ماورای طبیعی شدن

کتاب ماورای طبیعی شدن از کتابهای جو دیسپنزا کتابی است برای فرار از زندگی عادی، این کتاب توسط روزبه ملک زاده و هیمن برین ترجمه و به همت نشر پردیس آباریس به چاپ رسیده است.

کتاب ماورای طبیعی شدن نشان می دهد چگونه برای فرار از زندگی عادی قدم برداریم و وارد یک زندگی خارق العاده شویم. دکتر جو دیسپنزا با استفاده از دوره های متنوع علمی مانند اپی ژنتیک، بیولوژی مولکولی، نوروکاردیوگرافی و فیزیک کوانتومی، مرزهای سنتی را که بین اندیشه علمی و تجربه ی بشری فاصله افکنده اند، در می نوردد. در طول تاریخ بشری بسیار پیش آمده است که افراد عادی تجربه هایی را از سر گذرانده اند که آنها را به ورای محدوده ی آن چیزی رسانده است که ما ممکن می پنداریم. جو دیسپنزا با سبکی ساده، سلیس و قابل فهم کشفیات تحول آخرین علم کوانتومی و آموزه های عمیق گذشته را که عرفا عمر خود را وقف تسلط بر آن می کردند در یک کتاب گرد هم آورده است. او به ما نشان می دهد که چطور ماوراء طبیعی شویم.

همچنین بخوانید: جو دیسپنزا کیست ؟

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
82814
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا

در پیشگفتار کتاب ماورای طبیعی شدن می خوانیم:

بسیار پیش آمده است که در طول تاریخ بشر افراد عادی تجربه هایی را از سر گذرانده اند که آنها را به ورای محدوده ی آن چیزی رسانده است که ما ممکن می پنداریم. از عمر چند صد ساله ی لی چینگ یوئن رزمی کار که طی ۲۵۶ سال عمرش از سال ۱۶۷۷ تا ۱۹۳۳ با ۱۴ زن ازدواج کرد و بیش از ۲۰۰ فرزند به دنیا آورد گرفته تا شفای خودبخودی بیماری های عدیده ای که انستیتوی علوم نوئتیک (IONS) از ۳۵۰۰ مرجع و در بیش از ۸۰۰ ژورنال به ۲۰ زبان مختلف جمع آوری کرده است. این شواهد به روشنی به ما نشان می دهند که ما آن چیزی نیستیم که در گذشته به ما گفته اند و حتی فراتر از آن چیزی هستیم که تصورش را می کرده ایم.

حال که پتانسیل گسترش یافته ی بشر کم کم مورد قبول عموم واقع می شود، پرسش اصلی از «چه چیزی در زندگی ما ممکن است؟» به «چگونه آن را انجام دهیم؟ و چگونه پتانسیل خارق العاده ی زندگی روزمره ی خود را بیدار کنیم؟» تغییر پیدا کرده است. پاسخ این پرسش پایه ی کتاب ماورای طبیعی شدن را شکل می دهد: ماوراء طبیعی شدن: چگونه افراد معمولی کارهای خارق العاده را انجام می دهند.

*** کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا خرید با تخفیف  ***

دکتر جو دیسپنزا پزشک، دانشمند و عارف امروزی است. همچنین او ترکیب گر اطلاعات است و آرمانی دارد که از چارچوب های یک رشته ی علمی واحد فراتر می رود. جو با استفاده از حوزه های متنوع علمی مانند اپی ژنتیک، بیولوژی مولکولی نوروکاردیوگرافی و فیزیک کوانتومی مرزهای سنتی را که بین اندیشه ی علمی و تجربه ی بشری فاصله افکنده اند، در می نوردد و در را به روی پارادایم جدیدی از قدرت خودجوش باز می کند. راهی برای فکر کردن و زیستن بر اساس آن چیزی که حس می کنیم در زندگی مان امکان دارد و نیز بر اساس آن چیزی که به منزله ی واقعيت علمی قبول داریم. این جبهه برای هر قشری بشارت هایی دارد، از خانه دار گرفته تا دانشجو، از کارگر ماهر گرفته تا دانشمند و مهندس و متخصصین حوزه ی سلامت.

دلیل این گستردگی این است که کارهای جو دیسپنزا با مدل اثبات شده ای مطابقت دارد که اساتید قرنها با موفقیت از آن برای شاگردان خود بهره جسته اند. ایده ی این مدل ساده است: اگر به راستی قدرت بزرگتری را تجربه کنیم، این تجربه ما را می رهاند تا بتوانیم آن قدرت را در زندگی روزمره ی خود پذیرا باشیم. کتابی که در دست دارید، ماوراء طبیعی شدن، اولین کتاب در نوع خود است که می تواند این کار را برای شما انجام دهد: کتاب ماورای طبیعی شدن گام به گام ما را در مسیر دستیابی به بزرگترین بالقوگی های بدن، سلامتی، روابط و هدف زندگی پیش برده و به ما اجازه می دهد که این مسیر را خودمان طی کنیم.

ابتدا بر روی دیوارهای غاری در فلات تبت با چشمان خود مشاهده کردم که در گذشته اساتید یوگا از همین الگو برای رهانیدن شاگردان خود از بند باورهای محدود کننده استفاده می کرده اند. امروزه میراث این آموزه ها هنوز پابرجاست.

در بهار سال ۱۹۹۸ سفری گروهی به بلندی های غرب تبت تدارک دیدیم. گذرمان به غار دور افتاده ی شاعر، عارف و یوگاکار قرن یازدهم يوجتسون ميلارپا افتاد که در زمان خود به نام ميلارپا شناخته شده بود.

یوجستون میلارپا

ابتدا زمانی با این یوگاکار افسانه ای آشنا شدم که در دهه ی ۱۹۸۰ شاگرد فرد معروفی بنام سیک بودم. سال ها زندگی راز آلود میلارپا را مطالعه کردم. اینکه او چگونه در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد، اما ترجیح داد که دارایی های دنیوی خود را ترک کند. شرایط دشوار و غم انگیزی در آن خانواده رخ داد و عزیزانش قربانی خشونت نظامی شدند. انتقام و رنج متعاقب آن باعث شد ميلارپا به ارتفاعات هیمالیا پناه برد. جایی که در آن به پتانسیل خارق العاده ی خود در یوگا پی برد.

دوست داشتم به چشم خود مکانی را ببینم که ميلارپا در آن قوانین فیزیک را زیر پا گذاشت تا به خود و شاگردانش نشان دهد که تنها باورهای ما هستند که ما را در زندگی محدود می کنند. نوزده روز از سفر، گذشته بود که فرصت این کار را به دست آوردم.

حال که به رطوبت تک رقمی و ارتفاعات بیش از ۴۰۰۰ متر بالاتر از سطح دریا عادت کرده بودم، توانستم دقیقا به همان جایی بروم که ميلارپا ۸۰۰ سال قبل در آنجا جلوی شاگردانش ایستاده بود. صورتم تنها چند سانتی متر با دیوار غار فاصله داشت. به رازهای نامعلومی خیره شده بودم که دانشمندان مدرن هرگز نتوانسته اند آنها را توجیه یا بازسازی کنند. درست در همین مکان بود که ميلارپا ابتدا دست خود را روی صخره ای در راستای شانه اش قرار داد و سپس دستش را در دیوار فرو برد، گویی اصلا صخره ای وجود ندارد. در این حین صخره در زیر دستش نرم و شکل پذیر شد و برای دست او جا باز کرد. جای دست این استاد بزرگ تا به امروز باقی است و در طول قرون همچون منبع الهامی برای شاگردان وی عمل کرده است. وقتی نور چراغ قوه را بر سایر دیوارها و سقف غار انداختیم، متوجه شدیم که چندین جای دست دیگر هم وجود دارد و میلاریا بیش از یک بار این کار را انجام داده است.

دستم را باز کردم و درست در همان جایی که استاد بزرگ هشت قرن پیش دست خود را فرو برده بود، در جای دست ميلارپا قرار دادم. دستم آن قدر خوب در آن جای گرفت که تمام تردیدهایم راجع به صحت و اصالت این جای دستها از بین رفت. این احساس همزمان مرا هم با کاستی هایم آشنا می کرد و هم ترغیبم می نمود. بلافاصله فکرم به سمت آن مرد رفت. دوست داشتم بدانم وقتی دست روی صخره گذاشت، برایش چه اتفاقی افتاد. چه فکری می کرد؟ مهم تر از آن، چه احساسی داشت؟ چگونه توانست این قانون فیزیک را زیر پا گذارد که می گوید دست و صخره نمی توانند همزمان یک مکان واحد را اشغال کنند؟

گویی راهنمای تبتی ما ذهنم را خوانده بود و قبل از اینکه سؤالم را بپرسم به آن پاسخ داد. «مطابق مراقبه ی گشی (استاد بزرگ)، او بخشی از صخره است و از آن جدا نیست. صخره نمی تواند او را در خود جای دهد. این غار از نظر گشی محدودیت و مانع نیست، بلکه مکانی است برای تجربه. او در این مکان آزاد است و می تواند حرکت کند، گویی اصلا صخره ای وجود ندارد.» حرف هایش کاملا منطقی بود. وقتی شاگردان ميلارپا دیدند که استادشان کاری کرد که مطابق باورهای سنتی ممکن نبود، با همان معمایی روبه رو شدند که ما نیز امروزه وقتی می خواهیم خود را از شر باورهای محدود کننده برهانیم، با آن روبه رو می شویم.

وقتی دست در آن نشانه ای گذاشتم که استاد یوگا مدت ها قبل برای شاگردانش به یادگار گذاشته بود، از خودم پرسیدم: آیا امروزه ما نیز در بند همان باورهای محدود کننده ای هستیم که شاگردان ميلارپا در آن روزگار تجربه می کردند؟ اگر چنین است، چطور می توانیم قدرتی را در خود بیدار کنیم که به ما کمک کند از باورهای محدود کننده ی خود گذر کنیم؟

من پی برده ام که وقتی چیزی در زندگی حقیقت داشته باشد، این حقیقت خود را به شیوه های مختلف نشان می دهد. به همین دلیل اصلا جای تعجب نیست که شواهد علمی موجود در اکتشافات جو دیسپنزا به همان نتیجه ای منجر می شود که میلارپا و عرفا در قرون مختلف به آن رسیده اند. علت اینکه جهان چنین است، بدنهای ما چنان اند و شرایط زندگی ما این گونه است، همه و همه به نفس آگاهی و تفکر ما در دنیا راجع به خودمان بر می گردد.

داستان میلاریا را ذکر کردم تا این اصل ظاهرا جهان شمول را نشان دهم.
کلید آموزه های استاد یوگا این است: وقتی چیزی را که زمانی ناممکن می پنداشتیم، خودمان تجربه کرده و یا در دیگری مشاهده می کنیم، از چنگ باورهایمان رها شده و می توانیم در زندگی خود بر این محدودیتها غلبه کنیم. به همین دلیل است که کتاب ماورای طبیعی شدن توانایی تغییر زندگی شما را دارد. اگر بتوانید رویای آینده ی خود را به منزله ی واقعیت کنونی تان قبول کنید و این کار را طوری انجام دهید که بدن متقاعد شود این رویا همین حالا در حال وقوع است، پی خواهید برد که چگونه باید آن آبشارهای عاطفی و فرآیندهای فیزیولوژیکی را فعال کنید که بازتاب واقعیت جدیدتان هستند. نورون های درون مغز شما، نورون های حسی درون قلب تان و وضعیت شیمیایی بدنتان همه با هم هماهنگ می شوند تا اندیشه ی جدیدتان را بازتاب دهند و امکان های کوانتومی زندگی طوری سامان می یابد که شرایط جدیدی را به جای شرایط نامطلوب گذشته (که آنها را به منزله ی زمان حال پذیرفته اید) بنشاند. قدرت کتاب ماورای طبیعی شدن در همین است.
جو دیسپنزا با سبکی ساده، سلیس و قابل فهم، کشفیات تحول آفرین علم کوانتومی و آموزه های عمیق گذشته را که عرفا عمر خود را وقف تسلط بر آن می کردند، در یک کتاب گرد هم آورده است. او به ما نشان می دهد که چطور ماورای طبیعی شویم. (گرگ بریدن نویسنده ی کتاب های پرفروش The Divine Matrix و Human by Design)

قسمتی از کتاب ماورای طبیعی شدن جو دیسپنزا

وقتی انسان در حالت پایداری از استرس باشد، انسجام مرکز قلبی اش از بین رفته و توانایی آفرینش او دچار اختلال می شود. مغز در پاسخ به ریتم آشفته قلب از هم پاشیده و انسجامش را از دست می دهد و این عدم انسجام در دو شاخه سیستم عصبی خودمختار .بازتاب می یابد اگر سیستم عصبی پاراسمپاتیک ترمز و سیستم عصبی سمپاتیک گاز باشد، درحالی که این دو خلاف
هم کار کنند، پیامی که به بدن ارسال می شود بدین گونه است:
پایتان روی ترمز است، اما به ماشین گاز می دهید. لازم نیست متخصص خودرو باشید تا بتوانید اثرات مخرب این نیروهای مخالف را درک کنید. ترمز ماشین خراب می شود، به گیربکس فشار می آید و مقاومت ایجاد شده سبب اتلاف انرژی و کاهش بهینگی مصرف سوخت می شود. تداوم این تنش سبب تحلیل بدن شده و توانایی ترمیم و حفظ سلامتی را از بین می برد و انعطاف و شادابی را از آن سلب می کند. اگر بگوییم انعطاف بر مدیریت بهینه انرژی استوار است، بر اثر استرس مزمن، نیرو به طور کامل تحلیل رفته و ممکن است بیمار شوید. هرچه بیشتر به این حالت اضطرابی معتاد شویم، احتمال اینکه قلبمان را باز کرده، به درون غور کرده و به صورت ارادی انسجام قلبی ایجاد کنیم، کمتر می شود.

*** خريد کتاب ماورای طبیعی شدن ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
82814

مشخصات

عنوان کتاب
ماورای طبیعی شدن
عنوان اصلی کتاب
Becoming Supernatural
نویسنده
جو دیسپنزا
مترجم
روزبه ملک زاده و هیمن برین
ناشر
پردیس آباریس
تعداد صفحات
480
وزن
588 گرم
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
2
قطع
رقعی
شابک
9786229531464
مشخصات تکمیلی
انرژی درمانی جسم و جان،مراقبت از سلامت شخصی
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
هرچقدر کتاب تا امروز خونده بودم یکطرف کتاب ماورای طبیعی شدن هم یکطرف، دیدگاه مناسبت به کل زندگی تغییر داد واقعا بینظیر این کتاب خداروشکر میکنم که خوندمش و ممنونم از شما که با تخفیف سریع برام ارسال کردین.

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهجت

کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی و ذهن اثر دیپاک چوپرا از سری کتاب های ماورایی به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است.

یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن، آگاهی، مفهوم و شعور نقش های کلیدی را ایفا می کنند. دکتر دیپک چوپرا، یکی از معماران این روش نوین است. طبیبی برجسته و برخوردار از اعتبار و احترام که به عنوان یک پزشک مدرن، دین خویش را ادا کرده است دکتر چوپرا، روش طبابت رایج را که بر پایه ی رهیافت های جسمانی استوار است، نادیده نمی گیرد. این روش نوین که دکتر چوپرا «شفای کوانتومی» می نامد، نه فقط روش طبابت رایج را در بر دارد، بلکه به گستره ای در فراسوی آن می رسد. در این روش، با بهره گیری از علوم جدید و دانش کهن، الگویی ارائه می شود که می تواند با گذر از بوته ی آزمایش موشکافی های علمی، همچنان استوار بماند. به دلیل این واقعیت ساده که نه فقط کارایی داشته و مؤثر است؛ بلکه با کهن ترین دانش و خرد معنوی نوع بشر نیز هماهنگی دارد. (دکتر لاری داسی، مولف کتاب فضا، زمان پزشکی)

دکتر دیپاک چوپرا، با سادگی سحرآمیز و جذابیتی هموار، به نگارش می پردازد. با اینهمه، در ارائه ی واقعیات و روش استدلال خویش، سختگیر است. این نوشته از لحاظ کسانی که به حفظ و اعاده ی تندرستی علاقمند هستند حائز اهمیت بسیار است. (مریلین فرگوسن مولف کتاب توطئه ی آکوارین)

دکتر چوپرا، با بهره مندی از خبرگی و مهارت یک پزشک با عرضه ی شبکه ای موزون و زیبا از نمونه های هیجان برانگیز و مستدل، از اهمیت فائق آگاهی در امر شفابخشی، دفاع می کند.(کریکا لمبرت (دارای درجه ی دکترا) از نشریه ی هاروارد)

دکتر دیپاک چوپرا، تحصیلات دانشگاهی و تخصصی خود را در هند و ایالات متحده آمریکا به پایان رسانیده است. وی متخصص غدد داخلی و شاغل در امر طبابت، رئیس سابق گروه پزشکی بیمارستان مموریال نیوانگلند واقع در استونهام ایالت ماساچوست، و رئیس و مؤسس انجمن آمریکایی پزشکی آیورودایی است. تألیفات پیشین او عبارتند از:

- آفرينش تندرستی کتاب برگزیده ی انجمن کتاب های طب پیشگیری
- بازگشت ریشی کتاب گزیده ی مجمع ادبی

نوشته های او در چهارده کشور جهان به طبع رسیده است سخنرانی هایی که دکتر دیپاک چوپرا ایراد می کند، گستره ی وسیع ایالات متحده آمریکا، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی، هند و ژاپن را در بر دارد

بهجت

کتاب شفای کوانتومی کاوشی در مرزهای پزشکی ذهن بدن نوشته دکتر دیپاک چوپرا به کوشش هایده قلعه بیگی ترجمه و توسط انتشارات بهجت چاپ و منتشر شده است.

یک روش پزشکی نوین در راه است. روشی که در آن ذهن، آگاهی، مفهوم و شعور نقش های کلیدی را ایفا می کنند. دکتر دیپاک چوپرا، یکی از معماران این روش نوین است. طبیبی برجسته و برخوردار از اعتبار و احترام که به عنوان یک پزشک مدرن، دین خویش را ادا کرده است. دکتر دیپاک چوپرا، روش طبابت رایج را که بر پایه ی رهیافت های جسمانی استوار است، نادیده نمی گیرد. این روش نوین که دکتر چوپرا «شفای کوانتومی» می نامد، نه فقط روش طبابت رایج را در بر دارد، بلکه به گستره ای در فراسوی آن می رسد. در این روش، با بهره گیری از علوم جدید و دانش کهن، الگویی ارائه می شود که می تواند با گذر از بوته ی آزمایش موشکافی های علمی، همچنان استوار بماند. به دلیل این واقعیت ساده که نه فقط کارایی داشته و مؤثر است؛ بلکه با کهن ترین دانش و خرد معنوی نوع بشر نیز هماهنگی دارد. (دکتر لاری داسی مولف کتاب فضا، زمان و پزشکی)

دکتر دیپاک چوپرا، با سادگی سحرآمیز و جذابیتی هموار، به نگارش می پردازد. با این همه، در ارائه ی واقعیات و روش استدلال خویش، سختگیر است. این نوشته از لحاظ کسانی که به حفظ و اعاده ی تندرستی علاقمند هستند حائز اهمیت بسیار است. (مریلین فرگوسن مولف کتاب توطئه ی آکوارین)

دکتر چوپرا، با بهره مندی از خبرگی و مهارت یک پزشک با عرضه ی شبکه ای موزون و زیبا از نمونه های هیجان برانگیز و مستدل، از اهمیت فائق آگاهی در امر شفابخشی، دفاع می کند. (کریک لمبرت (دارای درجه ی دکترا) از نشریه ی هاروارد)

پردیس آباریس

کتاب از ذهن تا ماده نوشته داسون چرچ با همکاری روزبه ملک زاده و هیمن بریمن ترجمه به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

با مطالعه کتاب از ذهن تا ماده خواهید فهمید که شما خالق زندگی تان هستید و افکارتان به اشیا راه می برند. خواهید آموخت که چگونه از ذهن خود به مثابه ی ابزاری خلاق برای تجلی افکارتان استفاده کنید. خواهید دید که می توانید واقعیت مادی را بدون هیچ زحمتی به سمت تمایلات خودتان ببرید. قدرت واقعی خود را درک خواهید کرد و خواهید دید که می توانید فقط با تغییر ذهن تان، در دنیای بیرون تان تغییر ایجاد کنید. همچنین پی خواهید برد که این فرایند در مقیاسی گسترده چگونه کار می کند، از مولکول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، کشور، گونه ها، سیاره و بالاخره کیهان خواهیم دید که خلقت چگونه در مقیاس آگاهی کیهانی به رقص در آمده است و ذهن فردی شما نیز در این رقص شرکت می کند.

ذهن آویز

کتاب دوازده ثانیه نوشته ی جمال صادقی نویسنده موفق کتاب آن سوی مرگ به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است. در کتاب دوازده ثانیه نویسنده کوشیده است شرایط مردم بم را پس از زلزله ی ناگوار سال 1382 به تصویر بکشد.

در بخشی از کتاب دوازده ثانیه جمال صادقی می خوانیم:

باید بفهمم بمی ها در چه وضعی بودند؛ وقتی زلزله رخ داد. باید بفهمم یک انسان، زمانی که با زلزله روبرو می شود به چه می اندیشد؟ چه واکنشی از خود نشان می دهد؟ از نظر روحی، چقدر قوی است؛ یا در واقع، چقدر قوی نیست؟ وقتی زیر آوار می ماند چه حسی دارد؟ وقتی به پایان نزدیک می شود؟ وقتی همه چیزش را از دست می دهد؟ وقتی با مرگ اعضای خانواده اش روبرو می شود؟ وقتی ناچار می شود با دست خود، آنها را دفن کند؟ وقتی باید در یک چادر عاریه ای زندگی کند؟ وقتی دوباره روی پاهای لرزانش می ایستد؟ وقتی بدون عزیزانش زندگی را شروع می کند؟

نیکو نشر

کتاب سرنوشت روح نوشته دکتر مایکل نیوتن در ادامه ی کتاب موفق و پرفروش سفر روح به دنیای پس از مرگ و زندگی در عالم معنا می پردازد. این کتاب به کوشش محمود دانایی ترجمه و توسط انتشارات نیکو نشر چاپ و منتشر شده است. در کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن جزئیات و ابعاد گسترده تری از دنیای پس از مرگ را به خوانندگان به اشتراک می گذارد.

با ما در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا با مطالعه ی معرفی کتاب سرنوشت روح مایکل نیوتن همراه باشید.

پردیس آباریس

کتاب کمال ذهن اثر دکتر جو دیسپنزا نویسنده ی کتاب پرفروش ماورای طبیعی شدن به همت روزبه ملک زاده و هیمن برین ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است. کتاب کمال ذهن در اصل برای دانشمندان، محققین و دانشگاهیان نوشته نشده است، بلکه برای انسانی عادی نوشته شده است که می خواهد درک کند که علم، توانایی تغییر ما را تأیید می کند و ما به عنوان ابناء بشر قابلیت های فوق العاده ای داریم.

شما نیز می توانید مدارهای مغزتان را تغییر دهید. شما قدرت انتخاب کوانتومی را در اختیار دارید. کتاب کمال ذهن به شما کمک می کند از قدرت خود برای انتخاب و تغییر استفاده کنید.

همچنین بخوانید: جو دیسپنزا کیست ؟

شما را به مطالعه ی معرفی کتاب کمال ذهن جو دیسپنزا در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب نشانه ها نوشته لارا لین جکسون، از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، توسط منصور بیگدلی ترجمه شده و به همت انتشارات بهار سبز به چاپ رسیده است. 

در این کتاب، یک واسط روحی مشهور به ما می آموزد چگونه پیام های متحول کننده از سوی عزیزانمان و روح راهنما را تشخیص داده و برای تغییر مسیر زندگیمان از آنها بهره ببریم. 

درک زبان سری کائنات، موهبتی است که در دسترس همه ما قرار دارد. وقتی می آموزیم از دیگر سو، نشانه درخواست کرده و آنها را تشخیص دهیم، کم کم معنایی را درک خواهیم کرد که پیش از آن، فقط سردرگمی بود. سرانجام، نور را در تاریکی می بینیم. شاید تصمیم بگیریم مسیرمان را تغییر دهیم، به سمت عشق برویم، لذت را دنبال کنیم و به روش کاملا جدیدی درگیر زندگی شویم. 

در کتاب نشانه ها، لارا لین جکسون مسائل مرموز را وارد زندگی روزمره کرده و داستان افرادی را تعریف می کند که روابط غیرطبیعی را تجربه کرده اند؛ سپس، مثال هایی از همزمانی هایی می آورد که هیچ گونه دلیل منطقی برای رخداد آنها وجود ندارد و همچنین، ماجرای افرادی را شرح می دهد که تجربیات شخصی خود را برایمان بازگو می کنند. 

کتاب نشانه ها، اثری الهام بخش، عملی، آرامش بخش و فوق العاده انگیزشی است که از ما می خواهد خود را فراتر، در یک طراحی جهانی باشکوه ببینیم.

هرمان

کتاب تا عشق نوشته یاسین رحمانی از انتشارات هرمان به توضیح پاکسازی جهان درون بر مبنای آموزه های تکنیک هواوپونوپونو می پردازد. 

در کتاب تا عشق می خوانیم: جهان هستی به صورتی خلق شده است که رشدی به بالا و صعودی دارد. یا باید این تغییر و همسویی با جهان هستی را بپذیریم و شروع به پاکسازی جهان درون، قوی تر شدن و در نهایت، رشد معنوی کنیم یا زمانه شرایط را به گونه ای می چیند که مجبور به پاکسازی، تغییر و رشد شویم...

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب تا عشق در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو نوشته ی لوک بودین، ناتالی بودین لامبوی و ژان گراسیت توسط خانم مژگان جمالی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

واقعیتی که تکنیک هواپونوپونو ما را با آن روبرو می کند اینست که ما خودمان و به تنهایی مسئول تمامی شکست ها، ناکامی ها، يأس ها و نومیدی هایمان، البته در کنار موفقیت های مان هستیم. پذیرش این مسئله بسیار دشوار است و اغلب چنين گفتگوهایی را در درونمان بر می انگیزد: آخه من که انتخاب نکردم در این خانواده، یا شهر یا کشور متولد بشوم و اصلا توی این قاره زندگی کنم، اگر دست من بود انتخاب می کردم که در خانواده ای پولدار و دارای جایگاه اجتماعی بالا به دنیا بیایم، دور و برم پر باشد از آدم های موفق، ازدواجی موفق و زندگی مشترکی شاد داشته باشم. صاحب فلان شغل و فرزندان سالم و خوشبخت و دوستانی باشم که در تنگناها، سراسیمه به یاری ام بشتابند.

می دانید؛ آخه قربانی بودن، آسان ترین راه برای فرار از مشکلات و تبرئه کردن و بی گناه دانستن خودتان و زحمت حل مشکل را به خود ندادن و البته برانگیختن حس ترحم در دیگران است. ذهن انسان بسیار پیچیده است. به راستی که انسانها در گول زدن خود استادند. قربانی بودن هرگونه مسئولیتی را از ما سلب می کند و از طرفی درگیر شدن در روزمرگی و زندگی ماشینی، روز به روز ما را از بعد معنوی وجودمان دورتر می کند، غافل از آنکه عارف بزرگ مولانا می گوید:

راه لذت از درون دان نه از برون، احمقی دان جستن از قصر و حصون

آموزه های عرفان از جمله عرفان هاواییایی و کشفیات فیزیک کوانتوم نیز موید این مطلب است که راه سعادت و خوشبختی در درون انسان است، نه در بیرون. بنابراین شما را فرا می خوانم به اختصاص دادن دقایقی از روز به روحتان، به خواندن کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو، تا یک بار و برای همیشه به این یقین برسید که «من به دلایل کاملا علمی و دینامیک های حاکم بر فیزیک کوانتوم مسئول هر آنچه در زندگی ام هست هستم، چه خوب و چه بد».

کتاب جامع روش درمانی هواپونوپونو این حقیقت را به شما اثبات می کند و به شما شجاعتی بی بدیل می بخشد. پس بخوانید و در آن تعمق کنید و همچون یک شیرمرد و یا شیرزن سینه سپر کنید و نه با زره و گلوله، بلکه در آرامش و با ذکر جملات شفابخش، با تغییر سطح انرژی تان و حل گره کور افکار و باورهای مخربی که زاینده ی تمام ناکامی های تان هستند حیاتی نو خلق کنید، از چنگال ظالم خاطرات رها شوید. شما شایسته ی بهترین ها هستید. مبادا آن را از خود دریغ کنید. سپاسگزارم. دوستتان دارم. (مژگان جمالی)

مثلث

کتاب راه و رسم آرامش نوشته تیک نات هان توسط شکوفه غفاری ترجمه و به کوشش نشر مثلث چاپ و منتشر شده است.

وقتی استرس داریم، نه تنها کمتر خوشحال و مفیدیم، بلکه اطرافیانمان را هم ناراحت می کنیم. در کتاب راه و رسم آرامش ، تیک نات هان روشهایی برای بازگرداندن زندگی به تعادل در اختیارمان می گذارد. این مراقبه های کوتاه با موضوعات درمانگرى، آرمیدن، تنهایی و پرمشغله نبودن لذت آرامش و آسودگی را نشانمان می دهند.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم