بازی برنده ها 2 (برنده ها فرصت ها را می سازند و بازنده ها فرصت را می سوزانند)

کتاب بازی برنده ها نوشته ی راسل سیمونز با همکاری ریحانه توکلی و جلال طحان ترجمه و به اهتمام انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

راسل سیمونز در کتاب بازی برنده ها می گوید: هیچگاه نباید از کار کردن دست کشید و بر این باورم که حتی اگر بلندترین دیوار دنیا در مقابلمان باشد باید به سمت آن حرکت کنیم و از آن مانع بگذریم؛ به عبارت دیگر هیچگاه نباید تسلیم شد و به هیچ عنوان نباید فکر منصرف شدن را به ذهن داد.

در ادامه با مطالعه ی معرفی کتاب بازی برنده ها در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با ما همراه شوید.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
66617
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

سنگاب مس و خاتم کاری کد K005 با 13 سانتی متر کوچکترین سنگاب تولید صنایع دستی آقاجانی است. در ساخت این سنگاب مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای استاندارد ملی ایران و گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

گلدان فیروزه کوبی 40 سانتی متری صراحی ترنج تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و زیباترین محصولات تولید آقاجانی است که نمایانگر صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این گلدان فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه شناسنامه دار نیشابور استفاده شده است. گلدان فیروزه کوب آقاجانی دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد ISO 9001 و مقاوم در برابر ضربه و خش است. بعد از خرید اینترنتی صنایع دستی اصفهان تولید برند آقاجانی گارانتی 10 ساله به همراه این محصولات ارسال خواهد شد.

توضیحات

معرفی کتاب بازی برنده ها

اگر به زندگی من و راه و رسم آن نگاهی انداخته باشید حتما متوجه شده اید که به موضوع موفقیت اهمیت زیادی می دهم. در واقع، من نه تنها کوشیده ام تا در زندگی شخصی ام فردی موفق باشم، بلکه علاوه برآن همواره سعی کرده ام دیگران را نیز در رسیدن به موفقیت یاری نمایم. بدین منظور، در کتاب هایم، سخنرانی های دانشگاهی ام، برنامه های تلویزیونی و هرکجا که حضور یافته ام، هدف اصلی ام را کمک به دیگران قرار داده ام تا از این طریق به آنان بیاموزم که چگونه می توان به موفقیت دست یافت. در این راستا، حتی ساختمان ها و مکان هایی که طراحی کرده ام آن گونه بوده است که سبب جذب افراد شده، به آنان الهام بخشیده و یادآوری کرده است که همیشه به دنبال روياها و آرزوهایشان باشند؛ بنابراين، صحه گذاردن بر کارها و تأیید نظرات دیگران درباره ی موفقیت چیزی نیست که من به راحتی آن را انجام داده باشم. به همین دلیل زمانی که از من خواسته شد تا مقدمه ای بر کتاب بازی برنده ها بنویسم بدون هیچ شک و تردیدی قبول کردم؛ چون، معتقدم که این کتاب قادر است به دیگران راه صحیح رسیدن به موفقیت را نشان دهد. راسل سیمونز یکی از بزرگ ترین مدیران و کارفرمایان تجاری در دنیای امروز است. من همیشه از توانایی سیمونز در شناخت محیط و جهان پیرامونش متحیر بوده ام؛ به عبارت دیگر، توانایی او در تشخیص و همراهی با سمت و سوی حرکت جهان، همواره، برایم جالب و تحسین برانگیز بوده است. این ویژگی که فردی خودش را وقف رویاها و افکارش کرده و برای تحقق بخشیدن افکارش سختی های زیادی را متحمل شده در اصل همان خصوصیت و صفتی است که از راسل سیمونز تاجری بزرگ و افسانه ای ساخته است.

با خواندن کتاب بازی برنده ها خواهید فهمید که باید در طول زندگی با افراد شایسته و درخور، یعنی افرادی که متخصص، کاردان ولايق هستند، معاشرت داشته باشیم، نه اشخاص عشرت طلب و از خود راضی.

ما می دانیم که هیچکس بدون داشتن دوستان و خانواده ای مقتدر و قوی هیچ گاه به بالاترین حد موفقیت دست پیدا نخواهد کرد، همان گونه که به اهمیت این نکته نیز واقفیم که هیچ گاه نباید از کارکردن دست کشید و براین باوریم که حتی اگر بلندترین دیوار دنیا در مقابلمان باشد باید به سمت آن حرکت کنیم و از آن مانع بگذریم؛ به عبارت دیگر، هرگز نباید تسلیم شد و به هیچ عنوان نباید فکرمنصرف شدن را به ذهن خطور داد.

باید بگویم هدف از نگارش «کتاب بازی برنده ها» راهی برای کسب درآمد نبوده و نیست؛ زیرا، تعریف صحیح موفقیت را هرگز نمی توان با دلار و سنت قیاس کرد.

من همواره بر این باور بوده ام که گرچه موفقیت به خودی خود خوب است، همراهی آن با معنی و مفهوم بهتر و ارزشمندتر خواهد بود. با خواندن کتاب بازی برنده ها درمی یابید موفقیتی که درباره ی آن صحبت می کنند در حقیقت همان چیزی است که بسیار با اهمیت و پرمعناست؛ زیرا، موفقیت مد نظر براساس اشتراک و تسهیم است، نه براساس ذخیره کردن و جمع آوری. در واقع، این موفقیت بر پایه ی پذیرش تمام ایده ها و نظرات جدید بنا نهاده شده است؛ حتی اگر برای بار اول آن ایده و تفکر غیرمنطقی و عجیب به نظر آید یا موافق نظر شما نباشد. در حقیقت، این همان موفقیتی است که همه ی ما باید برای دست یابی به آن کوشش کنیم.

به همین جهت شما را تشویق می کنم که نه تنها چشم هایتان را باز کنید، بلکه قلب هایتان را نیز بگشایید و اجازه دهید پیام های این کتاب در قلب، روح، اعضا و جوارحتان نفوذ کند و با آنها عجین شود. من معتقدم که اگر شما حتی مقدار کمی از قوانین راسل را که در کتاب بازی برنده ها از آنها سخن گفته است با جان و دل بپذیرید به موفقیتی دست پیدا خواهید کرد که همیشه در طول زندگی در پی آن بوده اید. (دونالد ترامپ)

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
66617

مشخصات

نویسنده
راسل سیمونز
مترجم
ریحانه توکلی،جلال طحان
ناشر
هورمزد
تعداد صفحات
245
وزن
290گرم
زبان کتاب
فارسی
شابک
9782000672104
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
بهار سبز

کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر در ردیف شهرهای ممتاز و برتر جهان قرار گیرد. اما کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد در مورد دوبی نیست، بلکه در مورد شیخ محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل او است که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. جناب شیخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص ترین و تحسین آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسؤلیت های خود توانسته است، به رغم تمام مشکلات و محدودیت ها، دستاوردهای فوق العاده ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند. دکتر یاسر جرار نویسنده این کتاب، باتوجه به همکاری های تنگاتنگی که با شیخ محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه ی عمل او آشنا کند. چنانچه شما رهبر سیاسی یا اجتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان با شرکت را برعهده دارید، با مطالعه ی کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد و توجه به درس های بی نظیر شیخ محمد می توانید قابلیت هایی که او از آن ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید.

هورمزد

کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر نفوذ و گنجاندن آنها در کتابی آسان فهم و خواندنی است و همین امر حائز اهمیت است. کار من در این کتاب به عهده گرفتن تمامی تحقیقات و بررسی آنها در واقعیت و بیانشان به شیوه های قابل درک و استفاده برای همگان است. این کتاب مسیرهایی جدید را برای بله گفتن به ما نشان می دهد که قبلا از آنها استفاده نکرده ایم. اطلاعاتی مفید و باارزش درباره ی شیوه ی ترغیب وجود دارد درباره چه چیزی کی و جرا صحبت می کنید؟. ما اکنون پاسخ پرسش هایی را می دانیم که قبل از نگارش کتاب علم نفوذ در دیگران طبق حدس و گمان به آن ها جواب می دادیم.

اطلاعاتی درباره ی اینکه چگونه می توان بیش از یک محصول با انتخاب هایی درباره ی یک محصول و خدمات مربوط به آن را بررسی کرد. مطالب این کتاب شما را حیرت زده می کند.

این کتاب به منظور آموزش سیستمی موفق در جهت متقاعد سازی دیگران نگاشته شده است، کوین هوگان، در این کتاب با استناد به پژوهش های اخیر در حوزه ی تاثیر و نفوذ بر افراد و تلفیق آن با دنیای واقعی، دست به افشای اسرار ساده ای می زند که نشان می دهند چگونه می توان نه دیگران را به بله تبدیل کرد. تک تک اسراری که در این کتاب بیان می شوند، پیشتر به بوته نقد گذاشته شده و درستی آن به اثبات رسیده است. پس از خواندن اسرار شگفت آور علم نفوذ عمیقا درخواهید یافت که چرا مردم به شما نه می گویند.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

آوین

کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است.

کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند جمع اوری شده است، به بررسی این مسئله می‌پردازد که چرا برخی شرکت ها به سوی موفقیت جهش می کنند و برخی دیگر خیر. در این کتاب از نمودارهای بسیار عالی و مثال های بسیار برای فهم مطالب استفاده شده است.

آیا شرکت ها می توانند از خطرات بگذرند و با آنها مقابله کنند؟و هزاران سوال دیگر.

نگاه نوین

کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده اید، قانون ده برابر دقیقا چیست؟ چه کمکی به من می کند؟.

قانون ده برابر جام مقدس کسانیست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم، می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترسها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفستان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهداف تان را احیا کنید.

قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، کتاب قانون ده برابر نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.

نگاه نوین

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است.

رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، سفارششان دهید. بلیت هایی هستند که در اولین روز فروش، همه شان فروخته می شوند. سهام هایی هستند که بلافاصله بعد از آزادشدن، قیمتشان سر به فلک می کشد. ماشین هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می شوند و ملک هایی هستند که موقعی فروش می روند که بیشتر از چندخط روی کاغذ نیستند...

بعضی ها دنبال مشتری نیستند. بلکه این مشتری ست که دنبال آنهاست.

در دنیایی که انتخاب های زیادی داریم، چرا این اتفاق می افتد؟ چرا با وجود انتخاب های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب ها صف می کشند، بیشتر پول می دهند یا از قبل، رزروشان می کنند؟ چرا این آدم ها و محصولات این قدر خواهان دارند؟ کتاب رسیدن به فروش بیش از حد می خواهد علت این اتفاق را بگوید. علتش پدیده ای ست به نام بیش تر شدن تقاضا نسبت به عرضه یا همان فروش بیش از حد...

نگاه نوین

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

شما باید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید. هیچ وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید. من می گویم اقتصاد برود به جهنم! من می خواهم بهتر شوم، فتح کنم و پیش بروم و هر کاری خواهم کرد که اول باشم. کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه آن جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید.

با خواندن کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی یاد می گیرید برای پیشرفت خود، شرکت و ایده های تان (و همیشه اول شدن) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

نسل نو اندیش

کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی جدید از واژه هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمانها ارائه می دهد. در این کتاب می فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است. اگر به دنبال مطالعه ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت های ابرقدرت امروز را شکل داده اند، کتاب از خوب به عالی را بخوانید. شاید فکر کنید کتاب از خوب به عالی یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب و کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می آموزد. این کتاب به شما یاد می دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

معرفی، خلاصه و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی بوکالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم