قهرمان

36026

جدید

«کتاب قهرمان» یکی دیگر از آثار فاخر «راندا برن» نویسنده شهیر استرالیایی است که به همت «حمیده رستمی» ترجمه و «نشر لیوسا» چاپ و منتشر کرده است.

کتاب قهرمان درباره ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته شده و به شکل های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشر شده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می شود سفری را روی سیاره ی زمین آغاز کند.

آزمونی هست که به کمک آن می توانید دریابید آیا رسالتتان روی زمین پایان یافته است یا نه. اگر زنده اید پایان نیافته است. (ریچارد باخ)

با ما همراه باشید با معرفی کتاب قهرمان اثر برجسته راندا برن

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

22,500 تومان

25,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

موجود شد خبرم کن!

ناشر: لیوسا

 
معرفی کتاب

معرفی کتاب قهرمان راندا برن

این کتاب درباره ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته شده و به شکل های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشر شده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می شود سفری را روی سیاره ی زمین آغاز کند.

کره ی زمین به شکل بی نظیری زیباست - انباشته از اقیانوس های وسیع، کوهها، جنگلها، نوارهای ساحلی خیره کننده، دشتهای گسترده، و همه نوع مخلوق و حیوان تماشایی. همراه با زیبایی جهان طبیعت، موفقیت و شادمانی ای هست که بشر ساکن در آن طعمش را می چشد. اما همان گونه که قهرمان پی می برد، زندگی برای بشر در عین حال بسیار چالش برانگیز است. رشد از دوران کودکی تا نوجوانی، بزرگسالی و احتمالا پیری رنج آور است و هرکس با دشواری هایی از دوران قبیل بیماری جسمانی، فقر و اندوه، و درنهایت مرگ روبه رو می شود.

شادی و غم در این کره ی خاکی هر دو موجودند، چون این دنیای زیبا دنیای دوگانگیست، دنیای تضادها. برای هرچیزی یک جهت مخالف هم هست. روشنی و ظلمت، نزدیک و دور، بالا و پایین، چپ و راست، گرم و سرد؛ و این تضادها در هر سطحی از زندگی مشاهده می شوند. روی کره ی زمین، هر چیزی متضاد خودش را دارد.

و این همان دنیا با امکانات مساوی اش برای شادی فراوان، عشق بزرگ، چالش های متعدد و رنج فراوان است که شما خواسته اید به آن بیایید. شما هستید که خواسته اید به اینجا بیایید و طعم زندگی کردن در چنین مکان زیبا اما چالش برانگیزی را بچشید. شما هستید که مصمم بودید هیچ مشکلی آنقدر بزرگ نیست که شما را از کشف «قهرمان» درونتان بازدارد. شمایید که دوست داشتید به سفر «قهرمان» بروید. چون شما «قهرمان» این داستان هستید.

هنگامی که متعهد می شوید به سفر قهرمان بروید، بدون تجهیزات رها نمی شوید. شما با توانایی های بسیار ژرف در درونتان زاده شده اید که با آنها میتوانید به آرزوهایتان تحقق بخشید و بر هر گرفتاری و مانع و چالشی غلبه کنید. اما با متولد شدن در محدوده ی دنیای زمینی، دانش و آگاهی شما هم محدود شد، بدین معنی که ذات واقعیتان و تواناییهای ژرف درونتان را به خاطر نمی آورید. بایسته است آنها را برای خودتان از نو کشف کنید.

تنها از طریق به انجام رساندن سفر قهرمان و شکوفایی امکان پدیدارشدن برترین ویژگیهای انسانی درونتان است که سرانجام قهرمان خواهید شد و پس از آن، هدفی تازه قلبتان را تسخیر می کند، کمک کردن به آنانی که در ابتدای مسیر سفر قهرمانشان هستند، با هر چیزی که در این مسیر کشف کرده اید.

افرادی که اینجا با آنان ملاقات می کنید بیش از این سفر قهرمانشان را آغاز کرده اند. آنان از سراسر دنیا کنار یکدیگر جمع می شوند تا داستان ها و هرچیزی را که تجربه کرده اند با شما درمیان بگذارند تا کمک کنند شما سفر قهرمان خودتان را آغاز کنید.

*** خرید کتاب قهرمان ***

الیز ماری - اهل ایالات متحد امریکا
الیز ماری از پدر و مادری معتاد متولد شد و در نیویورک در فقر بزرگ شد. در نوجوانی مادرش را از دست داد و پدرش به نوانخانه رفت و او خودش را بی خانمان یافت. لیز که تحصیلش را به پایان نرسانده بود، در کوچه و خیابان روی پله ها می خوابید و برای زنده ماندن از مغازه ها خوراکی می دزدید. در چنین اوضاع و احوالی بود که آرزویی در درونش شکل گرفت: این که به دانشگاه هاروارد برود. چهار سال بعد، لیز به آرزویش رسید و از طریق منتشر کردن سرگذشتش، نویسنده ای بسیار محبوب و یکی از سخنرانان انگیزشی پرطرفدار دنیا شده است.

گ. م. رائو - اهل هند
گ. م. رائو در دهکدهای کوچک در هند بزرگ شد که فاقد برق و تلفن بود، جایی که ساکنانش مجبور بودند برای گرفتن سهمیه ی مایحتاج در صف بایستند. با وجود شکست در نخستین اقدامش برای شرکت در آزمون های مقدماتی دبیرستان، او دوست داشت به دنیای کسب وکار وارد شود و با کسب و کاری کوچک خانه ای زیبا و جمع و جور برای خودش دست و پا کند. خوشبختانه، او هم بسیار پذیرای فرصت هایی بود که سر راهش قرار گرفتند. به تدریج، اولین شغلش یعنی کنف ریسی را گسترش داد تا امروز که سیطره ی قدرتش شامل نیروگاه های برق، شرکتهای ساخت فرودگاه ها و بزرگراه ها و عمران شهری ست.

يرد همیلتن - اهل ایالات متحد امریکا

يرد همیلتن در خانواده ای از هم پاشیده در هاوایی بزرگ شد. برخلاف احساس طردشدگی و تبعیض، و با درک این که چاره ای ندارد جز این که به سرعت بزرگ شود، دست به کار شد تا خودش را به عنوان یک موج سوار ماهر به اثبات رساند و به جایی برسد که پیش از این هیچ موج سواری نرسیده بود. ماجراجویی های افراطی اش در داخل و خارج از آب موجب صدمه های بسیار جدی، شکستگیهای متعدد استخوان و گم شدن های پیاپی در دریا شد، اما باز هم می خواست به آرزویش تحقق بخشد و محدودیت های موجود را پشت سر نهد و پیش برود، تا این که یکی از بزرگترین موج سوارهایی شود که دنیا تا به حال به خود دیده است.

آناستازیا سوئر - اهل رومانی
آناستازیا سوئر و خانواده ی جوانش در بحبوحه ی جنگ سرد، در جست وجوی زندگی بهتر، از رومانی کمونیست گریختند. او بدون پول و بدون توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی به لس آنجلس رسید و روزی چهارده ساعت در آرایشگاهی کارکرد. مدتی بعد، آناستازیا پی برد که هیچ چیز در زندگی اش تغییر نمی کند مگر اینکه کارش را تغییر دهد. او تصمیم گرفت آرایشگاه خودش را باز کند. در بورلی هیلز. آناستازیا به اعتبار شيوه ی منحصربه فرد آرایش ابرویش به سرعت پله های موفقیت را طی کرد و طی سالها هنر شکل دهی ابرو را به هنری جهانی تبدیل کرد.

*** خرید کتاب قهرمان ***

پل اورفالی - اهل ایالات متحد امریکا
پل اورفالی در سال های تحصیلش دچار خوانش پریشی و اختلال توجه کم توجهی با توجه بیش از حد) بود. با این که در اصل قادر به خواندن نبود، آرزوی ساختن شرکتی بزرگتر از آی.بی.ام را داشت. پل برای برطرف کردن چالش های خواندن و نوشتنش، قوه ی حساس مشاهده را در خود پرورش داد و روزی درحالی که در صفی ایستاده بود، فکری به ذهنش خطور کرد: نیاز به رونوشت برداری و چاپ ارزان. از آن اندیشه، کینکو متولد شد که سرانجام به یک شرکت چند میلیارد دلاری تکثیر و نسخه برداری تبدیل شد.

و اما در مورد من، من در خانواده ای معمولی از طبقه ی کارگر در استرالیا متولد شدم. در سالهای ابتدایی کارم هیچ آرزوی بزرگی نداشتم، چون تصور نمی کردم آرزوهای بزرگ برای من ممکن باشند. اما در سال ۲۰۰۴، وقتی به رازی پی بردم، زندگی ام از این رو به آن رو شد. آرزویی بزرگ بر ذهن من حکمفرما شد، این که رازی را که کشف کرده بودم با دنیا درمیان بگذارم. در سال ۲۰۰۶ کتاب و فیلم راز منتشر و به سرعت فراگیر شد و به دست دهها میلیون نفر رسید. اگر شما هم مثل گذشته ی من هستید و هرگز آرزوی بزرگ نداشته اید چون تصور می کردید شدنی نیست، بدانید و آگاه باشید که در سفری که عازم آن هستید هر چیزی را که برای رسیدن به آرزوهایتان نیاز دارید خواهید یافت، ولو آرزوهای به ظاهر محال.
این داستان شماست. این هدف شماست. این علت حضور شما در این کره ی خاکیست. سفر قهرمان را طی کنید و قهرمان درونتان را کشف کنید. با دانش بسیار گرانبهایی که قصد دارید به دست آورید و با بهره گیری از تواناییهای ژرفتان، قادر خواهید بود آرزویتان را برآورده کنید و حقیقت و شادمانی پاینده ای را که هرکدام از ما از ته دل طالب آن هستیم پیدا کنید. مهم نیست کجای زندگیتان هستید، مهم نیست چند سال دارید؛ برای دنبال کردن آرزویتان هرگز دیر نیست...

*** خرید کتاب قهرمان ***

 
مشخصات کتاب
عنوان کتاب قهرمان
موضوع اصلی کتاب روانشناسی و موفقیت
نویسنده راندا برن
مترجم حمیده رستمی
ناشر لیوسا
تعداد صفحات 248
وزن 319 گرم
زبان کتاب فارسی
نوبت چاپ 3
قطع رقعی
شابک 9786003400078

نوشتن دیدگاه

قهرمان

«کتاب قهرمان» یکی دیگر از آثار فاخر «راندا برن» نویسنده شهیر استرالیایی است که به همت «حمیده رستمی» ترجمه و «نشر لیوسا» چاپ و منتشر کرده است.

کتاب قهرمان درباره ی یک داستان است، داستانی که زندگی من و در طول تاریخ، زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده است. این داستان از آغاز خلقت بشر گفته شده و به شکل های گوناگون در هر فرهنگ و کشوری منتشر شده است، اما همیشه اصل داستان یکی باقی می ماند. این داستان راجع به قهرمانی ست که متعهد می شود سفری را روی سیاره ی زمین آغاز کند.

آزمونی هست که به کمک آن می توانید دریابید آیا رسالتتان روی زمین پایان یافته است یا نه. اگر زنده اید پایان نیافته است. (ریچارد باخ)

با ما همراه باشید با معرفی کتاب قهرمان اثر برجسته راندا برن

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

رمز کامیابی و شکوفایی

18,000 تومان 20,000 تومان

گام به گام تا مدرسه کیفی

23,400 تومان 26,000 تومان

راز نشر علم

34,650 تومان 38,500 تومان

کار اختلال اضطراب فراگیر...

44,100 تومان 49,000 تومان

5 نقطه قوت خود را بشناسید

13,950 تومان 15,500 تومان

خودت را بشناس (روش های عملی...

33,725 تومان 35,500 تومان

101 باید در مسیر هنرمند شدن

25,200 تومان 28,000 تومان

رنگ آمیزی برای بزرگسالان...

19,800 تومان 22,000 تومان

دگرگونی

18,000 تومان 20,000 تومان

چگونه به اینجا رسیدم

19,710 تومان 21,900 تومان

عاشق خودت باش

35,910 تومان 39,900 تومان

نقشه ی روح

31,500 تومان 35,000 تومان

معجزه مسیحا برزگر

39,600 تومان 44,000 تومان

این راهش نیست

49,500 تومان 55,000 تومان

از خودآگاهی تا خودشناسی

13,500 تومان 15,000 تومان

شاد باش لعنتی

40,500 تومان 45,000 تومان

زندگی بر محور حقیقت

45,000 تومان 50,000 تومان

بی شعورها توطئه می کنند

12,510 تومان 13,900 تومان

محصولات بازدیدشده

مقایسه 0