بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود 22 روش کارآمد ارائه می کند تا بتوانیم به آنچه می خواهیم برسیم. مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستیم، مهم این است که کتاب بخواهید تا به شما داده شود در هر حال روشی را پیش روی ما می گذارد تا زندگیمان را شاد و پر نشاط کنیم. با خواندن این  کتاب خواهید فهمید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که با حرکت در جهت آنها زندگیتان را متحول می کنید. حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد، این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به حق خود برسید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس است که به همت شهکام جولایی ترجمه شده و نشر جویا نشر و چاپ این کتاب را برعهده داشته است. شما را به مطالعه معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
11902
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
قندان مس و خاتم کاری سایز متوسط با ارتفاع 13 سانتی متر تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این قندان مس و خاتم کاری زیبا از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این...
صنایع دستی آقاجانی
گلدان فیروزه کوبی 40 سانتی متری صراحی ترنج تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و زیباترین محصولات تولید آقاجانی است که نمایانگر صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این گلدان فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه شناسنامه دار...
توضیحات

معرفی کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود حاوی بعضی از قدرتمندترین آموزشهایی است که در حال حاضر می توان به آنها دست پیدا کرد. من عميقا تحت تأثیر آموزشهایی قرار گرفتم که در این کتاب ارائه می شود. در واقع بسیار خوشحالم که از من خواسته شده تا مقدمه ی کوتاهی برای این کتاب بنویسم که نقطه ی عطفی است در کتاب های این چنین و شما که کتاب بخواهید تا به شما داده شود را می خوانید اقبال خوش دارید که در حوزه ی فکری کسانی قرار می گیرید که با منبع انرژی خلقت ارتباط دارند. علاوه بر آن، این صداهای مرتبط با روح الهی به زبانی سخن می گویند که برای شما قابل فهم است و به راحتی می توانید به آنها عمل کنید. آنها طرحی را به شما می آموزند تا هم آن را درک کنید و هم بتوانید سرنوشتی را که می خواهید به انجام رسانید.

پیشنهاد اولیه ی من آن است که اگر هنوز آمادگی خواندن و به کار بستن این خرد کهن را ندارید، در ابتدای امر چند هفته آن را با خود به این طرف و آن طرف ببرید تا انرژی درونی آن هرگونه مقاومت جسم و جان شما را از راه بردارد و بگذارید این انرژی با آن بخش شکل نیافته و بدون حد و مرز درون شما که روح یا به تعبیری دیگر اتصال وجود شما با خالق نامیده می شود ارتعاشاتی همسان پیدا کند.

کائنات ما از نوسانات انرژی به وجود آمده است. اینشتین در جایی گفته، (هیچ اتفاقی نمی افتد مگر چیزی حرکت کند) یعنی هر چیز با تواترهای قابل اندازه گیری به ارتعاش در می آید. ماده ی سفت و سخت را به ذرات کوچک تر و خردتر تقسیم کنید و می بیند در انتها هنوز هم ماده در رقص است. رقص ذرات و فضاهای خالی. وقتی به ذرات بسیار کوچک کوانتوم می رسید، خواهید دید از منشائی نشأت گرفته که ارتعاشات پر شتاب آن قوانین ازلی و ابدی را به مبارزه می طلبد. بالاترین و سریع ترین انرژیها، انرژی خلفت نام دارد. شما و هر چیز و هرکس در چنین ارتعاشاتی به وجود آمده و سپس به دنیای اشیاء، جسمها، فکرها و منيتها پا گذاشته اید. هنگام ترک این دنیای انرژی بود که دنیای مشکلات، بیماریها،. کمبودها و ترسها آغاز شد.

تعالیم آبراهام، بخصوص به شما کمک می کند تا در جميع جهات به سوی خالقی باز گردید که همه چیز از او نشأت گرفته و همه چیز به سوی او باز می گردد. این منشأ انرژی احساس و نگاهی دارد که من آن را در کتاب قدرت اراده شرح داده ام. در کتاب بخواهید تا به شما داده شود با اتصال ۱۰۰ درصد به آن منشأ نیرو می توانید از خردی روشن بینانه برخوردار شوید و هرگز در وجود آن شک نکنید. این موضوع در هر پاراگراف این کتاب آشکارست. به همین دلیل انتشار آن را نقطه ی عطفی نامیدم.

این کتاب در ارتباط آگاهانه با افراد صادق و متعهدی قرار می گیرید که هدفشان سعادت شماست. آنها به شما یاد آوری می کنند که از جایی آمده اید که سرشار از فراوانی و برکت بوده، اکنون هم می توانید نیروهای برتر را به سوی خود جذب کنید و بگذارید در تمام جنبه های زندگی شما جاری شوند یا می توانید در برابر آنها مقاومت کنید. در نتیجه از منبع خلقت که سراسر عشق و برکت و فراوانی است دور بمانید.

پیام این کتاب کاملا ساده در عین حال و تکان دهنده است. شما از منبع بی پایان عشق و سعادت آمده اید. وقتی خود را با انرژی آرامش عشق هماهنگ کنید، دوباره به آن منبع متصل شده و با کسب آن نیرو سعادتمند می شوید یعنی نیروی بروز و تحقق خواسته ها را پیدا می کنید، سعادت و برکت را به سوی خود جذب می کنید و در جایی که قبلا فقر و کمبود حاکم بود فراوانی غالب خواهد شد، با دستیابی به رهنمودهای الهی که به شکل افراد مناسب و موقعیت های حساس پیش روی شما ظاهر می شود، می توانید به ثروت و مکنت برسید. منشأ آفرینش نیز بدین گونه عمل می کند و چون شما از این منشأ برخاسته اید می توانید همانند او باشید.

من یک روز تمام را با استر و جری گذراندم و کاملا از آموزه های آبراهام مطلع شدم. بنابراین از من بپذیرید با دو نفری روبرو هستید که کاملا به روح الهی اتصال دارند و سفری را پیش روی شما گذاشته اند که زندگی شما را می تواند به کل دگرگون کند. استر هیکس و جری هیکس به همان اندازه که من در نوشتن این پیشگفتار مشتاق بوده ام وظیفه خود می دانند تا این آموزشها را به شما منتقل کنند.

شما را تشویق می کنم تا این کتاب را و مطالب آن را فورا به کار بندید، آنها همان مطلبی را ارائه می کنند که من سالها سعی در آموزش آن داشتم. «وقتی نگاه خود را بر چیزها تغییر دهید چیزهایی که به آنها می نگرید تغییر می کنند.» بنابر آنست که دنیای جدیدی را تجربه کنید که درست جلو چشمان شما شکل می گیرد. این دنیا را منشأ انرژی که می خواهید به آن متصل شوید و زندگی پرنشاط و با سعادتی را بگذرانید برای شما می سازد.

متشکرم که اجازه دادید این چند کلمه را در کتاب بخواهید تا به شما داده شود را که واقعا گرانبهاست بنویسم. وین دایر

*** خريد کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیکس ***

مقدمه کتاب بخواهید تا به شما داده شود نوشته جری هیکس

اکنون که آغاز می کنم به نوشتن مقدمه انوار خورشید بر ساحل مالیبو تابیده و من در درون خود همان شادی را احساس می کنم که عمقی به ژرفای اقیانوس پیش رویم دارد. می دانم و می توانم تصور کنم که انتظار چه نوع رازگشایی و مکاشفه ای را از کتاب بخواهید تا به شما داده شود دارید.
سالها قبل، هنگامی که در جستجوی جوابهایی قابل قبول برای سؤالات بی پایانم بودم و می خواستم بدانم که خدا کیست و فایده زندگی در این جهان چیست به واژه ی غیر قابل توصیف برخوردم. به این جا رسیدم هرچه بیشتر به مفهوم «غیرمادی» نزدیک می شویم واژه های کمتری برای بیان آن پیدا می کنیم. بنابراین اگر به درک کامل برسیم یقینا واژه ای برای بیان آن پیدا نخواهیم کرد، در این مرحله از واقعیت زمانی - مکانی جهان غیرمادی با كلمات مادی قابل توصیف نیست.

در طول تاریخ و طی دوران تکامل ما دهها هزار فلسفه، مذهب، آیین و عقیده و مسلک مختلف داشته ایم. معهذا على رغم میلیونها اندیشه و نظریه و نتیجه گیری و عقایدی که به نسل های بعد منتقل شده هنوز نتوانسته ایم بر سر یک کلمه که بتواند دنیای غیرمادی را به توصیف درآورد توافق کنیم.

در طول تاریخ تعداد کمی مدعی شده اند که با عالم غیرمادی توانسته اند آگاهانه ارتباط برقرار کنند. بعضی از اینها مورد تکریم قرار گرفته اند، بعضی دیگر به شدت به لعن و نفرین گرفتار آمده اند. بسیاری هم از ترس این لعن و نفرین مردم جرأت ابراز نظریه های خود را پیدا نکرده اند.
حضرت موسی (ع)، حضرت عیسی (ع)، حضرت محمد(ع).... چند نمونه از کسانی هستند که با عالم معنا در ارتباط مستقیم بوده اند. کسانی دیگر مانند ژان دارک یا ژوزف اسمیت ... هم مدعی چنین ارتباطی بوده اند. ژان دارک به دلیل این ادعا به مرگ محکوم شد و در آتش سوخت. اگر چه هر یک از ما به نوعی مورد لطف و الهام خداوند قرار می گیریم اما فقط بعضی از ما به این الهام توجه می کنیم و تعداد کمی قادرند این مکاشفه و الهام را به زبان مادی برگردانند و عده کمتری هم حاضرند تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارند.

این اطلاعات را از این جهت دادم تا مقدمه ای باشد بر تجربه ای که همسرم استر از سر گذراند. او یکی از معدود کسانی است که با اراده ی خود و بطور آگاهانه می تواند از عالم غیر مادی جواب های خود را دریافت کند. استر به طریقی دسته های اندیشه (و نه کلمات) را دریافت می کند و درست مثل مترجمی که از زبان اسپانیایی به انگلیسی ترجمه می کند افکاری را مثلا به زبان اسپانیایی می گیرد (که البته به صورت کلمات واقعی نیستند) و آنها را به انگلیسی مبدل می کند. درست مثل همان طور که مترجم اسپانیایی معانی (نه كلمات واقعی) را درک و آنها را به کلمات واقعی و معادل مبدل می کند.

لطفا توجه داشته باشید چون همیشه معادل های دقیق برای آنچه استر درک می کند وجود ندارد، گاهی ناچارست کلمات جدیدی اختراع کند یا از كلمات قاعده مند به طریقی دیگر استفاده کند تا بتواند آنچه را دریافته شرح دهد. به همین دلیل در انتهای کتاب بخواهید تا به شما داده شود فهرستی از واژه ها و معانی آنها فراهم کرده ایم. برای مثال واژه متداول سعادت به معنای خوشی، سلامتی و داشتن ثروت است اما در فلسفه ی آبراهام به معنای وسیع تری از آن استفاده می شود و معنای سعادت غیر مادی است که خداوند در هر حال به سوی ما جاری می کند. مگر آن که خود راه آن را سد کنیم.

از ۱۹۸۶ استر و من هر ساله به ۵۰ شهر مختلف سفر کرده و در آنجا کارگاههایی برگزار کردیم که شرکت کنندگان می توانند هر سوالی را از ما بپرسند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. هزاران نفر با زمینه های مختلف مذهبی، فلسفی و اجتماعی به جلسات ما می آیند و همه قصد اصلاح زندگی خود یا اطرافیانشان را دارند و استر از طریق عالم غیر مادی جواب های مناسب برای آنها دریافت کرده است. در پاسخ به همه ی سوالات است که کتاب بخواهید تا به شما داده شود شکل گرفته تا فلسفه ی سعادت را به همگان تسری دهد.

در قلب این آموزش ها قانون نیرومندی قرار دارد به نام قانون جاذبه. در طی دهه ی گذشته ما بیشتر آموزش های آبراهام را در مجله امان به نام «علم آفرینش عمدی» به چاپ رسانده ایم و امیدواریم کتاب بخواهید تا به شما داده شود به سوالات شما نیز پاسخ دهد و افق جدیدی را پیش روی شما باز کند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هر چیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتوانید به دست آورید. کتاب بخواهید تا به شما داده شود هم چنین به شما یاد می دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیزهایی را که باعث ناخشنودی شما می شود از خود دور کنید.

*** خريد کتاب بخواهید تا به شما داده شود استر هیکس با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
11902

مشخصات

عنوان کتاب
بخواهید تا به شما داده شود
نویسنده
استر هیکز،جری هیکز
مترجم
شهکام جولایی
ناشر
جویا
تعداد صفحات
272
وزن
331گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
19
قطع
رقعی
شابک
9789646092945
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
تمامی کتابهای استر هیکس خوندم و یکی از دیگری بهتر البته شاید این کتاب معروفترین کتاب از سری کتابهای تعالیم آبراهام باشه که زندگی من دگرگون کرد

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
اختران
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
ذهن آویز
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
بهار سبز
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
الماس پارسیان
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
هیرمند
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
پردیس آباریس
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
سخنوران
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
پل
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم