث موفقیتی بیشتر شد و پس از آن تقاضاهای بی شماری از سوئیس و دیگر نقاط دنیا برای ایراد سخنرانی دریافت کردم.
انتشار تصاویر این بلورها به همراه پیام های متعددی که به دنیا می داد، در مناسب ترین زمان ممکن صورت پذیرفت و شاید بتوان گفت زمانی بود که بسیاری از مردم پذیرای این پیام ها بودند. خدا را شکر می کنم که به من توفیق داد در این زمینه کار کنم.
می دانم که عده ای از مردم در ارتباط با کلمه یا مفهوم خدا مشکل دارند. تمرکز عمده در این کتاب، آب است و هر چه ما بیشتر درباره ی آب بدانیم، به مراتب سخت تر می توانیم وجود خدا را انکار کنیم. دلم می خواهد وقتی به تصاویر بلورهای آب نگاه می کنید، در مورد احساس خودتان نسبت به این مسئله فکر کنید.
وقتی برای اولین بار انتشارات سان مارک در ژاپن از من خواست این کتاب را بنویسم، بلافاصله متوجه شدم مسائلی شگفت آور در دل دارم که بدم نمی آید درباره اش بنویسم، و وقتی این را به نوباتاکا یوکی، مدیر انتشارات سان مارک گفتم، اظهار داشت این همان چیزی است که دلش می خواهد حواسم را بر آن متمرکز کنم. او حتی معاونش ریویا سایتو را برای شنیدن سخنرانی من به سوئیس فرستاد.
حالا که کتاب تمام شده است، احساس رضایت خاطر می کنم. این کتاب سکویی در اختیارم گذاشته است که از بلندای آن می توانم در مورد نظریه ی نوسان که بیش از ده سال است درباره اش تحقيق می کنم، همچنین درباره ی تجارب شخصی و تحقیقاتی که براساس مشاهداتم در رفتارهای انسانی و تفکراتم در مورد کائنات کرده ام، با شما حرف بزنم.

حالا که خواندن کتاب پیامهای نهفته در آب را شروع کرده اید، دلم می خواهد از شما درخواست کنم زندگی تان را هم ارزیابی کنید دقیق تر بگویم، می خواهم بپرسم آیا خوشحالید یا نه.
البته برداشت شما از خوشحالی به هویت تان بستگی دارد. اما شما در قلبتان احساس آرامش دارید، نوعی احساس امنیت درباره ی آینده، و حالت چشم انتظاری هنگام بیدار شدن از خواب. اگر ما بتوانیم این را خوشحالی بنامیم، پس می توانید بگویید که در این لحظه شاد هستید.
به نظرم قاطعانه بتوانم بگویم عده ی زیادی قادر نیستند در این زمینه به من پاسخ مثبت دهند. بیشتر مردم قادر نیستند بگویند زندگی شان همان گونه است که دلشان می خواهد. عامل این همه درد و رنج چیست؟ در دنیا چه خبر شده است که مانع خوشحالی این همه آدم می شود؟
به اعتقاد من، ما در عصر هرج و مرج زندگی می کنیم، هرج و مرج حالتی از سردرگمی را توصیف می کند، نشانه ای از ماده ای تشکل نیافته که قبل از خلقت کائنات وجود داشته است.
ما به سادگی در گذر زندگی مان خود را خسته و درمانده می بینیم. روزنامه ها و تلویزیون، ما را با اطلاعات بمباران می کنند و در سر کار هم که با مشکلات و عدم درک مواجه هستیم. به نظر می رسد که منشأ مشکلات ما متعدد و تأثیرگذار است.

این واقعیت زندگی است، حالا هر جا که زندگی کنیم. سیاره ی کوچک ما پر از تضادهای اقتصادی، اختلافات بومی، تعصبات قومی، فرسودگی های محیطی، جنگ های مذهبی و هرگونه مشکل قابل تصور دیگری است و تمام اخبار ناگوار درباره ی مردمی که رنج می برند، مردمی که از رنج دیگران بهره مند می شوند، مردمی که فقیر می شوند، مظلومان و ظالمان، در عرض یک ثانیه از آن سوی دنیا به سمع و نظر ما می رسد.
شاید این سؤال برای مان پیش بیاید که مسئول این همه درد و رنج کیست؟ دنیا روز به روز بیشتر تفرقه افکن و بیگانه می شود و جایی بغرنج برای زندگی ما از قبل تا خرخره گرفتار هرج و مرج بوده ایم، اما به نظر می رسد که مشکلات دنیا عمیق تر و عمیق تر می شود.
آنچه همه ی ما در آن وجه اشتراک داریم، این است که دلمان می خواهد هرطور شده راه گریزی پیدا شود. همه به دنبال جواب می گردند، و این جواب به قدری ساده و موثر است که به سختی به ذهن ما آدمها خطور می کند.

خوب، حالا عامل این هرج و مرج چیست؟ عامل عمده اش چیست؟ هر چه باشد، باعث می شود دنیا از حالت توازن و هماهنگی فاصله بگیرد و به سوی ناهماهنگی و عدم توازن برود.
شاید این پدیده ای است اجتناب ناپذیر. به هر حال ما انسانها به گونه ای مشابه تعلق داریم. اگر ما در مکانی دیگر و در لایه هایی متفاوت زندگی می کردیم، طرز تفکرمان هم متفاوت بود.
و آنچه قضیه را بدتر از بد می کند، این است که بیشتر مردم در پذیرش هر چیزی مغایر با آنچه در اطرافشان هست مشکل دارند، که نتیجه اش درد و رنج بی پایان می شود. به نظر می رسد تا زمانی که مردم این چنین هستند، تنها راه حل پیشنهادی این باشد که کوتاه بیایند.
و حالا برمی گردیم به نقطه ی شروع، آیا راه حلی مجرد وجود دارد که به درد تمام مردم دنیا بخورد، تک تک افراد را قانع کند و آن قدر هم ساده باشد که همه آن را بفهمند؟...

*** خريد کتاب پیامهای نهفته در آب با تخفیف ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب پیام های نهفته در آب
موضوع اصلی کتاب ماورا الطبیعه
نویسنده ماسارو ایموتو
مترجم نفیسه معتکف
ناشر درسا
تعداد صفحات 168
وزن 247گرم
سال چاپ 1397
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 5
ژانر کتاب ماورایی
قطع رقعی
شابک 9789648759143

نوشتن دیدگاه

پیام های نهفته در آب

کتاب پیامهای نهفته در آب اثر ماسارو ایموتو کتابی است که می تواند پاسخی بر درد و رنج های انسان باشد در این کتاب نویسنده پیامهای نهفته در آب را به شیوایی به حال درونی انسان ها و جامعه ارتباط می دهد، ترجمه ی این کتاب را خانم نفیسه معتکف به عهده داشته و انتشارات درسا چاپ و نشر آن را بر عهده داشته است.

شما را به مطالعه ی قسمتی از این کتاب در بوکالا دعوت می کنیم.

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

تاملی بر اسرار ذهن

45,000 تومان 50,000 تومان

فرشتگان شفابخش

36,000 تومان 40,000 تومان

ای اف تی و تنظیم چاکراها

13,500 تومان 15,000 تومان

فال ورق تاروت

72,000 تومان 80,000 تومان

انسان روح است نه جسد (2جلدی)

252,000 تومان 280,000 تومان

بیولوژی باورها (کشف قدرت...

21,600 تومان 24,000 تومان

حضور در وضعیت صفر

43,200 تومان 48,000 تومان

گردونه های انرژی

31,500 تومان 35,000 تومان

نیروی حقیقی آب

20,700 تومان 23,000 تومان

ماورای طبیعی شدن

79,200 تومان 88,000 تومان

چاکراها : کنفی

11,250 تومان 12,500 تومان

دی وی دی آموزش مراقبه

26,910 تومان 29,900 تومان

مراقبه ی واقعی (آزادی آگاهی...

13,500 تومان 15,000 تومان

هنر زندگی : مراقبه ویپاسانا

31,500 تومان 35,000 تومان

مراقبه درمانی

13,500 تومان 15,000 تومان

رهایی : مراقبه برای نجات از...

41,400 تومان 46,000 تومان

مراقبه : روشی برای برقراری...

17,910 تومان 19,900 تومان

مراقبه برای افراد پرمشغله

13,500 تومان 15,000 تومان

پیام های فرشتگان

22,500 تومان 25,000 تومان

آن سوی مرگ

46,800 تومان 52,000 تومان

سفر روح

60,750 تومان 67,500 تومان

در آغوش نور 3

23,400 تومان 26,000 تومان

صفر (تولد و مرگ در فیزیک جدید)

27,000 تومان 30,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0