تک و تنها در پاریس

کتاب تک و تنها در پاریس جدید ترین اثر خواندنی جوجو مویز توسط خانم نفیسه معتکف ترجمه و به کوشش نشر نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است. جوجو مویز در کتاب تک و تنها در پاریس به روایت زندگی جذاب دختری به نام نل می پردازد. این کتاب شامل 9 داستان است که هرکدام روایتی عاشقانه رابیان می کند.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب تک و تنها در پاریس در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
21,755 تومان 22,900 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
55562
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
450,000 تومان
گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و...
صنایع دستی آقاجانی
1,355,000 تومان
لاله کوچک مس و خاتم کاری آقاجانی کد K064 یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این لاله کوچک مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای گواهینامه کیفیت جهانی...
صنایع دستی آقاجانی
1,250,000 تومان
دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب...
توضیحات

معرفی کتاب تک و تنها در پاریس

کتاب jک و تنها در پاریس نوشته‌ی جوجو مویز و جدید ترین اثر او می باشد، شامل داستان های؛ تنها در پاریس، در میان جیرجیرک‌ها، عشق در بعدازظهر، پرنده‌ای در دست، کفش‌های پوست تمساح، سرقت مسلحانه، کت پارسال، سیزده روز با جان سی و فهرست خرید کریسمس است. که شاخص ترین داستان آن نام عنوان کتاب را به خود اختصاص داده است. نل دختری است که شخصیت اصلی این رمان را برعهده دارد؛ او دختری مقرراتی و سخت گیر است که در یک اتفاق در زندگی خود با حقیقت وجودی شخصیتش روبرو می شود و به جای انکار خود در مقابل نفسانیاتش می‌ایستد که این سرآغاز راه تازه ای در زندگیش می گردد. جوجو مویز با قلمش روند تغییرپذیری شخصیت نل در این رمان را به همراه اتفاقات عاشقانه‌ای که برای او ایجاد می شود در هم می تند و آنچنان شخصیت اصلی داستان را با تحول و تغییر مواجه می کند که داستانی جذاب را به خواننده تقدیم می کند؛ این روند پرکشش تا انتهای رمان خواننده را به دنبال خود می برد. این کتاب ترجمه ی فرانک سالاری است که توسط انتشارات البرز به چاپ رسیده است.

*** خرید کتاب تک و تنها در پاریس ***

قسمتی از کتاب تک و تنها در پاریس

فصل اول

نل ساک خود را روی صندلی پلاستیکی در ایستگاه قطار تکان میدهد و برای صدمین بار به ساعت دیواری نگاه می کند. او هرازگاهی به در ورودی اتوماتیکی که کنار می رود، چشم می دوزد. با بازشدن در، خانواده ای وارد می شود. ظاهرا از طرفداران پروپاقرص کارتون های والت دیزنی هستند، با کالسکه بچه، کودکانی که جیغ و داد می زنند و پدر و مادری که خیلی بیخوابی کشیده اند، به طرف سالن انتظار گیت عزیمت می روند.

از نیم ساعت پیش قلبش به شدت به تالاپ تولوپ افتاده بود و احساس کرد قفسه سینه اش تیر می کشد. نل زیر لب گفت: «اون میاد، به هرحال میاد. هرطور شده خودشو میرسونه.»

«ترن ۹۰۵۱ پاریس، ده دقیقه دیگر از سکوی شماره ۲ حرکت می کند. لطفا به طرف سکو بروید و فراموش نکنید همه چمدان هایتان را با خود ببرید.»
نل لبش را گاز گرفت. سپس دوباره برایش پیامک فرستاد - بار پنجم.

«کجا هستی؟ ترن داره حرکت میکنه!»

نل وقتی میخواست راه بیفتد دوبار برایش اس ام اس فرستاده بود، میخواست خیالش راحت شود که در ایستگاه قطار همدیگر را می بینند. وقتی از او جوابی دریافت نکرد، پیش خود فکر کرد چون در زیرزمین بوده پیامش را نگرفته است، شاید هم هنوز در زیرزمین است. او سومین پیامک را فرستاد و چهارمین را.

نل در ایستگاه منتظر بود که تلفنش لرزید. کمی خیالش راحت شد.
«عزیزم عذرخواهی می کنم؛ محل کارم و سرم شلوغه، نمی تونم خودمو برسونم.»
انگار برای خوردن یک نوشیدنی فوری و فوتی قرار گذاشته بودند! نل با ناباوری به تلفنش زل زد. «نمیتونی خودتو به ترن برسونی؟ باید منتظرت بمونم؟»
و ثانیه ای بعد او جواب می دهد:
«نه، تو برو؛ سعی میکنم با ترن بعدی بیام.»
نل باحيرت خونش به جوش آمد! همان طورکه مردم اطرافش از جای خود بلند می شدند و کتهایشان را می پوشیدند، او بی حرکت سرجای خود ایستاد و در جواب پیامی فرستاد.
«خب پس کجا همدیگرو ببینیم؟»

او جواب نداد. سرش شلوغ است! آن هم در فروشگاه وسایل غواصی و موج سواری! و ماه نوامبر؛ سرشلوغی یعنی چه؟ نل به اطراف خود خیره شد. گویی همه چیز مسخره بازی است. نل فکر کرد او را دست انداخته و یک دفعه با لبخند گل وگشاد سر و کله اش از لای در پیدا می شود و به او می گوید که سربه سرش گذاشته (او خوشش می آمد سربه سر نل بگذارد)، بعد هم نل را بغل میکرد و می بوسید و به او می گفت: «نکنه خیال کردی نمیام! اونم در اولین سفر تو به پاریس؟» اما در شیشه ای محکم بسته شده بود.

مأمور کنترل بلیت قطار یورواستار به سراغش آمد و از او بلیت خواست: «خانم، باید به سمت سکو بری.»
نل برای لحظه ای درنگ کرد. او می آید؟ و سپس خود را بین جمعیت دید که چمدان کوچک چرخدار را پشت سرش میکشد؛ نل ایستاد و تایپ کرد:

«پس در هتل می بینمت.»
نل از پله برقی پایین می رفت که ترن غول پیکر غرش کنان وارد ایستگاه شد.

*** خرید کتاب تک و تنها در پاریس جوجو مویز ***

«یعنی چی که نمیای؟ سال های سال این برنامه رو داشتیم، سفر دخترانه سالی یک بار به برایتون.» شش سال است که آنها، یعنی نل، تریش، مگدا و سو، در آغاز هفته آخر ماه نوامبر با جیپ سو یا ماشین شرکتی مگدا به آنجا سفر می کنند.

آنها با فرار از زندگی روزانه، برای دو شب خوشگذرانی و عیاشی به هتلی قراضه به نام برایت سی الوج پناه می برند که نمای بیرون آن ترک خورده و رنگ و رو رفته است و داخلش هم از بوی اَفترشیو ارزان قیمت و مشروبات ده ساله آکنده.
سفر سالیانه از خود دو نوزاد برجا گذاشته بود؛ یک طلاق و یک بیماری ژنا (آنها مجبور شدند شب اول در اتاق مگدا مهمانی بگیرند) اما تا حالا حتی برای یک مرتبه هم کسی قید این سفر را نزده بود.

«آخه پیت منو به پاریس دعوت کرده.»
«پیت تو رو به پاریس میبره؟» مگدا طوری به او زل زد انگار نل خبر داده بود که دوره آموزش زبان روسی را می گذراند؟ «پیت! پیت؟»

«اون میگه باورش نمیشه که من تا حالا اونجا نرفتم.»
تریش گفت: «من یه بار با اردوی مدرسه به پاریس رفتم. در موزه لوور گم شدم. در مهمانسرای جوانان هم یکی کفش ورزشی منو انداخت تو توالت. چشمم یه پسر فرانسوی رو گرفت که شبیه دوست پسر هال بري هنرپیشه بود، اما بعد معلوم شد آلمانیه.»

«پیت؛ با پیت! پیت تو! من نمیخوام بدجنس بازی دربیارم اما به هر حال فکر میکنم اون یه خرده...»
«بی عرضه »
«بدقلق»

«هالو»
از قرار معلوم ما اشتباه کردیم. ظاهرا اون آدمیه که میخواد آخر هفته نل رو به سفر رمانتیک پاریس ببره. یعنی که... خوب میدونی. عالیه، فقط ای کاش زمان این سفر با سفر آخر هفته ما یکی نبود.»
نل با دست تکان دادن زیرلب گفت: «آخه، بلیت که خریده بشه... پس دادنش مشکله.»
او امیدوار بود کسی از او نپرسد چه کسی بلیت را خریده است (چون فقط آخر هفته قبل از کریسمس بلیت شامل تخفیف می شد.)

نل با همان نظم و ترتیبی که کارهای اداری اش را انجام می داد برای سفر هم برنامه ریزی کرده بود. او برای بازدید از بهترین جاهای دیدنی اینترنت را زیر و رو کرده بود. برای گیر آوردن بهترین هتل مرغوب و ارزان قیمت سراغ تریپ ادوایزر و برای بررسی مجدد هر هتل به سراغ گوگل رفت و نتایج را روی کاغذ یادداشت کرد.

نل در هتلی پشت خیابان قبوولی که تر و تمیز، دوست داشتنی و بسیار رمانتیک بود اتاق لوکس دوتخته ای را برای دو شب رزرو کرد. او تجسم کرد که با پیت در هتل فرانسوی اوقاتی خوش را می گذرانند و از بیرون پنجره به برج ایفل زل زدند و بعد هم در کافه رستوران شهر در حال خوردن قهوه و نان کراسانت هستند. او در اصل فقط عکس های پاریس را دیده بود و به غیر از یکسری بدیهیات، درست و حسابی نمی دانست باید چگونه آخر هفته خود را در پاریس گذراند.
نل سیمون در ۲۶سالگی هیچ وقت تعطیلات آخر هفته بیرون از خانه نمانده بود، به جز یک آخر هفته که با دوستش آندرو دینزمور به صخره نوردی رفته بود. در آن سفر او و دوستش در ماشین نل با همان نظم و ترتیبی که کارهای اداری اش را انجام میداد برای سفر هم برنامه ریزی کرده بود. او برای بازدید از بهترین جاهای دیدنی اینترنت را زیر و رو کرده بود. برای گیر آوردن بهترین هتل مرغوب و ارزان قیمت سراغ تریپ ادوایزر و برای بررسی مجدد هر هتل به سراغ گوگل رفت و نتایج را روی کاغذ یادداشت کرد.

نل در هتلی پشت خیابان قبوولی که تر و تمیز، دوست داشتنی و بسیار رمانتیک بود اتاق لوکس دوتخته ای را برای دو شب رزرو کرد. او تجسم کرد که با پیت در هتل فرانسوی اوقاتی خوش را می گذرانند و از بیرون پنجره به برج ایفل زل زدند و بعد هم در کافه رستوران شهر در حال خوردن قهوه و نان کراسانت هستند. او در اصل فقط عکس های پاریس را دیده بود و به غیر از یکسری بدیهیات، درست و حسابی نمی دانست باید چگونه آخر هفته خود را در پاریس گذراند.
نل سیمون در ۲۶سالگی هیچ وقت تعطیلات آخر هفته بیرون از خانه نمانده بود، به جز یک آخر هفته که با دوستش آندرو دینزمور به صخره نوردی رفته بود. در آن سفر او و دوستش در ماشین خوابیده بودند و صبح روز بعد از شدت سرما از خواب بیدار شد و نتوانسته بود تا شش ساعت گردنش را تکان دهد. مامان نل، ليليان، خیلی دوست داشت برای کسی که گوش شنوا دارد از نل بگوید که مثلا «نل از اون دسته آدمای ماجراجو نيست، تازه از اون آدمام نیست که بخواد به مسافرت بره، کسی هم نیست که به شکل و قیافش بنازه.» به هر حال گهگدار مادرش باید این فکر را بکند که گوش شیطان کر، نل دیگر بچه نیست.

*** خرید اینترنتی کتاب تک و تنها در پاریس ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
55562

مشخصات

عنوان کتاب
تک و تنها در پاریس
عنوان اصلی کتاب
Paris for One
نویسنده
جوجو مویز
مترجم
نفیسه معتکف
ناشر
نسل نواندیش
تعداد صفحات
304
وزن
330 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1397
نوبت چاپ
5
قطع
رقعی
شابک
9789642368167
مشخصات تکمیلی
داستانهای کوتاه انگلیسی،قرن 21م
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
خرید کتاب وقتی نیچه گریست ترجمه سپیده حبیب قیمت با تخفیف خرید کتاب وقتی نیچه گریست ترجمه سپیده حبیب قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
قطره
76,000 تومان 80,000 تومان
‎−5%
کتاب وقتی نیچه گریست اثر اروین یالوم ترجمه سپیده حبیب به کوشش نشر قطره چاپ و منتشر شده است. کتاب وقتی نیچه گریست آمیزه ای است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق، تقدیر و اراده در وینِ خردگرایِ سده یِ نوزدهم و...
خرید کتاب چشمان تاریکی دین کونتز قیمت با تخفیف خرید کتاب چشمان تاریکی دین کونتز قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
نیستان
50,350 تومان 53,000 تومان
‎−5%
رمان چشمان تاریکی نوشته ی دین کونتز توسط خانم ناهید هاشمیان ترجمه و به کوشش نشر نیستان چاپ و منتشر شده است. در بخشی از رمان چشمان تاریکی دین کونتز می خوانیم: باید به ۲۰ ماه قبل برگردیم. موقعی که یک دانشمند...
خرید کتاب یکی نبود عاطفه منجزی قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب خرید کتاب یکی نبود عاطفه منجزی قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب
پیشنهاد ویژه محدود
سخن
166,250 تومان 175,000 تومان
‎−5%
رمان یکی نبود (2 جلدی) نوشته ی عاطفه منجزی به کوشش انتشارات سخن چاپ و منتشر شده است. همه وجودش بی دریغ کسی را می طلبید تا برای همه ی عمر زنجیدگی های جان خسته اش را در کنار او به فراموشی بسپارد. کسی که به وقتش بتواند...
خرید کتاب شب چراغ (2جلدی) اثر عاطفه منجزی و بهارلویی قیمت با تخفیف خرید کتاب شب چراغ (2جلدی) اثر عاطفه منجزی و بهارلویی قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
سخن
166,250 تومان 175,000 تومان
‎−5%
رمان شب چراغ (2جلدی) اثری است با همکاری عاطفه منجزی و م بهارلویی و به کوشش انتشارات سخن چاپ و منتشر شده است. خودش هم نمی دانست قصد کرده انتقام چه چیز را از سوگل بگیرد...انتقام تقاضایی که برای طرزنامیدنش توسط او...
خرید کتاب گناهکار (2جلدی)  فرشته تات شهدوست قیمت با تخفیف خرید کتاب گناهکار (2جلدی)  فرشته تات شهدوست قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
یوپا
209,000 تومان 220,000 تومان
‎−5%
رمان گناهکار (2جلدی) نوشته ی فرشته تات شهدوست به کوشش انتشارات یوپا چاپ و منتشر شده است. غرور، تعصب و گناه داستانی می سازند که فضای سیاه و سفیدش در برگیرنده ی لحظاتی تکان دهنده است که هم تن را به لرزه می...
مجنون تر از فرهاد (2جلدی) مجنون تر از فرهاد (2جلدی)
پیشنهاد ویژه محدود
ذهن آویز
228,000 تومان 240,000 تومان
‎−5%
رمان مجنون تر از فرهاد (2جلدی) نوشته ی م بهارلویی به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است. بالاخره اشکم سرازیر شد. سرم را بلند کردم و گفتم: تو اگه بری، من بعد تو یه مرده می شم. مرده ای که تنها تفاوتش با...
خرید کتاب این یک فرشته است محدثه رجبی قیمت با تخفیف و خلاصه رمان خرید کتاب این یک فرشته است محدثه رجبی قیمت با تخفیف و خلاصه رمان
پیشنهاد ویژه محدود
یوپا
76,000 تومان 80,000 تومان
‎−5%
کتاب این یک فرشته است (براساس سرگذشت واقعی ملیکا کانطوری) نوشته ی محدثه رجبی توسط انتشارات یوپا چاپ و منتشر شده است. کتاب این یک فرشته است داستان دخترانگی های بی پایانی است که با تلخ ترین حالت ممکن پایان یافته...
خرید کتاب پول و زندگی امیل زولا نشر نگاه قیمت با تخفیف خرید کتاب پول و زندگی امیل زولا نشر نگاه قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه
87,875 تومان 92,500 تومان
‎−5%
کتاب پول و زندگی نوشته ی امیل زولا توسط علی اکبر معصوم بیگی ترجمه و به کوشش نشر نگاه چاپ و منتشر شده است. پول، هجدهمین رمان از سلسله داستان های مشهور روگند ماکار، به توصیف محافل سفته بازان، سوداگران و بورس بازان...
خرید کتاب درمان شوپنهاور سپیده حبیب نشر قطره قیمت با تخفیف خرید کتاب درمان شوپنهاور سپیده حبیب نشر قطره قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
قطره
80,750 تومان 85,000 تومان
‎−5%
کتاب درمان شوپنهاور نوشته اروین یالوم توسط خانم سپیده حبیب ترجمه و به کوشش نشر قطره چاپ و منتشر شده است. اروین یالوم در کتاب درمان شوپنهاور تصور می کند فیلسوف معاصری به نام فیلیپ که فردی منزوی و به نوعی رونوشت...
خرید رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی قیمت با تخفیف خرید رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
شادان
47,500 تومان 50,000 تومان
‎−5%
رمان نسل عاشقان از ر اعتمادی یکی از بهترین نویسندگان رمان های ایرانی به کوشش انتشارات شادان چاپ و منتشر شده است. امروز که به تمامی آن سالها نگاه می کنم می بینم زندگی نسل ما، تاریخ این دیار است و به راستی هرکدام عمری...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم