موضوع پول نیست

44505

جدید

پیشنهاد شگفت انگیز

36,000 تومان

40,000 تومان

- +

ناشر: کعبه دل

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب موضوع پول نیست

ایده های کتاب موضوع پول نیست را ملکه ی ذهن خود کرده و آنها را آگاهانه به کار ببندید، اگر چنین کنید هرچه را در زندگی بخواهید به دست خواهید آورد. این ایده ها تا این حد قوی هستند. در صفحات این کتاب، یک معدن طلای مجازی هست. نکته در استفاده ی آگاهانه از آن است.

همین که نشستم تا این متن را بنویسم، ناگهان کاری که می خواهم انجام دهم به من الهام شد. می خواستم یکی از تغییر دهنده ترین اطلاعاتی که می توان یافت را به شما معرفی کنم که به ذهنم رسید شما خودتان این کتاب را جذب کرده اید. قرار بوده این کتاب به دست شما برسد. البته این کتاب کاغذی، چیزی نیست که . جذبش کرده اید. اطلاعاتی که در میان صفحات آن نهفته، چیزی است که شما ن جذب کرده اید. هرچه وارد زندگی شما می شود تابع قانونی است. پس این کتاب را سرسری نخوانده و سپس آنرا به گوشه ای نیندازید. باید برای هر صفحه حداقل یک ساعت وقت بگذارید و باید بارها این کار را انجام دهید؛ خودم این کار را می کنم. اطلاعاتی که یاد می گیرید را با سبک زندگی فعلی خود و کارهایی که می کنید مرتبط سازید. اینگونه خواهید دید تغییرات رفتاری شما چگونه تمام زندگیتان را بهبود خواهند بخشید.
گوهرهای خردی را که در خط به خط کتاب، نگاه شما را انتظار می کشند در ذهن خود نهادینه کنید. آنها را به کار گرفته و از فوایدی که نویسنده وعده اش را به شما داده است لذت ببرید. فوایدی که در تک تک ایده های محشر نویسنده دیده می شود. وقتی مطالعه ی این کتاب را به اتمام برسانید آزادتر و پویاتر خواهید بود و قدرتی را که همیشه در عمق وجود شما بوده است گسترش خواهید داد. به چشم خودتان می بینید که نظام باورهایتان عوض می شود. درک عمیق تر و بامعناتری از تحت تعلیم برخی از بزرگان و پیشگامان رشد فردی بوده و اکنون ما این امتیاز را داریم که از اندوختهای دانش او که در طی این سالها به عمل نیز در آمده است بهره ببریم.

اشاره به سوابق آقای پراکتور اهمیت ویژه ای دارد. او در فقر و کمبود تحصیلات پایه بزرگ شد، او را به هیچ شغلی نمی گماشتند، زیرا تجربهی کاری چندانی نداشت. تمامی شرایط موفقیت علیه او بود. با اینهمه وقتی به آنچه در طی چهل سال گذشته به دست آورده است نگاهی بیندازید، شگفت زده خواهید شد. اغلب مردم می گویند حیرت آور است؛ البته با توجه به تجربه ی شخصیام می توانم تصديق کنم که خود باب پراکتور دست آوردهایش را حیرت آور نمی داند. او صادقانه اعتقاد دارد که همه می توانند کاری را که او کرده انجام دهند. سابقه و تجربه زندگی بابی پراکتور، او را قادر ساخته تا باورهای غلط دربارهی پول، که اکثر مردم جهان | را در بند خود گرفتار کرده است، نابود نماید.

من، به نوبه ی خودم، مسیری معمولی را در پیش گرفته بودم. دیپلم گرفتم، سپس مدرک کارشناسی و ادامه دادم تا به عنوان مهندس برق در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شدم. ولی به رغم انجام سالها کار حرفه ای، ناراضی و کلافه بودم و به زحمت می توانستم از پس هزینه های زندگی برآیم. در آن زمان به این نتیجه رسیدم که اگر سخت تر کار کنم و با صرف وقت بیشتر، کار دیگری هم انجام دهم، پول زیادی به دست خواهم آورد. اما به جای پولدار شدن، از پا افتادم، بدبخت شدم به طوری که حتی در طول روز وقتی برایم باقی نمی ماند تا از زندگی خارج از کارم لذت ببرم. 

شخصیت خود، از عملکرد ذهن خود، و از حرکت مداوم به سطوح بالا و بالاتر آگاهی هشیارانه خواهید یافت.
حال پیش از معرفی بیشتر اطلاعات این کتاب، می خواهم به عقب برگشته و نشان دهم که این اطلاعات از کجا آمده اند. زندگی نویسنده در سن ۲۶ سالگی، تغییر شگرفی کرد. این تغییر چنان حیرت آور بود که او خواست بداند چرا. چرا او؟ چه اتفاقی افتاده بود؟ چگونه روی داده بود؟ و همین او را وارد ماجرایی کرد که تا به امروز ادامه دارد. او ۴۸ سال را صرف تحقیق در این باره کرد که بفهمد چرا کارهایی که دوست داریم را انجام نمی دهیم. مربیان باب پراکتور از فرزانه ترین انسانهای ۵۰۰ سال گذشته بودند. او مانند یک دانشمند، زندگی آنها را بررسی کرد و ایده های عالی آنها را موشکافی نمود و دقیقا به توصیه های آنها عمل کرد.
به نظرم اگر میشد سالهای زیاد یادگیری که باعث تهیه اطلاعات این کتاب شده را حساب کرد، باید تمام تجربیات اساتید باب پراکتور و نویسندگانی که خودش تربیت کرده را در محاسبه مد نظر قرار داد. تازه باید توان ۴۸ سال تحقیق و آموزش باب پراکتور را نیز به آن بیفزایید. اهمیت اطلاعاتی که در این کتاب کشف خواهید کرد، فراتر از چیزی است که تصور می کنید. اطلاعاتی که بارها امتحان خود را در گذر زمان به خوبی پس داده اند؛ این دانش به نویسنده کمک کرده که میلیونها دلار کسب کند، و او نیز در عوض به خیلیها کمک کرده که میلیونها دلار به دست بیاورند. شما یک معدن طلای مجازی در صفحات این کتاب دارید، که البته باید خودتان آنرا استخراج کنید. و به دلیل اهمیت بسیارش، باید آنرا با هرکسی که پذیرایش هست در میان بگذارید.
چیزی که به شما می گویم واقعی است زیرا پس از سالها پیشرفت فکری در کنار کسب مدرک حقوق، کار در موسسه حقوقی و رسیدگی به امور موکلینم، این ایده ها را کشف کردم و ناگهان گویی قطعات پازل زندگی من در کنار هم قرار گرفت. کشف من در آگوست سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد. زمانی که این سعادت را یافتم که در یکی از همایشهای باب پراکتور در ونکور، شرکت کنم. آن همایش، مسیر زندگی مرا عوض کرد. از آن روز به بعد تمام وقتم را به یافتن راههایی برای به اشتراک گذاشتن ایده های قدرتمند باب پراکتور گذرانده ام. .
وقتی این ایده ها را کشف کردم، توانستم موفقیتهای زیادی در زندگی کسب کنم. یادگیری این مطالب به من کمک کرد تا دریابم هرچه در بیرون من اتفاق می افتد، ریشه در درونم دارد. از همان دوران جوانی از آموزشهای باب پراکتور تبعیت کردم. من داشتم هماهنگ با قوانین کائنات زندگی می کردم و اهداف خودم را نیز داشتم. اگر کسی از من می پرسید چرا زندگیت خوب است نمی دانستم چه پاسخ بدهم. ولی اکنون می توانم به مردم نشان بدهم چگونه می توانند به اندازهی من از زندگیشان لذت ببرند و عاشق این کار هستم. امیدوارم ایده های باب پراکتور ( همان کاری را برای شما بکند که برای من کرده است.
در انتها توصیه ی امرسون را یادآوری می کنم که نکته ی ظریفی است.

او گفته است:
«آنچه پیش روی شما و آنچه پشت سر شما قرار دارد در مقایسه با آنچه درون شما هست، هیچ است.»
سندی گالاگر کارشناس علوم انسانی، دکترای حقوق

قسمتی از کتاب موضوع پول نیست

موضوع، پول نیست به همه ی کسانی که شوق یادگیری دارند نشان می دهد که چگونه می توانند تمامی جنبه های زندگی خود را تغییر دهند.
کتاب پرفروش باب پراکتور به نام شما ثروتمند زاده شده اید ، الهام بخش افراد زیادی در سراسر دنیا بوده تا زندگی ای بکنند و داشته باشند که واقعا آرزویش را داشته اند. حال او با کتاب « موضوع، پول نیست» راه و روش تازه ای را در این بحران تغییرات اقتصادی کنونی در اختیار آن دسته از خوانندگان قرار داده است که تلاش دارند تا نظم و تعادل جدیدی در زندگی خود وارد نمایند.
به باور من، یکی از دلایل شهرت روش باب، این است که او با پتانسیل واقعی ای که در وجود همه ما هست صحبت می کند. او با روش شخصی و همچنین جهانی خود، خواننده را تحت تأثیر قرار می دهد. دوست دارم تجربه ی خود را در این مقدمه به تصویر بکشم، به طوری که نشان دهم چطور همه می توانند با پیگیری آموزه های او، بعد جدیدی از معنا و کامیابی را به زندگی خود بیفزایند. شما در حال آغاز تجربه ای هستید که طرز فکرتان دربارهی پول را برای همیشه عوض خواهد کرد. راز آفرینش ثروت در کتاب موضوع، پول نیست بر شما فاش خواهد شد. مردی که پس این کتاب قرار دارد
کتابی که خواهید خواند، حاصل بیش از چهل سال تجربه ی آقای باب پراکتور به عنوان آموزگار، مربی و سخنران در زمینه ی پول و ذهن است. او توانایی پول درآوردن شما متناسب با گسترش آگاهیتان، بیشتر خواهد شد. باب پراکتور اغلب از مردم می پرسد بیشترین پولی که در سال در آورده اند چقدر بوده است. اینرا نمی پرسد تا بداند آنها چقدر پول در آورده اند بلکه می خواهد بداند سطح آگاهی آنها دربارهی پول درآوردن چقدر است. اگر بفهمید که چگونه می شود پولی که سالیانه کسب می کنید را ماهیانه به دست آورید، آن هم با تلاش کمتر، آیا انجامش میدهید؟ البته که بله! اثر این کتاب
بهترین راه استفاده از کتاب حاضر، یاد گرفتن آن است. به یاد دارم بابا پراکتور در یکی از همایش هایش، کتابی را به همه نشان داد. -جلد آن کتاب بسیار مندرس و رنگ و رو رفته بود. زیر برخی از جمله ها را خط کشیده بود، برخی را مشخص کرده و یادداشتهایی هم در گوشه و کنار کتاب نوشته - بود. سپس گفت که بیش از چهل سال است که این کتاب را می خواند. به باور من، کتاب موضوع، پول نیست، کتابی است که باید بارها و بارها و سالهای متمادی آنرا مطالعه کنید. خود را از نظر احساسی درگیر ایده های آن کرده و به راههای به عمل در آوردن آنچه می آموزید فکر کنید . . .

و حرف آخر: راحت بنشینید و هر پیش داوری ای که درباره پول دارید را | دور بریزید. بگذارید آگاهی و اصول این کتاب شما را هدایت کند، زیرا شما را به جایی خواهد رساند که واقعا آرزویش را دارید.
تیفانی بارون، مهندس برق رئیس و عضو هیئت مدیره

در همین دوران زندگی بود که با باب پراکتور آشنا شدم. به مجرد اینکه شروع به فراگیری آثار او کردم، متوجه شدم که باورهای اشتباهی دربارهی پول داشته ام، خصوصا دربارهی پول درآوردن. تغییر جدی من هنگامی آغاز شد که دریافتم پول درآوردن هر فرد، بدون توجه به سابقه یا تجربه ی او، با ساختن تصویری در ذهنش آغاز می شود. درست مشابه آنکه صندلی ای که رویش نشسته اید، یا اتاقی که در آن ایستاده اید، هر دو در ابتدا، ایده یا فکری در ذهن یک نفر بوده است.

امروز من دیدگاه کاملا متفاوتی به پول دارم. من از مرحله ی کار کردن در یک اتاقک کوچک به مدیریت یک شرکت بین المللی به نام چیرمنز کلاب در کنار باب پراکتور رسیده ام. شرکتی که به مردم سراسر جهان نشان میدهد چگونه با سرمایه گذاری در منابع مختلف در آمد، به ثروت زیادی دست یابند.

به واقع آموزه های باب پراکتور باعث تغییرات شگرفی در زندگی من شد و وقتی دست به کار مطالعه ی کتاب موضوع، پول نیست شوید، زندگی شما نیز شروع به تغییر خواهد کرد. پول چیست؟
هم زمان که کتاب موضوع پول نیست را می خوانید بدانید که آگاهی شما شروع به تغییر کرده، و به این حقیقت خواهید رسید که پول، یک ایده است. پول، خدمتگزاری خوب و در عین حال اربابی وحشتناک است. پول دو منظور اصلی دارد، یکی به آسایش رساندن شما و دیگری اینکه شما را قادر سازد از خدماتی بدون حضور فیزیکی خود بهره ببرید.

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب موضوع پول نیست
موضوع اصلی کتاب روانشناسی موفقیت
نویسنده باب پراکتور
مترجم نیما عربشاهی
ناشر کعبه دل
تعداد صفحات 222
وزن 246 گرم
سال چاپ 1398
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 2
ژانر کتاب روانشناسی
قطع رقعی
مشخصات تکمیلی جنبه های روانشناسی ثروت،پول،موفقیت
شابک 9786005272543

نوشتن دیدگاه

موضوع پول نیست

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

قورباغه ات را ببوس!

26,910 تومان 29,900 تومان

کار تیمی (مدیران پویا 5)

10,800 تومان 12,000 تومان

راه ولش (مدیران پویا11)

10,800 تومان 12,000 تومان

بازاریابی عصبی (کنکاش در مغز...

58,500 تومان 65,000 تومان

چگونه میلیونر شویم

990 تومان 1,100 تومان

در یک قدمی طلا (فکر کنید و...

3,150 تومان 3,500 تومان

دو مرد با يک پيام

53,100 تومان 59,000 تومان

چگونه ثروتمند شویم؟

36,000 تومان 40,000 تومان

فروشنده یک دقیقه ای

9,900 تومان 11,000 تومان

حکایت دولت و فرزانگی

4,950 تومان 5,500 تومان

تامین مالی پروژه در عمل

22,500 تومان 25,000 تومان

جادوی نظم

32,400 تومان 36,000 تومان

ذهن آگاهی در محیط کار

23,400 تومان 26,000 تومان

از مایه داری تا سرمایه داری

14,400 تومان 16,000 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0