عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو)

کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با ترجمه ای روان و به کوشش انتشارات ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

ما در خلق بسیاری از واقعیت هایمان، همکاری داریم و این کار از درون ما انجام می شود. بسیاری از افراد، از چنین چیزی بی خبرند و بسیاری هم تاکنون هرگز چنین چیزی را نشنیده اند؛ حتی وقتی چنین چیزی را می شنوند (شما در خلق واقعیت های زندگی تان نقش دارید) به آن بی اعتنایی می کنند و با آن می جنگند و در برابر شنیدن آن به هر شکلی مقاومت می کنند. هواوپونوپونو به ما می آموزد که مسئولیت پذیر باشیم، یعنی مسئولیت شرکت در خلق تمامی وقایع ناخوشایند زندگی خود را برعهده بگیریم. وقتی این مسئولیت : را تقبل کنیم، هواوپونوپونو را در زندگی خود فعال می کنیم. جو ویتالی، نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر، درباره هواوپونوپونو بسیار نوشته و تاکنون فقط از چهار ذکر اصلی "متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم دوستت دارم" صحبت کرده است؛ اما او حالا می خواهد در کتاب عبارت پنجم، پرده از ذکر پنجم بردارد.

در عبارت پنجم، هواوپونوپونو را عمیق تر و پیشرفته تر از آنچه قبلا خوانده اید خواهید شناخت، عبارتی که به سادگی چهار ذکر متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم نیست، اما معنایی بس عمیق دارد و به زندگی شادتر و دگرگون تری منجر می شود. این عبارت می گوید که شما قضاوت نمی شوید، بلکه حقیقتا دوست داشته می شوید؛ زیرا اولوهیت فقط می خواهد بدانیم که دوستمان دارد...

شما را به مطالعه ی بخشی از کتاب عبارت پنجم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
101589
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی

گلدان صراحی مس و خاتم کاری تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیبانرین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. این گلدان در ابعاد و کیفیت های متفاوتی طراحی و ساخته شده است. گلدان خاتم کاری کد K013 با 16 سانتی متر ارتفاع، مقاوم در برابر ضربه، نور آفتاب و رطوبت هوا و دارای گواهینامه کیفیت جهانی ISO9001:2015 می باشد.

صنایع دستی آقاجانی

دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب آقاجانی از بهترین فیروزه نیشابور استفاده شده است و دارای گارانتی کیفیت ISO 9001 و گواهی استاندارد ملی ایران است.

صنایع دستی آقاجانی

آجیل خوری فیروزه کوبی ترنج کد FT066 بزرگترین آجیل خوری مسی تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از معروفترین تولیدکنندگان صنایع دستی اصفهان از بهترین مواد اولیه تولید شده است. در تولید این آجیل خوری فیروزه کوبی شده از بهترین و ناب ترین فیروزه نیشابور استفاده شده است. از نکات قابل توجه این محصول گارانتی 10 ساله و استاندارد ملی ایران است. ارتفاع این «آجیل خوری مسی» 42 سانتی متر و قطری در حدود 32 سانتی متر دارد.

توضیحات

قسمتی از کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو)

شاید جو وایتلی یا ویتالی از زمان حضور در فیلم فوق ­العاده­ ی راز که به تشریح قانون جذب و نقش آن در موفقیت و کامیابی افراد می­ پرداخت، شهرت زیادی یافت. شاید هم با خواندن کتاب پرفروش محدودیت صفر که معرف روش جادویی هواواپونوپونو و دکتر ایهالیاکالا هو لِن بود، با جو وایتلی آشنا شده باشید.

جو وایتلی طی فعالیت سی و پنج ساله­ ی خود در زمینه­ ی رشد معنوی، تفکر فراوانی، بازاریابی و غیره، زندگی افراد زیادی را تغییر داده است. او در سال 1984، اولین کتاب خود را با عنوان ذِن و هنر نوشتن به رشته­ ی تحریر درآورد. او در سال 2020، کتاب هنر خلق نتایج (دربردارنده­ ی محبوب­ ترین روش­ های پاکسازی انسدادهای درونی، باورهای پنهان و موانع دستیابی به موفقیت) را نوشت. این کتاب با بیانی بسیار ماهرانه و واضح نوشته شده است تا تمام خوانندگان بتوانند در جهت رشد معنوی و کسب و کار خود، از مطالب آن نهایت استفاده را ببرند. جو وایتلی در این کتاب، با ظرافت و تبحر منحصر به فرد خود، به ­روزترین تکنیک­ های معنوی را ارائه داده است. او با معرفی چهار ذکر هواوپونوپونو، روش بسیار متفاوتی را برای رشد شخصی و معنوی در اختیار جهانیان قرار داد.

کتابی که در دست دارید، دربردارنده ­ی جدیدترین مفاهیمی ا­ست که جو وایتلی تا کنون به آن­ها پرداخته است. همانطور که در خلال صفحات این کتاب در خواهید یافت، جو وایتلی قصد ندارد مانند یک رهبر معنوی یا گوروی دور از دسترس، این مفاهیم پیشرفته را بیان کند. او همانند یک همسفر، در این ماجراجویی با شما همراه بوده و به بیان مطالب خواهد پرداخت.

با این حال، زندگی کاری، مطالعاتی، تمارین و تجربیات جو، مجموعه­ پاسخ­ هایی در اختیار او قرار داده است تا به آن چالش­ ها بپردازد و از همه مهم­ تر، از آن­ ها به عنوان مسیر دیگری برای رشد شخصی و آگاهی استفاده کند. برای ورود به سطح جدیدی از درک معنوی آماده شوید چون در ادامه، جو وایتلی، پنجمین ذکر پاکسازی هواوپونوپونو را به شما خواهد آموخت.

فصل اول کتاب عبارت پنجم: جدایی دیگر بس است!

کتاب عبارت پنجم در مورد عبور از ایگو (نفس)، عبور از توهم زندگی و  درک چیزی که من آن­را اولوهیت می ­نامم، سخن می ­گوید. برای اینکه بتوانم کانال خوبی برای انتقال آن به شما باشم، می­ خواهم این فصل را با یک نیایش آغاز کنم.

ای ذهن الهی لایتناهی من

از طریق خود برترم

مرا از تمامی ناخالصی­ها و انرژی­های منفی درونی و بیرونی پاک کن

تا مجرایی شایسته برای حضور تو باشد!

در زمان فعلی، جدایی ­های زیادی از نظر فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و غیره در جوامع بشری وجود دارد. همچنین، می ­شنویم که در مقایسه با بیست سال پیش، مردم در حال تجربه کردن سطوحی بالاتری از اضطراب، افسردگی و مشکلات روحی و روانی دیگری هستند.

اجازه بدهید سخنم را با نقل قول استادم دکتر هو لِن از آبراهام لینکُلن در سخنرانی سال 1858 ایشان که منتسب به انجیل (متی 12:25؛ لوقا 11:17) است، شروع کنم:

خانه­ ای که در برابر خود تقسیم شود، نمی­ تواند دوام بیاورد....

هواوپونوپونو در این زمینه، چه کمکی می­ کند؟ هواوپونوپونو در زبان هاواییایی، به معنی درست کردن اشتباه است. هواوپونوپونو یعنی تصحیح ادراک، ادراکاتی که درمورد زندگی، سیاست، سایر انسان ­ها و اجتماع داریم. این ادراکات، همان چیزهایی را می­ سازند که درمورد آن­ها گلایه می­ کنیم. این مسئله، عمیق و پیچیده است و می­ خواهم در این کتاب، از این مسئله پرده بردارم.

چهار ذکر اصلی هواوپونوپونو عبارتند از:

متأسفم
لطفاً مرا ببخش
سپاسگزارم
دوستت دارم

این چهار ذکر، صدای ذهن مرا خاموش می­ کنند. چه چیزی در جریان است؟ چرا باید صدای ذهن خاموش شود؟ در نیایش آغازین کتاب، از خالق خواستم مرا پاک کند تا بتوانم با تمام وجودم خالص بوده و در لحظه­ ی حال حضور داشته باشم و صدای او را بشنوم. هر چه بیش­تر بتوانم صدای خالق را بشنوم، جدایی کم ­تر خواهد شد و بیش­تر خواهم توانست از طریق الهامات جاری در این کتاب، به مردم کمک کنم.

صادقانه بگویم، هواوپونوپونو، جاده­ ی خروج از جهنم است. من فلسفه­ ها و نظریه­ های زیادی را مطالعه کرده ­ام. در فیلم راز، ایفای نقش کردم که مضمون آن درمورد قانون جذب، مثبت ­اندیشی و قدرت ذهن است. عبارات مثبت، مانند جملات مکتب باستانی استائیک و مشهورترین هوادار آن، امپراطور رومی، مارکوس اورِلیوس، می ­توانند روز شما را بسازند. از این منظر، برای وجود آن­ها باید خدا را شکر کنیم چرا­که مواقعی وجود دارد که در طول روز، به کمک چنین عباراتی نیاز داریم، مثلاً تو می ­توانی. به گفته­ ی مارکوس اورِلیوس، اگر می ­توانی دوام بیاوری، پس دوام بیاور.

اما در مرحله ­ای خاص، اکثر این جملات مثبت و انگیزشی، ناتوان و ناکارآمد می ­شوند ....

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
101589

مشخصات

عنوان کتاب
عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو)
عنوان اصلی کتاب
The Fifth Phrase
نویسنده
جو ویتالی
مترجم
ویدا کرمی
ناشر
ذهن آویز
تعداد صفحات
160
وزن
194 گرم
سال چاپ
1400
نوبت چاپ
1
قطع
رقعی
جلد
شمیز
شابک
9786001184642
مشخصات تکمیلی
(جنبه های مذهبی موفقیت و ابراز وجود،شفا،از بهترین پرفروش ها،با فروش بیش از 1 میلیون نسخه در دنیا)
دیدگاه کاربران
بدون نظر

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
بهار سبز

کتاب هنر خلق نتایج ، جدیدترین اثر دکتر جو ویتالی، در سال 1399 توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و توسط نشر بهار سبز به چاپ رسیده است. کتاب هنر خلق نتایج، شما را با راز گمشده رسیدن به اهدافتان آشنا می سازد. در کتاب هنر خلق نتایج جو ویتالی، راه های متعددی برای پاکسازی باورهای محدود کننده و نادرستی که ریشه در ناخودآگاهتان دارند معرفی شده اند. خود را به کتاب هنر خلق نتایج بسپارید تا تمامی موانع دست یابی به رویاهایتان از سر راهتان ناپدید شوند.

جو ویتالی در این کتاب می گوید: 

من در اصل، یک کارآفرین هستم؛ بنابراین، بر نتایج تمرکز دارم. به فلسفه و روان‌شناسی علاقه دارم اما چه فایده­ای دارد اگر نتوانم از این علاقه و دانش، نتیجه ­ای بگیرم؟

من دریافته­ ام که روش­ هایی برای رسیدن به نتایج مطلوب وجود دارد. با شب­ بیداری­ هایی که غرق در نگرانی درمورد چگونگی پرداخت قسط­ ها و صورتحساب ­ها می­گذرد، آشنا هستم. مزه­ ی سردرگمی، آشفتگی، درماندگی و این در و آن در زدن برای پیدا کردن راه­ حل را چشیده ­ام.

در کتاب هنر خلق نتایج، از راز گم­شده­ ی دست­یابی به نتیجه و راه­ های به­ وضوح رسیدن و کامیابی برایتان خواهم گفت. مفهوم به وضوح رسیدن، حصول نتیجه، باورها و اقدامات ضروری را نیز شرح خواهم داد.

در این کتاب، درمورد کارآفرینانی که در پی افزایش درآمد هستند، هنرمندانی که در پی فروش اثرهای هنری خود هستند، کسانی که در پی راه­ اندازی کسب­ و کار جدیدی هستند، افرادی که خواهان ایجاد روابط عاطفی هستند و یا افرادی که که تمایل دارند به تناسب اندام دست یابند، صحبت می­ کنیم. درواقع، این کتاب به حصول نتیجه در زمینه ­های مختلفی می ­پردازد.

بنابراین، به فرمول­ های انعطاف­ پذیری نیاز داریم که در زمینه­ های متنوع قابل استفاده باشند. چنین انعطاف­ پذیری، از خلاقیت شخصی­ منشأ می ­گیرد. من طرفدار پروپا قرص تعیین کردن قصد و نیت هستم اما به­ همان اندازه هم، به این امر معتقدم که باید به چیزی فراتر از خود، اجازه­ ی عمل داد. می ­توان آن­را نیروی برتر نامید، یا جنبه­ ی خلاق ذهن خودتان، یا تعادل میان نیمکره­ ی چپ و راست مغز و یا سیستمی که اطلاعات بِکری خارج از قلمرو علم کنونی در اختیارتان قرار می­ دهد.

و این همان­ جایی­ست که خلاقیت یا هنر وارد می ­شود. من فکر می ­کنم که این نیرو، تلفیقی از هر دوی آن‌هاست، خلاقیت و هنر. شما از علم می­ خواهید که دستورالعمل در اختیارتان قرار دهد. با چه فرمولی و چگونه می ­توانم به آنچه می­ خواهم دست پیدا کنم؟ اما شما، خلاقیت، هنر و ابتکار بدون شکل و فُرمی هم می ­خواهید که رسیدن به خواسته ­تان را تسریع کند.

بهار سبز

کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده نوشته اولریش امیل دوپرِ است که توسط خانم ویدا کرمی ترجمه شده و انتشارات بهار سبز آن را به چاپ رسانده است. این کتاب ما را به دنیای روانشناسی، فلسفه و متافیزیک فرا می ­خواند. نویسنده در این کتاب، اطلاعات عمیق تری درمورد چیستی و چگونگی هواوپونوپونو بیان نموده است. روش شفادهی تکنیک هواوپونوپونو در کنار روش منظومه خانواده، راهکار بسیار معجزه آسایی برای حل اختلافات خانوادگی و روابط عاطفی می باشد. کتاب هواپونوپونو و منظومه های خانواده، برای روانشناسان و درمانگرانی که در حوزه خانواده مشغول به فعالیت هستند، بسیار مفید خواهد بود.  

همه­ ی ما در پی آرامش هستیم. اما گاهی ­اوقات، دست­یابی به آرامش کار چندان آسانی هم نیست. حتما شما هم تجربه­ ی عشق یک­طرفه، اندوه، ناامیدی و مشاجره درمورد مسائل پیشِ­ پا­افتاده را داشته ­اید. شاید در مواقعی احساس درماندگی و استیصال کرده­ اید. چنین شرایطی برای من پیش آمده است و اطمینان دارم که شما هم به­ نحوی این تجربه را داشته ­اید. ممکن است شرایط متفاوت باشد، اما احساسات مداوم و رنج ­آورِ ناشی از آن شرایط یکسان است. ما می ­توانیم خود را از این احساسات آزاردهنده رها کنیم. کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده برای شما نوشته شده است، برای کسانی که هم کمک می­ کنند هم کمک می­ گیرند، برای افرادی که به ­دنبالِ داشتن یک زندگی شاد و مطلوب هستند، برای ایجاد کردن روابط محبت­ آمیز و دست­یابی به ثروت­ های مادی و معنوی. در صفحات پیش­روی این کتاب، با دو ابزار فوق ­العاده کارآمد برای حصول این اهداف آشنا می ­شوید: منظومه­ ی خانواده و هواوپونوپونو (آیین بخشش اهالی هاوایی). به کمک این دو ابزار، می ­توانید موانع پیش­رویتان را برطرف کرده و یک قدم به اهدافتان نزدیک­تر شوید.

شما را  به مطالعه ی قسمتی از کتاب هواوپونوپونو و منظومه های خانواده اثر اولریش امیل دوپرِ در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

بهار سبز

کتاب حضور در وضعیت صفر نوشته دکتر جو ویتالی با ترجمه فوق العاده ی خانم ویدا کرمی و توسط نشر بهار سبز چاپ و منتشر شده است این کتاب دقیقا ادامه دهنده و مکمل راه کتاب محدودیت صفر است. کتاب حضور در وضعیت صفر داستان های جدیدی را بازگو می کند، فرآیندهای جدیدی را شرح می دهد و شفا دهنده های جدیدی را معرفی می کند؛ در واقع، راز نهایی محدودیت صفر را ارائه می دهد.

همچنین مشاهده کنید: کتاب حضور در وضعیت صفر ترجمه مژگان جمالی

این کتاب به افرادی که بیش از اندازه کار می کنند و از استرس رنج می برند کمک می کند تا با روشی ساده بر موانع فائق بیایند و به اهدافشان نائل شوند. این کتاب نخستین کتابی بود که به آشکار کردن روش پر رمز و راز هاواییایی ها به هواوپونوپونو پرداخت؛ روش اسرارآمیزی که می توانست به افراد کمک کند سلامتی، ثروت، شادی و فراتر از اینها را تجربه کنند. 

کتاب حضور در وضعیت صفر داستان جذاب شفا یافتن یک بخش پر از مجرمان روانی یک آسایشگاه را توسط درمانگری نامعلوم بازگو می کند و تاکنون توانسته به ده ها هزار خواننده در سرتاسر جهان قدرتی ارزانی دارد که  به هر آنچه تاکنون آرزو داشته اند دست یابند.

کتاب در وضعیت صفر حاوی داستان ها و فرآیندهای جدیدی است که به تشریح مرحله ی چهارم هواوپونوپونو یعنی بیداری می پردازد. کتاب قبلی جو وایتلی، کتاب محدودیت صفر شیوه ی منحصر به فردی در زمینه ی خود یاری ارائه می دهد که به افراد پرمشغله و مضطرب کمک می کند تا بر موانع و محدودیت ها غلبه کرده و به اهدافشان دست پیدا کنند. این اولین باری است که یک روش اسرارآمیز متعلق به بومیان هاوایی با نام هواوپونوپونو؛ سلامتی، ثروت، سعادت و ... را برای افراد به ارمغان می آورد. این کتاب به هزاران خواننده کمک کرده است که بر همه ی اتفاقات زندگی خود مسلط شوند تا به رویاهای خود دست یابند. کتاب در وضعیت صفر در ادامه ی مطالب کتاب محدودیت صفر نوشته شده است. این کتاب حاوی داستان های متفاوتی است که فرایند جدیدی را شرح می دهند و چهارمین مرحله (بیداری) از مراحل ذکر شده در کتاب محدودیت صفر را نیز معرفی می کند.

مطالب این کتاب نشان می دهند که چگونه فرایند پاک سازی؛ داده ها و باورهایی که ناآگاهانه به ذهن ناخودآگاه خود انتقال داده اید را از درون ذهنتان پاک می‌کند. همچنین، این کتاب نشان می دهد که چطور تکرار چهار عبارت «متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم» می تواند شما را در رسیدن به وضعیت صفر و بدون داده کمک کند. زندگی همواره پر است از چالش ها و مشکلات رنگارنگ. انجام دادن هواوپونوپونو شما را برای رهایی از موانع و دست یابی به فرصت های ناب در زندگی یاری می کند.

شما را به مطالعه ی معرفی و قسمتی از کتاب حضور در وضعیت صفر اثر جو ویتالی در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

اختران

کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است.

ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات را تسهیل می کند. ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه می کند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند. ارتباط بدون خشونت باور دارد که به جای ایجاد ترس، گناه، سرزنش و شرم؛ غنی سازی زندگی رضایت آمیزترین انگیزه برای انجام کارهاست و به عنوان هدف، بر پذیرش مسئولیت فردی و در انتخاب و افزایش کیفیت ارتباط تاکید دارد. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است. با کمک کتاب ارتباط بدون خشونت شما خواهید دانست که: هرکاری که هرکسی انجام می دهد تلاشی است برای تحقق نیازهای متحقق نشده. برای هرکسی تحقق نیازها از طریق همکاری، سالم تر از رقابت است. به صورت طبیعی افراد وقتی که از روی میل در سلامت دیگران سهیم شوند لذت می‌ برند. مهارت های ارتباط بدون خشونت به شما کمک می‌کند تا: احساس گناه، شرم، ترس و افسردگی را از بین ببرید. خشم و ناامیدی را به ساختن اتحاد و مشارکت تبدیل کنید. راه حل هایی بر اساس امنیت، احترام متقابل و اتفاق آرا خلق کنید. نیازهای اساسی فرد، خانواده، مدرسه، جامعه و اجتماع را به روش های زندگی غنی ساز تحقق بخشید. تکنیک های ارتباطی فعال مارشال روزنبرگ تضادهای بالقوه را به گفت و گوهای صلح‌آمیز تغییر می دهد. شما تکنیک ساده ای می آموزید که مشاجره را خنثی می کند و ارتباط محبت آمیزی را با خانواده، و سایر آشنایان خلق می کند. من خواندن این کتاب را نه تنها توصیه بلکه تاکید می کنم.

در ادامه با ما با مطالعه ی معرفی کتاب ارتباط بدون خشونت در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا همراه شوید.

بهار سبز

کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است.

شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از خود بپرسید که هدف از این زندگی چیست؟ من برای چه هدفی به این دنیا آمده ام؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که فکر می کنم؟ آیا من واقعا همان کسی هستم که دیگران فکر می کنند؟

اگر به زندگی های متوالی اعتقاد دارید، شاید فکر کنید که دلیل حضور شما در این دنیا، مجازات شدن برای فرا نگرفتن درس های زندگی های گذشته است. شاید فکر کنید که در زندگی های گذشته، انسان شرور و پلیدی بودید و حالا زمان تسویه حساب است مطمئنم که یکی از سوالات شما این است که آیا هدف زندگی من بیدار شدن در ساعت پنج صبح برای رسیدن به متروی شلوغ یا گیر کردن در ترافیک صرفا جهت داشتن شغلی ست که هیچ کس قدر زحماتم را نمی داند! و صدای کسانی را می شنوم که روابطی را مورد ارزیابی مجدد قرار می دهند که در راستای هدف زندگی آنها نیستند. چنین روابطی، انرژی را از شما و روح تان گرفته و شما را تبدیل به یک باطری خالی و بدون شارژ می کند. حقیقت چنین روابطی، دروغ است. اگر شما هم شرایطی مشابه موارد ذکر شده را تجربه می کنید، کتاب رسالت روح، راهنمای شماست تا چشمان خود را بر حقایق باز کنید! در کتاب رسالت روح، مراحل ضروری برای شناخت خودتان و شناخت خداوند از طریق خودتان را ارائه خواهم داد. در این کتاب، به شما کمک خواهم کرد تا اشتیاق سوزان که همان «رسالت روح» شماست را بشناسید و با هدفی افتخار آمیز زندگی کنید.

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب رسالت روح در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

الماس پارسیان

کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است.

هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به شما کمک کنم ذهن خود را طوری ساماندهی کنید که هر روز دست به انتخاب شادی بزنید. فارغ از اینکه با چه چالش هایی مواجه می شوید یا چه شرایطی به شما فشار می آورد می توانید واکنش خود را به آن چالش ها و شرایط انتخاب کنید. اینکه چگونه عصرتان را سپری می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد: این هیچ ربطی به شرایط شما ندارد. آبراهام لینکلن گفته بود: بیشتر آدم ها به اندازه ای که تصمیم گرفتداند شاد باشند شاد هستند.

اگر ابه درستکار (ابه درستکار ( Honest Ahe ) لقب آبراهام لینکلن است مطالعه ای که اخیرا انجام شد و نشان داد در روزهای پنج شنبه، شادی ده درصد افزایش می یابد را می دید، حتما خوشحال می شد. چرا اینطور است؟

مردم به خاطر آمدن تعطیلات آخر هفته ذوق می کنند به همین علت تصمیم می گیرند شادتر باشند. آنها پنج شنبه ها | فکرشان را بر این امر متمرکز می کنند که از زندگی خود بیشتر لذت ببرند.

ما شما را به این چالش دعوت می کنیم که بگذارید هر روزتان پنج شنبه باشد، به خودتان اجازه دهید که هر روز شاد باشید. نه فقط آخر هفته ها نه فقط هر زمانی که یک مناسبت خاص دارید: نه فقط زمانی که در تعطیلات هستید.

اگر نگرش درستی باشید می توانید روز شنبه هم مثل پنج شنبه شاد باشید. در کتاب مقدس نیامده است که: پنج شنبه روزی است که خداوند آفريده است. بلکه در آن نوشته شده است: این روزی است که خداوند آفریده است.

این یعنی شنبه، یکشنبه، دوشنبه سه شنبه، چهارشنبه و سایر روزهای هفته. حتی وقتی باران می بارد، هنگامی که مجبورید تا دیروقت کار کنید و یا مجبورید ظرف بشویید هم می توانید شاد باشید.

هیرمند

کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان کنید و تعاملاتی ثمربخش با روسا و همکارانتان داشته باشید. اغلب اوقات به کار بردن دانش و مهارت تان در کار بخش آسان کار است، اما بخش دشوار آن همکاری موثر با دیگران است. این راهنمای سودمند به شما در برقراری تعاملات شخصی موثر یاری می رساند، حتی به هنگام حل و فصل کشمکش ها، مواجهه با مشتریان و با ارائه ی سخنرانی های دشوار. چه مديرعامل یک شرکت مهم باشید و چه یک تاجر خرده پا یا مدیر یک تیم، برقراری روابط مؤثر و شفاف در موفقیت شما نقش تعيين کننده ای دارد. کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد تمهیدات، توصیه ها و راهکارهایی، از شيوه ی مجذوب نگه داشتن شنونده گرفته تا آموزش خوب گوش کردن - ارائه می دهد که به آنها نیاز دارید تا بتوانید: شنونده ی فعالی باشید، در موقعیت های منفی بر نکات مثبت تأكيد كنيد در کشمکش ها راه حل هایی بیابید که رضایت خاطر هر دو طرف جلب شود، هنگام نوشتن نامه و ایمیل به حاشیه نروید، از عهده ی ارائه سخنرانی، انجام مصاحبه ها و چالش های دیگر برآیید و با اقتدار و قاطع سخن بگویید.

پردیس آباریس

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و محسن پاک فطرت به فارسی ترجمه و به کوشش انتشارات پردیس آباریس چاپ و منتشر شده است.

اما این کتاب به عنوان زندگی نامه، شیوه ی نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه ای استادانه لحظات سرنوشت ساز و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارمای ما محسوب می شود. در این کتاب، وین دایر تمام لحظات سرنوشت ساز خود را از ابتدای کودکی اش در دیترویت تا آخرین سال های عمرش را با خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه ی این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آنها را با جایگاه کنونی خود بیابید.

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم، نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه ی این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان یاری می کند.

شما را به مطالعه قسمتی از کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

سخنوران

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم