سرنوشت روح

کتاب سرنوشت روح نوشته دکتر مایکل نیوتن در ادامه ی کتاب موفق و پرفروش سفر روح به دنیای پس از مرگ و زندگی در عالم معنا می پردازد. این کتاب به کوشش محمود دانایی ترجمه و توسط انتشارات نیکو نشر چاپ و منتشر شده است. در کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن جزئیات و ابعاد گسترده تری از دنیای پس از مرگ را به خوانندگان به اشتراک می گذارد.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با مطالعه ی معرفی کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن همراه باشید.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
75,525 تومان 79,500 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
450,000 تومان
گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و...
صنایع دستی آقاجانی
1,355,000 تومان
لاله کوچک مس و خاتم کاری آقاجانی کد K064 یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این لاله کوچک مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای گواهینامه کیفیت جهانی...
صنایع دستی آقاجانی
1,250,000 تومان
دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب...
توضیحات

معرفی کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن

ما که هستیم؟ چرا این جا هستیم؟ به کجا خواهیم رفت؟ در کتاب اولم «کتاب سفر روح» که در سال ۱۹۹۴ انتشار یافت، تلاش کردم به این سؤالات که از آغاز و همواره مطرح بوده اند پاسخ دهم. بسیاری ابراز کردند که آن کتاب موجب بیداری معنوی خود درونی آنها شده است، چون تا آن زمان نتوانسته بودند مطالبی با این همه جزئیات، در خصوص چگونگی زندگی در دنیای روح مطالعه کنند. آنان همچنین اظهار می کردند که آن اطلاعات، احساس عمیق و ریشه دارشان در مورد ادامه حیات روح پس از مرگ جسم و هدف از بازگشت به زمین را به اثبات رسانده اند. وقتی کتاب سفر روح منتشر و به سایر زبان ها ترجمه شد، خوانندگان در بسیاری از نقاط مختلف جهان از من پرسیدند که: آیا کتاب دومی هم در راه خواهد بود یا خیر؟ من مدتها در این زمینه تأمل کردم. جمع آوری همه تحقیقات اولیه و نتیجه کنکاش سالیان دراز من کار مشکلی بود. تازه می بایست به آنها سر و سامانی داده شود تا بتوانم متن مفصل و همه جانبه ای در خصوص حیات جاودان و فناناپذيرمان فراهم کنم. احساس می کردم آنچه را وظیفه ام بود انجام داده ام. در مقدمه «کتاب سفر روح » توضیح دادم که من یک هیپنوتراپیست عادی بودم و به روش متداول هیپنوتراپی می کردم و تا چه حد، نسبت به استفاده از هیپنوتیزم در زمینه های ماوراء الطبیعه و بازگرداندن افراد به زندگی های گذشته شان بدبین بودم. من به سال ۱۹۴۷ در پانزده سالگی، اولین سوژه ام را هیپنوتیزم کردم. از این رو قطع وابسته به مکتب قدیم تلقی می شوم و نه در زمره نوگرایان. بنابراین وقتی در حین هیپنوتیزم یکی از بیمارانم، ناخواسته، دروازه دنیای روح را به روی خود گشودم، دچار شگفتی شدم. در آن هنگام فکر می کردم کسانی که افراد را به زندگی گذشته شان بازمی گردانند، تصور می کنند ما در میان دو زندگی، در مکان مبهمی سرگردانیم و آن مکان را به منزله پلی برای گذر از یک زندگی به زندگی بعدی تلقی می کنند.

به زودی به این نتیجه رسیدم که باید به هر نحو شده است قفل خاطرات سوژه هایم را باز کنم و بفهمم که ادامه موجودیت در آن فضای مبهم و اسرارآمیز چه طور است. سالیان بعد در سکوت و حوصله به تحقیق ادامه دادم تا بالاخره توانستم یک مدل عملی از ساختار دنیای روح برای خود به وجود آورم و به اثرات درمانی مطلوب این فرایند هم پی ببرم. ضمنا متوجه شدم که اصلا مهم نیست فردی عمیق مذهبی باشد، یا اصلا اعتقادی نداشته باشد، یا پایبند فلسفه ای باشد که جایی در بین این دو حد قرار گرفته باشد، هنگامی که افراد ضمن هیپنوتیزم به حالت اَبَراگاه می رسند، گزارشات همگی شان شبیه یکدیگر می شود.

به این ترتیب من کارم را بازگرداندن روح ها به گذشته شان نامیده ام، در واقع این کاریک رشته هیپنوتراپی تخصصی در زمینه زندگی پس از مرگ به شمار می رود. کتاب سفر روح را نوشتم تا اطلاعاتی پایه ای به نحوی منسجم، مرتب و مرحله به مرحله در اختیار همگان قرار دهم. اطلاعاتی که نشان می دهند مرگ و گذر به آن سو چه طور است، چه کسی به استقبال ما می آید، به کجا می رویم و تا زمان انتخاب جسم بعدی برای بازگشت به این دنیا، در دنیای روح، آن هم به شکل روح چه می کنیم. شیوه ای که انتخاب کردم، مشابه سفرنامه عبور از زمان بود، که در آن از گزارشات واقعی سوژه هایم و تجربیات آنها در بین زندگی های گذشته شان استفاده شده است. بنابراین سفر روح تنها یک کتاب درباره بازگشت روح نبود، بلکه سرآغاز فصل نوینی در تحقیقات ماورای ماده به شمار می رفت که در رشته هیپنوتیزم کاملا بی سابقه بود. در دهه ۱۹۸۰، همزمان با کوشش برای دستیابی به الگویی عملی جهت بررسی جهانی که بین دو زندگی زمینی به آن جا می رویم، پذیرفتن مراجعین سایر رشته های هیپنوتراپی را متوقف کردم. در آن دوره منحصر به تهیه و جمع آوری گزارشات هر چه بیشتر پرداختم که در لابلای آنها اسراری از دنیای روح برایم نمایان شود و این امر کاملا مرا مجذوب کرد. ضمنا فراهم کردن گزارشات بیشتر سبب شد که من به اعتبار و قطعیت تحقیقات قبلی ام اطمینان بیشتری پیدا کنم و این باعث راحتی خیالم می شد.

سالها یکی پس از دیگری سپری شدند و من فقط به تحقیقات تخصصی خود در مورد دنیای روح ادامه دادم. در آن دوران عملا در انزوا به سر می بردم و تنها با مراجعین و سوژه های خود که مربوط به همین بررسی ها بودند تماس داشتم و با آنان هم فقط در مورد تجربیات خود و نزدیکانشان گفتگو می کردم. ضمنا از مراجعه به کتابفروشی ها و مطالعه متون مربوط به ماورء الطبيعه اجتناب می کردم، چون به هیچ وجه نمی خواستم تحت تأثیر تعصبات بیرونی قرار بگیرم. حتی امروز، هنوز برداشت من این است که تحمیل این انزوا به خودم و اجتناب از ایراد سخنرانی در مجامع عمومی، تصمیم درست و پسندیده ای بود. هنگامی که لوس آنجلس را ترک کردم و در دامنه کوه های سیرا در ایالت نوادا کار نگارش کتاب سفر روح را به پایان رساندم، امیدوار بودم بتوانم در گمنامی دوران بازنشستگی خود را بگذرانم. اما این انتظار خیال باطلی بیش نبود. اغلب مطالبی که در آن کتاب ارائه شده بودند کاملا تازگی داشتند و نظیر آنها هرگز منتشر نشده بود. دیری نپایید که سیل نامه ها از طريق ناشر به سویم سرازیر شد. خود را مدیون مؤسسه لولین می دانم که بصیرت و شهامت آن را داشتند که نتیجه تحقیقات مرا به عموم مردم عرضه کنند. کمی بعد از انتشار کتاب، از من خواسته شد که مسافرت های پی در پی و متعددی را برای ایراد سخنرانی و مصاحبه های رادیویی و تلویزیونی آغاز کنم.
مردم خواهان دانش بیشتر در خصوص جزئیات دنیای روح بودند و مکرر و مستمر می پرسیدند آیا مطلب منتشر نشده ای از تحقیقات من باقی مانده است، یا خیر. ناگزیر بودم که به این سؤالات پاسخ مثبت بدهم. واقعیت این بود که من اطلاعات منتشر نشده زیادی داشتم که تصور می کردم هنوز عامه مردم، آمادگی پذیرش آنها را از جانب یک نویسنده ناشناس ندارند. با آن که تمام خوانندگان مطالب سفر روح را نویدبخش یافته بودند، اما من رغبتی به نوشتن جلد دوم نداشتم. بالاخره تصمیم گرفتم که راهی میانی در پیش بگیرم. در چاپ پنجم سفر روح فهرستی به آن اضافه کردم، طرح جدیدی برای روی جلد آن انتخاب شد و قسمت هایی هم برای روشن شدن پاره ای از مطالب تهیه شد. اما این کارها هم جوابگوی خواست مردم نبودند. هر هفته تعداد نامه های دریافتی به نحو چشمگیری افزایش می یافتند و همه در مورد حیات پس از مرگ سؤال می کردند.
افرادی دنبال من می گشتند و می خواستند به مطب من مراجعه کنند، لذا تصمیم گرفتم کار حرفه ای خود را در محدوده خاصی از سر بگیرم. پس از مدتی فهمیدم که بیشتر روح های پیشرفته برای هیپنوتیزم نزد من می آیند. چون در حال نیمه بازنشستگی بودم و ساعات کمی کار می کردم، مدت زمان انتظار برای مراجعین طولانی شده بود. بنابراین، روح های جوان تر و تازه کارتر که حالت بحران روانی داشتند منتظر نمی ماندند و فقط کسانی که شکیبایی و حوصله بیشتری داشتند، صبر می کردند. اینها کسانی بودند که مشتاق بودند قفل های ذهن را بشکنند، عمیقا به حافظه روحی خود مراجعه کنند و بتوانند با ظرافت و کارایی بیشتری به اهداف خاص زندگی خود دستیابی پیدا کنند.

بسیاری از این مراجعین، خودشان، شفابخش یا معلمینی هستند که با اطمینان و احساس راحتی، اطلاعات زیادی را در خصوص فواصل میان زندگی هاشان در اختیار من گذاشتند. در مقابل، امیدوارم من هم توانسته باشم آنها را در پیمودن راه شان یاری دهم.

در این میان، برداشت عموم کماکان این بود که من همه اسراری را که به آنها دست یافته بودم برملا نکرده ام. بالاخره، تصمیم گرفتم کتاب دیگری بنویسم و به جستجوی انتخاب نحوه بیان مطالب افتادم. نتایج حاصله سبب تولد «کتاب سرنوشت روح» شد.

کتاب اولم را زیارت دنیای روح در مسیر رودخانه پهناور لایتناهی تلقی می کنم. آن سفر در دهانه رودخانه آغاز شد: از لحظه مرگ جسم و در نقطه ای پایان گرفت که روح در جسم جدیدی به این دنیا بازمی گردد. در سفر روح من تا آن جا که می توانستم به سمت بالای رودخانه و در جهت مبدأ پیش رفتم. در کتاب سرنوشت روح، مسیر و جهت حرکت تغییر نکرده است. اگر چه خاطره این سفر، که همه ما به دفعات رفته ایم، در ذهن همه هست، اما هیچ یک از کسانی که همچنان در مرحله بازگشت به زندگی زمینی هستند، قابلیت و توان جلوتر بردن و به مقصد رساندن مرا ندارند. هدف «سرنوشت روح» آن است که رهروان را به سفر تحقیقاتی دومی در مسیر همان رودخانه ببرد، اما این بار با گذری به انشعابات و شاخه های آن به منظور دستیابی به کشفیاتی جدید و آگاهی از جزئیاتی به مراتب بیشتر. در این سفر دوم که به اتفاق خواهیم رفت، من می خواهم جزئیات و گوشه های پنهان مانده از مسیر را به شما نشان دهم، تا شما را در دستیابی به دورنمایی از كل یاری دهد.

مطالب کتاب سرنوشت روح بر اساس موضوع تنظیم و طبقه بندی شده اند، نه بر پایه توالی زمانی یا مکانی لذا، من مقاطع زمانی فعالیت متداول روح ها در فضاهای معنوی را در هم آمیخته ام، تا بتوانم بهتر به تجزیه و تحلیل تجربیات بپردازم. علاوه بر این، کوشش کرده ام که جنبه های مختلف زندگی روحها را از دیدگاه گزارشات متعدد به خوانندگان ارائه دهم. هدف کتاب سرنوشت روح این است که میزان درک و فهم ما را از نظم و ترتیب توصیف ناپذیر و برنامه ریزی دقیق عالم معنا افزایش دهد و بفهمیم که همه آنها در جهت مصلحت و منفعت بشریت است ضمنأ، قصد داشتم که این سفر دوم به درون شگفتی های دنیای روح، برای همسفران جدید هم جذاب و خوشایند باشد. فصل اول کتاب سرنوشت روح، برای خوانندگانی که برای اولین بار با آثار من آشنا می شوند، نگرش مختصری است بر آنچه در مورد فواصل بین زندگی هامان کشف کرده ام. امیدوارم این خلاصه به درک مطالب بعدی کمک کند و چه بسا علاقه مند شوند کتاب پایه ای مرا هم مطالعه کنند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
سرنوشت روح
نویسنده
مایکل نیوتن
مترجم
محمود دانایی
ناشر
نیکو نشر
تعداد صفحات
472
وزن
585
سال چاپ
1393
نوبت چاپ
18
قطع
وزیری
جلد
شمیز
شابک
9789649720456
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
بهترین کتاب هایی که در زمینه ی پس از مرگ مطالعه کردم کتاب سفر روح و سرنوشت روح دکتر مایکل نیوتن. ممنون که امکان خرید با تخفیف فراهم کردین.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم)
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
47,700 تومان 53,000 تومان
‎−10%
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
خرید کتاب شفای کوانتومی اثر دیپاک چوپرا بدن قیمت با تخفیف خرید کتاب شفای کوانتومی اثر دیپاک چوپرا بدن قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
بهجت
71,250 تومان 75,000 تومان
‎−5%
کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی و ذهن اثر دیپاک چوپرا از سری کتاب های ماورایی به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است. یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن،...
خرید کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن قیمت با تخفیف خرید کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
بهجت
71,250 تومان 75,000 تومان
‎−5%
کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن نوشته دکتر دیپاک چوپرا به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است. یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن، آگاهی، مفهوم...
کتاب از ذهن تا ماده داسون چرچ قیمت خرید با تخفیف کتاب از ذهن تا ماده داسون چرچ قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پردیس آباریس
75,050 تومان 79,000 تومان
‎−5%
کتاب از ذهن تا ماده نوشته داسون چرچ با همکاری روزبه ملک زاده و هیمن بریمن ترجمه به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است. با مطالعه کتاب از ذهن تا ماده خواهید فهمید که شما خالق زندگی تان هستید و افکارتان به...
کتاب دوازده ثانیه نویسنده جمال قمری قیمت خرید با تخفیف کتاب دوازده ثانیه نویسنده جمال قمری قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
ذهن آویز
71,250 تومان 75,000 تومان
‎−5%
کتاب دوازده ثانیه نوشته ی جمال صادقی نویسنده موفق کتاب آن سوی مرگ به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است. در کتاب دوازده ثانیه نویسنده کوشیده است شرایط مردم بم را پس از زلزله ی ناگوار سال 1382 به تصویر بکشد....
خرید کتاب کمال ذهن دکتر جو دیسپنزا قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب کمال ذهن خرید کتاب کمال ذهن دکتر جو دیسپنزا قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب کمال ذهن
پیشنهاد ویژه محدود
پردیس آباریس
114,000 تومان 120,000 تومان
‎−5%
کتاب کمال ذهن اثر دکتر جو دیسپنزا نویسنده ی کتاب پرفروش ماورای طبیعی شدن به همت روزبه ملک زاده و هیمن برین ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است. کتاب کمال ذهن در اصل برای دانشمندان، محققین و...
خرید کتاب نشانه ها لارا لین جکسون قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب نشانه ها خرید کتاب نشانه ها لارا لین جکسون قیمت با تخفیف و خلاصه کتاب نشانه ها
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
61,750 تومان 65,000 تومان
‎−5%
کتاب نشانه ها نوشته لارا لین جکسون، از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، توسط منصور بیگدلی ترجمه شده و به همت انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است.  در این کتاب، یک واسط روحی مشهور به ما می آموزد چگونه پیام های...
کتاب تا عشق یاسین رحمانی قیمت خرید با تخفیف کتاب تا عشق یاسین رحمانی قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
هرمان
42,750 تومان 45,000 تومان
‎−5%
کتاب تا عشق نوشته یاسین رحمانی از انتشارات هرمان به توضیح پاکسازی جهان درون بر مبنای آموزه های تکنیک هواوپونوپونو می پردازد.  در کتاب تا عشق می خوانیم: جهان هستی به صورتی خلق شده است که رشدی به بالا و صعودی...
کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو  قیمت خرید با تخفیف کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو  قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
30,400 تومان 32,000 تومان
‎−5%
کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو نوشته ی لوک بودین، ناتالی بودین لامبوی و ژان گراسیت توسط خانم مژگان جمالی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. واقعیتی که تکنیک هواپونوپونو ما را با آن روبرو می...
کتاب راه و رسم آرامش تیک نات هان قیمت خرید با تخفیف کتاب راه و رسم آرامش تیک نات هان قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
مثلث
23,750 تومان 25,000 تومان
‎−5%
کتاب راه و رسم آرامش نوشته تیک نات هان توسط شکوفه غفاری ترجمه و به کوشش نشر مثلث چاپ و منتشر شده است. وقتی استرس داریم، نه تنها کمتر خوشحال و مفیدیم، بلکه اطرافیانمان را هم ناراحت می کنیم. در کتاب راه و رسم آرامش ،...
 کتاب آموزش جامع ان ال پی nlp ریچارد بندلر قیمت خرید با تخفیف  کتاب آموزش جامع ان ال پی nlp ریچارد بندلر قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
نسل نو اندیش
26,505 تومان 27,900 تومان
‎−5%
کتاب آموزش جامع ان ال پی nlp نوشته ریچارد بندلر توسط رضا عمرائی و مهرداد هوشمند ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است. ریچارد بندلر، بنیان گذار ان ال پی و الهام بخش پاول مک کینا، با السیو روبرتی،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم