35 قانون روحانی

کتاب سی و پنج قانون روحانی نوشته دایانا کوپر است که توسط خانم نگار مختاری ترجمه شده و انتشارات لیوسا آن را به چاپ رسانده است. این کتاب به ما می گوید که موفقیت زمانی رقم می خورد که ارتعاش شخصی یا جمعی ما با ارتعاش نتیجه مورد نظر هم نوا باشد.

در کتاب سی و پنج قانون روحانی، دایانا کوپر می گوید: زندگی بر روی این کره ی خاکی، به مانند یک بازی گروهی است. باید قواعدش را بیاموزید تا بتوانید در آن شرکت کنید و سهم خود را به انجام برسانید. یک مسابقه ی فوتبال، اگر هر کسی در آن به میل خودش رفتار کند، تبدیل به نمایشی از هرج و مرج و آشفتگی خواهد شد. پس لازم است بازیکنان قبل از آنکه وارد زمین شوند قواعد را بیاموزند. به همین ترتیب، ما نیز قبل از تولد، قوانین روحانی را آموخته ایم. زمانی که قوانین روحانی را درک کنید و از آن پیروی کنید، می توانید بهشت را بر روی زمین خلق کنید. ولی زندگانی تبدیل به صحنه ی آشفتگی شده است چون مردم این قوانین را فراموش کرده اند یا خود تصمیم گرفته اند آنها را نادیده بگیرند.

کتاب سی و پنج قانون روحانی این قوانین را به خاطرتان خواهد آورد و ابزاری خواهد بود برای درک قوانین روحانی.

در این کتاب، راهنمایی ساده پیش پایتان خواهم نهاد تا شما را از مرحله ی مبتدی به سطح عالی ارتقا دهم. کتاب سی و پنج قانون روحانی، شما را قادر خواهد ساخت بر زندگی تان تسلط یابید.

از قوانین روحانی پیروی کنید تا بهشت را بر روی زمین خلق کنید.

شما را  به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب سی و پنج قانون روحانی اثر دایانا کوپر در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
22205
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلاب پاش فیروزه کوبی آقاجانی ساخته شده از بهترین فیروزه نیشابور و مس تولید صنایع دستی آقاجانی است. این گلاب پاش فیروزه کوب دارای استاندارد ملی ایران و گارانتی 10 ساله ی تولید کننده است. ارتفاع این محصول 53 سانتی متر است. لازم به ذکر است از آنجا که تمامی مراحل تولید گلاب پاش فیروزه کوبی آقاجانی با دست انجام می شود احتمال چند سانتی متر تفاوت در تمامی محصولات وجود دارد.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری مس و خاتم کاری کد K064 با ارتفاع 16 سانتی متری یکی از محصولات تولید صنایع دستی آقاجانی است که در ساخت و تولید آن از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این آجیل خوری مس و خاتم دارای استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد. خاتم کاری یکی از زیباترین و مشهورترین صنایع دستی اصفهان است.

صنایع دستی آقاجانی

گلدان مسی فیروزه کوب تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور و مس توسط هنرمندان اصفهانی ساخته شده است. این «گلدان فیروزه کوبی» دارای گواهینامه جهانی iso9001:2015 و استاندارد ملی ایران است و همچنین دارای کارت ضمانت 10 ساله صنایع دستی آقاجانی است.

توضیحات

معرفی کتاب سی و پنج قانون روحانی

در کتاب سی و پنج قانون روحانی می خوانیم که  احساسات غالب، همواره، خشم و رنجش و ترس بوده است چون همیشه بر احساسات جسمانی و شهوانی تمرکز داشته اند.

وقتی افراد گاه خودشان را بسیار جدی می گیرند، به موجوداتی منتقد و قضاوتگر تبدیل می شوند که یا خودشان را آماج تیر اتهام قرار می دهند یا دیگران را. اغلب احساس می کنند باید به طریقی توجیه کنند که وجود دارند یا برتری شان را به اثبات برسانند و به این ترتیب، زندگی به کشمکش قدرت تبدیل می شود و بی نظمی، غالب می گردد.

این همان تمثیل کهنی است که به مثابهی شیوه ی زندگی بر روی زمین وجود داشته است.

دیگر زمان تغییر رسیده است. آدمیان، ناخشنودی الهی را در قلبشان احساس می کنند. آگاهی عمومی رو به تغییر است چون دیگر نیاز و حرص و آز انسانها را ارضا نمی کند. ما به دنبال طریقی بهتر برای زندگی هستیم. برای نیل به آن، باید قواعد آن را بیاموزیم، با یکدیگر همکاری کنیم و این بازی را به درستی انجام دهیم. باید آماده شویم تا به سطحی برتر ارتقا پیدا کنیم. ما همگی در روند حرکت به سوی بعدی فراتر قرار داریم.

عادات قدیمی و مسائل حل نشده نمایان می شوند تا امکان بررسی و حل آنها فراهم آید و به این ترتیب راهی نو گشوده شود چرا که ساختارهای اجتماعی رو به فروپاشی و تباهی گذاشته اند. حکومتهای دولت ها، کسب و کارهای بزرگ، بانک ها و تمامی مؤسسات معظم در مسیر تغییر یا انهدام قرار دارند. بعضی جنگ ها به مانند التهابات پوستی است: خشم چنان فسادی برپا کرده که به دشمنی کشیده است و اینکه ناپاکی آن با شعله های آتش جنگ نمایان می شود.

با وجود این، اکنون بسیاری، از طریق کار سخت، همکاری و انضباط، به آن سطح متعالی رسیده اند. اکنون آنها نقشی والا دارند و چشمان دنیا به آنهاست؛ در انتظار الهامی که برای همگان دارند. وقتی به این سطح می رسید دیگر نگران کسانی که هنوز این قوانین را نادیده می گیرند نباشید بلکه الگویی باشید برای شیوه ی اجرای این بازی.

وقتی از قوانین روحانی پیروی می کنیم می توانیم به آگاهی حقیقی دست یابیم. طعم یگانگی را می چشیم و در ساحت عشق، محبت و اعتماد به سر خواهیم برد. آنگاه به استادانی تبدیل می شویم که تحت هدایت درونی قرار دارند و هرگز اجازه نخواهیم داد شخص دیگری ما را از مسیرمان منحرف کند. در این مقطع، بزرگ ترین لذتمان خدمت به انسانیت و هستی خواهد بود.

این همان بهشت روی زمین است. زندگی، لذت بخش، آرام، و هماهنگ می شود. با دیگران همکاری می کنیم و یکدیگر را توانمند می سازیم. خواسته ها و امیال خودخواهانه را دور می ریزیم و زندگی الهی را در پیش می گیریم.

زمین، سیاره ای است برای اراده ی آزاد ما. انتخاب با ماست که از این قوانین تبعیت کنیم یا خیر.

ولی در هر حال، با تبعیت از این قوانین، پاداش آن را می گیریم و با نادیده انگاشتن این قوانین، باید پیامدهای آن را نیز تحمل کنیم.

مردم اغلب می پرسند به راستی تا چه اندازه آزادی انتخاب داریم و تا چه اندازه وقوع امور اجتناب ناپذیر است. خویشتن برتر شما، بعضی تصمیمات را قبل از آنکه به زمین بیایید می گیرد. روح شما این انتخابها را بر مبنای تجربیاتی که برای پیشرفت به آنها نیاز دارید انجام می دهد.

شاید انتخاب کنید پدر و مادری سخت گیر داشته باشید چون ایشان شما را وارد چالش هایی می کنند که روح شما به آنها نیاز دارد. شاید ان موضوع به نظرتان چرند برسد، ولی روح شما زندگی تان را از منظر بسیار رفیع تر می نگرد.

شاید به این دلیل شریک آینده ی زندگی تان را ملاقات می کنید که مجبور به جبران "كارما" هستید، یا چون استحقاق این را داشته اید که با یکدیگر خوشبخت باشید. شاید فرزندی داشته باشید و او بمیرد چون روح شما نیاز داشته طعم فقدان را بچشد. شاید زندگی تان در سی سالگی، به دلیل وقایع دور از انتظار، زیر و رو شود.

اینها همه تصمیمات پیش از زندگی هستند که اجتناب ناپذیرند ولی شما در کنار آمدن و مواجهه با هر یک از این موقعیت ها، آزادی انتخاب دارید و می توانید در مورد هر امر دیگری در زندگی تان تصمیم بگیرید. تقریبا به خرید یک بلیت سفر به دور دنیا می ماند. بعضی مکانها به عنوان توقفگاه و پروازهای از پیش تعیین شده مقرر می شوند و شما قبل از آنکه سفرتان را آغاز کنید، آن را می پذیرید. دیگر هر کاری که در زمان باقی مانده انجام دهید به خودتان بستگی دارد.

همان طور که از قوانین روحانی پیروی می کنید و سطح بازی تان را بالاتر می برید، رسالت تان بر شما آشکار می شود. وقتی در طی مسیر سفرتان بر زمین ، چشم اندازی از آنچه می خواهید به انجام برسانید پیش رو دارید، شفافیت و هدفمندی تان، شما را سرشار از خوشی و مسرت خواهد کرد.

ما برای سال ۲۰۱۲ یا حدود آن، آماده می شویم. یعنی زمانی که بیداری فراگیر، آگاهی بشر را درخواهد نوردید. خیزشی کوانتومی در شرف وقوع است.

در هر ده میلیون سال، لحظه ای سکوت، لحظه ای سراسر سکوت، کائنات را در بر می گیرد. در آن لحظه تغییراتی رخ می دهد که فراتر از قوه ی ادراک ماست. ما مطلقا هیچ تصوری از عظمت آنچه در آن لحظه انتظار ما را می کشد نداریم.

گاهشمار تمدن مایاها در سال ۲۰۱۲ پایان می پذیرد، چون آنها نتوانسته اند پیش بینی کنند که پس از آن بیداری عظیم چه اتفاقی می افتد. سال ۲۰۱۲ براساس یافته های ما نشان پایان زندگی است. در تمامی تاریخ این سیاره، هرگز چنین فرصتی برای رشد روحی ایجاد نشده است.

وظیفه ی شما این است که خودتان را آماده کنید و برای این خیزش مهیا شوید. از سرگردانی در پیچ و خم های زندگی و مواجهه با بیم و توهم آن دست بکشید؛ اکنون زمان آن رسیده که با اعتماد به نفس و هدفمندی، به عرصه ای جدید قدم بگذارید.

قسمتی از کتاب سی و پنج قانون روحانی

همان گونه که در آسمان است، بر زمین نیز

"آنچنان که در آسمانهاست، بر زمین نیز کرده شود". این نخستین قانون کائنات است. بر زمین؛ همانگونه که در بهشت است. اگر پدر یا مادر باشید، همه ی فرزندانتان را به یک اندازه دوست دارید، چه شیرخواره باشند، چه خردسال و چه نوجوان. آنها را باور دارید، حتی اگر در حال سپری کردن دوره ای دشوار از زندگی شان باشند. شاید، مادر با مشاهده ی رفتار نادرست فرزندش، سرش را با تأسف تکان دهد ولی هیچگاه او را مورد قضاوت قرار نمی دهد. او می داند که فرزندش بالأخره بزرگ خواهد شد.

علاقه ی هیچ پدر و مادری به فرزند کوچک شان به دلیل حسادت او به خواهر شیرخواره اش کمتر نمی شود. آنها حال و هوای او را درک می کنند و می کوشند در رویارویی با احساسات ستیزه جویانه اش او را یاری دهند. وقتی فرزندشان بزرگ تر می شود، به دلیل کلنجار رفتن او با تکالیف مدرسه اش، از دوست داشتن او دست نمی کشند، اغلب کمکش می کنند.

خداوند نیز وقتی دچار آشفتگی هستید یا بخشی از کار را دشوار می یابید، از دوست داشتن شما دست نمی کشد. در موردتان قضاوت هم نمی کند، بلکه به واسطه ی فرشتگانش مورد تشویق و مساعدت نیز قرار می گیرید.

کائنات به شما عشق می ورزد و چشم انداز آینده ی شما با وجود همه ی اشتباهاتی که اکنون روی زمین انجام می دهید، این است که به آگاهی حقیقی دست یابید.

پدر و مادر خردمند فرزندانشان را با ملایمت هدایت می کنند و آنها را برای پرورش استعدادهایشان مورد تشویق قرار می دهند. همزمان، این آزادی را به آنها می دهند که از اشتباهاتشان بیاموزند. هر چه کودکی معقول تر باشد باید آزادی بیشتری به او بدهید.

نمی توانیم همیشه از رنج کشیدن فرزندانمان به سبب نتایج منفی اعمالشان جلوگیری کنیم. کودکان بسیار مصمم و با اراده، خواسته هایشان را حتی به قیمت دردسرش دنبال می کنند. آیا تاکنون خردسالی را دیده اید که در صدد لمس اجاق خوراک پزی است، با اینکه صدها بار به او گفته شده این کار به او آسیب خواهد رساند؟ گاهی تنها تجربه ی آسیب دیدن است که می تواند به آنها فرصت یادگیری بدهد.

به ما نیز حق انتخاب داده شده است. مانند هر پدر و مادر معقول، خداوند نیز قدم پیش می گذارد و زمانی که به شدت از مسیر خارج می شویم سعی می کند هدایتمان کند. با وجود این، خداوند، براساس قوانین روحی اش، ما را مجبور به انجام خواسته اش نمی کند. اگر به بیراهه کشیده شویم، او می ایستد و به ما اجازه می دهد تا از آن طریق سخت، بیاموزیم.

درست مثل فضای خانواده، ارواح جوان به دقت تحت نظارت الهی هستند؛ در حالی که به ارواح تکامل یافته به نسبت سطح و جایگاهشان مسؤولیت داده می شود.

"کائنات، زمانی که در حال تجربه و یادگیری هستیم، بدون هیچ قضاوتی، صبر میکند. زمانی که آماده هستیم، درهایی تازه به رویمان گشوده میشود."

*** خريد کتاب سی و پنج قانون روحانی ***

آیا می خواهید کسانی که دوستشان دارید خوشبخت، موفق، کامیاب و سلامت باشند؟ اگر آنها را به راستی دوست داشته باشید. البته که این را می خواهید. به همین سان، خدا نیز می خواهد شما، بنده ی محبوب او، خوشبخت، موفق، کامیاب و سلامت باشید.

خانمی به نزدم آمده بود که به دلیل احساس خوشبختی و شادی فراوان در کارش، احساس گناه می کرد. این تصور در ذهنش بود که چون بسیار از کارش لذت می برد خدا باید بر او خشم گیرد؛ برعکس آن درست اسن

"زمانی که شاد هستید، آسمان به تپش در می آید. مشيت پروردگار شما بر این است که شما آنچه را باعث خوشی، کامیابی و حس ارزشمندی تان می شود انجام دهید."

پدر و مادر خردمند، فرزندانشان را راهنمایی می کنند و آنها را توانمند می سازند تا قادر باشند آزادانه انتخاب کنند. اگر فرزندان، هدایت آنها را نادیده بگیرند، پدر و مادر عاشق، آنها را در هر کاری که تصمیم دارند انجام دهند، حمایت می کنند.

خدا نیز در رویاها، مراقبه یا در خلال تلقين شهود و دریافت های ناگهانی، ما را راهنمایی می کند. او به ما حق انتخاب تام می دهد، چه راهنمایی اش را بپذیریم چه نه. هر راهی که برگزینیم، او بی قید و شرط از ما حمایت می کند. او ما را به یک انتخاب خاص مجبور نمی کند.

 با اینکه حق انتخاب دارید، روح شما مشتاق است راهی را برگزینید که عالی ترین رشد روحانی را در پی داشته باشد.

با وجود این، اغلب مردم مجبورند از تجربیاتی بیاموزند که براساس انتخاب های خودسرانه و خودخواهانه شان که به بیماری، شکست و نگونبختی شان می انجامد شکل می گیرد.

ما اغلب مسیر مشقت و سختی را در زندگی پیش می گیریم که این مسیر سخت، به سبب عمل کردن براساس خواسته های پست و ناچیزمان که از خودخواهی مان نشات می گیرند در زندگی مان پدیدار می شود. نتیجه ی اجتناب ناپذیر آن نیز احساس ناخوشایندی خواهد بود که سر تا پایمان را فرا می گیرد.

جان، فردی دارای افکار کهنه و تمایلاتی مستبدانه، تنومند و ترشرو بود و از اینکه همیشه به همین شیوه ی خودش رفتار کند احساس سعادتمندی می کرد. پدربزرگ او، کسب و کار خانوادگی و موروثی آنها را بنیان گذاشته بود. این کسب و کار از پدربزرگش به پدرش و سپس به او رسیده بود. او بنا را بر این گذاشته بود که پسرش رونالد نیز راه او را ادامه دهد. ولی رونالد تصمیم داشت موسیقیدان شود و استعداد چشمگیری نیز در این زمینه نشان می داد. پدرش جان، بسیار سخت گیر بود. او قابلیت هنری فرزندش را خوار می شمرد و هر چه در توان داشت انجام می داد تا رونالد را وارد کسب و کار خانوادگی شان کند. جان، همیشه اذعان می کرد که او طبق خیر و صلاح فرزندش و به مصلحت او عمل می کند چون هیچ کس تاکنون نتوانسته از راه موسیقی زندگی آبرومندی فراهم کند. او میگفت فقط سعی دارد رونالد را از بدبختی و تهیدستی و اندوه و ناامیدی نجات دهد.

رفتارهای سلطه جویانه ی جان، همه براساس ترس بود. جای تعجب نبود که پیوسته احساس رنجش می کرد و با همسر و پسرش ستیز و مشاجره داشت. این عوامل بیماری قلبی او را تشدید کرد. عاقبت رونالد تصمیم گرفت از خانواده اش جدا شود تا بتواند خودش را به وسیله ی موسیقی و هنرش اظهار کند. پدرش به دلیل اعمال اشتباه خودش، احساس تنهایی، بیماری و ناامنی می کرد.

اینها درست همان احساساتی بودند که او همیشه سعی داشت با هدایت کردن پسرش، دچارشان نشود.

پدر و مادر خردمند همیشه فرزندشان را به ابراز استعدادش تشویق می کنند و مستبدانه معتقد نیستند که فرزندشان فقط محکوم به ادامه ی یک مسیر است. انتخاب هایی که براساس ترس انجام می دهیم از اراده ی حقیرمان نشأت می گیرند.

پروردگارا.. اراده ی تو آنچنان که در آسمانهاست بر زمین نیز کرده شود یعنی، ای خدا، به من کمک کن تصمیماتم را از سوی خویشتن برترم بگیرم.

انتخاب های اندیشمندانه، و شجاعانه، به خوشبختی و تندرستی و فراوانی خواهند انجامید.

"انتخاب هایی که عشق، هماهنگی، و لذت را می افرازند از اراده ی برتر با اراده ی الهی نشأت می گیرند و همیشه توانمندمان می کنند."

*** خريد کتاب سی و پنج قانون روحانی دابانا کوپر ***

همه ی ما دوست داریم از ما قدردانی شود. وقتی شخصی از صمیم قلب بایت کاری که برایش انجام داده ایم از ما تشکر می کند، احساس رضایت و خشنودی می کنیم و اغلب به بخشش بیشتر ترغیب می شویم. در آسمان نیز همین گونه است. زمانی که قدردانی می کنیم و می گوییم بابت آنچه دریافت کرده ایم شاکر و سپاسگزاریم، آسمان به ما لبخند می زند. آنگاه نیروهای کائنات برکت بیشترین نثار و نصیب مان می کنند.

بسیاری از مردم می گویند برای کمک جستن، بر سر فرشتگانشان فریاد می کشند و نمی توانند بفهمند چرا هیچ کمکی برای شان نمی رسد. بگذارید مثالی زمینی بزنیم. فرزندتان بر سر شما فریاد میکشد که در تکالیف مدرسه اش کمکش کنید. احتمالش بسیار زیاد است که احساس خشم کنید و سر سوزنی تمایلی نداشته باشید به یاری اش بروید.

تعجبی ندارد که فرشتگان نیز فریادهای استغاثه را نمی شنوند. وقتی فرزندتان با روی گشاده و زبان خوش از شما یاری می خواهد و این حس به شما دست می دهد که او قدر کمک شما را خواهد دانست، بدون شک ذوق زده خواهید بود که هر کاری از دست تان ساخته است برایش انجام دهید. نیروهای ملکوتی نیز چنین اند.

"زمانی که آماده اید تا موهبتی را از کائنات دریافت کنید، آرام و گشاده و خوشایند، طلب کنید. آن گاه نیروهای ملکوتی مشتاق این خواهند بود که آن موهبت را به شما بدهند. وقتی آن را به دست می آورید قدرش را بدانید."

همنشینی با شخصی منفی، به راستی منزجر کننده است. اگر سعی کنید به کسی کمک کنید که ترجیح می دهد در بدبختی دست و پا بزند، شاید پس از مدتی ترکش کنید. اگر به چنین کسی علاقه مند باشید شاید فقط از دور نیم نگاهی به او بیندازید. در آسمان نیز اینگونه است.

"برای فرشتگان به راستی دشوار است که از فراسوی منفی گرایی انتخابی شما، به نزدتان بیایند. آنها فقط میتوانند برای کمک کردن، کناری بایستند."

اگر شخصی نسبت به شما یا حیوان دست آموزتان مهربان باشد شما نیز با او صمیمی خواهید شد. وقتی در حق خودتان یا هر یک از مخلوقات خدا مهربانی کنید، کائنات با شما احساس صمیمیت خواهند کرد. زمانی که کسی را مشتاق می یابید، شما نیز بارقه ای را در خود احساس خواهید کرد و انگیزه می یابید که اقدامی بکنید. در مورد انرژی کائنات نیز وضع به همین منوال است. انرژی کائنات از شور و هیجان شما حمایت می کند. اگر کسی به شما ایمان داشته باشد شما نیز به ایمان او پاسخ خواهید داد. وقتی ما به خدا ایمان داشته باشیم خدا نیز به ایمان ما پاسخ خواهد گفت. ما به سخاوت و بخشش پاسخ می دهیم. خدا نیز چنین می کند. نمی توانید با پدر و مادری خردمند چانه بزنید یا قوانین شان را جرح و تعدیل کنید. با خدا نیز نمی توانید.

"امور همانگونه که در قلب انسان احساس می شوند، در نظر خدا نیز چنین اند."

*** خريد کتاب سی و پنج قانون روحانی با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
22205

مشخصات

عنوان کتاب
35 قانون روحانی
نویسنده
دایانا کوپر
مترجم
نگار مختاری
ناشر
لیوسا
تعداد صفحات
264
وزن
306 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
11
قطع
رقعی
شابک
9786005138238
مشخصات تکمیلی
زندگی معنوی،پرورش روح
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
کتابی برای تمام دوران با 35 قانون بی نظیر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

ذهن آویز

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم