موضوع پول نیست

45,000 تومان
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
44505
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
450,000 تومان
گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و...
صنایع دستی آقاجانی
1,355,000 تومان
لاله کوچک مس و خاتم کاری آقاجانی کد K064 یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این لاله کوچک مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای گواهینامه کیفیت جهانی...
صنایع دستی آقاجانی
1,250,000 تومان
دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب...
توضیحات

معرفی کتاب موضوع پول نیست

ایده های کتاب موضوع پول نیست را ملکه ی ذهن خود کرده و آنها را آگاهانه به کار ببندید، اگر چنین کنید هرچه را در زندگی بخواهید به دست خواهید آورد. این ایده ها تا این حد قوی هستند. در صفحات این کتاب، یک معدن طلای مجازی هست. نکته در استفاده ی آگاهانه از آن است.

همین که نشستم تا این متن را بنویسم، ناگهان کاری که می خواهم انجام دهم به من الهام شد. می خواستم یکی از تغییر دهنده ترین اطلاعاتی که می توان یافت را به شما معرفی کنم که به ذهنم رسید شما خودتان این کتاب را جذب کرده اید. قرار بوده این کتاب به دست شما برسد. البته این کتاب کاغذی، چیزی نیست که . جذبش کرده اید. اطلاعاتی که در میان صفحات آن نهفته، چیزی است که شما ن جذب کرده اید. هرچه وارد زندگی شما می شود تابع قانونی است. پس این کتاب را سرسری نخوانده و سپس آنرا به گوشه ای نیندازید. باید برای هر صفحه حداقل یک ساعت وقت بگذارید و باید بارها این کار را انجام دهید؛ خودم این کار را می کنم. اطلاعاتی که یاد می گیرید را با سبک زندگی فعلی خود و کارهایی که می کنید مرتبط سازید. اینگونه خواهید دید تغییرات رفتاری شما چگونه تمام زندگیتان را بهبود خواهند بخشید.
گوهرهای خردی را که در خط به خط کتاب، نگاه شما را انتظار می کشند در ذهن خود نهادینه کنید. آنها را به کار گرفته و از فوایدی که نویسنده وعده اش را به شما داده است لذت ببرید. فوایدی که در تک تک ایده های محشر نویسنده دیده می شود. وقتی مطالعه ی این کتاب را به اتمام برسانید آزادتر و پویاتر خواهید بود و قدرتی را که همیشه در عمق وجود شما بوده است گسترش خواهید داد. به چشم خودتان می بینید که نظام باورهایتان عوض می شود. درک عمیق تر و بامعناتری از تحت تعلیم برخی از بزرگان و پیشگامان رشد فردی بوده و اکنون ما این امتیاز را داریم که از اندوختهای دانش او که در طی این سالها به عمل نیز در آمده است بهره ببریم.

اشاره به سوابق آقای پراکتور اهمیت ویژه ای دارد. او در فقر و کمبود تحصیلات پایه بزرگ شد، او را به هیچ شغلی نمی گماشتند، زیرا تجربهی کاری چندانی نداشت. تمامی شرایط موفقیت علیه او بود. با اینهمه وقتی به آنچه در طی چهل سال گذشته به دست آورده است نگاهی بیندازید، شگفت زده خواهید شد. اغلب مردم می گویند حیرت آور است؛ البته با توجه به تجربه ی شخصیام می توانم تصديق کنم که خود باب پراکتور دست آوردهایش را حیرت آور نمی داند. او صادقانه اعتقاد دارد که همه می توانند کاری را که او کرده انجام دهند. سابقه و تجربه زندگی بابی پراکتور، او را قادر ساخته تا باورهای غلط دربارهی پول، که اکثر مردم جهان | را در بند خود گرفتار کرده است، نابود نماید.

من، به نوبه ی خودم، مسیری معمولی را در پیش گرفته بودم. دیپلم گرفتم، سپس مدرک کارشناسی و ادامه دادم تا به عنوان مهندس برق در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شدم. ولی به رغم انجام سالها کار حرفه ای، ناراضی و کلافه بودم و به زحمت می توانستم از پس هزینه های زندگی برآیم. در آن زمان به این نتیجه رسیدم که اگر سخت تر کار کنم و با صرف وقت بیشتر، کار دیگری هم انجام دهم، پول زیادی به دست خواهم آورد. اما به جای پولدار شدن، از پا افتادم، بدبخت شدم به طوری که حتی در طول روز وقتی برایم باقی نمی ماند تا از زندگی خارج از کارم لذت ببرم. 

شخصیت خود، از عملکرد ذهن خود، و از حرکت مداوم به سطوح بالا و بالاتر آگاهی هشیارانه خواهید یافت.
حال پیش از معرفی بیشتر اطلاعات این کتاب، می خواهم به عقب برگشته و نشان دهم که این اطلاعات از کجا آمده اند. زندگی نویسنده در سن ۲۶ سالگی، تغییر شگرفی کرد. این تغییر چنان حیرت آور بود که او خواست بداند چرا. چرا او؟ چه اتفاقی افتاده بود؟ چگونه روی داده بود؟ و همین او را وارد ماجرایی کرد که تا به امروز ادامه دارد. او ۴۸ سال را صرف تحقیق در این باره کرد که بفهمد چرا کارهایی که دوست داریم را انجام نمی دهیم. مربیان باب پراکتور از فرزانه ترین انسانهای ۵۰۰ سال گذشته بودند. او مانند یک دانشمند، زندگی آنها را بررسی کرد و ایده های عالی آنها را موشکافی نمود و دقیقا به توصیه های آنها عمل کرد.
به نظرم اگر میشد سالهای زیاد یادگیری که باعث تهیه اطلاعات این کتاب شده را حساب کرد، باید تمام تجربیات اساتید باب پراکتور و نویسندگانی که خودش تربیت کرده را در محاسبه مد نظر قرار داد. تازه باید توان ۴۸ سال تحقیق و آموزش باب پراکتور را نیز به آن بیفزایید. اهمیت اطلاعاتی که در این کتاب کشف خواهید کرد، فراتر از چیزی است که تصور می کنید. اطلاعاتی که بارها امتحان خود را در گذر زمان به خوبی پس داده اند؛ این دانش به نویسنده کمک کرده که میلیونها دلار کسب کند، و او نیز در عوض به خیلیها کمک کرده که میلیونها دلار به دست بیاورند. شما یک معدن طلای مجازی در صفحات این کتاب دارید، که البته باید خودتان آنرا استخراج کنید. و به دلیل اهمیت بسیارش، باید آنرا با هرکسی که پذیرایش هست در میان بگذارید.
چیزی که به شما می گویم واقعی است زیرا پس از سالها پیشرفت فکری در کنار کسب مدرک حقوق، کار در موسسه حقوقی و رسیدگی به امور موکلینم، این ایده ها را کشف کردم و ناگهان گویی قطعات پازل زندگی من در کنار هم قرار گرفت. کشف من در آگوست سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد. زمانی که این سعادت را یافتم که در یکی از همایشهای باب پراکتور در ونکور، شرکت کنم. آن همایش، مسیر زندگی مرا عوض کرد. از آن روز به بعد تمام وقتم را به یافتن راههایی برای به اشتراک گذاشتن ایده های قدرتمند باب پراکتور گذرانده ام. .
وقتی این ایده ها را کشف کردم، توانستم موفقیتهای زیادی در زندگی کسب کنم. یادگیری این مطالب به من کمک کرد تا دریابم هرچه در بیرون من اتفاق می افتد، ریشه در درونم دارد. از همان دوران جوانی از آموزشهای باب پراکتور تبعیت کردم. من داشتم هماهنگ با قوانین کائنات زندگی می کردم و اهداف خودم را نیز داشتم. اگر کسی از من می پرسید چرا زندگیت خوب است نمی دانستم چه پاسخ بدهم. ولی اکنون می توانم به مردم نشان بدهم چگونه می توانند به اندازهی من از زندگیشان لذت ببرند و عاشق این کار هستم. امیدوارم ایده های باب پراکتور ( همان کاری را برای شما بکند که برای من کرده است.
در انتها توصیه ی امرسون را یادآوری می کنم که نکته ی ظریفی است.

او گفته است:
«آنچه پیش روی شما و آنچه پشت سر شما قرار دارد در مقایسه با آنچه درون شما هست، هیچ است.»
سندی گالاگر کارشناس علوم انسانی، دکترای حقوق

قسمتی از کتاب موضوع پول نیست

موضوع، پول نیست به همه ی کسانی که شوق یادگیری دارند نشان می دهد که چگونه می توانند تمامی جنبه های زندگی خود را تغییر دهند.
کتاب پرفروش باب پراکتور به نام شما ثروتمند زاده شده اید ، الهام بخش افراد زیادی در سراسر دنیا بوده تا زندگی ای بکنند و داشته باشند که واقعا آرزویش را داشته اند. حال او با کتاب « موضوع، پول نیست» راه و روش تازه ای را در این بحران تغییرات اقتصادی کنونی در اختیار آن دسته از خوانندگان قرار داده است که تلاش دارند تا نظم و تعادل جدیدی در زندگی خود وارد نمایند.
به باور من، یکی از دلایل شهرت روش باب، این است که او با پتانسیل واقعی ای که در وجود همه ما هست صحبت می کند. او با روش شخصی و همچنین جهانی خود، خواننده را تحت تأثیر قرار می دهد. دوست دارم تجربه ی خود را در این مقدمه به تصویر بکشم، به طوری که نشان دهم چطور همه می توانند با پیگیری آموزه های او، بعد جدیدی از معنا و کامیابی را به زندگی خود بیفزایند. شما در حال آغاز تجربه ای هستید که طرز فکرتان دربارهی پول را برای همیشه عوض خواهد کرد. راز آفرینش ثروت در کتاب موضوع، پول نیست بر شما فاش خواهد شد. مردی که پس این کتاب قرار دارد
کتابی که خواهید خواند، حاصل بیش از چهل سال تجربه ی آقای باب پراکتور به عنوان آموزگار، مربی و سخنران در زمینه ی پول و ذهن است. او توانایی پول درآوردن شما متناسب با گسترش آگاهیتان، بیشتر خواهد شد. باب پراکتور اغلب از مردم می پرسد بیشترین پولی که در سال در آورده اند چقدر بوده است. اینرا نمی پرسد تا بداند آنها چقدر پول در آورده اند بلکه می خواهد بداند سطح آگاهی آنها دربارهی پول درآوردن چقدر است. اگر بفهمید که چگونه می شود پولی که سالیانه کسب می کنید را ماهیانه به دست آورید، آن هم با تلاش کمتر، آیا انجامش میدهید؟ البته که بله! اثر این کتاب
بهترین راه استفاده از کتاب حاضر، یاد گرفتن آن است. به یاد دارم بابا پراکتور در یکی از همایش هایش، کتابی را به همه نشان داد. -جلد آن کتاب بسیار مندرس و رنگ و رو رفته بود. زیر برخی از جمله ها را خط کشیده بود، برخی را مشخص کرده و یادداشتهایی هم در گوشه و کنار کتاب نوشته - بود. سپس گفت که بیش از چهل سال است که این کتاب را می خواند. به باور من، کتاب موضوع، پول نیست، کتابی است که باید بارها و بارها و سالهای متمادی آنرا مطالعه کنید. خود را از نظر احساسی درگیر ایده های آن کرده و به راههای به عمل در آوردن آنچه می آموزید فکر کنید . . .

و حرف آخر: راحت بنشینید و هر پیش داوری ای که درباره پول دارید را | دور بریزید. بگذارید آگاهی و اصول این کتاب شما را هدایت کند، زیرا شما را به جایی خواهد رساند که واقعا آرزویش را دارید.
تیفانی بارون، مهندس برق رئیس و عضو هیئت مدیره

در همین دوران زندگی بود که با باب پراکتور آشنا شدم. به مجرد اینکه شروع به فراگیری آثار او کردم، متوجه شدم که باورهای اشتباهی دربارهی پول داشته ام، خصوصا دربارهی پول درآوردن. تغییر جدی من هنگامی آغاز شد که دریافتم پول درآوردن هر فرد، بدون توجه به سابقه یا تجربه ی او، با ساختن تصویری در ذهنش آغاز می شود. درست مشابه آنکه صندلی ای که رویش نشسته اید، یا اتاقی که در آن ایستاده اید، هر دو در ابتدا، ایده یا فکری در ذهن یک نفر بوده است.

امروز من دیدگاه کاملا متفاوتی به پول دارم. من از مرحله ی کار کردن در یک اتاقک کوچک به مدیریت یک شرکت بین المللی به نام چیرمنز کلاب در کنار باب پراکتور رسیده ام. شرکتی که به مردم سراسر جهان نشان میدهد چگونه با سرمایه گذاری در منابع مختلف در آمد، به ثروت زیادی دست یابند.

به واقع آموزه های باب پراکتور باعث تغییرات شگرفی در زندگی من شد و وقتی دست به کار مطالعه ی کتاب موضوع، پول نیست شوید، زندگی شما نیز شروع به تغییر خواهد کرد. پول چیست؟
هم زمان که کتاب موضوع پول نیست را می خوانید بدانید که آگاهی شما شروع به تغییر کرده، و به این حقیقت خواهید رسید که پول، یک ایده است. پول، خدمتگزاری خوب و در عین حال اربابی وحشتناک است. پول دو منظور اصلی دارد، یکی به آسایش رساندن شما و دیگری اینکه شما را قادر سازد از خدماتی بدون حضور فیزیکی خود بهره ببرید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
44505

مشخصات

عنوان کتاب
موضوع پول نیست
نویسنده
باب پراکتور
مترجم
نیما عربشاهی
ناشر
کعبه دل
تعداد صفحات
222
وزن
246 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
2
قطع
رقعی
شابک
9786005272543
مشخصات تکمیلی
جنبه های روانشناسی ثروت،پول،موفقیت
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
خرید کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد حاکم دوبی با تخفیف خرید کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد حاکم دوبی با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
46,550 تومان 49,000 تومان
‎−5%
کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر...
خرید کتاب علم نفوذ در دیگران کوین هوگان نشر هورمزد قیمت با تخفیف خرید کتاب علم نفوذ در دیگران کوین هوگان نشر هورمزد قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
هورمزد
17,100 تومان 18,000 تومان
‎−5%
کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است. علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر...
خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پل
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...
خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
آوین
55,100 تومان 58,000 تومان
‎−5%
کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است. کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند...
کتاب قانون ده برابر نوشته گرنت کاردون قیمت خرید با تخفیف کتاب قانون ده برابر نوشته گرنت کاردون قیمت خرید با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
47,500 تومان 50,000 تومان
‎−5%
کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است. احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده...
خرید کتاب رسیدن به فروش بیش از حد دنیل پریستلی قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب رسیدن به فروش بیش از حد دنیل پریستلی قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
47,500 تومان 50,000 تومان
‎−5%
کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است. رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که...
خرید کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی گرنت کاردون قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی گرنت کاردون قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نگاه نوین
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه...
خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب از خوب به عالی جیم کالینز قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
نسل نو اندیش
63,555 تومان 66,900 تومان
‎−5%
کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است. با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم