بیوگرافی، جملات و کتابهای اکهارت توله

بیوگرافی، جملات و کتابهای اکهارت توله

زندگینامه و کتاب های اکهارت تله

اکهارت تله، اکهارت تولی یا اکهارت تول (Eckhart Tolle) در آلمان به دنیا آمد و سیزده سال نخست زندگی خود را در آنجا سپری کرد. پس از پایان دوره کارشناسی در دانشگاه لندن، به عنوان پژوهشگر و سرپرست پژوهش در دانشگاه کمبریج به کار مشغول شد. هنگامی که بیست و نه سال داشت، دگرگونی معنوی والایی عملا هویت پیشین او را از بین برد و مسیر زندگی اش را به شدت دگرگون کرد.

اکهارت تله چند سال آتی زندگی خود را به درک، یکپارچه و ژرف کردن آن دگرگونی پرداخت. این آغاز سفر درونی عمیق او بود.
اکهارت تله پیرو هیچ سنت یا مكتب خاصی نیست. او در آموزش هایش، همچون استادان معنوی باستان، پیام ساده و در عین حال والایی را به زبانی ساده، بی پیرایه و ابدی بیان می دارد: راهی برای خروج از رنج و ورود به آرامش وجود دارد!

اکهارت تولی در حال حاضر در سراسر جهان به سفر می پردازد و آموزش ها و حضورش را در همه جا منتشر می کند. او از سال ۱۹۹۶ در ونکوور کانادا زندگی می کند.

تله در دو جبهه موفق بوده است: ترکیب آموزش های آموزگاران کهن به رهنمودهایی قابل دستیابی و ساده به سوی آگاهی معنوی و نیز توانمند ساختن بشر در رهایی از استیلای ذهن و زیستن در لحظه ی حال، که استیلای ذهن، ریشه و دلیل نومیدی در این جهان است... او نشان می دهد که روشن بینی می تواند دست یافتنی باشد و برای آرامش و سلامت شخص و این سیاره الزامی است. (مجله ی فورورد)

برای مشاهده لیست کتاب های اکهارت تولی کلیک کنید!

رهنمودهای تله با روشنی عمیق و متقاعدکننده ای وعده می دهد که ما را به آن جایگاه عالی و والای درون رهنمون شود تا نیروی دگرگونی راستین را به طنین درآورد و آن را منعکس کند. (مجله ی اسپریت آو چنج)

در آثار اکهارت توله واژه ها چیزی بیش از نشانه ها نیستند، واژگان به چیزی اشاره می کنند که در قلمروی فکر یافت نمی شوند، بلکه در بعدی از درون شما وجود داردکه بی اندازه گسترده تر و عمیق تر از فکر شماست.آرامش پرشور و زنده یکی از ویژگی های آن بعد است. بنابراین هرگاه به هنگام خواندن جملات اکهارت تولی احساس آرامش درونی در شما پدیدار شد بدانید اکهارت توله کار خود را به انجام رسانده و به عنوان آموزگار شما وظیفه ی خود را به جای می آورد.

اکهارت تولی به شما یادآوری می کند که چه کسی هستید و راه بازگشت به سوی خانه را به شما نشان می دهد. آثار تولی به این شکل نیستند که یکبار بخوانید و سپس کنار بگذارید با آنها زندگی کنید بارها آنها را در دست بگیرید و از آن مهمتر بارها آنها را زمین بگذارید و بیندیشید.

از آثار برجسته ی این استاد معنوی می توان به کتاب های زیر اشاره کرد:

نوشته شده در 1398-02-16 توسط معرفی کتاب و نویسندگان... 0 180

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

مقالات مرتبط

آرشیو مجله بوکالا

جستجو در مجله بوکالا

منو