معجزه شکرگزاری

آیا معجزه شکرگزاری را باور دارید؟
کسانی که به معجزه ی شکرگزاری اعتقاد ندارند، آن را نمی یابند. (روالد دال (۱۹۹۰ - ۱۹۱۶) - نويسنده)

کتاب معجزه شکرگزاری اثری دیگر از خانم راندا برن نویسنده و تهیه کننده مشهور استرالیایی است که توسط سیما فرجی ترجمه  و انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر کرده است.

کتاب Magic در ایران توسط چندین مترجم و تحت عنوان معجزه ی سپاس گزاری، معجزه شکرگزاری و معجزه ترجمه شده که در این بین کتاب معجزه ترجمه خانم نفیسه معتکف در بین مخاطبین با اقبال بهتری مواجه شده است.

شما را به مطالعه معرفی و قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
55,955 تومان 58,900 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
31149
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
1,430,000 تومان
سنگاب فیروزه کوب تولید صنایع دستی آقاجانی کد FT003 دارای 19 سانتی متر ارتفاع است. در ساخت این سنگاب فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه در مورد این محصول دارا بودن کارت گارانتی...
توضیحات

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

چندان که دست به نگارش کتابی تازه می زنم، آفرینش به عنوان چیزی نشاط آور و در عین حال یگانه و منحصر به فرد آغاز می شود، تنها کیهان و من هستیم. سپس، این محدوده، رفته رفته، گسترده تر می شود، افراد بیشتر و بیشتری را دربر می گیرد، تمامی آنهایی که دانش و چیره دستی خود را به اشتراک می گذارند تا آنگاه که سرانجام شما کتاب جدید را در دستانتان بگیرید. این افراد بخشی از حلقه ی پیوسته بالنده ی آفرینش هستند که اجازه داده اند کتاب معجزه ی شکرگزاری به شما برسد.

با ژرفترین سپاسگزاری ها از کسانی که در طول سده های گذشته حقایق زندگی را کشف کردند و آنان که نوشته هاشان را بر جای گذاشتند تا ما در زمان مناسب و با تیزبینی کشفشان کنیم. لحظه ای که به گونه ای وصف ناپذیر زندگی را دیگرگون می کند. لحظه ای که ما چشمی داریم برای دیدن و گوشی برای شنیدن!

زمانی را به خاطر آورید که بچه بودید و زندگی بهت و حیرت شما را بر می انگیخت. زندگی حیرت انگیز به نظر می رسید و کوچکترین چیزها شما را به طور کامل شگفت زده می ساخت.
نشستن شبنم روی چمن ها، پرواز پروانه ها یا هرگونه برگ یا سنگ ناآشنا شما را شیفته ی خود میکرد. وقتی یکی از دندان هاتان می افتاد به وجد می آمدید، چراکه این بدان معنا بود که آن شب فرشته ی دندان به سراغتان خواهد آمد. در آن دوران، روزها را برای فرارسیدن شب کریسمس می شمردید! با این وجود نمی دانستید که بابانوئل چگونه می تواند در یک شب به سراغ تمام بچه های دنیا برود و شگفتا که هیچگاه هم شما را فراموش نمی کرد!
گوزن شمالی می توانست پرواز کند، آنجا فرشته ها در باغ بودند، حیوانات خانگی به انسان ها می مانستند، اسباب بازی ها شخصیت داشتند، رویاها به واقعیت می پیوست و شما می توانستید ستاره ها را لمس کنید. قلب شما از شادی سرشار بود، گستره ی تخیلات شما هیچ پایان و محدودیتی نداشت و باور داشتید که زندگی دل انگیز و زیباست.
احساس نو و زیبایی که همه ی ما در بچگی داشته ایم، آن بود که همه چیز را خوب می دانستیم، هر روزمان نوید دهنده ی سرگرمی ها و رویدادهای تازه است و اینکه هیچ چیزی شادی مان را نقش برآب نخواهد کرد. ولی هنگامی که رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم، مسئولیت ها، مشکلات. مصایب و گرفتاری ها، خود را بر ما تحمیل کردند و ما نا امید شديم و آنچه که در کودکی به آن باور داشتیم به یکباره ناپدید شد. این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم، هرچند اگر برای یک لحظه باشد.
در اینجا باید بگویم، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست. معجزه ی زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه ی بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن چیزی شگفت آور باشد که شما حتی در دوران کودکی میپنداشتید. حتی هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر از هرآنچه که پیش از این دیده اید.
هنگامی که می دانید برای تبدیل خواسته ها به واقعیت چه کاری باید انجام دهید، آنگاه برای رؤيا هاتان زندگی می کنید، و از چگونگی باورمندیتان به معجزه ی زندگی شگفت زده خواهید شد!
شاید شما پرواز گوزن شمالی را نبینید ولی خواهید دید تمام چیزهایی که همیشه دوست می داشتید در برابر چشمانتان ظاهر می شوند و آنچه که مدت های طولانی در رؤيا هاتان بوده، به ناگهان رنگ واقعیت می گیرد و به وقوع می پیوندد. شما هیچگاه درنخواهید یافت که چگونه همه چیز به هم گره میخورد تا رؤیای شما به واقعیت تبدیل شود، چرا که همه چیز به گونه ای نامریی عمل می کند، که البته عجیب ترین بخش آن است!

*** خرید کتاب معجزه شکرگزاری ***

آیا حاضرید تا بار دیگر آن را تجربه کنید و بیازمایید؟ آیا حاضرید همچون دوران کودکی تان هر روزتان سرشار از شگفتی شود؟ برای رویارویی با آن آماده شوید!
ماجراجویی ما از دو هزار سال پیش آغاز می شود. هنگامی که دانش متغیر زندگی در پس متنی مقدس پنهان بود ...
یک راز بزرگ برملا میشود جمله ای که در ادامه می آید از انجيل متى در کتاب مقدس برداشت شده و در طی چند سده افراد را سرگشته و از درک خود عاجز نگاه داشته است:
«هرکس که اراده کرده تا بیشتر دریافت کند، به حد كفايت دريافت داشته است. هرکس که این گونه نخواسته است، داشته هایش از او بازگرفته خواهد شد.»

قسمتی از کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

در کتاب معجزه شکرگزاری می خوانیم:

روز اول: مواهبتان را بشمارید

مواهبتان را بشمارید وقتی شمارش مواهبی را شروع کردم که در زندگی نصیب ام شده بود، کل زندگی ام تغییر کرد. (بیلی نلسون-موزیسین)

بی تردید شنیده اید که دیگران از عبارت «مواهبت را بشمار» استفاده میکنند. وقتی به چیزهایی می اندیشید که برایشان سپاسگزارید، در حقیقت شما در حال شمارش آنها هستید. ولی چیزی که امکان دارد از آن آگاه نباشید آن است که شمردن موهبتهایتان یکی از مهمترین تمرین هاییست که تاکنون انجام داده اید، و در حقیقت به گونه ای جدی زندگی شما را تغییر خواهد داد و دیگرگون خواهد کرد.

وقتی در مقابل چیزهایی که دارید سپاسگزار باشید، صرفنظر از هر اندازه کوچک بودنشان، در خواهید یافت که روند افزایش آن چیزها خیلی زود شتاب می گیرد. اگر برای پولی که دارید سپاسگزار باشید، هر چقدر که باشد، آن گاه خواهید دید که پول شما به صورت غیرقابل باوری افزایش خواهد یافت، اگر برای ارتباط هایتان قدرشناس باشید، آنگاه خواهید دید که اگر روابط شما تاکنون خوب هم نبوده به گونه ی معجزه آسایی بهتر می شود. اگر برای کاری که دارید سپاسگزار باشید حتی اگر کار رویاییتان نیز نباشد متوجه خواهید شد که شرایط آن چنان پیش خواهد رفت که از کارتان لذت می برید و موقعیت های کاری بهتری به سراغتان می آید. وقتی موهبت های داشته ي خود را در نظر نمی گیریم و آن ها را سبک سنگین نمی کنیم، آن گاه به صورت ناخودآگاه به شمارش و در نظر گرفتن نقاط منفی کار می پردازیم. هنگامی که درباره ی نداشته هایمان صحبت میکنیم، ما نکات منفی را می شماریم. هنگامی که به دنبال تقصير و اشتباه در دیگران می گردیم، منفی ها را شمارش می کنیم یا وقتی که درباره ی ترافیک یا معطل شدن و ایستادن در صف، یا تأخيرها، مشکلات دولتها یا نداشتن پول کافی و یا حتی وضع هوا غر می زنیم، وقتی جنبه های منفی را می شماریم ناخواسته مقدارشان افزایش می یابد ولی در عین حال موهبت های در راه نیز از بین می رود. من هر دو روش را امتحان کرده ام، موهبت هایم را شمرده ام و گاهی نیز بدهی ها را. من می توانم شما را مطمئن کنم که برشمردن موهبت ها تنها راهی است که می توانید در زندگی از فراوانی برخوردار شوید.

بهتر است هنگام شمردن موهبتها، شمارش از دستانت خارج شود تا اینکه به خاطر شمردن مشکلات، موهبتها از دلت خارج شوند.

مالتبی. د. باب کوک (نویسنده و کشیش)

نخستین کاری که هر صبح یا در اولین فرصت در این روز باید انجام دهید آن است که موهبت های خود را بشمارید. شما برای این کار میتوانید از کامپیوتر یا کتاب معجزه شکرگزاری مخصوص خود یا یک دفترچه استفاده کنید تا تمام قدرشناسی تان را در یک جا قرار دهید. قرار است امروز شما ده موهبتی را لیست کنید که در زندگی داشته اید و برای آن قدرشناس هستيد.
هنگامی که انیشتین سپاسگزاری میکرد، می اندیشید که چرا باید قدردان باشد. هنگامی که شما علت آنچه را بدانید که برایش قدردان هستید، آنگاه مرتبه ی قدرشناسی را بهتر احساس خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که عملکرد قدرشناسی به توجه و میزان احساس شما بستگی دارد بنابراین برای هر مورد روی لیست تهیه شده علت قدردانی تان را نسبت به آن بنویسید.

در اینجا چند روش نمونه برای لیستتان ارائه شده است:

من بسیار خوشبختم که ... را دارم زیرا ... من بسیار راضی و خوشحالم از داشتن ... چرا که ... من بسیار راضی و خوشحالم از داشتن ... چرا که ... من به راستی برای ... سپاسگزارم زیرا ... 

پس از آنکه تهیه و تنظیم لیست خود را به پایان بردید، به ابتدا برگردید و هر مورد را بخوانید، یا آرام یا با صدای بلند. هنگامی که به پایان هر موهبت رسیدید، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید. سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم و حس قدرشناسی را برای آن موهبتی که نصیبتان شده به شدت احساس کنید. برای آنکه حس سپاسگزاری بیشتری داشته باشید می توانید نسبت به خداوند، جهان، خوبی ها، روح، زندگی، نیکی و یا هر مفهومی که به آن اعتقاد دارید احساس سپاسگزاری کنید. هنگامی که حس سپاسگزاری خود را بی واسطه نسبت به کسی یا چیزی بیان می دارید، آن را بیشتر احساس می کنید و قدرشناسی تان نیروی بیشتری خواهد داشت و موهبت بیشتری برای تان خلق خواهد کرد. در حقیقت به همین سبب بوده که بومی ها و فرهنگ های قدیمی نشانه هایی مانند خورشید را برمی گزیده اند تا قدرشناسی خود را نسبت به آن نشان دهند. آنها نشانه ها و نماد های فیزیکی را انتخاب می کرده اند تا آن را به عنوان منشأ جهانی نیک فرض کنند و با تمرکز بر آن نشانه، قدرشناسی بیشتری را احساس می کرده اند.

تمرین شمارش موهبت های زندگی بسیار ساده و در عین حال قدرتمند است و می تواند زندگی شما را دگرگون کند. بنابراین از شما میخواهم هر روز ده موهبت تازه را به لیست خود بیافزایید تا در پایان لیستی داشته باشید از ۲۸۰ موهبتی که شامل حالتان شده. شاید ده موهبت در روز به نظرتان زیاد بیاید ولی اگر به دقت به زوایای زندگیتان توجه کنید می توانید آنها را به راحتی بیابید و برشمارید. به دقت به زندگیتان توجه کنید. شما موهبت هایی را دریافت کرده اید و هر روز موهبت های بیشتری به دست می آورید. به راستی چیزهای زیادی هست که انسان باید برای آنها سپاسگزار باشد.

شما می توانید برای خانه، خانواده، دوستان، کارتان و حیوانات خانگی تان سپاسگزار باشید. شما می توانید برای خورشید، آبی که می نوشید، غذایی که می خورید و هوایی که تنفس می کنید سپاسگزار باشید. بدون هرکدام از اینها زنده نخواهید ماند. شما می توانید برای درختان، حیوانات، گیاهان، اقیانوس ها، گل ها، گیاه ها، پرندگان، آسمان آبی، باران، ستاره ها، ماه و سیاره ی زیبامان زمین، خوشحال و شادمان باشید.
برای احساساتتان، برای چشمانتان که با آنها می بینید، برای گوش هایی که با آنها می شنوید و یا دهانتان که با آن حرف می زنید و یا بینی ای که با آن بو می کشید، پوستی که با آن لمس می کنید، میتوانید سپاسگزار باشید. شما می توانید برای پاهایی که با آن راه می روید یا دست هایی که کارهاتان را با آنها انجام می دهید یا صدایی که می توانید با آن ارتباط برقرار کنید سپاسگزار باشید. برای سیستم ایمنی بدنتان که شما را سالم می دارد و تمام ارگان های بدنتان که شما را زنده نگه می دارند می توانید سپاسگزار باشید. همچنین برای شکوه و عظمت ذهن و اندیشه ی انسانی تان که هیچ تکنولوژی کامپیوتری نمی تواند رقیب آن باشد، باید قدرشناس و سپاسگزار باشید.

*** کتاب معجزه شکرگزاری یا معجزه سپاسگزاری ***

در اینجا لیستی ارائه شده است از موضوع هایی که شما را به یاد زمینه های اصلی ای می اندازد که در آنها موهبت نصیبتان شده است و می توان برای آن قدرشناس بود. شما می توانید هر موضوعی را که می خواهید براساس ترتیب اهمیتشان برای خودتان، به لیست اضافه کنید.

موضوعات قدرشناسی

 • سلامت و جسم
 • کار و موفقیت
 • پول روابط با دیگران شور و هیجان
 • شادی
 • عشق زندگی
 • طبیعت: سیاره زمین، هوا، آب، خورشید اشياء مادی و خدمات هر موضوع دیگری که به نظرتان می رسد.

به يقين بعد از هر بار شمارش موهبت های خود، به شدت احساس بهتری به شما دست خواهد داد. البته میزان بهتر بودن آن به چگونگی سپاسگزاری شما بستگی دارد. هرچه نیروی احساس سپاسگزاری بیشتری داشته باشید، روند دگرگونی زندگیتان شتاب و شدت بیشتری می گیرد. بعضی روزها شما احساس شادی بیشتری دارید و بعضی روزها دیرتر به این احساس دست می یابید. ولی همین که هر روز موهبت های خود را می شمارید متوجه تفاوت های بیشتری در خصوص احساستان به زندگی خواهید شد و در می یابید که شکرگزاری تان بیشتر خواهد شد.

یادآوری حتما تمرین روز بعد را امروز بخوانید چراكه قرار است کار ویژه ای را پیش از تمرین فردا انجام دهید.

تمرین شماره ۱ کتاب معجزه شکرگزاری: موهبت های خود را بشمارید 

 1. ابتدا لیستی از ده موهبتی را که نصیبتان شده بنویسید.
 2. بنویسید چرا برای هرکدام از این مواهب احساس شکرگزاری می کنید.
 3. به عقب برگردید و لیستتان را بخوانید، وقتی به پایان هر مورد رسیدید، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار بگویید (سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم) و قدرشناسی را برای آن موهبت تا آنجاکه می توانید احساس کنید.
 4. سه گام نخست را در ۲۷ روز آینده نیز تکرار کنید.
 5. تمرین فردا را امروز بخوانید.

روز دوم: فکر سازنده

به دقت به موهبت هایی اندیشه کن که در حال حاضر داری و هر فردی هم مقدار بسیار زیادی از آنها را دارد و هرگز درباره ی بدشانسی ها میندیش که در زندگی همه کس یافت میشود. (چارلز دیکنز-نويسنده)

در ابتدای کار با این تمرین ها باید چند روز اول را به صورت پشت سر هم برای بدل شدن قدرشناسی به یک عادت تمرکز کنید. هر چیزی که شما را نسبت به قدرشناس بودن تشویق و ترغیب می کند، به شما یاری می دهد تا زندگیتان را به طلا تبدیل کنید و این به درستی همان چیزی است که این تمرین شما را برای آن آماده می کند.
لي براور، تمرین قدرشناسی را در فیلم و کتاب راز ارایه کرده است. آنجاکه او درباره ی آن پسر مردنی می گوید که پدرش از نیروی قدرشناسی و شکرگزاری برای بهبودی پسرش استفاده کرد و پسر سلامتی خود را بازیافت. از آن موقع تمرين قدرشناسی برای بسیاری به عنوان عامل موفقیت به حساب آمده که از آن برای دستیابی به پول و شفا و شادمانی استفاده کرده اند.

ابتدا یکی از موفقیت های خود را به یاد آورید و راهکارهای رسیدن به آن را در ذهنتان مرور کنید و از این که به آن دست یافته اید، شکر خداوند را به جای آورید و سپاسگزار باشید. سپس هدف دیگری را در ذهن خود متمرکز کنید و به بررسی راهکارهای دستیابی به آن بپردازید.

امشب وقتی برای خوابیدن به بستر می روید، افکارتان را متمرکز کنید آنگاه به مرور تمام اتفاق های خوشایندی که در طول آن روز برایتان رخ داده بپردازید. به مرور کلمه ی سپاسگزارم را به یاد آورید. سپس چشم هایتان را ببندید و بخوابید. کار تمام است؟

در ۲۶ شب آینده نیز این کار را تکرار کنید. پیش از به خواب رفتن، به اتفاق های خوشایندی که در طول روز برای شما رخ داده بیندیشید و بهترین اتفاقی را که برای شما افتاده برگزینید. در حالی که افکارتان را متمرکز کرده اید، تا آنجاکه میتوانید قدرشناس باشید و بعد کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

این تمرین ساده به نظر می رسد ولی در حین اجرای آن، در می یابید که اتفاق های خوشایندی در زندگی شما رخ می دهد.

هنگامی که در جستجوی بهترین چیزی هستید که برایتان اتفاق افتاده، تمام رخدادهای خوشایندی را که آن روز برایتان پیش آمده مرور کنید و در روند فرایند جستجو و انتخاب بهترین رویداد روزانه، قدرشناس آنها خواهید شد. به این صورت شما هر شب در حالی که احساس شاکر بودن دارید می خوابید و برمی خیزید.

شمارش مواهبتان یکی از تمرین هاییست که این اطمینان خاطر را به شما می بخشد تا روزتان را با شکرگزاری آغاز کنید و با شکرگزاری به پایان برسانید. در حقیقت آنها به قدری توانمند هستند که زندگی شما را در چند ماه تغییر می دهند. اما کتاب معجزه شکرگزاری بر آن است که زندگی تان را در اثر وفور شکرگزاری و تمرین های آن هرچه سریعتر دگرگون کنید. زیرا شکرگزاری مانند یک آهنرباست و چیزهای بیشتری را برای شکرگزار بودن جذب می کند. تمرکز بر قدرشناسی در مدت ۲۸ روز باعث تمرکز و افزایش نیروی شکرگزاری می شود. هنگامی که شما به قدرت جاذب شکرگزاری مجهز هستید، هر چیزی را که دوست دارید و میخواهید مانند آهن ربا به سمت خود جذب خواهید کرد؟

یادآوری تمرین فردا را امروز بخوانید چراکه لازم است پیش از آغاز تمرین فردا چند عکس گردآوريد.

تمرین شماره ۲ کتاب معجزه شکرگزاری: فکر سازنده

 1. گام های یک تا سه را در تمرین شماره ی یک تکرار کنید. موهبت های خود را بشمارید. لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.
 2. امشب پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و به بهترین اتفاقی بیندیشید که در طول این روز برایتان رخ داده است.
 3. در قبال بهترین اتفاقی که آن روز برای شما افتاده است کلمهی سپاسگزارم را بیان کنید.
 4. این تمرین را در ۲۶ شب آینده نیز تکرار کنید.
 5. تمرین فردا را امروز بخوانيد.

*** کتاب معجزه شکرگزاری با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
31149

مشخصات

عنوان کتاب
معجزه شکرگزاری
عنوان اصلی کتاب
The Magic
نویسنده
راندا برن
مترجم
سیما فرجی
ناشر
نشر نسل نواندیش
تعداد صفحات
296
وزن
293 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
14
قطع
رقعی
شابک
9789642364602
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
کتاب معجزه شکرگزاری تمرین های 28 روزه ای داره که واقعا ساده و کاربردی هستند کتاب بسیار خوبیه یجورایی این کتاب آشنایی من با قانون جذب بود و خیلی خوشحالم که خوندمش. پیشنهاد می کنم این کتاب شما هم مطالعه کنید.

افزودن نظر جدید

 • بسته بندی و ارسال:
 • محتوای کتاب:
 • کیفیت ترجمه:
 • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان
پیشنهاد ویژه محدود
اختران
45,600 تومان 48,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب
پیشنهاد ویژه محدود
ذهن آویز
36,100 تومان 38,000 تومان
‎−5%
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم)
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
47,700 تومان 53,000 تومان
‎−10%
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟)
پیشنهاد ویژه محدود
الماس پارسیان
94,050 تومان 99,000 تومان
‎−5%
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
هیرمند
56,050 تومان 59,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پردیس آباریس
90,250 تومان 95,000 تومان
‎−5%
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
سخنوران
141,550 تومان 149,000 تومان
‎−5%
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پل
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم