قهرمان

«کتاب قهرمان» یکی دیگر از آثار فاخر «راندا برن» نویسنده شهیر استرالیایی است که به همت «حمیده رستمی» ترجمه و «نشر لیوسا» چاپ و منتشر کرده است.

کتاب قهرمان درباره ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته شده و به شکل های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشر شده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می شود سفری را روی سیاره ی زمین آغاز کند.

آزمونی هست که به کمک آن می توانید دریابید آیا رسالتتان روی زمین پایان یافته است یا نه. اگر زنده اید پایان نیافته است. (ریچارد باخ)

با ما همراه باشید با معرفی کتاب قهرمان اثر برجسته راندا برن

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
23,750 تومان 25,000 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
36026
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
2,080,000 تومان
قندان فیروزه کوبی ترنج کد FT111 یک قندان فیروزه کوب روی مس تولید صنایع دستی آقاجانی است که با بهترین کیفیت و قیمت توسط هنرمندان شاغل در صنایع دستی اصفهان به بهترین شکل ممکن تولید شده است. در تولید این قندان فیروزه...
صنایع دستی آقاجانی
3,200,000 تومان
گلدان صراحی فیروزه کوبی شده ی ترنج کد FT032 یکی از تولیدات فاخر صنایع دستی آقاجانی در شهر اصفهان است. این گلدان صراحی فیروزه کوب 40 سانتی متر ارتفاع دارد و در ساخت آن از مس و بهترین فیروزه ی شناسنامه دار نیشابور...
صنایع دستی آقاجانی
7,250,000 تومان
گلاب پاش فیروزه کوبی آقاجانی ساخته شده از بهترین فیروزه نیشابور و مس تولید صنایع دستی آقاجانی است. این گلاب پاش فیروزه کوب دارای استاندارد ملی ایران و گارانتی 10 ساله ی تولید کننده است. ارتفاع این محصول 53 سانتی...
توضیحات

معرفی کتاب قهرمان راندا برن

این کتاب درباره ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته شده و به شکل های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشر شده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می شود سفری را روی سیاره ی زمین آغاز کند.

کره ی زمین به شکل بی نظیری زیباست - انباشته از اقیانوس های وسیع، کوهها، جنگلها، نوارهای ساحلی خیره کننده، دشتهای گسترده، و همه نوع مخلوق و حیوان تماشایی. همراه با زیبایی جهان طبیعت، موفقیت و شادمانی ای هست که بشر ساکن در آن طعمش را می چشد. اما همان گونه که قهرمان پی می برد، زندگی برای بشر در عین حال بسیار چالش برانگیز است. رشد از دوران کودکی تا نوجوانی، بزرگسالی و احتمالا پیری رنج آور است و هرکس با دشواری هایی از دوران قبیل بیماری جسمانی، فقر و اندوه، و درنهایت مرگ روبه رو می شود.

شادی و غم در این کره ی خاکی هر دو موجودند، چون این دنیای زیبا دنیای دوگانگیست، دنیای تضادها. برای هرچیزی یک جهت مخالف هم هست. روشنی و ظلمت، نزدیک و دور، بالا و پایین، چپ و راست، گرم و سرد؛ و این تضادها در هر سطحی از زندگی مشاهده می شوند. روی کره ی زمین، هر چیزی متضاد خودش را دارد.

و این همان دنیا با امکانات مساوی اش برای شادی فراوان، عشق بزرگ، چالش های متعدد و رنج فراوان است که شما خواسته اید به آن بیایید. شما هستید که خواسته اید به اینجا بیایید و طعم زندگی کردن در چنین مکان زیبا اما چالش برانگیزی را بچشید. شما هستید که مصمم بودید هیچ مشکلی آنقدر بزرگ نیست که شما را از کشف «قهرمان» درونتان بازدارد. شمایید که دوست داشتید به سفر «قهرمان» بروید. چون شما «قهرمان» این داستان هستید.

هنگامی که متعهد می شوید به سفر قهرمان بروید، بدون تجهیزات رها نمی شوید. شما با توانایی های بسیار ژرف در درونتان زاده شده اید که با آنها میتوانید به آرزوهایتان تحقق بخشید و بر هر گرفتاری و مانع و چالشی غلبه کنید. اما با متولد شدن در محدوده ی دنیای زمینی، دانش و آگاهی شما هم محدود شد، بدین معنی که ذات واقعیتان و تواناییهای ژرف درونتان را به خاطر نمی آورید. بایسته است آنها را برای خودتان از نو کشف کنید.

تنها از طریق به انجام رساندن سفر قهرمان و شکوفایی امکان پدیدارشدن برترین ویژگیهای انسانی درونتان است که سرانجام قهرمان خواهید شد و پس از آن، هدفی تازه قلبتان را تسخیر می کند، کمک کردن به آنانی که در ابتدای مسیر سفر قهرمانشان هستند، با هر چیزی که در این مسیر کشف کرده اید.

افرادی که اینجا با آنان ملاقات می کنید بیش از این سفر قهرمانشان را آغاز کرده اند. آنان از سراسر دنیا کنار یکدیگر جمع می شوند تا داستان ها و هرچیزی را که تجربه کرده اند با شما درمیان بگذارند تا کمک کنند شما سفر قهرمان خودتان را آغاز کنید.

*** خرید کتاب قهرمان ***

الیز ماری - اهل ایالات متحد امریکا
الیز ماری از پدر و مادری معتاد متولد شد و در نیویورک در فقر بزرگ شد. در نوجوانی مادرش را از دست داد و پدرش به نوانخانه رفت و او خودش را بی خانمان یافت. لیز که تحصیلش را به پایان نرسانده بود، در کوچه و خیابان روی پله ها می خوابید و برای زنده ماندن از مغازه ها خوراکی می دزدید. در چنین اوضاع و احوالی بود که آرزویی در درونش شکل گرفت: این که به دانشگاه هاروارد برود. چهار سال بعد، لیز به آرزویش رسید و از طریق منتشر کردن سرگذشتش، نویسنده ای بسیار محبوب و یکی از سخنرانان انگیزشی پرطرفدار دنیا شده است.

گ. م. رائو - اهل هند
گ. م. رائو در دهکدهای کوچک در هند بزرگ شد که فاقد برق و تلفن بود، جایی که ساکنانش مجبور بودند برای گرفتن سهمیه ی مایحتاج در صف بایستند. با وجود شکست در نخستین اقدامش برای شرکت در آزمون های مقدماتی دبیرستان، او دوست داشت به دنیای کسب وکار وارد شود و با کسب و کاری کوچک خانه ای زیبا و جمع و جور برای خودش دست و پا کند. خوشبختانه، او هم بسیار پذیرای فرصت هایی بود که سر راهش قرار گرفتند. به تدریج، اولین شغلش یعنی کنف ریسی را گسترش داد تا امروز که سیطره ی قدرتش شامل نیروگاه های برق، شرکتهای ساخت فرودگاه ها و بزرگراه ها و عمران شهری ست.

يرد همیلتن - اهل ایالات متحد امریکا

يرد همیلتن در خانواده ای از هم پاشیده در هاوایی بزرگ شد. برخلاف احساس طردشدگی و تبعیض، و با درک این که چاره ای ندارد جز این که به سرعت بزرگ شود، دست به کار شد تا خودش را به عنوان یک موج سوار ماهر به اثبات رساند و به جایی برسد که پیش از این هیچ موج سواری نرسیده بود. ماجراجویی های افراطی اش در داخل و خارج از آب موجب صدمه های بسیار جدی، شکستگیهای متعدد استخوان و گم شدن های پیاپی در دریا شد، اما باز هم می خواست به آرزویش تحقق بخشد و محدودیت های موجود را پشت سر نهد و پیش برود، تا این که یکی از بزرگترین موج سوارهایی شود که دنیا تا به حال به خود دیده است.

آناستازیا سوئر - اهل رومانی
آناستازیا سوئر و خانواده ی جوانش در بحبوحه ی جنگ سرد، در جست وجوی زندگی بهتر، از رومانی کمونیست گریختند. او بدون پول و بدون توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی به لس آنجلس رسید و روزی چهارده ساعت در آرایشگاهی کارکرد. مدتی بعد، آناستازیا پی برد که هیچ چیز در زندگی اش تغییر نمی کند مگر اینکه کارش را تغییر دهد. او تصمیم گرفت آرایشگاه خودش را باز کند. در بورلی هیلز. آناستازیا به اعتبار شيوه ی منحصربه فرد آرایش ابرویش به سرعت پله های موفقیت را طی کرد و طی سالها هنر شکل دهی ابرو را به هنری جهانی تبدیل کرد.

*** خرید کتاب قهرمان ***

پل اورفالی - اهل ایالات متحد امریکا
پل اورفالی در سال های تحصیلش دچار خوانش پریشی و اختلال توجه کم توجهی با توجه بیش از حد) بود. با این که در اصل قادر به خواندن نبود، آرزوی ساختن شرکتی بزرگتر از آی.بی.ام را داشت. پل برای برطرف کردن چالش های خواندن و نوشتنش، قوه ی حساس مشاهده را در خود پرورش داد و روزی درحالی که در صفی ایستاده بود، فکری به ذهنش خطور کرد: نیاز به رونوشت برداری و چاپ ارزان. از آن اندیشه، کینکو متولد شد که سرانجام به یک شرکت چند میلیارد دلاری تکثیر و نسخه برداری تبدیل شد.

و اما در مورد من، من در خانواده ای معمولی از طبقه ی کارگر در استرالیا متولد شدم. در سالهای ابتدایی کارم هیچ آرزوی بزرگی نداشتم، چون تصور نمی کردم آرزوهای بزرگ برای من ممکن باشند. اما در سال ۲۰۰۴، وقتی به رازی پی بردم، زندگی ام از این رو به آن رو شد. آرزویی بزرگ بر ذهن من حکمفرما شد، این که رازی را که کشف کرده بودم با دنیا درمیان بگذارم. در سال ۲۰۰۶ کتاب و فیلم راز منتشر و به سرعت فراگیر شد و به دست دهها میلیون نفر رسید. اگر شما هم مثل گذشته ی من هستید و هرگز آرزوی بزرگ نداشته اید چون تصور می کردید شدنی نیست، بدانید و آگاه باشید که در سفری که عازم آن هستید هر چیزی را که برای رسیدن به آرزوهایتان نیاز دارید خواهید یافت، ولو آرزوهای به ظاهر محال.
این داستان شماست. این هدف شماست. این علت حضور شما در این کره ی خاکیست. سفر قهرمان را طی کنید و قهرمان درونتان را کشف کنید. با دانش بسیار گرانبهایی که قصد دارید به دست آورید و با بهره گیری از تواناییهای ژرفتان، قادر خواهید بود آرزویتان را برآورده کنید و حقیقت و شادمانی پاینده ای را که هرکدام از ما از ته دل طالب آن هستیم پیدا کنید. مهم نیست کجای زندگیتان هستید، مهم نیست چند سال دارید؛ برای دنبال کردن آرزویتان هرگز دیر نیست...

*** خرید کتاب قهرمان ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
36026

مشخصات

عنوان کتاب
قهرمان
نویسنده
راندا برن
مترجم
حمیده رستمی
ناشر
لیوسا
تعداد صفحات
248
وزن
319 گرم
زبان کتاب
فارسی
نوبت چاپ
3
قطع
رقعی
شابک
9786003400078
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان
پیشنهاد ویژه محدود
اختران
45,600 تومان 48,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب
پیشنهاد ویژه محدود
ذهن آویز
36,100 تومان 38,000 تومان
‎−5%
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم)
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
47,700 تومان 53,000 تومان
‎−10%
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟)
پیشنهاد ویژه محدود
الماس پارسیان
94,050 تومان 99,000 تومان
‎−5%
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
هیرمند
56,050 تومان 59,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پردیس آباریس
90,250 تومان 95,000 تومان
‎−5%
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
سخنوران
141,550 تومان 149,000 تومان
‎−5%
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پل
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم