چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چهار کتاب نویسنده آمریکایی فلورانس اسکاول شین است که با شفا بخشیدن هزاران تن از مردمان، در گشودن گره ها و مسائل زندگیشان، یاوری بزرگ بود. او طبق آموزه های مسیح، بر این باور بود که آدمی هرچه بکارد همان را درو خواهد کرد.

کتاب پرفروش چهار اثر از فلورانس اسکاول شین توسط خانم گیتی خوشدل ترجمه و نشر پیکان مسئولیت چاپ و نشر کتاب را برعهده داشته است.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با معرفی و قسمتی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین همراه شوید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چهار کتاب نویسنده آمریکایی فلورانس اسکاول شین است که با شفا بخشیدن هزاران تن از مردمان، در گشودن گره ها و مسائل زندگیشان، یاوری بزرگ بود. اولین اثر بازی زندگی و راه این بازی در سال 1925 چاپ شد. در سالهای بعدی، دومین اثرش کلام تو عصای معجزه گر توست، 1928 نیز منتشر شد. سپس کتابهای سوم و چهارمش با نامهای در مخفی توفیق (1940) و نفوذ کلام (1959) به چاپ رسیدند.

*** خريد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ***

در اثر اول (بازی زندگی و راه این بازی) از کتاب چهار اثر از فلورانس، اسکاول شین زندگی را یک بازی می انگارد نه یک پیکار. او طبق آموزه های مسیح، بر این باور بود که آدمی هرچه بکارد همان را درو خواهد کرد؛ یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود (خوب یا بد) به خود او بازخواهد گشت.
ذهن دارای سه بخش نیمه هشیار، هشیار و هشیاری برتر معرفی شده است.
ذهن نیمه هشیار، چون بخار یا برق، قدرت مطلق است بدون مسیر و جهت. هر فرمانی که به آن بدهید بی چون و چرا انجام می دهد و توان فهم و استنباط ندارد.
ذهن هشیار را ذهن نفسانی خوانده اند. این ذهن همان ذهن بشری یا ذهن استدلالی (عقل) است که زندگی را همانگونه که هست می بیند و بر ذهن نیمه هشیار تأثیر می گذارد.
هشیاری برتر یعنی همان ذهن الهی درون انسان و عرصه طرح الهی است. هشیاری برتر را شهود می خوانند که یک نیروی معنویست. اسکاول شین بر این باور است که انسان هرچه را که به زبان می آورد در واقع آنرا به زندگی خود دعوت میکند زیرا بر ذهن نیمه هشیارش اثر گذاشته و اعمالش در جهت تحقق آن شکل میگیرند. مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

او در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می گوید، اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست آماده کند دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده است.
کسی که از نفوذ کلام آگاه شود. به هنگام گفتگو دقت بسیاری بخرج می دهد. هر وضعیت ناهماهنگ نشانه ناهماهنگی در درون انسان است. اگر در باطن، ذره ای واکنش هیجانی نسبت به وضعیت ناهماهنگ وجود نداشته باشد، آن وضع برای همیشه از سر راهش کنار می رود.
انسان باید در لحظه زندگی کند. این بدین معناست که انسان باید همواره از لحاظ معنوی هشیار باشد و در انتظار رهنمودهای خویش و هر فرصتی را در هوا بقاپد.
کاربرد عبارت های تاکیدی راهی است برای تأثیر بر ذهن نمیه هشیار. پس فقط عباراتی را بیان کنید که از هر جهت مناسب حال خود می یابید.
طبق قانون کارما، پندار و کردار انسان دیر یا زود با دقتی حیرت انگیز به خود او باز می گردد.
اسکاول شین بیان می دارد که مسیحیت بر پایه قانون بخشش استوار است و مسیح ما را از عقوبت قانون کارما رهانیده است.
اسکاول شین میگوید، اگر خطای گذشته را نمیتوان جبران کرد، دست کم اثر آنرا با مهربانی در حق کسی دیگر میتوان خنثی کرد. غصه و حسرت و ندامت، تن را پاره پاره و فضای پیرامون را مسموم می کند.

در رابطه با شهود، اسکاول شین در کتاب چهار اثر از فلورانس می گوید که برای انسان آگاه از نفوذ کلام که رهنمودهای شهودی خود را دنبال می کند، انجام هیچ کاری چندان دشوار نیست. به یمن کلام، نیروهای غیبی را به عمل وا میدارد و به امور خود صورتی تازه میبخشد. برای عینیت بخشیدن به خواسته خود ابتدا رهنمودی مشخص بطلبید و بگویید: خدای من، راه را به من نشان بده و اگر باید کاری بکنم آنرا بر من آشکار کن. پاسخ از طریق شهود (دل آگاهی) خواهد آمد (از طریق اظهار نظری تصادفی از جانب کسی، عبارتی در کتاب، و یا هر راه دیگری) براستی که شهود خطاناپذیر است.

اسکاول شین میگوید، درست طلبیدن خواسته بسیار مهم است. تأکید مداوم سبب میشود که اعتقاد در ذهن نیمه هشیار استقرار یابد. ذهن الهی بی زمان و بی مکان است؛ بنابراین، کلام بی درنگ به مقصد میرسد و بی ثمر باز نخواهد گشت. در هنگام طلبیدن، انسان باید دست از استدلال بکشد و کار را به خرد لایتناهی بسپارد که به بهترین و حیرت انگیزترین شیوه محقق میگردد. به عبارتی، قواعد ساده بازی تحقق خواستها، ایمان بی باکانه، عدم مقاومت و محبت است.

به تعبیر اسکاول شین، قوه تخیل،نیرویی خلاق است و همواره باید کلامی را انتخاب کرد که در آن بارقه اجابت خواسته و برآورده شدن آرزو باشد. او می گوید ترس، تردید، نگرانی، خشونت و نفرت، سلولهای بدن را از هم پاشانده و به سیستم ایمنی بدن آسیب می زند و همین موضوع، دلیل وقوع همه بیماری ها و مصیبت هاست. شادمانی و سلامتی با کنترل کامل هر نوع احساسات هیجانی حاصل می شود.  

*** خريد اینترنتی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل ***

قسمت هایی از متن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

پیام کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • راز موفقیت این است که آنچه را انجام می دهید برای دیگران جالب توجه کنید. خود علاقمند باشید، دیگران نیز علاقمند خواهند شد.
 • زندگی در گذشته و ناله و مویه از بداقبالی های پیرامونتان حصاری بلند می کشد.
 • موفقیت راز نیست، نظام است.
 • تنها آن چیزی را به خود جذب میکنید که بینهایت بدان فکر می کنید.
 • هرگاه بدانیم هر آنچه بفرستیم به خودمان باز میگردد، تازه آنگاه شروع میکنیم به ترسیدن از بومرنگهای خودمان.
 • آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید! این اندیشه ای است که ذهن استدلالی یارای ایستادگی در برابر آنرا ندارد.
 • دشمنان انسان افکار خودش است: تردیدها، ترس ها و واهمه ها.
 • خود را ثروتمند و موفق احساس کنید تا ناگهان چکی به مبلغ هنگفت یا پیشکشی زیبا هدیه بگیرید.
 • وقتی دعا می کنید طوری عمل کنید انگار پیشاپیش آنرا ستانده اید.
 • در عرصه زندگی، به ساز زندگی باید رقصید.
 • هرگز از کمبود و تنگدستی حرف نزنید زیرا از سخنان تو بر تو حکم خواهد شد. وانگهی به هر چه توجه کنید با آن یکی می شوید و آنرا جذب می کنید. پس مدام به چیزهای دلپذیر و زیبا توجه کنید تا با آنها تماسی نامرئی و باطنی داشته باشید. چندی نمی گذرد که همه آنها وارد زندگیتان می شوند.
 • هر رویداد زندگیتان تبلور اندیشه ای است که از طریق ترس یا ایمان به زندگی خود فراخوانده اید. یعنی همان چیزی که برایش تدارک دیده اید.
 • کاری کنید که نشان بدهد در انتظار آمدنش هستید. چون تنها ایمان فعال شده بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد.
 • وقتی چشم امیدتان به خداست، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد؛ هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نباید؛ هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.
 • دعا، تلفن شما به خدا و شهود، تلفن خدا به شماست. شهودی زیستن یعنی چهار بعدی زندگی کردن.
 • بر سر چند راهی ها، رهنمود بخواهید؛ مطمئن باشید هدایت خواهید شد. بگذارید خدا هر وضعی را سروسامان ببخشد چون وقتی سعی میکنید خودتان سروسامان دهید، همه کاسه کوزه ها را بهم میریزید. 
 • در قانون معنویت تنها حال وجود دارد و بس! و قبل از آنکه بخوانند من جواب خواهم داد! امروز برای خود اختیار کنید چه کسی را عبادت خواهید نمود. ترس را یا ایمان را؟
 • در هر عمل ناشی از ترس، نطفه شکست نهفته است.
 • در برابر مسائل مالی بگویید روزی رسان من خداست و شگفتیهای عظیم شادی بخش من هم اکنون در پرتو لطف الهی و از راههای عالی به سویم می شتابند.
 • شاید همیشه نتوانیم اندیشه هایمان را مهار کنیم اما کلام خود را می توانیم در اختیار گیریم. تکرار بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد و آنگاه بر موقعیت تسلط می یابیم.
 • تجربه ها آنقدر تکرار می شوند تا انسان درسهایی را که باید بیاموزد فراگیرد.
 • بر اساس قانون سری بی اعتنایی، وقتی دیگر از هیچ چیز آزرده نشدید، ناراحتی های برونی هم ناپدید می شوند. بنابراین، هرگز به اندیشه های منفی علاقمندی نشان ندهید.
 • راه فراوانی خیابانی یک طرفه است و راه برگشت ندارد. مشیت الهی برای انسان خزانه ای است بیکران.
 • اندیشه های خود را عوض کنید تا در یک چشم برهم زدن همه اوضاعتان عوض شود. زیرا جهان تبلور آرمانها و کلام خودتان است. آنکه از بخت خود گلایه کند به ملکوت نعمت در نمی آید.
 • برای هیچ جیز اندیشه نکنید بلکه در هر چیز با دعا و شکرگذاری خواسته های خود را به خدا عرضه کنید.
 • خدا نگهبان من است پس به هیچ چیز محتاج نخواهم بود.
 • اگر در مسیری چیزی از دست بدهید، در مسیری دیگر چیز ارزشمندتری بدست می آورید. 
 • ذهن استدلالی و اراده شخصی راهها را مسدود می کند. طریق خود را به خدا بسپار و بر وی توکل کن که آنرا انجام خواهد داد.
 • به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم. تکرار این عبارت، هشیاری را از انتظاری شاد سرشار می کند. وقتی معجزه ها از را می رسند، شتابناک پیش می آیند. پس منتظر معجزه ها باشیم و آنها را به زندگیمان فرا بخوانیم.
 • راههای خدا خردمندانه اند و چاره هایش حکیمانه.
 • هرگز موانع را بزرگ نکنید، توجه خود را روی عظمت خدا معطوف کنید. قدرت خدا را در نظر آورید.
 • تا حد امکان، هر چه کمتر درباره کارهای خود صحبت کنید. آن هم تنها با کسانی که به شما دلگرمی و الهام می بخشند. چون دنیا پر است از آدمهایی که نفوس بد می زنند.
 • در برابر خیر و صلاح خود بیدارم و هرگز فرصتی را از دست نمی دهم.
 • قوی باش و نترس. ترس تنها دشمن آدمی است. هرگاه بترسید، شکست می خورید.
 • از هر چه بترسید، آنرا به سوی خود می کشانید. پس با ایمان راسخ و انتظار پاسخ همه چیز را به خدا بسپارید.
 • به پشت سر نگاه نکنید و به روز سخت نیندیشید که دگربار گرفتار همان اوضاع خواهید شد. تنها درباره مسائل سازنده سخن بگویید.
 • واژه ها و اندیشه ها نوعی دینامیت هستند که باید در کمال شعور و دقت و درک به آنها نزدیک شویم و آنها را بکار بریم.
 • ایمان یعنی خود را در حال ستاندن آنچه طلبیدید ببیینید (تصویرسازی کنیم).
 • از رهنمودهای شهودی خود اطاعت کنیم.
 • با دلی سرشار از اشتیاق الهی، برای آنچه که دارم برکت می طلبم و با شگفتی به فزونی آنها می نگرم.

*** خريد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده
فلورانس اسکاول شین
مترجم
گیتی خوشدل
ناشر
پیکان
تعداد صفحات
361
وزن
416 گرم
زبان کتاب
فارسی
قطع
رقعی
شابک
9799643283376
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
این اولین کتابی بود که بعد از سالها فراغ تحصیل خوندمش و محتوای کتاب بقدری من رو جذب کرد که پیگیر کتابایی با محتوای مشابه شدم... چیزی که با خوندن مطالب این کتاب ارزو کردم این بود که کاش خانم فلورانس هنوز زنده بود و من بهش مراجعه میکردم... خط به خط کتاب پر از جملات مغزداره و برای آدمای معتقد بسیار بسیار راه گشاست. من در دوره ای این کتاب رو خوندم که دنبال یه راهی برای تامین آرامش روحی میگشتم و به جرات میتونم بگم که راه رسیدن به ارامش درونی از همینجا برای من باز شد. خیلی خوشحالم که این کتاب رو خوندم و حتی برای بار سوم مجددا شروع به خوندش کردم.

افزودن نظر جدید

 • بسته بندی و ارسال:
 • محتوای کتاب:
 • کیفیت ترجمه:
 • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

ذهن آویز

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم