چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چهار کتاب نویسنده آمریکایی فلورانس اسکاول شین است که با شفا بخشیدن هزاران تن از مردمان، در گشودن گره ها و مسائل زندگیشان، یاوری بزرگ بود. او طبق آموزه های مسیح، بر این باور بود که آدمی هرچه بکارد همان را درو خواهد کرد.

کتاب پرفروش چهار اثر از فلورانس اسکاول شین توسط خانم گیتی خوشدل ترجمه و نشر پیکان مسئولیت چاپ و نشر کتاب را برعهده داشته است.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با معرفی و قسمتی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین همراه شوید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
قندان مس و خاتم کاری سایز متوسط با ارتفاع 13 سانتی متر تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این قندان مس و خاتم کاری زیبا از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این...
صنایع دستی آقاجانی
گلدان فیروزه کوبی 40 سانتی متری صراحی ترنج تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و زیباترین محصولات تولید آقاجانی است که نمایانگر صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این گلدان فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه شناسنامه دار...
توضیحات

معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چهار کتاب نویسنده آمریکایی فلورانس اسکاول شین است که با شفا بخشیدن هزاران تن از مردمان، در گشودن گره ها و مسائل زندگیشان، یاوری بزرگ بود. اولین اثر بازی زندگی و راه این بازی در سال 1925 چاپ شد. در سالهای بعدی، دومین اثرش کلام تو عصای معجزه گر توست، 1928 نیز منتشر شد. سپس کتابهای سوم و چهارمش با نامهای در مخفی توفیق (1940) و نفوذ کلام (1959) به چاپ رسیدند.

*** خريد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ***

در اثر اول (بازی زندگی و راه این بازی) از کتاب چهار اثر از فلورانس، اسکاول شین زندگی را یک بازی می انگارد نه یک پیکار. او طبق آموزه های مسیح، بر این باور بود که آدمی هرچه بکارد همان را درو خواهد کرد؛ یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود (خوب یا بد) به خود او بازخواهد گشت.
ذهن دارای سه بخش نیمه هشیار، هشیار و هشیاری برتر معرفی شده است.
ذهن نیمه هشیار، چون بخار یا برق، قدرت مطلق است بدون مسیر و جهت. هر فرمانی که به آن بدهید بی چون و چرا انجام می دهد و توان فهم و استنباط ندارد.
ذهن هشیار را ذهن نفسانی خوانده اند. این ذهن همان ذهن بشری یا ذهن استدلالی (عقل) است که زندگی را همانگونه که هست می بیند و بر ذهن نیمه هشیار تأثیر می گذارد.
هشیاری برتر یعنی همان ذهن الهی درون انسان و عرصه طرح الهی است. هشیاری برتر را شهود می خوانند که یک نیروی معنویست. اسکاول شین بر این باور است که انسان هرچه را که به زبان می آورد در واقع آنرا به زندگی خود دعوت میکند زیرا بر ذهن نیمه هشیارش اثر گذاشته و اعمالش در جهت تحقق آن شکل میگیرند. مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

او در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می گوید، اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست آماده کند دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده است.
کسی که از نفوذ کلام آگاه شود. به هنگام گفتگو دقت بسیاری بخرج می دهد. هر وضعیت ناهماهنگ نشانه ناهماهنگی در درون انسان است. اگر در باطن، ذره ای واکنش هیجانی نسبت به وضعیت ناهماهنگ وجود نداشته باشد، آن وضع برای همیشه از سر راهش کنار می رود.
انسان باید در لحظه زندگی کند. این بدین معناست که انسان باید همواره از لحاظ معنوی هشیار باشد و در انتظار رهنمودهای خویش و هر فرصتی را در هوا بقاپد.
کاربرد عبارت های تاکیدی راهی است برای تأثیر بر ذهن نمیه هشیار. پس فقط عباراتی را بیان کنید که از هر جهت مناسب حال خود می یابید.
طبق قانون کارما، پندار و کردار انسان دیر یا زود با دقتی حیرت انگیز به خود او باز می گردد.
اسکاول شین بیان می دارد که مسیحیت بر پایه قانون بخشش استوار است و مسیح ما را از عقوبت قانون کارما رهانیده است.
اسکاول شین میگوید، اگر خطای گذشته را نمیتوان جبران کرد، دست کم اثر آنرا با مهربانی در حق کسی دیگر میتوان خنثی کرد. غصه و حسرت و ندامت، تن را پاره پاره و فضای پیرامون را مسموم می کند.

در رابطه با شهود، اسکاول شین در کتاب چهار اثر از فلورانس می گوید که برای انسان آگاه از نفوذ کلام که رهنمودهای شهودی خود را دنبال می کند، انجام هیچ کاری چندان دشوار نیست. به یمن کلام، نیروهای غیبی را به عمل وا میدارد و به امور خود صورتی تازه میبخشد. برای عینیت بخشیدن به خواسته خود ابتدا رهنمودی مشخص بطلبید و بگویید: خدای من، راه را به من نشان بده و اگر باید کاری بکنم آنرا بر من آشکار کن. پاسخ از طریق شهود (دل آگاهی) خواهد آمد (از طریق اظهار نظری تصادفی از جانب کسی، عبارتی در کتاب، و یا هر راه دیگری) براستی که شهود خطاناپذیر است.

اسکاول شین میگوید، درست طلبیدن خواسته بسیار مهم است. تأکید مداوم سبب میشود که اعتقاد در ذهن نیمه هشیار استقرار یابد. ذهن الهی بی زمان و بی مکان است؛ بنابراین، کلام بی درنگ به مقصد میرسد و بی ثمر باز نخواهد گشت. در هنگام طلبیدن، انسان باید دست از استدلال بکشد و کار را به خرد لایتناهی بسپارد که به بهترین و حیرت انگیزترین شیوه محقق میگردد. به عبارتی، قواعد ساده بازی تحقق خواستها، ایمان بی باکانه، عدم مقاومت و محبت است.

به تعبیر اسکاول شین، قوه تخیل،نیرویی خلاق است و همواره باید کلامی را انتخاب کرد که در آن بارقه اجابت خواسته و برآورده شدن آرزو باشد. او می گوید ترس، تردید، نگرانی، خشونت و نفرت، سلولهای بدن را از هم پاشانده و به سیستم ایمنی بدن آسیب می زند و همین موضوع، دلیل وقوع همه بیماری ها و مصیبت هاست. شادمانی و سلامتی با کنترل کامل هر نوع احساسات هیجانی حاصل می شود.  

*** خريد اینترنتی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل ***

قسمت هایی از متن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

پیام کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • راز موفقیت این است که آنچه را انجام می دهید برای دیگران جالب توجه کنید. خود علاقمند باشید، دیگران نیز علاقمند خواهند شد.
 • زندگی در گذشته و ناله و مویه از بداقبالی های پیرامونتان حصاری بلند می کشد.
 • موفقیت راز نیست، نظام است.
 • تنها آن چیزی را به خود جذب میکنید که بینهایت بدان فکر می کنید.
 • هرگاه بدانیم هر آنچه بفرستیم به خودمان باز میگردد، تازه آنگاه شروع میکنیم به ترسیدن از بومرنگهای خودمان.
 • آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید! این اندیشه ای است که ذهن استدلالی یارای ایستادگی در برابر آنرا ندارد.
 • دشمنان انسان افکار خودش است: تردیدها، ترس ها و واهمه ها.
 • خود را ثروتمند و موفق احساس کنید تا ناگهان چکی به مبلغ هنگفت یا پیشکشی زیبا هدیه بگیرید.
 • وقتی دعا می کنید طوری عمل کنید انگار پیشاپیش آنرا ستانده اید.
 • در عرصه زندگی، به ساز زندگی باید رقصید.
 • هرگز از کمبود و تنگدستی حرف نزنید زیرا از سخنان تو بر تو حکم خواهد شد. وانگهی به هر چه توجه کنید با آن یکی می شوید و آنرا جذب می کنید. پس مدام به چیزهای دلپذیر و زیبا توجه کنید تا با آنها تماسی نامرئی و باطنی داشته باشید. چندی نمی گذرد که همه آنها وارد زندگیتان می شوند.
 • هر رویداد زندگیتان تبلور اندیشه ای است که از طریق ترس یا ایمان به زندگی خود فراخوانده اید. یعنی همان چیزی که برایش تدارک دیده اید.
 • کاری کنید که نشان بدهد در انتظار آمدنش هستید. چون تنها ایمان فعال شده بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد.
 • وقتی چشم امیدتان به خداست، هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد؛ هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نباید؛ هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.
 • دعا، تلفن شما به خدا و شهود، تلفن خدا به شماست. شهودی زیستن یعنی چهار بعدی زندگی کردن.
 • بر سر چند راهی ها، رهنمود بخواهید؛ مطمئن باشید هدایت خواهید شد. بگذارید خدا هر وضعی را سروسامان ببخشد چون وقتی سعی میکنید خودتان سروسامان دهید، همه کاسه کوزه ها را بهم میریزید. 
 • در قانون معنویت تنها حال وجود دارد و بس! و قبل از آنکه بخوانند من جواب خواهم داد! امروز برای خود اختیار کنید چه کسی را عبادت خواهید نمود. ترس را یا ایمان را؟
 • در هر عمل ناشی از ترس، نطفه شکست نهفته است.
 • در برابر مسائل مالی بگویید روزی رسان من خداست و شگفتیهای عظیم شادی بخش من هم اکنون در پرتو لطف الهی و از راههای عالی به سویم می شتابند.
 • شاید همیشه نتوانیم اندیشه هایمان را مهار کنیم اما کلام خود را می توانیم در اختیار گیریم. تکرار بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد و آنگاه بر موقعیت تسلط می یابیم.
 • تجربه ها آنقدر تکرار می شوند تا انسان درسهایی را که باید بیاموزد فراگیرد.
 • بر اساس قانون سری بی اعتنایی، وقتی دیگر از هیچ چیز آزرده نشدید، ناراحتی های برونی هم ناپدید می شوند. بنابراین، هرگز به اندیشه های منفی علاقمندی نشان ندهید.
 • راه فراوانی خیابانی یک طرفه است و راه برگشت ندارد. مشیت الهی برای انسان خزانه ای است بیکران.
 • اندیشه های خود را عوض کنید تا در یک چشم برهم زدن همه اوضاعتان عوض شود. زیرا جهان تبلور آرمانها و کلام خودتان است. آنکه از بخت خود گلایه کند به ملکوت نعمت در نمی آید.
 • برای هیچ جیز اندیشه نکنید بلکه در هر چیز با دعا و شکرگذاری خواسته های خود را به خدا عرضه کنید.
 • خدا نگهبان من است پس به هیچ چیز محتاج نخواهم بود.
 • اگر در مسیری چیزی از دست بدهید، در مسیری دیگر چیز ارزشمندتری بدست می آورید. 
 • ذهن استدلالی و اراده شخصی راهها را مسدود می کند. طریق خود را به خدا بسپار و بر وی توکل کن که آنرا انجام خواهد داد.
 • به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم. تکرار این عبارت، هشیاری را از انتظاری شاد سرشار می کند. وقتی معجزه ها از را می رسند، شتابناک پیش می آیند. پس منتظر معجزه ها باشیم و آنها را به زندگیمان فرا بخوانیم.
 • راههای خدا خردمندانه اند و چاره هایش حکیمانه.
 • هرگز موانع را بزرگ نکنید، توجه خود را روی عظمت خدا معطوف کنید. قدرت خدا را در نظر آورید.
 • تا حد امکان، هر چه کمتر درباره کارهای خود صحبت کنید. آن هم تنها با کسانی که به شما دلگرمی و الهام می بخشند. چون دنیا پر است از آدمهایی که نفوس بد می زنند.
 • در برابر خیر و صلاح خود بیدارم و هرگز فرصتی را از دست نمی دهم.
 • قوی باش و نترس. ترس تنها دشمن آدمی است. هرگاه بترسید، شکست می خورید.
 • از هر چه بترسید، آنرا به سوی خود می کشانید. پس با ایمان راسخ و انتظار پاسخ همه چیز را به خدا بسپارید.
 • به پشت سر نگاه نکنید و به روز سخت نیندیشید که دگربار گرفتار همان اوضاع خواهید شد. تنها درباره مسائل سازنده سخن بگویید.
 • واژه ها و اندیشه ها نوعی دینامیت هستند که باید در کمال شعور و دقت و درک به آنها نزدیک شویم و آنها را بکار بریم.
 • ایمان یعنی خود را در حال ستاندن آنچه طلبیدید ببیینید (تصویرسازی کنیم).
 • از رهنمودهای شهودی خود اطاعت کنیم.
 • با دلی سرشار از اشتیاق الهی، برای آنچه که دارم برکت می طلبم و با شگفتی به فزونی آنها می نگرم.

*** خريد کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده
فلورانس اسکاول شین
مترجم
گیتی خوشدل
ناشر
پیکان
تعداد صفحات
361
وزن
416 گرم
زبان کتاب
فارسی
قطع
رقعی
شابک
9799643283376
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
این اولین کتابی بود که بعد از سالها فراغ تحصیل خوندمش و محتوای کتاب بقدری من رو جذب کرد که پیگیر کتابایی با محتوای مشابه شدم... چیزی که با خوندن مطالب این کتاب ارزو کردم این بود که کاش خانم فلورانس هنوز زنده بود و من بهش مراجعه میکردم... خط به خط کتاب پر از جملات مغزداره و برای آدمای معتقد بسیار بسیار راه گشاست. من در دوره ای این کتاب رو خوندم که دنبال یه راهی برای تامین آرامش روحی میگشتم و به جرات میتونم بگم که راه رسیدن به ارامش درونی از همینجا برای من باز شد. خیلی خوشحالم که این کتاب رو خوندم و حتی برای بار سوم مجددا شروع به خوندش کردم.

افزودن نظر جدید

 • بسته بندی و ارسال:
 • محتوای کتاب:
 • کیفیت ترجمه:
 • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
اختران
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
ذهن آویز
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
بهار سبز
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
الماس پارسیان
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
هیرمند
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
پردیس آباریس
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
سخنوران
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
پل
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم