بیوگرافی جو ویتالی

بیوگرافی جو ویتالی

بیوگرافی، زندگینامه و لیست کتاب های دکتر جو ویتالی یا جو وایتلی

جو ویتالی (متولد 29 دسامبر 1954) مدرس روحانی است که بدلیل حضورش در فیلم راز و نوشتن کتاب های عامل جذب و محدودیت صفر مشهور شده است. هنگامیکه در خیابانهای دالاس کارتن خواب بود همواره مشتاق و علاقمند خواندن کتاب بود. کتاب های متافیزیک و تفکر مثبت او را بسمت استفاده از قانون جذب برای رشد و ترقی سوق دادند. ویتالی در حال حاضر در کنار همسرش نریسا ادن در استین تگزاس زندگی می کند.

جو وایتالی در شهر نیلز در اوهایو متولد شد و در دبیرستان مک کینلی تحصیل کرد. به عنوان بازمانده سو رفتارهای خانگی، جو در سنین جوانی به کتاب خوانی علاقمند شد. او کتاب را منبع آرامش و خرد می دانست.

قبل از آغاز شغلش به عنوان یک کپی رایتر در هیوستون تگزاس، برای ادامه تحصیل به کالج دولتی کنت در شهر کنت اوهایو نقل مکان کرد. در سال 1984، ویتالی اولین کتابش با عنوان ذن و هنر نوشتن را به رشته تحریر درآورد. در سال 1995، ویتالی کتاب نوشته های هیپنوتیزمی را نوشت. ویتالی در چندین فیلم از جمله آنرا برای همه چیز امتحانش کن، راز، در جستجوی زندگی متعادل، قطب نما، و کشف موهبت به عنوان کارشناس قانون جذب ظاهر شد همچنین برنامه miracle coaching (مربی گری معجزه) با هدف فراهم آوردن راهنمایی و کمک از طریق فرآیند قانون جذب توسط ویتالی تهیه شد. جو ویتالی همچنین در موسیقی هم سررشته داشته و با پانزده آلبوم به نام خودش شهرت دارد. ویتالی همچنین بازیگر فیلم راز بود که در 18 می 2015 منتشر شد.

اولین کتاب جو ویتالی با عنوان ذِن و هنر نوشتن (Zen and the Art of Writing) در سال 1984 منتشر شد. سایر آثار او شامل عامل جذب، کلید و ایمان می باشد. ویتالی همچنین برنامه های صوتی بسیاری از جمله آوای بلبل (nightingale_conant) ضبط کرده است. ویتالی کتابی درباره رازهای کسب و کار p.t barnum با عنوان کتاب هر دقیقه یک مشتری زاده می شود نیز نوشته است. در سال 2005، جو با نوشتن کتاب عامل جذب: 5 قدم آسان برای خلق ثروت (یا هر چیز دیگری) از درون و بیرون نویسنده پرفروشترین کتاب شد. ویتالی همچنین کتاب هایی در زمینه بازاریابی و کسب و کار (نوشته های هیپنوتیزمی: چگونه مشتریان را تنها با کلامتان اغوا و ترغیب کنید، خرید ترانس: روانشناسی جدید فروش و بازاریابی) نوشته است.

در سالهای 2016، 2017 و 2018، ویتالی چندین کتاب نوشته است با عناوین: معجزه: 6 قدم بسوی روشنفکری (2016)، نقل قولهای قانون جذب (2017)، و تازه ترین کتابش با عنوان همه چیز ممکن است (2018).

جو ویتالی در کتابهای محدودیت صفر و حضور در وضعیت صفر به تشریح هواپونوپونو که یک روش پاکسازی بومیان هاوایی است می پردازد.

همچنین بخوانید: خلاصه کتاب محدودیت صفر

نوشته شده در 1398-03-25 توسط معرفی کتاب و نویسندگان... 3 1309
برچسب: قانون جذب,

3 نظرات

 • بسوي شهود

  بسوي شهود 1398-06-18 پاسخ

  متاسفانه كتاب عامل جذب رو كسي ترجمه نكرده و نسخه فارسي اون را نتونستم پيدا كنم
  • مهدی محسنی

   مهدی محسنی 1398-06-26 پاسخ

   کتاب عامل جذب هم چاپ شده دوست عزیز و به زودی می تونین از بوکالا تهیش کنین.
 • مشتری مهمان

  مشتری مهمان 1398-06-03 پاسخ

  مطالعه ی کتابهای جو ویتالی رو به همه پیشنهاد می کنم مخصوصا کتاب محدودیت صفر و در وضعیت صفر واقعا کتابهای خوبی هستند و می تونن مسیر زندگی و تفکر انسان تغییر بدند.

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

منو