موضوع پول نیست

موجود شد خبرم کن!
مرجع:
44505
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

معرفی کتاب موضوع پول نیست

ایده های کتاب موضوع پول نیست را ملکه ی ذهن خود کرده و آنها را آگاهانه به کار ببندید، اگر چنین کنید هرچه را در زندگی بخواهید به دست خواهید آورد. این ایده ها تا این حد قوی هستند. در صفحات این کتاب، یک معدن طلای مجازی هست. نکته در استفاده ی آگاهانه از آن است.

همین که نشستم تا این متن را بنویسم، ناگهان کاری که می خواهم انجام دهم به من الهام شد. می خواستم یکی از تغییر دهنده ترین اطلاعاتی که می توان یافت را به شما معرفی کنم که به ذهنم رسید شما خودتان این کتاب را جذب کرده اید. قرار بوده این کتاب به دست شما برسد. البته این کتاب کاغذی، چیزی نیست که . جذبش کرده اید. اطلاعاتی که در میان صفحات آن نهفته، چیزی است که شما ن جذب کرده اید. هرچه وارد زندگی شما می شود تابع قانونی است. پس این کتاب را سرسری نخوانده و سپس آنرا به گوشه ای نیندازید. باید برای هر صفحه حداقل یک ساعت وقت بگذارید و باید بارها این کار را انجام دهید؛ خودم این کار را می کنم. اطلاعاتی که یاد می گیرید را با سبک زندگی فعلی خود و کارهایی که می کنید مرتبط سازید. اینگونه خواهید دید تغییرات رفتاری شما چگونه تمام زندگیتان را بهبود خواهند بخشید.
گوهرهای خردی را که در خط به خط کتاب، نگاه شما را انتظار می کشند در ذهن خود نهادینه کنید. آنها را به کار گرفته و از فوایدی که نویسنده وعده اش را به شما داده است لذت ببرید. فوایدی که در تک تک ایده های محشر نویسنده دیده می شود. وقتی مطالعه ی این کتاب را به اتمام برسانید آزادتر و پویاتر خواهید بود و قدرتی را که همیشه در عمق وجود شما بوده است گسترش خواهید داد. به چشم خودتان می بینید که نظام باورهایتان عوض می شود. درک عمیق تر و بامعناتری از تحت تعلیم برخی از بزرگان و پیشگامان رشد فردی بوده و اکنون ما این امتیاز را داریم که از اندوختهای دانش او که در طی این سالها به عمل نیز در آمده است بهره ببریم.

اشاره به سوابق آقای پراکتور اهمیت ویژه ای دارد. او در فقر و کمبود تحصیلات پایه بزرگ شد، او را به هیچ شغلی نمی گماشتند، زیرا تجربهی کاری چندانی نداشت. تمامی شرایط موفقیت علیه او بود. با اینهمه وقتی به آنچه در طی چهل سال گذشته به دست آورده است نگاهی بیندازید، شگفت زده خواهید شد. اغلب مردم می گویند حیرت آور است؛ البته با توجه به تجربه ی شخصیام می توانم تصديق کنم که خود باب پراکتور دست آوردهایش را حیرت آور نمی داند. او صادقانه اعتقاد دارد که همه می توانند کاری را که او کرده انجام دهند. سابقه و تجربه زندگی بابی پراکتور، او را قادر ساخته تا باورهای غلط دربارهی پول، که اکثر مردم جهان | را در بند خود گرفتار کرده است، نابود نماید.

من، به نوبه ی خودم، مسیری معمولی را در پیش گرفته بودم. دیپلم گرفتم، سپس مدرک کارشناسی و ادامه دادم تا به عنوان مهندس برق در یک شرکت بزرگ مشغول به کار شدم. ولی به رغم انجام سالها کار حرفه ای، ناراضی و کلافه بودم و به زحمت می توانستم از پس هزینه های زندگی برآیم. در آن زمان به این نتیجه رسیدم که اگر سخت تر کار کنم و با صرف وقت بیشتر، کار دیگری هم انجام دهم، پول زیادی به دست خواهم آورد. اما به جای پولدار شدن، از پا افتادم، بدبخت شدم به طوری که حتی در طول روز وقتی برایم باقی نمی ماند تا از زندگی خارج از کارم لذت ببرم. 

شخصیت خود، از عملکرد ذهن خود، و از حرکت مداوم به سطوح بالا و بالاتر آگاهی هشیارانه خواهید یافت.
حال پیش از معرفی بیشتر اطلاعات این کتاب، می خواهم به عقب برگشته و نشان دهم که این اطلاعات از کجا آمده اند. زندگی نویسنده در سن ۲۶ سالگی، تغییر شگرفی کرد. این تغییر چنان حیرت آور بود که او خواست بداند چرا. چرا او؟ چه اتفاقی افتاده بود؟ چگونه روی داده بود؟ و همین او را وارد ماجرایی کرد که تا به امروز ادامه دارد. او ۴۸ سال را صرف تحقیق در این باره کرد که بفهمد چرا کارهایی که دوست داریم را انجام نمی دهیم. مربیان باب پراکتور از فرزانه ترین انسانهای ۵۰۰ سال گذشته بودند. او مانند یک دانشمند، زندگی آنها را بررسی کرد و ایده های عالی آنها را موشکافی نمود و دقیقا به توصیه های آنها عمل کرد.
به نظرم اگر میشد سالهای زیاد یادگیری که باعث تهیه اطلاعات این کتاب شده را حساب کرد، باید تمام تجربیات اساتید باب پراکتور و نویسندگانی که خودش تربیت کرده را در محاسبه مد نظر قرار داد. تازه باید توان ۴۸ سال تحقیق و آموزش باب پراکتور را نیز به آن بیفزایید. اهمیت اطلاعاتی که در این کتاب کشف خواهید کرد، فراتر از چیزی است که تصور می کنید. اطلاعاتی که بارها امتحان خود را در گذر زمان به خوبی پس داده اند؛ این دانش به نویسنده کمک کرده که میلیونها دلار کسب کند، و او نیز در عوض به خیلیها کمک کرده که میلیونها دلار به دست بیاورند. شما یک معدن طلای مجازی در صفحات این کتاب دارید، که البته باید خودتان آنرا استخراج کنید. و به دلیل اهمیت بسیارش، باید آنرا با هرکسی که پذیرایش هست در میان بگذارید.
چیزی که به شما می گویم واقعی است زیرا پس از سالها پیشرفت فکری در کنار کسب مدرک حقوق، کار در موسسه حقوقی و رسیدگی به امور موکلینم، این ایده ها را کشف کردم و ناگهان گویی قطعات پازل زندگی من در کنار هم قرار گرفت. کشف من در آگوست سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد. زمانی که این سعادت را یافتم که در یکی از همایشهای باب پراکتور در ونکور، شرکت کنم. آن همایش، مسیر زندگی مرا عوض کرد. از آن روز به بعد تمام وقتم را به یافتن راههایی برای به اشتراک گذاشتن ایده های قدرتمند باب پراکتور گذرانده ام. .
وقتی این ایده ها را کشف کردم، توانستم موفقیتهای زیادی در زندگی کسب کنم. یادگیری این مطالب به من کمک کرد تا دریابم هرچه در بیرون من اتفاق می افتد، ریشه در درونم دارد. از همان دوران جوانی از آموزشهای باب پراکتور تبعیت کردم. من داشتم هماهنگ با قوانین کائنات زندگی می کردم و اهداف خودم را نیز داشتم. اگر کسی از من می پرسید چرا زندگیت خوب است نمی دانستم چه پاسخ بدهم. ولی اکنون می توانم به مردم نشان بدهم چگونه می توانند به اندازهی من از زندگیشان لذت ببرند و عاشق این کار هستم. امیدوارم ایده های باب پراکتور ( همان کاری را برای شما بکند که برای من کرده است.
در انتها توصیه ی امرسون را یادآوری می کنم که نکته ی ظریفی است.

او گفته است:
«آنچه پیش روی شما و آنچه پشت سر شما قرار دارد در مقایسه با آنچه درون شما هست، هیچ است.»
سندی گالاگر کارشناس علوم انسانی، دکترای حقوق

قسمتی از کتاب موضوع پول نیست

موضوع، پول نیست به همه ی کسانی که شوق یادگیری دارند نشان می دهد که چگونه می توانند تمامی جنبه های زندگی خود را تغییر دهند.
کتاب پرفروش باب پراکتور به نام شما ثروتمند زاده شده اید ، الهام بخش افراد زیادی در سراسر دنیا بوده تا زندگی ای بکنند و داشته باشند که واقعا آرزویش را داشته اند. حال او با کتاب « موضوع، پول نیست» راه و روش تازه ای را در این بحران تغییرات اقتصادی کنونی در اختیار آن دسته از خوانندگان قرار داده است که تلاش دارند تا نظم و تعادل جدیدی در زندگی خود وارد نمایند.
به باور من، یکی از دلایل شهرت روش باب، این است که او با پتانسیل واقعی ای که در وجود همه ما هست صحبت می کند. او با روش شخصی و همچنین جهانی خود، خواننده را تحت تأثیر قرار می دهد. دوست دارم تجربه ی خود را در این مقدمه به تصویر بکشم، به طوری که نشان دهم چطور همه می توانند با پیگیری آموزه های او، بعد جدیدی از معنا و کامیابی را به زندگی خود بیفزایند. شما در حال آغاز تجربه ای هستید که طرز فکرتان دربارهی پول را برای همیشه عوض خواهد کرد. راز آفرینش ثروت در کتاب موضوع، پول نیست بر شما فاش خواهد شد. مردی که پس این کتاب قرار دارد
کتابی که خواهید خواند، حاصل بیش از چهل سال تجربه ی آقای باب پراکتور به عنوان آموزگار، مربی و سخنران در زمینه ی پول و ذهن است. او توانایی پول درآوردن شما متناسب با گسترش آگاهیتان، بیشتر خواهد شد. باب پراکتور اغلب از مردم می پرسد بیشترین پولی که در سال در آورده اند چقدر بوده است. اینرا نمی پرسد تا بداند آنها چقدر پول در آورده اند بلکه می خواهد بداند سطح آگاهی آنها دربارهی پول درآوردن چقدر است. اگر بفهمید که چگونه می شود پولی که سالیانه کسب می کنید را ماهیانه به دست آورید، آن هم با تلاش کمتر، آیا انجامش میدهید؟ البته که بله! اثر این کتاب
بهترین راه استفاده از کتاب حاضر، یاد گرفتن آن است. به یاد دارم بابا پراکتور در یکی از همایش هایش، کتابی را به همه نشان داد. -جلد آن کتاب بسیار مندرس و رنگ و رو رفته بود. زیر برخی از جمله ها را خط کشیده بود، برخی را مشخص کرده و یادداشتهایی هم در گوشه و کنار کتاب نوشته - بود. سپس گفت که بیش از چهل سال است که این کتاب را می خواند. به باور من، کتاب موضوع، پول نیست، کتابی است که باید بارها و بارها و سالهای متمادی آنرا مطالعه کنید. خود را از نظر احساسی درگیر ایده های آن کرده و به راههای به عمل در آوردن آنچه می آموزید فکر کنید . . .

و حرف آخر: راحت بنشینید و هر پیش داوری ای که درباره پول دارید را | دور بریزید. بگذارید آگاهی و اصول این کتاب شما را هدایت کند، زیرا شما را به جایی خواهد رساند که واقعا آرزویش را دارید.
تیفانی بارون، مهندس برق رئیس و عضو هیئت مدیره

در همین دوران زندگی بود که با باب پراکتور آشنا شدم. به مجرد اینکه شروع به فراگیری آثار او کردم، متوجه شدم که باورهای اشتباهی دربارهی پول داشته ام، خصوصا دربارهی پول درآوردن. تغییر جدی من هنگامی آغاز شد که دریافتم پول درآوردن هر فرد، بدون توجه به سابقه یا تجربه ی او، با ساختن تصویری در ذهنش آغاز می شود. درست مشابه آنکه صندلی ای که رویش نشسته اید، یا اتاقی که در آن ایستاده اید، هر دو در ابتدا، ایده یا فکری در ذهن یک نفر بوده است.

امروز من دیدگاه کاملا متفاوتی به پول دارم. من از مرحله ی کار کردن در یک اتاقک کوچک به مدیریت یک شرکت بین المللی به نام چیرمنز کلاب در کنار باب پراکتور رسیده ام. شرکتی که به مردم سراسر جهان نشان میدهد چگونه با سرمایه گذاری در منابع مختلف در آمد، به ثروت زیادی دست یابند.

به واقع آموزه های باب پراکتور باعث تغییرات شگرفی در زندگی من شد و وقتی دست به کار مطالعه ی کتاب موضوع، پول نیست شوید، زندگی شما نیز شروع به تغییر خواهد کرد. پول چیست؟
هم زمان که کتاب موضوع پول نیست را می خوانید بدانید که آگاهی شما شروع به تغییر کرده، و به این حقیقت خواهید رسید که پول، یک ایده است. پول، خدمتگزاری خوب و در عین حال اربابی وحشتناک است. پول دو منظور اصلی دارد، یکی به آسایش رساندن شما و دیگری اینکه شما را قادر سازد از خدماتی بدون حضور فیزیکی خود بهره ببرید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
44505

مشخصات

عنوان کتاب
موضوع پول نیست
نویسنده
باب پراکتور
مترجم
نیما عربشاهی
ناشر
کعبه دل
تعداد صفحات
222
وزن
246 گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
2
قطع
رقعی
شابک
9786005272543
مشخصات تکمیلی
جنبه های روانشناسی ثروت،پول،موفقیت
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
بهار سبز

کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس های رهبری حاکم دوبی) نوشته ی یاسر جرار توسط علی علی پناهی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

پیشرفت و توسعه دوبی داستان قابل توجهی است که باعث شده این شهر در ردیف شهرهای ممتاز و برتر جهان قرار گیرد. اما کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد در مورد دوبی نیست، بلکه در مورد شیخ محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل او است که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. جناب شیخ محمد بن راشد آل مكتوم، نخست وزیر و نایب رییس امارات متحده عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص ترین و تحسین آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسؤلیت های خود توانسته است، به رغم تمام مشکلات و محدودیت ها، دستاوردهای فوق العاده ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند. دکتر یاسر جرار نویسنده این کتاب، باتوجه به همکاری های تنگاتنگی که با شیخ محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه ی عمل او آشنا کند. چنانچه شما رهبر سیاسی یا اجتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان با شرکت را برعهده دارید، با مطالعه ی کتاب مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد و توجه به درس های بی نظیر شیخ محمد می توانید قابلیت هایی که او از آن ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید.

هورمزد

کتاب علم نفوذ در دیگران نوشته کوین هوگان توسط خانم زینب لامعی به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات هورمزد چاپ و منتشر شده است.

علم نفوذ در واقع کتابی برای نفوذ در دیگران در هزاره ی جدید است. کار من گردآوری مهمترین عناصر نفوذ و گنجاندن آنها در کتابی آسان فهم و خواندنی است و همین امر حائز اهمیت است. کار من در این کتاب به عهده گرفتن تمامی تحقیقات و بررسی آنها در واقعیت و بیانشان به شیوه های قابل درک و استفاده برای همگان است. این کتاب مسیرهایی جدید را برای بله گفتن به ما نشان می دهد که قبلا از آنها استفاده نکرده ایم. اطلاعاتی مفید و باارزش درباره ی شیوه ی ترغیب وجود دارد درباره چه چیزی کی و جرا صحبت می کنید؟. ما اکنون پاسخ پرسش هایی را می دانیم که قبل از نگارش کتاب علم نفوذ در دیگران طبق حدس و گمان به آن ها جواب می دادیم.

اطلاعاتی درباره ی اینکه چگونه می توان بیش از یک محصول با انتخاب هایی درباره ی یک محصول و خدمات مربوط به آن را بررسی کرد. مطالب این کتاب شما را حیرت زده می کند.

این کتاب به منظور آموزش سیستمی موفق در جهت متقاعد سازی دیگران نگاشته شده است، کوین هوگان، در این کتاب با استناد به پژوهش های اخیر در حوزه ی تاثیر و نفوذ بر افراد و تلفیق آن با دنیای واقعی، دست به افشای اسرار ساده ای می زند که نشان می دهند چگونه می توان نه دیگران را به بله تبدیل کرد. تک تک اسراری که در این کتاب بیان می شوند، پیشتر به بوته نقد گذاشته شده و درستی آن به اثبات رسیده است. پس از خواندن اسرار شگفت آور علم نفوذ عمیقا درخواهید یافت که چرا مردم به شما نه می گویند.

پل

کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است.

کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار، تکنیک و دستورالعمل هایی است که با روش های ساده ی آن می توانید بهترین گام ها را در بهبود زندگی تان بردارید. آنتونی رابینز به شما نشان می دهد که چگونه در کمترین زمان به بهترین نتایج دست یابید. گام های بزرگ رابینز راهی به سوی زندگی بهتر است. این گام ها سرلوحه ی موفقیت های بی شماری است. پیتر گابر ( مدیر اجرایی شرکت سونی )

شناخت عمیق آنتونی رابینز نسبت به مردم و جامعه سبب پیشرفت او شده است او به خوبی می داند چه عاملی موجب موفقیت، سعادت و شادکامی زندگی مردم می شود. (آندره آقاسی)

آوین

کتاب از خوب به عالی (چرا برخی از شرکت ها جهش می کنند و برخی دیگر خیر) نوشته جیم کالینز با ترجمه ناهید سپهرپور توسط انتشارات آوین چاپ و منتشر شده است.

کتاب از خوب به عالی كه بر اساس تحقیقات و بررسی های دقیق و ارزشمند جمع اوری شده است، به بررسی این مسئله می‌پردازد که چرا برخی شرکت ها به سوی موفقیت جهش می کنند و برخی دیگر خیر. در این کتاب از نمودارهای بسیار عالی و مثال های بسیار برای فهم مطالب استفاده شده است.

آیا شرکت ها می توانند از خطرات بگذرند و با آنها مقابله کنند؟و هزاران سوال دیگر.

نگاه نوین

کتاب قانون ده برابر تنها تفاوت بین موفقیت و شکست نوشته گرنت کاردون توسط محمدحسین اکبرزاده ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

احتمالا وقتی کتاب قانون ده برابر را برداشته اید با دیدنش تعجب کرده اید، قانون ده برابر دقیقا چیست؟ چه کمکی به من می کند؟.

قانون ده برابر جام مقدس کسانیست که موفقیت می خواهند. جدی می گویم، می شود گفت، اگرهدف و مقصودی داشته باشید، این قانون همان است که دنبالش هستید! قانون ده برابر سطح مناسبی برای تلاش و افکارتان تعیین می کند که تضمین کننده ی موفقیت است و این اطمینان را خواهد داد که در کل زندگی و حرفه تان در همین سطح ادامه می دهید. قانون ده برابر حتی ترسها را برطرف می کند، شجاعت و اعتماد به نفستان را بیشتر می کند، تاخیرها و سستی ها را از بین می برد و حس هدفمندی به شما می دهد تا زندگی، رویاها و اهداف تان را احیا کنید.

قانون ده برابر تنها اصلی ست که همه ی افراد موفق ممتاز در موفقیت آمیزترین مقاطع زندگی شان از آن استفاده می کنند. صرف نظر از شیوه ی تعریف موفقیت، کتاب قانون ده برابر نشان می دهد چطور از تحقق موفقیت (و هر رویایی در هر وضعیت اقتصادی) مطمئن شوید.

نگاه نوین

کتاب رسیدن به فروش بیش از حد از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته انتشارات نگاه نوین اثری است از دنیل پریستلی و به کوشش محمدرضا عمرانی ترجمه شده است.

رستوران هایی هستند که مردم برای شان صف می کشند. محصولاتی هستند که باید از چند ماه قبل، سفارششان دهید. بلیت هایی هستند که در اولین روز فروش، همه شان فروخته می شوند. سهام هایی هستند که بلافاصله بعد از آزادشدن، قیمتشان سر به فلک می کشد. ماشین هایی هستند که قبل از ساخته شدن، فروخته می شوند و ملک هایی هستند که موقعی فروش می روند که بیشتر از چندخط روی کاغذ نیستند...

بعضی ها دنبال مشتری نیستند. بلکه این مشتری ست که دنبال آنهاست.

در دنیایی که انتخاب های زیادی داریم، چرا این اتفاق می افتد؟ چرا با وجود انتخاب های زیادی که داریم، مردم برای بعضی از این انتخاب ها صف می کشند، بیشتر پول می دهند یا از قبل، رزروشان می کنند؟ چرا این آدم ها و محصولات این قدر خواهان دارند؟ کتاب رسیدن به فروش بیش از حد می خواهد علت این اتفاق را بگوید. علتش پدیده ای ست به نام بیش تر شدن تقاضا نسبت به عرضه یا همان فروش بیش از حد...

نگاه نوین

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی از سری کتابهای ثروتمندان خودساخته نوشته ی گرنت کاردون راههایی برای به دست گرفتن بازار و شکست دادن رقبا را به شما نشان می دهد این کتاب توسط محمدمهدی ربانی ترجمه و به کوشش انتشارات نگاه نوین چاپ و منتشر شده است.

شما باید در شرکت یا حرفه تان چنان جایگاهی به دست آورید که مشکلات اقتصادی نتوانند به شما آسیب بزنند. این یعنی باید به ایجاد سیستم اقتصادی خودتان فکر کنید. هیچ وقت نباید به گذران امور یا نگران بودن برای وضعیت اقتصادی خودتان بسنده کنید. من می گویم اقتصاد برود به جهنم! من می خواهم بهتر شوم، فتح کنم و پیش بروم و هر کاری خواهم کرد که اول باشم. کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد چگونه می توانید موفق شوید و چگونه آن جایگاه قدرتمند اول را به دست آورید.

با خواندن کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی یاد می گیرید برای پیشرفت خود، شرکت و ایده های تان (و همیشه اول شدن) دقیقا چه کارهایی باید انجام دهید.

نسل نو اندیش

کتاب از خوب به عالی اثر جیم کالینز توسط فاطمه باغستانی ترجمه و به کوشش انتشارات نسل نواندیش چاپ و منتشر شده است.

با خواندن این کتاب علمی، بیشتر باورهای فعلی خود را زیر سؤال می برید. کتاب از خوب به عالی تعاریفی جدید از واژه هایی چون مدیرعامل قدرتمند، مدیریت، تصاحب و ادغام سازمانها ارائه می دهد. در این کتاب می فهمیم که متوسط بودن برای موفق بودن کافی نیست بلکه خوب بودن و حرکت به سوی عالی شدن، کلید موفقیت است. اگر به دنبال مطالعه ای علمی و جذاب برای شناخت عواملی هستید که شرکت های ابرقدرت امروز را شکل داده اند، کتاب از خوب به عالی را بخوانید. شاید فکر کنید کتاب از خوب به عالی یک کتاب مدیریتی و مناسب برای صاحبان کسب و کار است؛ اما این کتاب راز رسیدن به عالی ترین جایگاه انسانی و تفکر خلاق را به شما می آموزد. این کتاب به شما یاد می دهد در هر موقعیتی که قرار دارید، می توانید با وسعت بخشیدن نگرش خود، به جایگاهی والاتر دست یابید.

معرفی، خلاصه و خرید کتاب با تخفیف در فروشگاه اینترنتی بوکالا

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم