چگونه با هر کسی صحبت کنیم (92 راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط)

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم نوشته ی لیل لوندز ترجمه مهدی قراچه داغی 92 راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط و کسب موفقیت را آموزش می دهد این کتاب به همت نشر ذهن آویز چاپ و منتشر شده است.

آیا تاکنون اشخاص موفقی را تحسین کرده اید که به نظر می رسد آنچه را می خواهند در اختیار دارند؟ این اشخاص را می بینید که در جلسات تجاری و در مهمانی های اجتماعی با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس بالا حرف می زنند. اینها کسانی هستند که بهترین مشاغل را از آن خود کرده اند بهترین همسران را دارند، دوستان ناب دارند و حسابهای بانکی شان پر از پول است.

اما تند نروید و به عجله قضاوت نکنید. بسیاری از آنها از شما باهوش تر و با استعدادتر نیستند. از شما بیشتر درس نخوانده اند حتی جذاب تر از شما هم نیستند. با این حساب موضوع از چه قرار است؟ بعضی ها می گویند آنها این ویژگی ها را به ارث برده اند و یا خیلی ساده از بخت و اقبال بلند بهره داشتند. چه بهتر که این اشخاص دوباره فکر کنند. علت موفقیت این اشخاص چیست؟

شما را به مطالعه معرفی کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم ترجمه مهدی قراچه داغی در سایت خرید کتاب با تخفیف بوکالا دعوت می کنیم.

ادامه مطلبShow less
پیشنهاد ویژه محدود
51,300 تومان 54,000 تومان
‎−5%
موجود شد خبرم کن!
مرجع:
17275
نام برند:
صنایع دستی آقاجانی
1,296,000 تومان
کشکول مس و خاتم کاری با ارتفاع 25 سانتی متر یکی از تولیدات صنایع دستی آقاجانی است. این محصول یکی از پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. از ویژگی های این...
صنایع دستی آقاجانی
450,000 تومان
گلدان صراحی مس و خاتم تولید صنایع دستی آقاجانی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان به شمار می رود. در ساخت این گلدان خاتم کاری شده از بهترین مواد اولیه استفاده شده و توسط مشهورترین اساتید ساخته و...
صنایع دستی آقاجانی
1,355,000 تومان
لاله کوچک مس و خاتم کاری آقاجانی کد K064 یکی از زیباترین و پرفروش ترین صنایع دستی اصفهان است. در ساخت این لاله کوچک مس و خاتم از بهترین مواد اولیه استفاده شده و دارای گواهینامه کیفیت جهانی...
صنایع دستی آقاجانی
1,250,000 تومان
دخل فیروزه کوب بزرگ کد FT021 کاری از شاغلین در صنایع دستی اصفهان تولید صنایع دستی آقاجانی است که با گارانتی 10 ساله تضمین کیفیت و با بهترین قیمت و البته به صورت رایگان تقدیم خریداران می گردد. در ساخت دخل فیروزه کوب...
توضیحات

معرفی کتاب چگونه به آنچه می خواهیم برسیم

می دانید، کسی به تنهایی به اوج نمی رسد. آنهایی که به نظر می رسد به همه خواسته هایشان رسیده اند، کسانی هستند که طی سالیان متمادی دل و ذهن صدها نفر را به دست آورده اند تا به آنها در همه فعالیت های خود کمک کنند.

خیلی ها پای نردبام به کسانی که تا پله های آخر آن صعود کرده اند نگاه می کنند و می گویند آنها آدم های خود خواهی هستند. وقتی بازیگران بزرگ دوستی شان را مشمول حال آنها نمی کنند و یا در کار تجارت با آنها همکاری نمی کنند یا عشقشان را از آنها دریغ می نمایند، آنها را به باند بازی متهم می سازند و می گویند به این گروه و آن گروه وابستگی دارند. آنهایی که مرتب شکایت می کنند هرگز متوجه نیستند که تقصیر خودشان بوده که مورد بی اعتنایی واقع شده اند. هرگز متوجه نمی شوند خود آنها بوده اند که روابطشان را تیره و تار ساخته اند یا دوستی شان را به هم زده اند و همه این کارها را از آن رو کرده اند که راه برقراری ارتباط درست را نمی دانند، این اشخاص بر این باورند آدم های موفق کیسه های پر از ترفند دارند، معجزه ای در کارشان وجود دارد که می تواند آنها را به موفقیت برساند.

اما ترفند و راهکار آنها کدام است؟ به چیزهای زیادی بر می خورید. آنها ماده ای در اختیار دارند که دوستی ها را محکم می کند. از هنری برخوردارند که روی اذهان تأثیر می گذارند. جادویی را می شناسند که در اثر آن دیگران عاشق آنها می شوند. آنها در ضمن از کیفیت هایی برخوردارند که روسا آنها را استخدام می کنند و به آنها ترفیع رتبه می دهند. دارای منش و ویژگی هایی هستند که مشتریان دوباره به سراغ آنها می آیند. دارایی در اختیار دارند که مردم از آنها خرید می کنند و از رقبایشان خرید نمی کنند.

همه ما از این راهکارها در کیسه خود داریم. اما آنهایی که از این راهکارها زیاد دارند، انسان هایی موفق در زندگی هستند. در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم شما با انواعی از این راهکارها آشنا خواهید شد. می توانید با استفاده از آنها به کمال برسید و به آنچه در زندگی می خواهید دست یابید.

*** کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم لیل لوندز ***

چگونه راهکارهای ساده شناسایی می شوند

سالها قبل معلم تئاتر از بازی بد من در یک نمایشنامه که در کالج اجرا می شد به شدت عصبانی شد: «نه! نه! بدنت با حرفهایت با هم جور درنمی آیند. حرکات بدنت اندیشه های تو را آشکار می سازند. صورت تو این توانایی را دارد که هفت هزار ابراز متفاوت داشته باشد. هر ابراز خبر از این می دهد که تو کیستی و در آن لحظه به خصوص چه فکری در سر داری.» بعدها حرفی زد که هرگز آن را فراموش نمی کنم: و بدنت، طرز حرکت دادن بدنت اتو بیوگرافی تو در عمل است.

چقدر درست می گفت، در صحنه زندگی واقعی، هر حرکت فیزیکی شما زندگی شما را نقل می کند. سگ ها صداهایی را می شنوند که گوش های ما توان شنیدن آنها را ندارند. خفاش ها در تاریکی چیزهایی را می بینند که ما توان دیدن آنها را نداریم. انسانها هم حرکاتی می کنند که به دور از هشیاری انسانی است اما از توانایی حیرت انگیزی برای جذب و دفع دیگران برخوردارند. هر تبسم، هر اخم و یا هر کلمه ای را که برای گفتن انتخاب می کنید، می تواند دیگران را به سمت شما جلب یا آنها را از شما دور سازد.

تصور کنید دو انسان در فضایی قرار دارند و مدارهایی تمام علائمی را که آنها به هم مخابره می کنند ثبت می نمایند. در هر ثانیه نزدیک به ده هزار علامت مخابره می شوند. یکی از اساتید دانشگاه پنسیلوانیا می گوید: برای اطلاع از تبادل های دو نفر در مدت یک ساعت، نیمی از جمعیت بالغ آمریکا باید تمام مدت عمر خود تلاش کنند تا آنها را ردیابی نمایند.

با این همه اقدامات و حرکات ظریف که میان دو انسان رد و بدل می شود، آیا می توانیم به تکنیک هایی دست پیدا کنیم تا تبادل هایمان شفاف شود، اعتماد و اطمینانی حاصل گردد و بتوانیم دیگران را به سمت خود جذب کنیم؟

برای اطلاع از این موضوع هر کتابی را که در زمینه مهارتهای ارتباطی کاریسما و شیمی میان انسانها به دستم رسید، خواندم. درباره صدها بررسی در زمینه کیفیت رهبری مطالعه کردم. دانشمندان علوم اجتماعی هر کدام در زمینه های مختلف نظراتی داده اند. دانشمندان چینی که تصور می کردند کاریسما ممکن است با برنامه غذایی در ارتباط باشد تا به آنجا پیش رفتند که رابطه تیپ شخصیتی را با میزان کاته کولامین در ادرار شخص مقایسه نمودند و البته نیازی به گفتن نیست که به جایی نرسیدند.

دیل کارنگی برای قرن بیستم شخصیت عظیمی بود. اما ما در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم.

اغلب بررسی های انجام شده کتاب کلاسیک دیل کارنگی، آیین دوست یابی را که در سال ۱۹۳۶ نوشته شد تأیید می کنند. او معتقد بود برای موفق شدن باید تبسم کرد، به مردم علاقه نشان داد و کاری کرد که آنها نسبت به خود احساس خوبی پیدا کنند. با خود گفتم: جای تعجبی وجود ندارد. این مطالب امروز هم به اندازه بیش از شصت سال گذشته درست هستند و حقانیت دارند.

 آنها را به ذهن بیاورید. وقتی این شیوه ها را ترسیم کردم، آنها را با اشخاص مختلفی در اقصی نقاط کشور در میان گذاشتم. شرکت کنندگان در سمینارهای من در زمینه ارتباط، نقطه نظرهایشان را با من در میان گذاشتند.

وقتی در حضور موفق ترین و محبوب ترین رهبران بودم، زبان تن آنها را تحلیل کردم، به ابرازهای چهره آنها توجه نمودم. به صحبت های خودمانی شان گوش دادم. دقت کردم که چه کلماتی را مورد استفاده قرار می دهند. نگاهشان کردم که چگونه با افراد خانواده، دوستان، همکاران و رقبایشان صحبت می کنند. در هر مورد که به نکته آموزنده ای برخورد کردم، از آنها خواستم در این باره بیشتر به من توضیح بدهند. به اتفاق این شیوه ها را تحلیل کردیم و من از آنها راهکارهای ساده ساختم تا دیگران بتوانند از آنها استفاده کنند.

یافته های خود و نقطه نظرهای جمعی از این اشخاص موفق را در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم آورده ام. بعضی از مطالب بسیار ظریف هستند. بعضی تولید شگفتی می کنند، اما جملگی دست یافتنی هستند. وقتی بر این راهکارها مسلط می شوید، همه افراد خانواده، همکاران، دوستان و معاشران دلهایشان را با شادمانی به رویتان می گشایند و آنچه را می خواهید در اختیارتان قرار می دهند.

پاداشی در کار است. وقتی مهارتهای جدید ارتباطی دنیا را سیاحت می کنید، به پشت سر نگاه می کنید و جمعیتی را می بینید که به شما لبخند می زنند.

*** خرید کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم با تخفیف ***

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
17275

مشخصات

عنوان کتاب
کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم
نویسنده
لیل لوندز
مترجم
مهدی قراچه داغی
ناشر
ذهن آویز
تعداد صفحات
296
وزن
304گرم
زبان کتاب
فارسی
سال چاپ
1398
نوبت چاپ
13
قطع
رقعی
شابک
9786005219470
دیدگاه کاربران(1)
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
کیفیت چاپ
(5)
کتاب بسیار خوبیه پیشنهاد می کنم بخونینش

افزودن نظر جدید

  • بسته بندی و ارسال:
  • محتوای کتاب:
  • کیفیت ترجمه:
  • کیفیت چاپ:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
برچسب های محصول
You may also like
کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان کتاب ارتباط بدون خشونت ترجمه کامران رحیمیان
پیشنهاد ویژه محدود
اختران
45,600 تومان 48,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی نوشته ی مارشال روزنبرگ توسط کامران رحیمیان ترجمه و به کوشش نشر اختران چاپ و منتشر شده است. ارتباط بدون خشونت در واقع روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلافات...
خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب خرید کتاب عبارت پنجم جو ویتالی قیمت با تخفیف و خلاصه معرفی کتاب
پیشنهاد ویژه محدود
ذهن آویز
36,100 تومان 38,000 تومان
‎−5%
کتاب عبارت پنجم (ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو) اثری دیگری است از جو ویتالی نویسنده ی کتاب محبوب و پرفروش «محدودیت صفر» که در واقع ادامه ی همان کتاب محسوب می شود. کتاب عبارت پنجم توسط خانم ویدا کرمی با...
رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم)
پیشنهاد ویژه محدود
بهار سبز
47,700 تومان 53,000 تومان
‎−10%
کتاب رسالت روح (چگونه به نور درون خود دست یابیم) اثر کیم روسو توسط خانم ویدا کرمی ترجمه و به کوشش انتشارات بهار سبز چاپ و منتشر شده است. شاید شما هم مانند بسیاری از افرادی که روی این کره ی خاکی زندگی می کنند، از...
هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟)
پیشنهاد ویژه محدود
الماس پارسیان
94,050 تومان 99,000 تومان
‎−5%
کتاب هر روز پنج شنبه است (چگونه می توان 7 روز هفته را شاد بود؟) نوشته ی جول اوستین توسط فریبا بردبار ترجمه و به کوشش انتشارات الماس پارسیان چاپ و منتشر شده است. هدف من از نوشتن کتاب هر روز پنج شنبه است این است که به...
خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
هیرمند
56,050 تومان 59,000 تومان
‎−5%
کتاب ارتباط موثر به زبان آدمیزاد اثر مارتی برونستاین توسط نرگس یزدی ترجمه و به کوشش انتشارات هیرمند چاپ و منتشر شده است. کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد به شما می آموزد چگونه در محیط کار، منظور خود را بیان...
خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف خرید کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم وین دایر قیمت با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پردیس آباریس
90,250 تومان 95,000 تومان
‎−5%
کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم نوشته وین دایر پس از سال ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتاب های دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگی نامه ایشان، در نهایت به چاپ رسید و با کوشش روزبه ملک زاده و...
خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه خرید کتاب معجزه گر خاموش اثر رضا حیات الغیب قیمت با تخفیف و خلاصه
پیشنهاد ویژه محدود
سخنوران
141,550 تومان 149,000 تومان
‎−5%
کتاب معجزه گر خاموش نوشته ی سید رضا حیات الغیب به کوشش انتشارات سخنوران چاپ و منتشر شده است.  بيشتر ما از جهانی به جهانی دیگر شبیه آن رفتیم و از یاد بردیم از کجا آمده ایم و اهمیتی هم ندادیم چه جهانی را در پیش...
خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف خرید کتاب 365 گام تا موفقیت تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ با تخفیف
پیشنهاد ویژه محدود
پل
52,250 تومان 55,000 تومان
‎−5%
کتاب 365 گام تا موفقیت (تغییراتی کوچک برای تفاوت های بزرگ) نوشته ی آنتونی رابینز توسط محمدجواد شافعی مقدم ترجمه و به کوشش انتشارات پل چاپ و منتشر شده است. کتاب 365 گام تا موفقیت بر اساس بهترین ابزار،...

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم