خرید کتاب با تخفیف

کتاب منتظر معجزه باشید

4,050 تومان 4,500 تومان
کتاب ما همه باید فمینیست باشیم

6,400 تومان 8,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتاب حمله دوم به نانوایی

10,800 تومان 12,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتاب ترور مارگارت تاچر

12,000 تومان 15,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتاب متغیر منصور (جهان تازه ی داستان155)

12,500 تومان 14,500 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتاب از خودت برایم بگو:پنجاه و دو قطعه ی عاشقانه از پابلو نرودا (کافه شعر جهان 5)

13,500 تومان 15,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود
کتاب تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من باید درباره دنیا بداند

13,500 تومان 15,000 تومان
پیشنهاد ویژه مدت محدود

ازدواج و خانواده

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

جین آستین

جین آستین فروشگاه اینترنتی کتاب بوکالا
جین آستین در ۱۶ دسامبر ۱۷۷۵ در دهکده کوچک استیونتون، همشایر، به دنیا آمد. او هفتمین فرزند رورند جورج آستین، کشیش بخش، بود. شش برادر داشت و یک خواهر به نام کاساندرا که با او بسیار صمیمی بود. آموزش های ابتدایی را از پدر و برادرهای بزرگترش فرا گرفت. تحصیلات رسمی اندکی داشت و فقط یک سال به همراه خواهرش به مکتب قرائت کلیسا رفت. از آن جایی که پدرش با سواد و اهل کتاب بود از سن کم او را به مطالعه تشویق کرد. آثار اولیه اش را در نوجوانی فقط برای سرگرم کردن خانواده اش می نوشت تا این که حمایت های مداوم خانواده از او یک نویسنده ساخت.
با انتشار رمان های عقل و احساس (۱۸۱۱)، غرور و تعصب (۱۸۱۳)، منسفیلد پارک (۱۸۱۴) و اِما (۱۸۱۶) به عنوان یک نویسنده حرفه ای موفقیت هایی به دست آورد. دو رمان دیگر به نام های کلیسای نورث انگر و ترغیب در سال ۱۸۱۸ پس از مرگ او منتشر شدند. رمانی به نام سندیتون هم در دست نگارش داشت که پیش از اتمامش درگذشت.
آستین پشت درهای بسته می نوشت و خودش را وقف ادبیات کرد نه شهرت. او بین مکاتب ادبی رئالیسم و رمانتیسم پل زد اما همچنان رئالیست باقی ماند. دو اثر ناتمام دیگر به نام های واتسون ها و لیدی سوزان هم از او به جا مانده است. او هشت سال آخر عمرش را در خانه ای در دهکده چاوتون گذراند که امروزه خانه موزه جین آستین است. در ۱۸ جولای ۱۸۱۷ به علت بیماری درگذشت و در کلیسای جامع وینچستر به خاک سپرده شد. از دید بسیاری منتقدان خواندن یکی از کتاب های آستین مانند تجربه ای واقعی از زندگی است؛ در این آثار شخصیت ها را طوری می شناسید که گویی با آن ها زندگی کرده اید و نسبت به آن ها احساس پیدا می کنید.

آثار جین آستین

  • غرور و تعصب
  • عقل و احساس
  • منسفیلد پارک
  • اِما
  • کلیسای نورث انگر
  • ترغیب
  • سندیتون (ناتمام)

منو