راندا برن کتاب ها و زندگینامه

راندا برن کتاب ها و زندگینامه

راندا برن نویسنده کتاب راز پرفروشترین کتاب نیویرک تایمز متولد 12 مارس 1951 استرالیا می باشد. پس از اتمام تحصیلات، راندا برن فعالیت رسانه ای خود را به عنوان تولید کننده نمایش رادیویی آغاز کرد. بعد از مدتی کارکردن، راندا برن در حوزه تولید تلویزیونی مشغول شد. سپس شروع به نوشتن کتاب راز کرد. کتاب راز بیش از 190 هفته در فهرست پرفروش نیویورک تایمز قرار داشت.

کتاب راز  با سیل حکایات معجزه آسا همراه بود. نامه های خوانندگان مبنی بر تغییرات شگرف زندگیشان از لحاظ جسمی و روحی و مادی و معنوی نشانگر محتوای شگفت انگیر کتاب راز و موفقیت وصف ناپذیر راندا برن بود. راندا برن با آگاه کردن مردم از راز قصد دارد به مردم بفهماند چه کسی هستند و چگونه می توانند به کسی که می خواهند تبدیل شوند و آنها را با شکوهی که انتظارشان را می کشد آشنا کند.

پس از انتشار کتاب راز، راندا برن در برنامه الن برای تبلیغ کتابش ظاهر شد. سپس فیلم مستندی را بر اساس کتاب راز در سال 2007 تهیه کرد. راندا برن برای نوشتن کتاب بعدی خود در سال 2010 اقدام کرد. کتاب قدرت نیز ازپرفروش های نیویورک تایمز شد و به 43 زبان مختلف ترجمه شد. بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شد. سپس در سال 2012، کتاب دیگری از این سری به نام کتاب معجزه منتشر کرد.

جملات راندا برن در کتاب معجزه به خواننده کمک می کند تا به چنان باوری برسد که هرگز لحظه ای از عمر خود را برای موارد منفی هدر ندهد و در جهت متعالی شدن تلاش کند. در کتاب معجزه در می یابیم که"همانطور که قانون جذب هر چیز مشابه خود را جذب می کند، شکرگزاری در برابر نعمات الهی نیز انرژی مشابه خود را جذب می کند. شکرگزاری مطلق به مفهوم همیشه به یاد خدا بودن و گام برداشتن در مسیر الهی است.

راندا برن همچنین کتاب چهارم خود کتاب قهرمان را در مجموعه سری راز نوشت. این کتاب هم در سال 2013 منتشر شد.

نوشته شده در 1398-05-12 توسط معرفی کتاب و نویسندگان... 0 874
برچسب: راندا برن

از اینکه در جهت اهدای آگاهی به دیگران تلاش می کنید سپاسگزاریم!پاسخ دهید