معجزه گر خاموش

کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است. 

بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش داریم...

می توانی تصور کنی پیش از آنکه برای نخستین بار به این اندیشه برسیم که جز زیستن؛ خوردن؛ جنگیدن و یا قدرت یافتن در دنیا هدفی بالاتر وجود دارد؛ چند زندگی را پشت سر گذاشته ایم!؟
صد زندگی را... هزار زندگی را..!؟

آنگاه صد سال دیگر تا بفهمیم چیزی به نام کمال (پرواز) وجود دارد و باز هم صد زندگی دیگر تا به این برسیم که هدف از زندگی یافتن آن کمال و متجلی کردن آن است.

پس بدیهی است جهان دیگر را براساس آنچه در این جهان می آموزیم، انتخاب می کنیم. اگر چیزی نیاموزیم جهان بعدی نیز مانند همین جهان خواهد بود؛ با همان محدودیت ها و مشکلات.
اما اگر به سمت کمال (پرواز و آزادی) قدم برداریم؛ به یکباره آنقدر خواهیم آموخت که نیازی نباشد هزاران بار زندگی کنیم تا به این مرحله برسیم.

اگر قرار باشد در کل زندگیتان فقط یک کتاب بخوانید، باید کتاب معجزه گر خاموش را بخوانید!

شما را به مطالعه ی قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
قندان مس و خاتم کاری سایز متوسط با ارتفاع 13 سانتی متر تولید صنایع دستی آقاجانی یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این قندان مس و خاتم کاری زیبا از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. این...
صنایع دستی آقاجانی
گلدان فیروزه کوبی 40 سانتی متری صراحی ترنج تولید صنایع دستی آقاجانی از بهترین و زیباترین محصولات تولید آقاجانی است که نمایانگر صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این گلدان فیروزه کوب از مس و بهترین فیروزه شناسنامه دار...
توضیحات

قسمتی از کتاب معجزه گر خاموش

در طول به تحریر درآمدن کتاب معجزه گر خاموش بارها و بارها گفتگو کردیم و با خود اندیشیدیم که چه مقدمه ای می توانیم برای این کتاب به نگارش در آوریم که مخاطب را متوجه اهمیت بسیار کتاب و همچنین مطالب کل کتاب کنیم.

نوشتن مقدمه برای کتابی که الهام گرفته شده از بیش از صد کتاب برتر دنیا و همچنین ساعت ها آموزش و سخنرانی بزرگترین اساتید جهان است؛ مقداری مشکل و سخت است. مطالب کتاب معجزه گر خاموش بسیار بسیار مهم است. باید روی صفحه صفحه آن، پاراگراف پارگراف آن و خط به خط آن تامل کنید.
داده اند.

وقتی صفحات این کتاب را می خوانیم متوجه موضوعات و مطالبی می شویم که ممکن است کاملا برایمان گم و ناآشنا باشد، مطالبی که برخلاف عادت های ماست.
مطالبی که در این کتاب می خوانید تضمین کننده ی یک زندگی عالی و بی نظیر در تمامی ابعاد نه تنها برای فرد بلکه برای تمام بشریت و کل کره زمین می باشد.
با توجه به اینکه زندگی انسان دارای ابعاد مختلفی است و این کتاب از بیش از صد جلد کتاب برتر دنیا و ساعتها آموزش با موضوعات مختلف است؛ نتوانستیم هیچ نامی بهتر از پاراگراف های زندگی ساز یا آیه های زندگی ساز برای آن انتخاب کنیم.

اما این اسمی بود که ذهنمان به ما می گفت؛ ندای قلبمان چیز دیگری می گفت. گویی که این اسم قلبمان را آرام نمی کرد تا اینکه در یک غروب سرد و لذتبخش زمستانی و در یک سکوت زیبا بدون اینکه به اسم کتاب فکر کنم این اسم به قلب من الهام شد به گونه ای که انگار این اسم به همه دوستان الهام شده است چون به محض پیشنهاد آن، همه با ذوق پذیرای آن شدند: «معجزه گر خاموش».

این کتاب واقعا در خاموشی معجزه می کند. این کتاب پرواز را به شما می آموزد... آزادی را به شما یاد می دهد... شفا می دهد درون و بیرون بیمارتان را... روابطتان را به بهترین شکل بهبود می بخشد... ثروت را به سمت شما سرازیر می کند... آرامش را به شما هدیه می دهد... لذت را چاشنی زندگیتان می کند... شما را در مسیر رؤیاهایتان قرار می دهد و مجبورتان می کند افسانه شخصی تان را دنبال کنید... زیستن با عشق را برایتان به ارمغان می آورد... دیوار جهل نادانی را تخریب می کند و پل آگاهی و عشق به سوی خدا را بازسازی می کند... اقیانوس درونتان را آشکار می سازد... تعصب را از شما دور می کند و عشق را جایگزین می کند...

و هزاران معجزه بزرگ و کوچک دیگر که در کتاب معجزه گر خاموش خواهید دید و البته که تمام معجزات آن خاموش است.
این کتاب مقصد یا هدف خاصی را دنبال نمی کند. برای شما برنامه خاصی ندارد. فقط پرده ها را کنار می زند و حقایق جهان هستی را بر شما آشکار می سازد؛ آن گاه خود خواهید دانست چگونه خود و زندگی تان را دگرگون سازید. چه بسا در بسیاری از صفحات این کتاب فقط با خواندن و درک مطالب آن صفحات بدون آنکه متوجه شوید تغییرات شگفت و زیادی در خود و دنیای تان اتفاق بیفتد.

در «کتاب معجزه گر خاموش» ممکن است این صفحه با صفحه قبلش ارتباطی نداشته باشد به همین علت شاید بهتر باشد در بعضی موارد روزانه بیشتر از یک صفحه جلو نرویم و آن روز و شاید چند روز دیگر هم روی آنچه که در آن صفحه خوانده ایم تامل کنیم. هر صفحه یا هر آیه یک کلید است برای زندگی و جهانی بهتر.

این کتاب قانون خاصی را دنبال نمی کند و برای افراد با سطح آگاهی های مختلف تنظیم شده است. ممکن است بخشی از کتاب برای شما کاملا آشنا و تکراری باشد اما بخش دیگر کتاب شما را به هیجان بیاورد. در سفری که همراه این کتاب هستید سعی کنید از تمام نقاطش لذت ببرید.

ممکن است امروز در این مقطع از زندگیتان با این سطح آگاهی که امروز دارید بخشی از مطالب این کتاب را درک نکنید و برایتان غیرقابل باور باشد ولی به مرور با ارتقا سطح آگاهیتان و افزایش یادگیری تان تمامی راز و رمزهای این کتاب برایتان گشوده خواهد داشت. و از طرفی هم ممکن است برای بعضی از شما که سطح آگاهی بالای دارید برخی از مطالب این کتاب تکراری و پایه ای باشد و البته که تکرار آن خالی از لطف نیست. و هرکسی براساس سطح آگاهی خود می تواند از کتاب معجزه گر خاموش بهره مند می شود.

کتاب را باید همیشه کنار خود داشته باشید و روزانه از آن استفاده کنید تا هر روزتان سرشار از معجزه خداوند و جهان طبیعت شود. تمامی صفحات این کتاب رو باید بارها و بارها و بارها بخوانید به گونه ای که به طور ناخودآگاه و نادانسته و نا آگاهانه مطالب آن را زندگی کنید و این کتاب باید به جزیی از وجود شما تبدیل شود تا معجزه های آن را ببینید.

می توانید کتاب معجزه گر خاموش را برای دیگران تهیه کنید و به آن ها هدیه دهید ولی هرگز آن را نبخشید. هر خانواده به یک جبد از این کتاب نیاز دارد. ولدین هر خانواده باید مطالب این کتاب را فراگیرند و آن ها را زندگی کنند و آن ها را تبدیل به عادتهای غالب خود کنند به گونه ی که به شکل وراثتی و ژنتیکی و ناخودآگاه آنها را به فرزندان خود منتقل کنند.

چه مرد و چه زن؛ چه پیرو چه جوان برای درک حقیقت زندگی و داشتن یک زندگی غنی و فراتر از ایده آل در تمامی ابعاد، به آگاهی نسبت به مطالب کتاب معجزه گر خاموش نیازمندیم.
در این کتاب خواهید آموخت که خود را با جنبه ای از هستی تان پیوند دهید که پیش از این مشاعرتان از امکان چنین پیوندی بی اطلاع بوده است.

کتابی برای آگاهی، آزادی و عشق!

ابرها
نمی دانند چرا به سمتی می روند
و چرا با این سرعت می روند
تنها یک انگیزش ... این جایی است که اکنون باید رفت.
اما آسمان از انگیزه ها و انگاره های پشت تمامی این ابرها خبر دارد.
و تو نیز خواهی دانست
وقتی خودت را آن قدر بالا بکشی که بتوانی ورای افق را بنگری.

کتاب معجزه گر خاموش شما را به ورای افق ها خواهد برد. به شرطی که آن را زندگی کنید.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات

عنوان کتاب
معجزه گر خاموش
نویسنده
سید رضا حیات الغیب
ناشر
سخنوران
تعداد صفحات
294
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
1
قطع
وزیری
جلد
زرکوب
شابک
9786222152635
دیدگاه کاربران(2)
رتبه‌بندی کلی
5
2 دیدگاه کاربران
کیفیت چاپ
(5)
مدتها بود منتظر کتاب معجزه گر خاموش بودم ممنون موجودش کردین دوستون دارم

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
You may also like
اختران
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
ذهن آویز
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
بهار سبز
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
الماس پارسیان
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
هیرمند
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
پردیس آباریس
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
پل
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم